» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... > »

Autor Treść
Kamil OIS
Gość
Droga aneccio:)

Ok rozumiem już i postaramy się jak najszybciej sprawdzić wszystkie rezerwacje na dany termin w willi Elic i informacje zamieszcze na forum.

POZDRAWIAM serdecznie
IP: 62.233.203.150
aneccia
Gość
Dziękować:) Pewnie wszystko jest oki ale chciałam się tylko upewnić:)
IP: 195.74.50.1
Kamil OIS
Gość
aneccia napisał
Kamil OIS napisał
aneccia napisał
Kamil, chodzi mi o willę Elic. Dowiedziałam sie na forum, że jadą do tej willi w terminie od 2 sierpnia dwie pary(zajmują dwa pokoje). ja ze swoimi znajomymi tez mamy zarezerwowane dwa pokoje. Wychodzi na to, że w Elic są cztery. Jednak opis willi wskazuje na to, że tylko 3. Jeżeli namieszałam z góry przepraszam :)


Droga Aneccia:)

"Lokale:
Cała willa to w zasadzie jeden bardzo duży apartament z TRZEMA dwuosobowymi intymnymi pokojami, łazienką i w pełni wyposażona kuchnią" Pozdrawiam serdecznie


Drogi Kamilu:)
Otóż właśnie Elic to willa z trzema pokojami. A z tego co się orientuję to w tym terminie w willi Elic 8 osób zarezerwowało już CZTERY pokoje dwuosobowe, tzn. ja z chłopakiem, koleżanka z koleżanką, karola z forum z koleżanką oraz niejaki Y@RO z dziewczyną. Hm... No nic...Pozdrawiam :)


Droga Gosiu:)
Patrzyłem w systemie naszej firmie i na 2 sierpnia w willi Elic jest tylko 6 osób a więc wygląda na to że ktoś Cię w błąd wprowadził.
Pozdrawiam serdecznie
IP: 62.233.203.150
aneccia
Gość
Oki w takim razie przepraszam:)
IP: 195.74.50.1
Kamil OIS
Gość
Droga Anneciu
nie masz za co przepraszać po prostu ktoś na forum przękręcił pewnie nazwę willi możesz być spokojna o rezerwacje na ten termin:) pozdrawiam serdeczne
IP: 62.233.203.150
ewka
Gość
Kamil OIS napisał
Bartek napisał
Ok. czyli kto w końcu jedzie 1.lipca? jesteście nastawieni na integracje i imprezki?

A wie ktoś gdzie pod PKiN bedzie te autokar? Bo od OIS nie dostałem jeszcze wiadomości zwrotnej?


Drogi Bartku!
Autobus odjezdza spod ulicy Emilii Plater od strony Złotych Tarasów

Pozdrawiam serdecznie


DRogi kamilu, przedwczoraj dzwonilam do ois i wyraznie mi kolezanka powiedziala,ze autokary odjezdzaja spod ulicy emilii plater ale od strony sali kongresowej, to druga strona ulicy niz zlote tarasy, to jak to w koncu jest?
IP: 212.76.37.226
Bartek
Gość
Hmm sala kongresowa jest właśnie od strony Złotych jakby nie patrzeć...dokładnie na przeciwko :P
IP: 87.205.34.27
Kamil OIS
Gość
Droga Ewciu mogę Cię zapewnić,że trafisz bez problemu zreszto będziesz widziała gdzie stoją autokary itd wystarczy podejść i zobaczyć który jest waszym autokarem:)
POZDRAWIAM serdecznie
IP: 62.233.203.150
ewka
Gość
no ja wiem przeciez gdzie jest sala kongresowa, chodziło mi o strone ulicy, no ale niewazne...pewnie będą OD STRONY Sali a nie tarasów, ae to szczegóły przeciez:)dzieki,pa
IP: 212.76.37.226
ewka
Gość
ale tak tylko apropo to głownie chodziło mi o to, że każda ulica ma DWIE STRONY:)Di sala nie jest po tej samej co złote,ale to tylko tak w ramach wyjasnienia o co mi tak naprawde chodziło:Dno to miłego dnia przyszli wczasowicze:)
IP: 212.76.37.226
Bartek
Gość
A planuje ktos dodatkowe wycieczki???
Bedzie ktos jechal na
kornati i rafting?
IP: 87.205.34.27
ewka
Gość
no właśnie, my byśmy chcieli, na rafting, myśleliśmy tez o wodospadzie. ..a to pyszne winko na łódce serwowane jest w cenie?:):)
IP: 212.76.37.226
Julka
Gość
ewka napisał
kat, julka,pola, bartek, marek i ja czyli ewka, na razie tyle znalazlam osob:)

Zgadza się :Da dokładnie Julka z mężem :D
IP: 80.54.36.18
Julka
Gość
Bartek napisał
Ja mam 25. :P
Czyli jest nas już trochę wpisujcie się na grono :D
A kto jest z willi Lidia?
Wie ktoś czy daleko są od siebie te wille?

Bartek daj linka do tego grona bo mi się nie chce szukać ;)
IP: 80.54.36.18
Julka
Gość
Marek napisał
Jak w tamtym roku jechałem też do Chorwacji i też z Katowic o 14 to jakoś o 5 rano przekraczaliśmy granice Chorwacką, tylko że po drodze wieczorem zwiedzaliśmy Wiedeń z 4 godziny.

Ooo fajnie ja też chciałabym Wiedeń zwiedzić :) A ogólnie to coś czuję, że będziemy się dobrze bawić :D
IP: 80.54.36.18
Julka
Gość
Marek napisał
kat, julka, pola, bartek, ewka ile macie lat?? ja 23 a moja dziewczyna prawie 21

ja 25, mąż starszy troszkę :D weteran hihi ;)
IP: 80.54.36.18
Bartek
Gość
Julka napisał
Bartek napisał
Ja mam 25. :P
Czyli jest nas już trochę wpisujcie się na grono :D
A kto jest z willi Lidia?
Wie ktoś czy daleko są od siebie te wille?

Bartek daj linka do tego grona bo mi się nie chce szukać ;)


Wpiszcie w wyszukiwarce gron. Grono nazywa się dokładnie: Biograd 1.07.08. z OIS

Linka to nie mogę dać bo te formum ma jakieś ograniczenia i jak nie jestes zarejestrowana to nie możesz wklejać linków:) :shock:
IP: 87.205.34.27
Julka
Gość
a niech to (ograniczenia), a niech to - nie znalazłam :D
IP: 80.54.36.18
Użytkownik
Posty: 2
http://grono.net/forum/2146549/0/

To link, poświęciłem się i zarejestrowałem na tym portalu:) :D
IP: 87.205.34.27
Użytkownik
Posty: 2
Tak więc dawajcie bo póki co to jedna osoba się pojawiła:)
IP: 87.205.34.27
marta
Gość
jedzie ktoś z Was 18.08 - 28.08 do biogradu - willa Vera? my wybieramy się prawdopodobnie 11 os grupa. czy ktoś już był w tym roku w Biogradzie, a najlepiej w tej willi? jak z rozmieszczeniem - daleko od plaży? no i jak warunki? czy można liczyć na pomoc pilota/rezydenta i jak podróż - ile trwa itd. proszę o opinię klienta (z tego roku), a nie pracownika;) pozdrawiam
IP: 89.187.240.15
ewka
Gość
Bartek, chyba dlatego, że jestem blondynką to tego forum jakoś nie udaje mi się znaleźć:)hehehe, ja nie wiem za co na tej politechnice dają inżyniera jak forum biogradzkiego nie mogę otworzyć:)hehehe

Moi drodzy kochani współtowarzysze przyszli:)tak się zastanawiałam własnie czemu nikt tej mojej willi camber nie wybiera, nawet do tej pory ta oferta jest dostępna, może z tą willą cos jest nie tak??

no i tak juz przy okazji chciałam się spytać czy lubicie grac może w siatkę?? czy trzeba wziąć swoja piłkę czy tam już będzie??może nie jest to duży problem ale tak jakoś chciałam się spytać:) może kolega Kamil mi odpowie jakos przy okazji(bo to nic ważego w sumie:),ale jako że humor dzisiaj wyjatkowo dobry mi dopisuje to tak sobie przymknęłam oczka i wyobraziłam sobie piękne słoneczko, szum fal,no i żeby nie było za bardzo monotonnie to o tej siatkówce sobie przypomniałam:)hihi;)
IP: 212.76.37.226
Bartek
Gość
Hmm no Ewo nie wiem co powiedzieć ja klikam na tego linka i działa, może najpierw zalogój się na gronie i wtedy sprobuj linka...
Julka się zalogowała:)
IP: 217.153.32.140
Bartek
Gość
A co do siatki to jak jest z kim, to fajnie pograc. Ciekawe jak wyglada wpozyczanie grilli. Na stronie oisu bylo tez info o mozliwosci kupna rakiji i wina od gospodarzy, teraz ta wiadomość znikła. Skonczyły się zapasy po pierwszym turnusie? :lol:
IP: 217.153.32.140
Julka
Gość
haha Polacy potrafią ;)
IP: 80.54.36.18

Strona: « < ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij