» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... > »

Autor Treść
Kamil OIS
Gość
Damian napisał
Powiedzcie prosze, wytlumaczcie jak mam dojechac do miejsca zbiorki w warszawie.. bo jestem z gdanska i bede jechal pociagiem ...


Drogi Damianie
Napisz do jakiej docelowej stacji jedziesz do warszawy? a ja juz postaram Cię jakoś pokierować:) pewnie do centralnego?

Pozdrawiam serdecznie
IP: 88.199.105.4
Gosia
Gość
Drogi Kamilu,w czwartek wpłaciłam zaliczkę na wycieczkę do Chorwacji i niedostałam potwierdzenia wpłaty ani informacji, kiedy należy zapłacić resztę :(
IP: 87.205.202.189
ania
Gość
Jest ktoś może kto jedzie z wrocławia 9 lipca?:)
IP: 212.203.136.10
Marek
Gość
Marek napisał
Parę pytań do Bartka z OIS.
1.Na stronie jest wiadomość że wykwaterowanie z pokoi jest rano w wyjazd wieczorem wiec co w tym czasie mamy zrobić ze swoimi bagażami i czy biuro ma zamiar zagospodarować jakoś ten czas czy po prostu mamy iść sobie na plażę i czekać do wieczora? Pytam się bo zawsze możemy trafić na deszcz a nie było by miło siedzieć na deszczu cały dzień.
2.Na stronie miała się pojawić mapka Biogradu z willami ale jakoś jej nie widzę. Doczekamy się jej?
3.Jakie jest ryzyko że autokar będzie kontrolowany na granicy w celu poszukiwania jedzenia, gdyż z tego co słyszałem jest zakaz wwozu? Uważasz że warto zaryzykować bo jedzenie w cro drogie.
4.Zostaniemy jakoś poinformowani o ewentualnym opóźnieniu autokaru?
5.Czy w czasie drogi będziemy się zatrzymywać w Czechach na jakiś obiad bo nie wiem czy wziąć korony?
6.Czy zatrzymamy się na strefie bezcłowej bo jak sadzę będziemy jechać przez przejście w Mariborze chyba że się mylę.
7.Czy willa Damir jest usytuowana na ulicy Splickiej, gdyż po moich poszukiwaniach udało mi się znaleźć taką lokalizacje, lecz nie jestem do końca przekonany że trafiłem akurat na tą wille.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
IP: 83.3.97.2
Marek
Gość
Kamilu może ty odpowiesz mi na te pytania bo do tej pory nie doczekałem się odpowiedzi?
IP: 83.3.97.2
Marek
Gość
Jeśli chodzi o pytanie 3 to już znam odpowiedz. Z tego co się dowiedziałem to zakaz wwozu żywności dotyczy tylko turystów z poza Unii jeśli to kogoś interesuje.
IP: 83.3.97.2
barsow
Gość
może ktos cos napisac o Krymie ??
IP: 89.78.217.184
barsow
Gość
wybiera sie ktoś na Krym do SAKY ALBO TAM JZU BYŁ I COS WIECEJ MOZE O TYM NAPISAC ??
IP: 89.78.217.184
Bartek
Gość
Pytanie do Kamila.

Czy jesteś Ty albo ktoś z ois obeznany w jantorach w biogradzie, tzn:
-czy wiesz które nie "zżynają"
- czy w Biogradzie są kantory które wymieniają PLN na kuny cz lepiej jest mieć euro
IP: 87.205.246.181
kat
Gość
Bartek napisał
Pytanie do Kamila.

Czy jesteś Ty albo ktoś z ois obeznany w jantorach w biogradzie, tzn:
-czy wiesz które nie "zżynają"
- czy w Biogradzie są kantory które wymieniają PLN na kuny cz lepiej jest mieć euro


Że się wtrącę:) wszędzie w Chorwacji można wymienić zł na kuny, a wartość 1 zl to 2,15 kun, tak mi powiedziano w wydz konsul.
IP: 85.14.77.25
scaramouche
Gość
barsow: ja jade na krym 10.07. nie wiem jak będzie, ale sporządziłam testament.
IP: 79.175.197.63
barsow
Gość
od razu spisywac testament :) bedzie dobrze, najwyzej cie wywiazą do arabów i sprzedaja za 2 wielbłady :lol:
Mam rozumiec ze jak nazrazie nic nie wiesz od uzytkwonikow forum odnosnie tej miejscowosci SAKY, warunków w domkach itp. ??
IP: 89.78.217.184
dawid
Gość
jade do biogradu 10.08 z wroclawia czy jedzie ktos w tym terminie i moze mi powiedziec gdzie jest skwer janikow czy .... hehe
IP: 80.54.202.2
zuz
Gość
marta napisał
jedzie ktoś z Was 18.08 - 28.08 do biogradu - willa Vera? my wybieramy się prawdopodobnie 11 os grupa. czy ktoś już był w tym roku w Biogradzie, a najlepiej w tej willi? jak z rozmieszczeniem - daleko od plaży? no i jak warunki? czy można liczyć na pomoc pilota/rezydenta i jak podróż - ile trwa itd. proszę o opinię klienta (z tego roku), a nie pracownika;) pozdrawiam


jezeli nasza rezerwacja sie powiodla to w tym terminie pojade z mala grupka znajomych - BUJEVIC.

tez jestem ciekawa jak sie sprawdzi wyjazd, bo jade po raz pierwszy a rozne opinie znalazlam jesli chodzi o OIS.

wiec fajnie by bylo gdyby ludzie po wyjazdach w lipcu powpisywali sie i opowiedzieli nam co nie co ;)
IP: 85.222.86.69
dawid
Gość
no wlasnie tez bym chcial sie czegos dowiedziec ale aktualnie a nie z przed roku tak samo jade pierwszy raz z tym biorem ale z tego co czytam to nie wiem co myslec
Jestem takiego zdania ze jesli sam sie nei przekonam nie bede wiedzial nie oczekuje nie wiadomo czego zreszta nawet cena na to nie pozwala ;] mam nadzieje ze bede mial dach nad glowa i pogode wiecej mi nic nie potrzeba razem damy rade cos sie wymysli i wypelni czas ... ;]
IP: 80.54.202.2
barsow
Gość
tak czy sieak daj znac na forum jak wrociecie jak bylo
IP: 89.78.217.184
zuz
Gość
jak ja czytam niektore komentarze to az mnie ciarki przechodza, wszyscy sie skarza na kompletny brak organizacji biura.

ale moze jednak jest troche prawdy w tym ze ludzie zadowoleni raczej nie wpisuja sie na takie fora. bo i po co?

z niecierpliwoscia bede czekac na akutalne opinie.
szczegolnie jesli chodzi o Chorwacje: Biograd
IP: 85.222.86.69
Antonina
Gość
Witam!

Znalazłam to forum i poczytałam kilka postów. Pewnie nie zrezygnuje już z wycieczki która zarezerwowałam. Mam nadzieję tylko że wrócę do Polski z Chorwacji i będę miała gdzie spać.
wolę za tą cene wyjechać za granice i marudzic na organizacje niz wyjechać nad polskie morze i marudzic że woda w Bałtyku zimna i brudna a do tego np. cały czas padał deszcz.
IP: 78.30.95.150
zuz
Gość
jak ja czytam niektore komentarze to az mnie ciarki przechodza, wszyscy sie skarza na kompletny brak organizacji biura.

ale moze jednak jest troche prawdy w tym ze ludzie zadowoleni raczej nie wpisuja sie na takie fora. bo i po co?

z niecierpliwoscia bede czekac na akutalne opinie.
szczegolnie jesli chodzi o Chorwacje: Biograd
IP: 85.222.86.69
Julka
Gość
a przez co jedziemy do Biogradu?
IP: 80.54.36.18
Marek
Gość
Czechy, Austria, Słowenia
IP: 83.3.97.2
Antonina
Gość
zuz napisał
ale moze jednak jest troche prawdy w tym ze ludzie zadowoleni raczej nie wpisuja sie na takie fora. bo i po co?

z niecierpliwoscia bede czekac na akutalne opinie.
szczegolnie jesli chodzi o Chorwacje: Biograd


Ja również mam taką nadzieję i także czekam na opinie dotyczące Biogrdu a szczególnie willi dzepina
IP: 78.30.95.150
Malena
Gość
KRYM?? Czy nikt nie jeździ na Krym? Tylko Grecja i Chorwacja?
IP: 83.4.185.91
Bartek
Gość
Marek napisał
Czechy, Austria, Słowenia


A mi mówili że przez Węgry... :P
IP: 77.253.107.85
Julka
Gość
Bartek napisał
Marek napisał
Czechy, Austria, Słowenia


A mi mówili że przez Węgry... :P


To może niech się Kamil z OIS wypowie :D A przy okazji inne pytanie - kiedy dokładnie mamy zdecydować czy i z jakich wycieczek fakultatywnych chcemy skorzystać? Pozdro dla grupy Biograd 01.07. :D, zwłacza tych z willi Vera :D
IP: 80.54.36.18

Strona: « < ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij