» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > »

Autor Treść
Bartek
Gość
No wiesz!!! dyskryminacja :oops:

:P
IP: 77.253.107.85
Julka
Gość
no dobra dla Ciebie też.... :D
IP: 80.54.36.18
ewa
Gość
A gdzie się podział "Bartek OIS"? Nadal czekam na odpowiedź od niego.

Powtórzę ponownie, jeśli ktoś wybiera się na ŻAGLE z tą firmą to

O D R A D Z A M ! ! ! !

OIS chyba pochodzi od słow "Okradamy I Studentów", jak ktoś to zauważył :|
IP: 89.76.142.20
Bartek
Gość
Julka napisał
no dobra dla Ciebie też.... :D

dzieki :D
IP: 77.253.107.85
emilia
Gość
a kto jedzie 2 sierpnia do Biogardu? willa ugri
IP: 85.221.176.148
Bartek OIS
Gość
Droga Ewo, opiekę nad forum przejął Kamil, a ja z kolei czekam na ciebie w naszym biurze. Miałaś się pojawić, a nie wypisywać bzdury na forum. OIS oznacza Odjazdowe Imprezy Studenckie jeśli cięzko si się z tym pogodzić to założ swoje własne forum i wypisuj tam co tylko zechcesz. Jeśli będziesz dalej wypisywać takie oszczerstwa na tym forum to spotka cię taki sam los jak osoby z forum gazeta.pl i w sądzie znacznie zmienisz ton wypowiedzi. Nie zsjawiłaś się w naszym biurze co jest dowodem nieszczerości twoich wypowiedzi.
IP: 62.233.203.150
Marek
Gość
Bartku a mógłbyś przekazać Kamilowi żeby odpowiedział na moje pytania?
IP: 83.3.97.2
Marek
Gość
Marek napisał
Marek napisał
1.Na stronie jest wiadomość że wykwaterowanie z pokoi jest rano w wyjazd wieczorem wiec co w tym czasie mamy zrobić ze swoimi bagażami i czy biuro ma zamiar zagospodarować jakoś ten czas czy po prostu mamy iść sobie na plażę i czekać do wieczora? Pytam się bo zawsze możemy trafić na deszcz a nie było by miło siedzieć na deszczu cały dzień.
2.Na stronie miała się pojawić mapka Biogradu z willami ale jakoś jej nie widzę. Doczekamy się jej?
3.Jakie jest ryzyko że autokar będzie kontrolowany na granicy w celu poszukiwania jedzenia, gdyż z tego co słyszałem jest zakaz wwozu? Uważasz że warto zaryzykować bo jedzenie w cro drogie.
4.Zostaniemy jakoś poinformowani o ewentualnym opóźnieniu autokaru?
5.Czy w czasie drogi będziemy się zatrzymywać w Czechach na jakiś obiad bo nie wiem czy wziąć korony?
6.Czy zatrzymamy się na strefie bezcłowej bo jak sadzę będziemy jechać przez przejście w Mariborze chyba że się mylę.
7.Czy willa Damir jest usytuowana na ulicy Splickiej, gdyż po moich poszukiwaniach udało mi się znaleźć taką lokalizacje, lecz nie jestem do końca przekonany że trafiłem akurat na tą wille.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
IP: 83.3.97.2
marta
Gość
zuz - mam zatem nadzieję, że jakoś przeżyjemy tą wycieczkę i będzie miło;) my wsiadamy prawdopodobnie w katowicach jednak. ale będzie nas sporo i mam nadzieję, będziemy siedzoeć wszyscy razem;p chociaż wszystkiego można się spodziewać:)
IP: 89.187.240.15
aneccia
Gość
emilia napisał
a kto jedzie 2 sierpnia do Biogardu? willa ugri


Hej ja ze znajomymi wyruszamy 2 sierpnia, ale willa Elic pozdrawiam
IP: 195.74.50.1
Dawid
Gość
a kto jedzie 10.08 do Biogradu ?
IP: 80.54.200.2
Ewcia
Gość
aneccia napisał
emilia napisał
a kto jedzie 2 sierpnia do Biogardu? willa ugri


Hej ja ze znajomymi wyruszamy 2 sierpnia, ale willa Elic pozdrawiam


Hej, ja 2.08 jadę z chłopakiem do willi Camber, pozdrawiam :)
IP: 78.133.129.226
Kamil OIS
Gość
harnas napisał
witam, moze ktos powiedziec jak wyglada sprawa z wakacjami zagranica np. Chorwacja, Grecja, Krym tzn od strony organizacyjnej. Dokl;adnie interesuje mnie KRYM - SAKY i mieszkanie w domkach, pozdrowka


Drogi Harnasiu
Odnosnie pana zainteresowania wycieczka na KRYM - SAKY odsylam na nasza strone www.ois.pl
Pozdrawiam serdecznie
IP: 62.233.203.150
Kamil OIS
Gość
Gosia napisał
Drogi Kamilu,w czwartek wpłaciłam zaliczkę na wycieczkę do Chorwacji i niedostałam potwierdzenia wpłaty ani informacji, kiedy należy zapłacić resztę :(


Droga Gosiu

Proszę wejść na www.klient.ois.pl
Login: wpisz swojego mejla
Hasło: ois
I tam wszystko będziesz miała jak na dłoni a co do kwoty to musisz zapłacić najpóźniej 21 dni przed terminem Twojego wyjazdu
Pozdrawiam serdecznie
IP: 62.233.203.150
Karola
Gość
:lol:
Ewcia napisał
aneccia napisał
emilia napisał
a kto jedzie 2 sierpnia do Biogardu? willa ugri


Hej ja ze znajomymi wyruszamy 2 sierpnia, ale willa Elic pozdrawiam




Hej, ja 2.08 jadę z chłopakiem do willi Camber, pozdrawiam :)


hej z koleżanką tez 2 sierpnia do biogradu!willa Elic;-)
Pozdrawiam
IP: 81.210.34.50
ewka
Gość
Drogi nasz szefie Kamilu z ois:)) ja jak zwykle z błachymi zapytaniami:) nie wiesz może czy w willach w biogradzie jest dostęp do internetu?? mi to jest obojętne ale chłopak mi nad uchem swidruje żebym się zapytała, więc pytam:)jedziemy konkretnie do willi Camber( do której chyba nikt inny oprócz nasnie jedzie hehe, bo nikt jeszcze sie nie pochwalił:P )z góry dzięki i milego popoludnia:)
IP: 212.76.37.226
ver.
Gość
Do Kamila,
przed chwilą weszłam na strone OIS-u i widzę że opis willi Milena dotyczący pierwszego piętra został zmieniony:/ Więc jeszcze raz chciałabym się dowiedzieć czy jest na pierwszym piętrze kuchnia- bo wcześniej miała być. I dlaczego apartament teraz stał się 3 pokojami?
Z góry dziękuję za odpowiedź!
IP: 89.78.120.171
ewelina
Gość
wyjerzdzam z chlopakiem 17 lipca do willi ugri moze mi ktos napisac cos o tej willi??
IP: 89.77.164.171
Emilia
Gość
Ewcia napisał
aneccia napisał
emilia napisał
a kto jedzie 2 sierpnia do Biogardu? willa ugri


Hej ja ze znajomymi wyruszamy 2 sierpnia, ale willa Elic pozdrawa


Hej, ja 2.08 jadę z chłopakiem do willi Camber, pozdrawiam


hej z koleżanką tez 2 sierpnia do biogradu!willa Elic;-)
Pozdrawiam
No w koncu ktos jedzie w tym terminie :D ja jade z Poznania z chłopakiem a skad reszta ekipy wyrusza? Mam nadzieje że sie super zabawimy :P pozdrowionka do wszystkich ślę :mrgreen:
IP: 85.221.163.239
aneccia
Gość
Emilia napisał
Ewcia napisał
aneccia napisał
emilia napisał
a kto jedzie 2 sierpnia do Biogardu? willa ugri


Hej ja ze znajomymi wyruszamy 2 sierpnia, ale willa Elic pozdrawa


Hej, ja 2.08 jadę z chłopakiem do willi Camber, pozdrawiam


hej z koleżanką tez 2 sierpnia do biogradu!willa Elic;-)
Pozdrawiam
No w koncu ktos jedzie w tym terminie :D ja jade z Poznania z chłopakiem a skad reszta ekipy wyrusza? Mam nadzieje że sie super zabawimy :P pozdrowionka do wszystkich ślę :mrgreen:


Ja z chłopakiem i koleżankami wyruszamy z Łodzi, również mamy nadzieję, że będzie udana zabawa:) buziaki dla wszystkich;)
IP: 195.74.50.1
igor
Gość
monika napisał
czy ktoś moze cos mi powiedziec na temat wyjazdów z OIS do chorwacji? Chcemy jechac w tym roku z kolezanka, tylko nie wiemy w sumie jeszcze jakie biuro wybrac. moze ktos polecił by nam rowniez 'wille' ktora mamy wybrac:)

Witam i równiez pozdrawiam - ja zaplacilem tydzien temu za mazury 02.08-16.08 no i juz sie nie wymigam:)) jestem jako załogant a nie sternik - zrobiłem kurs zeglarza 6 lat temu i od tej pory nie pływałem :) Planowalem na tym wyjezdzie nauczyć sie wszystkiego co trzeba i za rok plynąć jako sternik-po tych komentarzach widze ze szybciej sie naucze niz myśle :)) Jeśli gdzies bedzie brakować sternika to od razu na "głęboką wodę" sie rzuce :mrgreen:
IP: 86.146.120.99
igor
Gość
oj sorrki -wstyd- to mial byc cytat do komentarza o mazurach :))
IP: 86.146.120.99
Mixer
Gość
Mam bardzo ważne jak dla mnie pytanie, a mianowicie czy np na wycieczce Biogradu jest większość ludzi bliżej 18 świeżo po 20 czy tych po 30 bardziej poważniejszych. Bardzo proszę o konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam
IP: 79.185.8.200
ania
Gość
a czy ludzie koło 30stki to od razu poważniejsi muszą być?:P
IP: 212.203.136.10
Bartek
Gość
Mam pytanie do ois, choc watpie ze znaja odpowiedz. W okolicach biogradu bylo duzo dzialan wojennych, czy sa tam pola minowe? a jesli sa to czy sa dobrze oznaczone. Bo z tego co wiem takie pola w CRO to normaka
IP: 217.153.32.140

Strona: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij