» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... > »

Autor Treść
Bartek
Gość
Ja bylem rok temu w Czarnogórze i...kupowałem buty. Zależy od Ciebie ale dla mnie to był ogromny komfort. Na plaży nie ma jeżowców, ale plaże to tylko mały wycinek wybrzeża większość to skały - tam jest pełno jeżowców, poza tym same skały mogą cię jak nie masz butów urządzić lepiej niż jeżowce. Więc zależy cochcesz robić. Jak będziesz tylko na plaży to ok. jeśli chcesz popływać i wchodzić na brzeg gdzie są skały czy na wysepki to bardzo polecam buty. No i maskę i rurkę:) :P
IP: 217.153.32.140
Bartek
Gość
fikus napisał
jak sie na tym gronie zarejestrowac? bo jaos nie moge znalesc zadnej opcji rejestracji:/


Na grono musi Ci ktoś wysłać zaproszenie. Na pewno ktoś ze znajomych jest na gronie.
IP: 217.153.32.140
Kamil OIS
Gość
Droga Polo
Rozklad odjazdów naszych autokarów pozostał bez zmian:)

Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
Damian
Gość
Tak do centralnego



Kamil OIS napisał
Damian napisał
Powiedzcie prosze, wytlumaczcie jak mam dojechac do miejsca zbiorki w warszawie.. bo jestem z gdanska i bede jechal pociagiem ...


Drogi Damianie
Napisz do jakiej docelowej stacji jedziesz do warszawy? a ja juz postaram Cię jakoś pokierować:) pewnie do centralnego?

Pozdrawiam serdecznie
IP: 89.77.62.178
Damian
Gość
mam jeszcze pytanie, czy jest mozliwosc zamiany willi w momencie gdy juz wplacilem cala kwote i za 13 dni wyjezdzam ?:)
IP: 89.77.62.178
Kamil OIS
Gość
Damian napisał
mam jeszcze pytanie, czy jest mozliwosc zamiany willi w momencie gdy juz wplacilem cala kwote i za 13 dni wyjezdzam ?:)


Drogi Damianie
Jest możliwość zmiany willi na inną oczywiście za dodatkową opłatą więcej informacji na ten temat dowie się pan na naszej stronie w warunkach.

pozdrawiam serdecznie
IP: 62.233.203.150
ania
Gość
kat napisał
Czy wystarczy dowód osobisty na Chorwację?? Bo słyszałam, że musi być też paszport, którego nie mam nawet nie wiem czy dałoby sie tak szybko wyrobić bo wyjeżdżam już 1 lipca. :))))


Od 1 sierpnia 2004 r. w Chorwacji obowiązują nowe przepisy dotyczące systemu wizowego, które m.in. zezwalają obywatelom UE na przekraczanie granicy chorwackiej także na podstawie dowodów osobistych. Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP pragnie przestrzec, iż jest to uregulowanie wewnętrzne Republiki Chorwacji i przy przekraczaniu granicy chorwackiej na podstawie dowodu osobistego dochodzi do naruszania postanowień prawa polskiego. Turyści legitymujący się w Chorwacji tylko dowodem osobistym mogą spotkać się także z innymi problemami lub utrudnieniami, np. przy korzystaniu z bezpłatnej opieki medycznej w nagłych przypadkach, z niektórych usług banków, poczt czy Western Union. Dlatego też obywatele polscy przy przekraczaniu granicy chorwackiej nadal powinni posługiwać się paszportem.


tak a propos... ja wlasnie wczoraj odebralam paszport, wolalam wyrobic:)
tym bardziej,że we wrocławskim OIS powiedziano mi że paszport jest wymagany...
IP: 212.203.136.10
Kamil OIS
Gość
Droga Aniu
Paszport nie jest wymagany możesz być pewna bo w końcu organizujemy wyjazdy do Chorwacji i wiemy o ty:) Skoro masz paszport to nic nie szkodzi,żebyś wzieła go ze sobą:)A ludzie z Wrocławia z OIs możliwe,że nie wiedzą o tym:)

pozdrawiam serdecznie
IP: 62.233.203.150
marta
Gość
to ja zadam kolejny raz to samo pytanie - co z przewozeniem jedzonka, chodzi o zupki, jakis ryz czy cos takiego. jest oficjalny zakaz czy nie? jak to wyglada w praktyce i czego absolutnie przewiezc nie mozna?
IP: 89.187.240.15
ania
Gość
marta napisał
to ja zadam kolejny raz to samo pytanie - co z przewozeniem jedzonka, chodzi o zupki, jakis ryz czy cos takiego. jest oficjalny zakaz czy nie? jak to wyglada w praktyce i czego absolutnie przewiezc nie mozna?


W nawiązaniu do komunikatów z 28 maja br. i 5 czerwca br., Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje, że Ministerstwo Rolnictwa, Rybołówstwa i Rozwoju Wsi Republiki Chorwacji poinformowało oficjalnie Ambasadę RP w Zagrzebiu, że z dniem 6 czerwca 2008 r. zawieszone zostało obowiązywanie rozporządzenia o warunkach wwozu produktów pochodzenia zwierzęcego w ramach bagażu osobistego podróżnych na teren Chorwacji (Narodne novine 35/2008) w stosunku do obywateli państw Unii Europejskiej (w tym Polski). Zawieszenie obowiązywać będzie przez okres 6 miesięcy.
Niniejszy komunikat ma charakter informacyjny i nie może stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń.

Piotr Paszkowski
Rzecznik Prasowy MSZ
IP: 212.203.136.10
Karola
Gość
zula napisał
aneccia napisał
zula napisał
aneccia napisał
Emilia napisał
Ewcia napisał
aneccia napisał
emilia napisał
a kto jedzie 2 sierpnia do Biogardu? willa ugri


Hej ja ze znajomymi wyruszamy 2 sierpnia, ale willa Elic pozdrawa


Hej, ja 2.08 jadę z chłopakiem do willi Camber, pozdrawiam


hej z koleżanką tez 2 sierpnia do biogradu!willa Elic;-)
Pozdrawiam
No w koncu ktos jedzie w tym terminie :D ja jade z Poznania z chłopakiem a skad reszta ekipy wyrusza? Mam nadzieje że sie super zabawimy :P pozdrowionka do wszystkich ślę :mrgreen:


Ja z chłopakiem i koleżankami wyruszamy z Łodzi, również mamy nadzieję, że będzie udana zabawa:) buziaki dla wszystkich;)


Ooo, wreszcie ktos z Lodzi! W ile osob jedziecie? i w jakim wieku? :)


Hej Zula 24, 26, 28 latek a wasza paczka? buzka


20, 20, 20, 20 :))) Mam nadzieje, ze nie bedziemy najmlodsi :P
Pozdrawiam!:)


Mozesz być spokojna ja z moją koleżanką tez mamy po 20 latek wiec bedzie nasz sporo..Pozdrawiam
IP: 89.206.6.82
Karola
Gość
a jedzie ktos z trojmiasta 2 sierpnia do biogradu?
IP: 89.206.6.82
ania
Gość
jedzie ktoś z wrocka 9go lipca do biogradu?
IP: 212.203.136.10
yneffer
Gość
jedzie ktoś z tej nowej oferty co wrzucili do Chorwacji do Biogradu w terminie 26.08-5.09.
IP: 62.233.204.82
princessa
Gość
czy jedzie ktos 9.07 do Chorwacjii z Trójmiasta ?
IP: 83.11.15.200
ania
Gość
ja wprawdzie jadę z wrocławia ale też 9go lipca:) do jakiej willi jedziesz princessa?:)
IP: 89.79.60.62
sybi
Gość
czy ktos wybiera sie do hiszpanii 5go lipca? widze ze kazdy wypowiada sie o chorwacji...a o hiszpani cisza...czyzby nikt nie jechal? czy wyjazd z wroclawia nie jest zagrozony????
IP: 77.253.122.51
Damian
Gość
tak ja jade


princessa napisał
czy jedzie ktos 9.07 do Chorwacjii z Trójmiasta ?
IP: 89.77.62.178
monix
Gość
czy ktos juz korzystał z tych wyjazdow????szybko mozna sie z kims zintegrowac ;)?
IP: 77.112.83.200
Princessa
Gość
Damian, rozumiem ze wsiadasz w Warszawie?
IP: 83.11.61.62
looooveeee
Gość
Mam pytanie, czy biuro czajka i ois to te samo biuro, czy może które ze sobą współpracują? I dlaczego na jednej ze stron niektóre wille są dostępne, a z kolei na drugiej te wille są już zarezerwowane??
IP: 62.87.251.247
Ania
Gość
witam wszystkich:) kilka dni temu wróciłam z Biogradu i jestem zachwycona:)
warunki bardzo dobre (willa Bozo), pogoda dopisała, widoki śliczne i wszystko oh i ah. Moja grupa liczyła zaledwie 22 osoby, wiec integracja była na pewno większa niż w grupie 100 osobowej. Co do paszportu to lepiej go wziąć dla własnego spokoju (ja nie miałam, przewodnik w autokarze powiedział mi ze muszę mieć i przez cala drogę zastanawiałam się czy wpuszczą mnie do Chorwacji). Paszportów nie sprawdzali. nigdzie. Bagaże nie były kontrolowane, bez problemu można wziąć jedzenie. Tylko nie wiem czy się opłaca. Talerz kalmarów z frytkami kosztuje 15 zł:) W ogóle to na początku juz w sumie powinnam napisać o naszej cudownej rezydentce Karolinie. Opiekowała sie nami bardzo:) Już za nią tęsknie, ale nie dam jej długo czekać i wracam do Niej 18 sierpnia;)
Ludzie w Chorwacji przyjaźni (szczególnie że załapaliśmy się na mecz Polska-Chorwacja dane nam było to poznać)
miłego wyjazdu:P
IP: 83.26.225.167
Marek
Gość
Aniu talerz kalmarów z frytkami 15zł tj 30 kun? Jakoś nie za bardzo chce mi się wierzyć bo rok temu byłem w Cro i za kalmary z frytkami, surówką i piwem płaciłem 100 kun i to we wrześniu kiedy ceny spadają. Ale jeśli tak jest to napisz w której restauracji jadłaś i jakie były ceny innych potraw w kunach. Pozdro
IP: 213.17.151.30
ania
Gość
Aniu,
po Twoim poście jeszcze bardziej nie mogę się doczekać wyjazdu:) też jadę do Bozo:) mam nadzieję,że ludzi spotkam fantastycznych i że będzie cudnie:) już odliczam od kilku dni:) jeszcze tylko 11:D
PS byłaś na jakiś wycieczkach fakultatywnych? co polecasz?:)
IP: 89.79.60.62
Damian
Gość
tak, wsiadam w warszawie ..

Princessa napisał
Damian, rozumiem ze wsiadasz w Warszawie?
IP: 89.77.62.178

Strona: « < ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij