» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... > »

Autor Treść
aneccia
Gość
zula napisał
aneccia napisał
Emilia napisał
Ewcia napisał
aneccia napisał
emilia napisał
a kto jedzie 2 sierpnia do Biogardu? willa ugri


Hej ja ze znajomymi wyruszamy 2 sierpnia, ale willa Elic pozdrawa


Hej, ja 2.08 jadę z chłopakiem do willi Camber, pozdrawiam


hej z koleżanką tez 2 sierpnia do biogradu!willa Elic;-)
Pozdrawiam
No w koncu ktos jedzie w tym terminie :D ja jade z Poznania z chłopakiem a skad reszta ekipy wyrusza? Mam nadzieje że sie super zabawimy :P pozdrowionka do wszystkich ślę :mrgreen:


Ja z chłopakiem i koleżankami wyruszamy z Łodzi, również mamy nadzieję, że będzie udana zabawa:) buziaki dla wszystkich;)


Ooo, wreszcie ktos z Lodzi! W ile osob jedziecie? i w jakim wieku? :)


Hej Zula 24, 26, 28 latek a wasza paczka? buzka
IP: 195.74.50.1
Kamil OIS
Gość
KOCHANI FOROWICZE
STAŁO SIĘ:)!!! POJAWIŁA SIĘ OFERTA FORTUNA - NAJTAŃSZA I NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU:) Zapraszamy do sprawdzenia jej na naszej stronie www.ois.pl śpieszcie się bo tel. do naszego biura się urywają w sprawie nowej ofert:)
To nie koniec dobrych informacji w naszych ofertach do chorwacji Biogradu pojawiły się nowe ładne wille po atrakcyjnych cenach atrakcyjnym położeniu w mieście Biograd!Sprawdźcie nową ofertę i nowe wille robimy to z myślą o Was, a Biograd w tym roku jest oblegany przez uczestników naszych wyjazdów:)

POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH
IP: 88.199.105.4
Julka
Gość
Kamil
Napiszesz o której wyjazd z Wawy do Biogradu, 1go lipca? Nie wszyscy z Wawy są, i najpierw muszą tam dojechać, więc wypadałoby, żebyśmy zostali poinformowani, w końcu to już tylko kilka dni do naszego wyjazdu. Ja np do Wawy jadę wcześniej i niekoniecznie będę miała tam swojego kompa i net, a jak narazie nikt mnie o żadnej zmianie nie poinformował.
IP: 80.54.36.18
kat
Gość
Ile mniej więcej jest z willi IVA do plaży? Czy jest piaszczysta?:)
IP: 85.14.77.25
Patrycja
Gość
Cześć, czy jedzie ktoś do Biogradu w terminie 18-28.08? Ja jadę ze znajomymi, razem 8 osób i mamy nadzieję na świetną zabawę ;)
Będziemy mieszkać w villi Elic, jeśli posoadacie więcej informacji o tej villi to proszę o odpowiedź, pozdrawiam
IP: 79.184.196.164
Kamil OIS
Gość
Julka napisał
Kamil
Napiszesz o której wyjazd z Wawy do Biogradu, 1go lipca? Nie wszyscy z Wawy są, i najpierw muszą tam dojechać, więc wypadałoby, żebyśmy zostali poinformowani, w końcu to już tylko kilka dni do naszego wyjazdu. Ja np do Wawy jadę wcześniej i niekoniecznie będę miała tam swojego kompa i net, a jak narazie nikt mnie o żadnej zmianie nie poinformował.


Droga Julko
Prosze mi napisac czy to sa wyjazdy wakacyjne czy OLA - Odjazdowe lato Akademickie? i do ktorej willi jedziecie wiesz szybciej bede mogl Cie znalezc:) ale mysle ze to bedzie 6:30
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 88.199.105.4
Julka
Gość
Chodzi o: CHORWACJA BIOGRAD -Nowe wille, Super Nowa Oferta. Dla młodych ludzi (18-35). Terminy Lipiec,Sierpień,Wrzesień, 01.07. - 11.07. Wyjazd miał być o 6.30 ale coś pisałeś, że się przesunie, dlatego pytam.
IP: 80.54.36.18
zula
Gość
aneccia napisał
zula napisał
aneccia napisał
Emilia napisał
Ewcia napisał
aneccia napisał
emilia napisał
a kto jedzie 2 sierpnia do Biogardu? willa ugri


Hej ja ze znajomymi wyruszamy 2 sierpnia, ale willa Elic pozdrawa


Hej, ja 2.08 jadę z chłopakiem do willi Camber, pozdrawiam


hej z koleżanką tez 2 sierpnia do biogradu!willa Elic;-)
Pozdrawiam
No w koncu ktos jedzie w tym terminie :D ja jade z Poznania z chłopakiem a skad reszta ekipy wyrusza? Mam nadzieje że sie super zabawimy :P pozdrowionka do wszystkich ślę :mrgreen:


Ja z chłopakiem i koleżankami wyruszamy z Łodzi, również mamy nadzieję, że będzie udana zabawa:) buziaki dla wszystkich;)


Ooo, wreszcie ktos z Lodzi! W ile osob jedziecie? i w jakim wieku? :)


Hej Zula 24, 26, 28 latek a wasza paczka? buzka


20, 20, 20, 20 :))) Mam nadzieje, ze nie bedziemy najmlodsi :P
Pozdrawiam!:)
IP: 83.10.238.139
zula
Gość
lullaby napisał
ja, wraz z piatką znajomych jedziemy z Łodzi w tym terminie. Pozdrawiam.


O, a moge zapytac i Ciebie o Wasz wiek?:) Tak dla orientacji ;)
Pozdrawiam!:)
IP: 83.10.238.139
Kamil OIS
Gość
Julka napisał
Chodzi o: CHORWACJA BIOGRAD -Nowe wille, Super Nowa Oferta. Dla młodych ludzi (18-35). Terminy Lipiec,Sierpień,Wrzesień, 01.07. - 11.07. Wyjazd miał być o 6.30 ale coś pisałeś, że się przesunie, dlatego pytam.


Droga Julko
Godzina pozostala bez zmian czyli 6.30
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
Bartek
Gość
Kamil OIS napisał
Julka napisał
Chodzi o: CHORWACJA BIOGRAD -Nowe wille, Super Nowa Oferta. Dla młodych ludzi (18-35). Terminy Lipiec,Sierpień,Wrzesień, 01.07. - 11.07. Wyjazd miał być o 6.30 ale coś pisałeś, że się przesunie, dlatego pytam.


Droga Julko
Godzina pozostala bez zmian czyli 6.30
Pozdrawiam Serdecznie

A dlaosób z wczesniejszej oferty: "

CHORWACJA - BIOGRAD tylko dla Młodych Ludzi (18-35)!!!! Apartamenty w super cenach! Terminy Czerwiec,Lipiec,Sierpień,Wrzesień,Październik "
??
IP: 87.205.197.240
Marek
Gość
Jedzie ktoś do willi Damir 1 lipca?
IP: 83.3.97.2
Marek
Gość
Mam pytanie do Kamila.
W jaki sposób są przydzielane pokoje i czy mam pewność że jak jadę z dziewczyną to nie dostaniemy osobnych łóżek?
IP: 83.3.97.2
Kamil OIS
Gość
Marek napisał
Mam pytanie do Kamila.
W jaki sposób są przydzielane pokoje i czy mam pewność że jak jadę z dziewczyną to nie dostaniemy osobnych łóżek?


Drogi Marku
Jeżeli dobrze zrobiłeś rezerwację to nie ma możliwości żebyś spał gdzie indziej niż Twoja dziewczyna!Pary NIGDY nie sa rozdzielane:)
a wiec nie masz o co sie martwic:)
Pozdrawiam serdecznie
IP: 62.233.203.150
Kamil OIS
Gość
Bartek napisał
Kamil OIS napisał
Julka napisał
Chodzi o: CHORWACJA BIOGRAD -Nowe wille, Super Nowa Oferta. Dla młodych ludzi (18-35). Terminy Lipiec,Sierpień,Wrzesień, 01.07. - 11.07. Wyjazd miał być o 6.30 ale coś pisałeś, że się przesunie, dlatego pytam.


Droga Julko
Godzina pozostala bez zmian czyli 6.30
Pozdrawiam Serdecznie

A dlaosób z wczesniejszej oferty: "

CHORWACJA - BIOGRAD tylko dla Młodych Ludzi (18-35)!!!! Apartamenty w super cenach! Terminy Czerwiec,Lipiec,Sierpień,Wrzesień,Październik "
??


Drogi Barku
Dla wszystkich ofert godz.odjazdow pozostaje bez zmian
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
Marek
Gość
Kamilu nie o to mi dokładnie chodziło. Chodzi mi o to że w willi damir ze zdjęć widzę że są pokoje z łóżkami dwuosobowymi i dwoma jednoosobowymi.
IP: 83.3.97.2
zuz
Gość
marta napisał
zuz - mam zatem nadzieję, że jakoś przeżyjemy tą wycieczkę i będzie miło;) my wsiadamy prawdopodobnie w katowicach jednak. ale będzie nas sporo i mam nadzieję, będziemy siedzoeć wszyscy razem;p chociaż wszystkiego można się spodziewać:)


No my jedziemy z Warszawy tez mam nadzieje ze nas nie rozdziela po autokarach. Bo to kiszka. Co prawda 6-7 osob to nie tak duzo, no ale wiadomo?:)


Patrycja napisał
Cześć, czy jedzie ktoś do Biogradu w terminie 18-28.08? Ja jadę ze znajomymi, razem 8 osób i mamy nadzieję na świetną zabawę ;)
Będziemy mieszkać w villi Elic, jeśli posoadacie więcej informacji o tej villi to proszę o odpowiedź, pozdrawiam


Ja jade w tym terminie rowniez ze znajomymi :)
a gdzie bedziecie wsiadac?

Kamil OIS napisał
Droga Zuz
Powiem Ci tak że ludzie zadowoleni rzadko piszą na takim forum a co do naszych wycieczek to zawsze się znajdzie osoba której coś się nie spodoba i wtedy krytykuje nas na forach. Pojedzisz sama się przekonasz ale mogę Cię zapewnić że będziesz zadowolona:)
Pozdrawiam Serdecznie


Mam nadzieje ze bede zadowolona, mozesz liczyc ze po wyjezdzcie podziele sie swoja szczera opinia ze wszystkimi uzytkownikami tego forum :)

Pozdrawiam.
IP: 85.222.86.69
Kamil OIS
Gość
Marek napisał
Kamilu nie o to mi dokładnie chodziło. Chodzi mi o to że w willi damir ze zdjęć widzę że są pokoje z łóżkami dwuosobowymi i dwoma jednoosobowymi.


Drogi Marku
To zależy jaki pokój wybraliście:)jaby bylo cos nie tak zawsze mozna zlaczyc ze soba dwa lozka jednoosobowe:)
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 88.199.105.4
asiaoko
Gość
Jestem zainteresowana oferta biura ois, ale mam dwa pytania: w regulaminie jest napisane, ze potrzeny jest paszport.. czy moze byc tylko dowod osobisty, zamiast paszportu? i pytanie drugie czy umowę trzeba podpisac osobiscie, gdyz mieszkam na stale w bydgoszczy, czy wystarczy sama wplata pieniedzy??
z gory dziękuje za odpowiedź
pozdrawiam
IP: 77.115.27.191
fikus
Gość
jak sie na tym gronie zarejestrowac? bo jaos nie moge znalesc zadnej opcji rejestracji:/
IP: 83.20.218.182
Patrycja
Gość
zuz napisał
marta napisał
zuz - mam zatem nadzieję, że jakoś przeżyjemy tą wycieczkę i będzie miło;) my wsiadamy prawdopodobnie w katowicach jednak. ale będzie nas sporo i mam nadzieję, będziemy siedzoeć wszyscy razem;p chociaż wszystkiego można się spodziewać:)


No my jedziemy z Warszawy tez mam nadzieje ze nas nie rozdziela po autokarach. Bo to kiszka. Co prawda 6-7 osob to nie tak duzo, no ale wiadomo?:)


Patrycja napisał
Cześć, czy jedzie ktoś do Biogradu w terminie 18-28.08? Ja jadę ze znajomymi, razem 8 osób i mamy nadzieję na świetną zabawę ;)
Będziemy mieszkać w villi Elic, jeśli posoadacie więcej informacji o tej villi to proszę o odpowiedź, pozdrawiam


Ja jade w tym terminie rowniez ze znajomymi :)
a gdzie bedziecie wsiadac?

Kamil OIS napisał
Droga Zuz
Powiem Ci tak że ludzie zadowoleni rzadko piszą na takim forum a co do naszych wycieczek to zawsze się znajdzie osoba której coś się nie spodoba i wtedy krytykuje nas na forach. Pojedzisz sama się przekonasz ale mogę Cię zapewnić że będziesz zadowolona:)
Pozdrawiam Serdecznie


Mam nadzieje ze bede zadowolona, mozesz liczyc ze po wyjezdzcie podziele sie swoja szczera opinia ze wszystkimi uzytkownikami tego forum :)

Pozdrawiam.


My wsiadamy w Poznaniu ;)
IP: 79.184.233.18
Kamil OIS
Gość
asiaoko napisał
Jestem zainteresowana oferta biura ois, ale mam dwa pytania: w regulaminie jest napisane, ze potrzeny jest paszport.. czy moze byc tylko dowod osobisty, zamiast paszportu? i pytanie drugie czy umowę trzeba podpisac osobiscie, gdyz mieszkam na stale w bydgoszczy, czy wystarczy sama wplata pieniedzy??
z gory dziękuje za odpowiedź
pozdrawiam


Droga Asiaoko
Paszport nie jest wymagany już do Chorwacji wystarczy dowód:)A co do Twojego drugiego pytania to wszystko możesz załatwić na miejscu:)
co mianowicie musisz zrobić:
1.zrobić rezerwację przez internet
2.otrzymujesz od nas potwierdzenie i umowę do wypełnienia
3.dokonujesz wpłaty i dowód wpłaty wraz z umową wysyłasz nam fax.
4.potwierdzamy Twoją rezerwację
5. 21 dni przed terminem wyjazdu wpłacasz resztę pieniążków
To wszystko:)
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 88.199.105.4
pola
Gość
Kamil OIS napisał
Bartek napisał
Kamil OIS napisał
Julka napisał
Chodzi o: CHORWACJA BIOGRAD -Nowe wille, Super Nowa Oferta. Dla młodych ludzi (18-35). Terminy Lipiec,Sierpień,Wrzesień, 01.07. - 11.07. Wyjazd miał być o 6.30 ale coś pisałeś, że się przesunie, dlatego pytam.


Droga Julko
Godzina pozostala bez zmian czyli 6.30
Pozdrawiam Serdecznie

A dlaosób z wczesniejszej oferty: "

CHORWACJA - BIOGRAD tylko dla Młodych Ludzi (18-35)!!!! Apartamenty w super cenach! Terminy Czerwiec,Lipiec,Sierpień,Wrzesień,Październik "
??


Drogi Barku
Dla wszystkich ofert godz.odjazdow pozostaje bez zmian
Pozdrawiam Serdecznie

to w takim razie nie wiem o co chodziło z tymi zmianami skoro nic się nie zmienia:) czyli wyjazd z Wawy 1 lipca o 6.30?
IP: 195.116.34.16
Kasia
Gość
Pytanie do Kamila z ois: czy w Biogradzie na plazach sa jezowce? :> trzeba zaopatrzec sie w specjalne buty do wody, czy obedzie sie bez nich?
IP: 78.131.137.50
Marek
Gość
Na plażach w Biogradzie nie ma jeżowców bo jeżowce to stworzonka wodne i żyją w wodzie a nie na plaży.
W wodzie na pewno są jak wszędzie w Cro. Ogólnie to ja butów nie używałem bo woda jest na tyle przejrzysta że jeżowce są widoczne ale jak nie masz ochoty ciągle patrzeć pod nogi to polecam buty. Pozdro.
IP: 83.3.97.2

Strona: « < ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij