» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... > »

Autor Treść
Miczi
Gość
Niby nie,ale każdy wybrzydza jakby spodziewał się niewiadomo czego za takie pieniądze;]
IP: 77.112.131.90
scaramouche
Gość
wydaje mi się, że niektóre zarzuty są uzasadnione, ale staram się mieć zdrowe podejście, potraktuję to jako obóz prztrawania.
IP: 79.175.197.63
Miczi
Gość
Fajnie to ujelas:P Mam nadzieję,że nie bedzie to obóz przetrwania,ale nawet jesli to nie widze przeszkód,żeby dobrze się bawić:D
IP: 77.112.131.90
scaramouche
Gość
podzielam optymizm. i bądźmy w kontakcie. zajrzę tu wkrótce.
IP: 79.175.197.63
Miczi
Gość
Podałaby swoje gadu ,ale tak na forum to chyba nie bardzo..Pozdrawiam:)
IP: 77.112.131.90
Kasiula
Gość
Kamilu, Bartku... Drodzy OISowcy ! zamieśćcie proszę w końcu na Waszej stronce plan Biogradu z zaznaczonymi willami ! D Z I Ę K U J E M Y ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
IP: 212.160.69.118
yneffer
Gość
halo halo! kto jedzie 26.08 do Biogradu?
IP: 83.24.28.164
Ania
Gość
jeśli chodzi o imprezowanie to niestety odwiedziłam Biograd poza sezonem. Najbliższa dyskotego znajduje soie ok 2 km od Biogradu. Na miejscu znajdują się liczne knajpki i puby gdzie można nawet potańczyć. Ludzie są bardzo przyjaźni i na pewno nie da się tam nudzić;)
Co do waluty to opłaca się wziąć Euro. RAkija 20 zl.
pozdrawiam:)
IP: 83.26.254.222
koti
Gość
czy autokra jadacy z Warszawy,jedziesz przez wszytskie miejscowosci gdzie wsiadaja ludzie a poxniej prosto do Biogradu? Pytam bo w tamtym roku, jechałam do hiszpanii z innego biura, i autokar z kazdej miejscowosci wyruszal z ludzmi do krakowa a w krakowie byla przesiadka do innych autobusów i dopiero do hiszpanii:/było to strasznie neiwygodne i stresujace:]
IP: 62.141.219.201
zula
Gość
A ja mam pytanie czysto techniczne bowiem zastanawiam sie czy jadac do willi Elic zastane kuchnie wyposazona chocby w podstawowe rzeczy typu cos w czym bedzie mozna podgrzac wode, jakas szklanke itp. czy tez mam brac wszystko swoje?

Bylabym wdzieczna za odp.
IP: 83.10.251.178
Karola
Gość
miśka napisał
czesc:)

poczytalam wasze opinie i szczerze mowiac sie troszke przerazilam:P w kazdym badz razie zdecydowalam sie ze swoim chlopakiem na wyjazd 2.08-12.08.2008 do Biogradu:) moze ktos jedzie w tym samym terminie:)?


Hej Ja jede w tym terminie bo biogradu z kolezanka, a do jakiej willi jedziecie? bo my do Elic! Pozdrawiam:-)
IP: 89.206.6.82
aneccia
Gość
Karola napisał
miśka napisał
czesc:)

poczytalam wasze opinie i szczerze mowiac sie troszke przerazilam:P w kazdym badz razie zdecydowalam sie ze swoim chlopakiem na wyjazd 2.08-12.08.2008 do Biogradu:) moze ktos jedzie w tym samym terminie:)?


Hej Ja jede w tym terminie bo biogradu z kolezanka, a do jakiej willi jedziecie? bo my do Elic! Pozdrawiam:-)


Hej miśka ja również ze znajomymi wyruszamy 2.08. Pozdrawiam cieplutko całą brygadę 8) do zobaczenia ;)
IP: 195.74.50.1
emilia
Gość
aneccia napisał
Karola napisał
miśka napisał
czesc:)

poczytalam wasze opinie i szczerze mowiac sie troszke przerazilam:P w kazdym badz razie zdecydowalam sie ze swoim chlopakiem na wyjazd 2.08-12.08.2008 do Biogradu:) moze ktos jedzie w tym samym terminie:)?


Hej Ja jede w tym terminie bo biogradu z kolezanka, a do jakiej willi jedziecie? bo my do Elic! Pozdrawiam:-)


Hej miśka ja również ze znajomymi wyruszamy 2.08. Pozdrawiam cieplutko całą brygadę 8) do zobaczenia ;)


Witam ja z chłopakiem tez jedziemy w tym terminie, z Poznania do willi Ugri, a wy skad bedziecie jechac i do jakiej willi? Pozdrawiamy :D
IP: 85.221.179.252
Marek
Gość
Witam kto jutro z Katowic wyrusza do Biogradu?
IP: 213.17.151.30
Karola
Gość
emilia napisał
aneccia napisał
Karola napisał
miśka napisał
czesc:)

poczytalam wasze opinie i szczerze mowiac sie troszke przerazilam:P w kazdym badz razie zdecydowalam sie ze swoim chlopakiem na wyjazd 2.08-12.08.2008 do Biogradu:) moze ktos jedzie w tym samym terminie:)?


Hej Ja jede w tym terminie bo biogradu z kolezanka, a do jakiej willi jedziecie? bo my do Elic! Pozdrawiam:-)


Hej miśka ja również ze znajomymi wyruszamy 2.08. Pozdrawiam cieplutko całą brygadę 8) do zobaczenia ;)


Witam ja z chłopakiem tez jedziemy w tym terminie, z Poznania do willi Ugri, a wy skad bedziecie jechac i do jakiej willi? Pozdrawiamy :D


My Z Warszawy
IP: 89.206.6.82
pola
Gość
wie ktoś może czy w Chorwacji w kantorze jest możliwość wymiany złotówek na kuny, bo u nas kiepsko z kunami.
IP: 195.116.34.16
ewka
Gość
hej hej:)juz jutro sie spotykamy, mój szanowny chłopaczek przeanalizował wszytskie za i przeciw i oświadczył, że najkorzystniejszą opcją jest zabranie po prostu karty płatniczej i już na miejscu wypłacanie sobie pieniążków, to tylko tak apropo:P bo chyba kaskę też biuerzemy, jakby wciągnęło karte czy cos:) mam nadzieje, że pogoda będzie sliczna a towarzystwo super! no to DO JUTRA PRZYGODO:):):)
IP: 212.76.37.226
ewelina
Gość
ej a tak po za tym to ile w chorwacji kosztuja fajki np.L&M czy malboro bardziej oplaca sie brac ze soba czy kupic na miejscu
IP: 89.78.127.52
Kamil OIS
Gość
mała Mi napisał
Droga Aniu...mogłabyś mi powiedzieć jaką walute oplaca się tam wziąć?? kuny, czy euro?? z góry dziekuje za odpowiedz.


Droga mała Mi
warto wymienić w Polsce zł na euro,a w Chorwacji Euro na kuny:)
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
Kamil OIS
Gość
anusia napisał
witam
chcialabym sie dowiedziec jak to jest z tym wwozeniem jedzenia do chorwacji... to mozna czy nie??


Droga Anusia
W nawiązaniu do komunikatów z 28 maja br. i 5 czerwca br., Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje, że Ministerstwo Rolnictwa, Rybołówstwa i Rozwoju Wsi Republiki Chorwacji poinformowało oficjalnie Ambasadę RP w Zagrzebiu, że z dniem 6 czerwca 2008 r. zawieszone zostało obowiązywanie rozporządzenia o warunkach wwozu produktów pochodzenia zwierzęcego w ramach bagażu osobistego podróżnych na teren Chorwacji (Narodne novine 35/200 w stosunku do obywateli państw Unii Europejskiej (w tym Polski). Zawieszenie obowiązywać będzie przez okres 6 miesięcy.
Niniejszy komunikat ma charakter informacyjny i nie może stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń.

Piotr Paszkowski
Rzecznik Prasowy MSZ

Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
Kamil OIS
Gość
Miczi napisał
Mam nadzieje,a wiadomo moze ile osob jest przewidzianych na jeden taki wyjazd?:)


Drogi Miczi
na Krym - Saky termin 02.07 jedzie 54 osoby
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
miśka
Gość
Karola napisał
emilia napisał
aneccia napisał
Karola napisał
miśka napisał
czesc:)

poczytalam wasze opinie i szczerze mowiac sie troszke przerazilam:P w kazdym badz razie zdecydowalam sie ze swoim chlopakiem na wyjazd 2.08-12.08.2008 do Biogradu:) moze ktos jedzie w tym samym terminie:)?


Hej Ja jede w tym terminie bo biogradu z kolezanka, a do jakiej willi jedziecie? bo my do Elic! Pozdrawiam:-)


Hej miśka ja również ze znajomymi wyruszamy 2.08. Pozdrawiam cieplutko całą brygadę 8) do zobaczenia ;)


Witam ja z chłopakiem tez jedziemy w tym terminie, z Poznania do willi Ugri, a wy skad bedziecie jechac i do jakiej willi? Pozdrawiamy :D


My Z Warszawy


a my z wrocławia:) do willi tonko:)
IP: 90.156.36.129
Kamil OIS
Gość
zula napisał
A ja mam pytanie czysto techniczne bowiem zastanawiam sie czy jadac do willi Elic zastane kuchnie wyposazona chocby w podstawowe rzeczy typu cos w czym bedzie mozna podgrzac wode, jakas szklanke itp. czy tez mam brac wszystko swoje?

Bylabym wdzieczna za odp.


Droga Zulo
Kuchnia w willie Elic jest wpełni wyposażona sąi szklanki itd, a więc proszę się nie martwić:)
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
Kamil OIS
Gość
ewelina napisał
ej a tak po za tym to ile w chorwacji kosztuja fajki np.L&M czy malboro bardziej oplaca sie brac ze soba czy kupic na miejscu


Droga Ewelino
Lepiej się opłaca w Polsce zaopatrzyć w papierosy:)
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
Julka
Gość
Kamil pytanie do Ciebie: czy autokary na jutro do Biogradu (z Wawy) będą jakoś oznakowane, jeśli tak to jak, i napisz z którego dokładnie miejsca spod PKiN odjeżdżają. Pozdrawiam!
IP: 80.54.36.18

Strona: « < ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij