» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... > »

Autor Treść
koni
Gość
No to już wiemy, kto będzie mieszkał w trzech pokojach w willi Bozo w terminie 26.08:)
Nikitka skąd jedziecie i ile macie lat?;]
IP: 88.156.237.192
Gosia
Gość
Witam.

Wybieram się z chłopakiem w sierpniu do Biogradu - willa Bozo. Proszę o odpowiedź na kilka pytań:
1.Mamy zarezerwowany dwuosobowy pokój. Z oferty wynika, że własną kuchnie posiadają tylko studia. Zatem, czy jest jakaś ogólnodostępna kuchnia dla ludzi mieszkających w pokojach?
2. Jeśli nie, to czy w pokojach jest np. czajnik, jakies dwie szklanki itp?
3. Czy wolno przewozić żywność do Chorwacji (parę puszek)?
4. W terminie 10.08 - 20.08 jedzie sporo osób. Ile autokarów jest w planach? Pytam, pownieważ w tym samym terminie jadą nasi znajomi (mają rezerwację w innej willi) i chcielibyśmy jechać razem. Czy rezerwacja w autokarach (o ile będzie wiecej niż jeden :) ) będzie jakaś odgórna, czy po prostu w Krakowie będzie się można dogadać?
5. Która z willi (wolna na obecną chwilę) jest najbliżej willii Bozo (jeszcze inni znajomi chcą jechać :) )?

Pozdrawiam,
Gosia
IP: 213.134.160.231
ania
Gość
monika napisał
witam, również zauważyłam że koledzy jadący na Krym się nie wpisują. Ja z 6 moich znajomych jedziemy w terminie 19.08-31.08.2008 r. I poczytałabym z chęcią opinie wcześniejszych wycieczek!! no chyba że nie dojechali spwrotem ;/ ale to oczywiście mały żart:) pozdrawiam


to ja może zacznę i dopiszę 2 osoby na ten termin:) jedziemy do Jałty, a Wy? pozdrówka
IP: 84.10.237.70
MSz
Gość
ania napisał
jedzie ktoś z wrocka 9go lipca do biogradu?

Hej Ania,

My też jedziemy 9. Lipca z Wro! Odezwij się proszę na gg: 4134280.
Do zobaczenia!
IP: 83.27.58.222
MSz
Gość
marta napisał
Hej ja jade z chłopakiem 9.07 do willi Lidia, ktoś jedzie? Pozdro i do zobaczenia


Hej Marta!
My też jedziemy do tej willi w tym terminie!! Odezwij się proszę na gg: 4134280.
Do Zobaczenia!
IP: 83.27.58.222
emilia
Gość
władek napisał
Po co wieść do Chorwacji jedzenie? Przecież tam są cenny jak w polsce ! Wystarczy nie kupować miesa przez 9 dni(które jest drogie) i odżywiać sie owocami warzywami. W restauracjach można naprawde dobrze zjeść za przystępna cenne. Jak ktoś ma jakieś pytania o Biograd i Chorwację to słucham?

Witam mam prosbe jakbys mógł podac kilka najważniejszych cen produktów jak np chleb, owoce, warzywa woda itp i przyblizoną kwote pieniedzy aby móc wyżyc w Biogradzie przez te 9 dni. Z góry wielkie dzieki ;)
IP: 83.18.249.226
monika
Gość
ania napisał
monika napisał
witam, również zauważyłam że koledzy jadący na Krym się nie wpisują. Ja z 6 moich znajomych jedziemy w terminie 19.08-31.08.2008 r. I poczytałabym z chęcią opinie wcześniejszych wycieczek!! no chyba że nie dojechali spwrotem ;/ ale to oczywiście mały żart:) pozdrawiam


to ja może zacznę i dopiszę 2 osoby na ten termin:) jedziemy do Jałty, a Wy? pozdrówka


my akurat jedziemy do saky. pozdrawiam
IP: 193.189.116.3
Beata
Gość
A ja mam inne zdanie.Jest coś nie w porządku.Dzwonię pytam, wysyłam potwierdzenia po raz wtóry, mam potwierdzenia wysyłanych faksów z umową i przelaną gotówką a biuro OIs nie ma. Co to ma znaczyć? !
IP: 81.15.165.8
handy
Gość
a wybiera się ktoś może do Hiszpanii w terminie 08.10-0.8.21? kusi mnie ta oferta ale nie chcę sama jechać^^
IP: 90.156.93.18
Nikitka
Gość
my jedziemy z warszawy
mamy 24 i 27 lat
pozdrawiam
IP: 79.185.252.186
handy
Gość
ja mam 21 i jestem z Wrocławia, a jest może ktoś kto jedzie sam? :)
IP: 90.156.93.18
ania
Gość
ja sama jade:) ale do biogradu:)pojutrze:)
IP: 89.79.60.62
Michal
Gość
9.07 ruszamy z Wawy (willa Dzepina)
IP: 83.31.177.143
Maja
Gość
Skończył się I turnus Krymu, może ktoś napisze, jak było??? Jak wyglądają wagony kupe? Czy na miejscu było ok.?
IP: 83.6.144.22
ania
Gość
przyłączam się do poprzedniego pytania, napiszcie coś!;)
thx
IP: 83.5.152.193
miśka
Gość
Lara napisał
Ewelina napisał
mam pytanie slyszalam ze do Chorwacji trzeba kupic jakies specjalnie buty do plywania w morzu.Czy faktycznie do Biogradu trzeba cos takiego miec?


Plaże są skaliste, a w morzu można się natknąć na jeżowce, więc lepiej mieć takie buty. Jak zapytasz w sklepie o buty do wody, będą wiedzieli o co chodzi. Ja swoje kupiłam w Go Sporcie, więc tam na pewno możesz je znaleźć. A czy może wybiera się ktoś 25.07 do Biogradu?


a ile mniej więcej kosztują takie buty?? bo nie wiem czy od razu tutaj w Polsce kupić czy tam na miejscu...:)
IP: 90.156.36.129
ania
Gość
w deichmanie 24pln :)
IP: 89.79.62.71
monika
Gość
aż się boje spytać jak takie butki wyglądają:P bo napewno nie są ładne:D a poza deichmanem zna ktoś ich cenę? są jakieś różne do wyboru czy jakiś jeden krój kolor i trzeba się męczyć:P?
IP: 90.156.36.129
Miczi
Gość
Nooooo ja tez chce coś wkońcu dowiedzieć się na temat pobytu na Krymie!!Pisać!:)
IP: 77.113.5.53
angelika
Gość
no właśnie jak sprawa z tymi butkami, trzeba dużo wydać kaski na nie?:P i czy można wyglądać w nich modnie:P:P:P????:D:D:D:D
IP: 90.156.36.129
ania
Gość
jak dla mnie deichmanowskie wygladaja ok,od spodu gumowe jak tenisowki, z wierzchu materiał - granatowe bądź białe.
a co do wyglądania modnie? hmm... to służy głównie do kąpieli coby na jeżowca się nie nadziać i do łażenia po kamienistej plaży więc.... nie przesadzajmy!:) - sklep presto w necie ma podobne nazywają się aqua speed - nie moge wysłąć linka bo nie jestem zarejestrowana...
IP: 89.79.62.71
Użytkownik
Posty: 23
Witam serdecznie wszytskich byłych i przyszłych wczasowiczów biura Czajka (oddział OIS w Krakowie) Wybieramy sie z moim chłopakiem do Chorwacji w terminie 03.09-13.09 i przyznam szczerze, że czytając niektóre opinie dotyczące wyjazdów z tego biura, lekko mnie przeraziły, ale może nie będzie aż tak żle.... Mam pytanie czy może ktoś będąc w Chorwacji (Biograd) mieszkał w willi "Tonko"?? tam właśnie mamy zarezerwowany pobyt i jestem ciekawa w jakim stanie jest ta willa
IP: 83.175.177.217
Użytkownik
Posty: 5
http://www.sklep-presto.pl/product-pol-6347-Buty-basenowe-AquaSpeed-M10.html

zarejestrowałam się:) te butki są podobne w fasonie , tamte są jedynie jednokolorowe:)
IP: 89.79.62.71
handy
Gość
jakie ładne :) jak ja swoje kupowałam w zeszłym roku to takie zwykłe plastikowce :) ale kupowałam w chorwacji dopiero
IP: 90.156.93.18
Użytkownik
Posty: 5
te deichmanowskie może są ciut mniej urodziwe ale dają radę... zresztą nie dobieramy tu butów do sukienki ślubnej:P
IP: 89.79.62.71

Strona: « < ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij