» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 2
witam wszystkich :) mam w planach wybrać się w tym roku do Biogradu z OIS ... i szczerze mówiąc mam obawy :(... po przeczytaniu tego forum ... Liczę, że osoby które wrócą, dadzą nam cynk ;P jak było ... i czy warto . Pozdrowienia :)))))
IP: 83.30.23.66
ula
Gość
Wybieram sie w sierpniu z chłopakiem do Chrwacji-BIOGRAD z biura ois czy jest warto ??
IP: 79.185.194.136
tomek
Gość
a moze cos mi napiszecie o willi Fortuna gdyz troche dziwna sytuacja ze wzgledu na cene i na prawie wszystkie terminy wolne np w lipcu i sierpniu, czy kryja sie za tym jakies ciemne strony?
IP: 84.10.226.36
tom
Gość
dokładnie. Włąściciel tej willi jest seryjnym mordercą...
IP: 212.160.70.86
tom
Gość
a tak na serio, to ta willa sie niedawno pojawiła i nie zdąrzyła chyba zostać jeszcze "rozebrana" pozdrawiam
IP: 212.160.70.86
Miczi
Gość
No to ludzie,którzy wybierają się na Krym to albo ludzie widma,albo nie mają neta;p
IP: 77.115.24.127
Użytkownik
Posty: 2
"willa Fortuna" to tylko taka nazwa oferty a nie willa ... wybierasz opcję jaki pokój /ile osób/ i oni sami potem Ci dobierają jakąś wille /pewnie tam gdzie bedzie wolne/ ... ;( tak jest tam napisane!!!!! może sie mylę?? ja tak to interpretuję ;P
IP: 83.30.23.66
Natalia
Gość
Ja jadę na Krym, ale dopiero 3.08, jak wrócicie dajcie znać na forum jak było!!! pozdrawiam!!!
IP: 195.93.134.21
Miczi
Gość
jak wrócimy:D
IP: 77.115.24.127
scaramouche
Gość
witam Miczi, zapomniałam zapytać jak ci na imię. dostałaś informację o zmianie godziny wyjazdu? czy jedziemy innymi autokarami? już nie wiem, bo info dostałam od biura 'czajka' z krakowa.
IP: 79.175.197.63
scaramouche
Gość
ponawiam pytanie do OIS, w jakiej wysokości pobierane są prowizje przy korzystaniu z bankomatów krymskich, wiem, że to zależy od banku, ale tak pi razy drzwi, nie podejrzewam zbyt dużego rozstrzału cen między bankami w kwestii prowizji. i czy pobierane są prowizje przy płaceniu kartą?
IP: 79.175.197.63
Nikitka
Gość
yneffer napisał
halo halo! kto jedzie 26.08 do Biogradu?
ja jade z chlopakiem tez w tym terminie do willi Bozo :)
do zobaczenia, pozdrawiam
IP: 79.185.248.193
Ewelina
Gość
mam pytanie slyszalam ze do Chorwacji trzeba kupic jakies specjalnie buty do plywania w morzu.Czy faktycznie do Biogradu trzeba cos takiego miec?
IP: 89.78.127.52
Miczi
Gość
Hej Aga jestem Michalina:)
IP: 77.115.72.135
Thor
Gość
Czy ktos mial okazje byc rok temu na obozach żeglarskich organizowanych przez OiS na Mazurach? Warto sie z nimi wybrac?
IP: 212.76.58.91
Lara
Gość
Ewelina napisał
mam pytanie slyszalam ze do Chorwacji trzeba kupic jakies specjalnie buty do plywania w morzu.Czy faktycznie do Biogradu trzeba cos takiego miec?


Plaże są skaliste, a w morzu można się natknąć na jeżowce, więc lepiej mieć takie buty. Jak zapytasz w sklepie o buty do wody, będą wiedzieli o co chodzi. Ja swoje kupiłam w Go Sporcie, więc tam na pewno możesz je znaleźć. A czy może wybiera się ktoś 25.07 do Biogradu?
IP: 83.31.217.80
izulek:)
Gość
yneffer napisał
halo halo! kto jedzie 26.08 do Biogradu?
ja jade z chlopakiem tez w tym terminie do willi Bozo
do zobaczenia, pozdrawiam


ja też jade z koleżanką w tym terminie-willa bozo-z worcławia
IP: 79.186.105.163
sylvia
Gość
hejka :) wybiera się ktoś z biurem ois na żagle po mazurach pod koniec sierpnia ??:)
IP: 89.78.166.78
kama
Gość
czy ktoś z biura może mi powiedzieć jak wygląda trasa autokaru, 1 autokar jedzie przez wszytskie miejscowosci z któych zabiera ludzi?czy jest tych autokarów kilka?i w jakiej kolejnosci zaczynając od warszawy pokonujemy trasę?chodzi mi tylko o te miasta z ktorych zabiernia sa uczestnicy:)
IP: 62.141.202.158
Kamil OIS
Gość
mała Mi napisał
Droga Aniu...mogłabyś mi powiedzieć jaką walute oplaca się tam wziąć?? kuny, czy euro?? z góry dziekuje za odpowiedz.


Droga Mała Mi
Opłaca się wziąść Euro i na miejscu wymienić na kuny lepszy przelicznik:) np.20 Euro = 140 kun a za to mozesz sobie zasewrwować dobry obiad kupić literka rakiji i do tego 2 jakieś dobre drinki na plaży:)
Pozdrawiam serdecznie
IP: 62.233.203.150
Kamil OIS
Gość
anusia napisał
witam
chcialabym sie dowiedziec jak to jest z tym wwozeniem jedzenia do chorwacji... to mozna czy nie??


Droga Anusio
Można wwozić żywność do Chorwacji:))) to jest potwierdzone:)))
Pozdrawiam serdecznie
IP: 62.233.203.150
Miczi
Gość
Wlasnie co z tym rozkladem jazdy?Jaka jest dokladna trasa autobusu jadącego do Lwowa z Polski??
IP: 77.113.12.78
monika
Gość
witam, również zauważyłam że koledzy jadący na Krym się nie wpisują. Ja z 6 moich znajomych jedziemy w terminie 19.08-31.08.2008 r. I poczytałabym z chęcią opinie wcześniejszych wycieczek!! no chyba że nie dojechali spwrotem ;/ ale to oczywiście mały żart:) pozdrawiam
IP: 83.11.34.72
madzialenka
Gość
ja jade do olimpic beach hehehe17.07... i tak myśle agula że Cię znam .. ;-)?
IP: 193.138.140.17
władek
Gość
Po co wieść do Chorwacji jedzenie? Przecież tam są cenny jak w polsce ! Wystarczy nie kupować miesa przez 9 dni(które jest drogie) i odżywiać sie owocami warzywami. W restauracjach można naprawde dobrze zjeść za przystępna cenne. Jak ktoś ma jakieś pytania o Biograd i Chorwację to słucham?
IP: 212.76.37.190

Strona: « < ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij