» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... > »

Autor Treść
JUlka
Gość
aaaaa we wtorek do Chorwacji!!!!!!!!!!!!!!!! jupi! :D:D:D:D
IP: 80.54.36.18
Marek
Gość
No lecimy we wtorek. Tylko dalej nie wiem kto w willi damir będzie mieszkał i ile siana wziąść ze sobą.
IP: 213.17.151.30
scaramouche
Gość
barsow. dam znać jak było z pewnością. a ty kiedy się wybierasz?
IP: 79.175.197.63
scaramouche
Gość
Krym, czy ktoś jedzie na 'turnus' 10 lipca z Poznania? wyłonić się proszę!
IP: 79.175.197.63
scaramouche
Gość
Krym - cd. czy należałoby wziąć kurtkę przeciwdeszczową, czy bedzie zbędna?
IP: 79.175.197.63
Julka
Gość
Marek napisał
No lecimy we wtorek. Tylko dalej nie wiem kto w willi damir będzie mieszkał i ile siana wziąść ze sobą.

My bierzemy po 400 euro na łebka.
IP: 80.54.36.18
Miczi
Gość
Ja tez jade 10.07 na Krym,ale troszke sie boje bo nikogo nie znam:)
IP: 77.115.187.154
scaramouche
Gość
Miczi napisał
Ja tez jade 10.07 na Krym,ale troszke sie boje bo nikogo nie znam:)


Jestem Aga.
Już znasz:)
Skąd wyruszasz?
IP: 79.175.197.63
Ania
Gość
tak, talerz kalmarów z frytkami kosztował 30 kuna. Podobnie jak ryba z frytkami czy jakieś tam kurczaki. Jadałam w restauracji tuż przy piaszczystej plaży ... W centrum owszem można znalezc droższe jedzenie. Jeśli chodzi o wycieczki to byłam na Kornati...mmm było cudownie! piękne widoki, ale przede wszystkim wspaniala ekipa (mieliśmy własną łódkę). Jedyny problem..wyjście z łódki po dużej ilości serwowanego winka...ah
miłego:)
IP: 83.26.240.179
Kasiula
Gość
Droga Aniu, jak możesz to powiedz 1) jak tam wygladała sprawa imprezowania ? 2) W jakiej cenie w tym sezonie chodzi rakija i dlaczego tak drogo ? 3) Ile zapłaciliście za Kornati ? Dzięki za podpowiedź
IP: 212.160.69.118
Marek
Gość
Kasiula mogę tobie odpowiedzieć na pytanie o rakiji. Byłem rok temu i była mega tania ok 20zł za litr tylko trochę bimberem zalatuje. Chodzi mi oczywiście o te kupione na ulicy lub targu. jeśli chodzi o sklep to już trochę drożej ale lepszej jakości. Ogólnie to praktycznie każdy Chorwat mieszkający nad morzem produkuje swoje winko lub rakije. Cena Kornati jest na stronie OIS.
IP: 213.17.151.30
Marek
Gość
Julka 400 E to mi się wydaje za dużo. Rok temu byłem i na 2 osoby jakoś 400 E wydaliśmy, tylko że byłam z mamą i za bardzo nie imprezowałem. Teraz już po wielogodzinnych rozmysłach z dziewczyną stwierdziliśmy że 550 na 2 osoby spokojnie wystarczy. Oczywiście niczego tobie nie sugeruje bo każdy ma inne wydatki ale nawet za 400E na 2 osoby można się spokojnie pobawić. Pozdro. Do zobaczenia w słoneczniej Chorwacji.
IP: 213.17.151.30
mała Mi
Gość
Droga Aniu...mogłabyś mi powiedzieć jaką walute oplaca się tam wziąć?? kuny, czy euro?? z góry dziekuje za odpowiedz.
IP: 83.10.112.170
miśka
Gość
czesc:)

poczytalam wasze opinie i szczerze mowiac sie troszke przerazilam:P w kazdym badz razie zdecydowalam sie ze swoim chlopakiem na wyjazd 2.08-12.08.2008 do Biogradu:) moze ktos jedzie w tym samym terminie:)?
IP: 90.156.36.129
anusia
Gość
witam
chcialabym sie dowiedziec jak to jest z tym wwozeniem jedzenia do chorwacji... to mozna czy nie??
IP: 90.156.36.129
Julka
Gość
Marek napisał
Julka 400 E to mi się wydaje za dużo. Rok temu byłem i na 2 osoby jakoś 400 E wydaliśmy, tylko że byłam z mamą i za bardzo nie imprezowałem. Teraz już po wielogodzinnych rozmysłach z dziewczyną stwierdziliśmy że 550 na 2 osoby spokojnie wystarczy. Oczywiście niczego tobie nie sugeruje bo każdy ma inne wydatki ale nawet za 400E na 2 osoby można się spokojnie pobawić. Pozdro. Do zobaczenia w słoneczniej Chorwacji.

Pewnie masz rację, mój mąż się upiera, żeby tyle wziąć. Ktoś tu wcześniej pisał, że bierze 300. No nic, najwyżej przywieziemy z powrotem ;)
IP: 80.54.36.18
Miczi
Gość
scaramouche napisał
Miczi napisał
Ja tez jade 10.07 na Krym,ale troszke sie boje bo nikogo nie znam:)


Jestem Aga.
Już znasz:)
Skąd wyruszasz?

Ja wyruszam z Opola,albo z Wrocka,a Ty??:)
IP: 77.114.250.154
Miczi
Gość
N tak dopiero teraz zauwazyłam,że z Poznania.Widze ze wszyscy tutaj sie do Chorwacji wybierają a a gdzie są ludzie którzy będą jechac na Krym??
IP: 77.112.131.90
scaramouche
Gość
Miczi napisał
N tak dopiero teraz zauwazyłam,że z Poznania.Widze ze wszyscy tutaj sie do Chorwacji wybierają a a gdzie są ludzie którzy będą jechac na Krym??

Spokojnie, oni wyjadą już za dwa dni i będzie ciszej. mam nadzieje, że wtedy wynurzą się Krymowcy:)
IP: 79.175.197.63
Miczi
Gość
Mam nadzieje,a wiadomo moze ile osob jest przewidzianych na jeden taki wyjazd?:)
IP: 77.112.131.90
scaramouche
Gość
pojęcia nie mam, na pewno kameralnie, z 60 osób..
:)
IP: 79.175.197.63
Miczi
Gość
scaramouche napisał
pojęcia nie mam, na pewno kameralnie, z 60 osób..
:)

Ja już się doczekać nie mogę,tam jest tak pięknie:D Co prawda mam małe obawy ze względu na samotny wyjazd,ale myślę ,że będzie fajnie!:) :lol:
IP: 77.112.131.90
scaramouche
Gość
na pewno będzie miło. naczytałam się o brakach organizacyjnych, ale jestem juz tak zaprawiona w niskobudżetowych wycieczkach, że niewiele mnie może zdziwić. zresztą, jak mówisz, dopóki będzie tam tak pięknie jak jest, na wszystko inne można przymknąć oko.
IP: 79.175.197.63
Miczi
Gość
Też tak myślę nie zależy mi na luksusach bo i tak nie zamierzam siedzieć w pensjonacie tylko zwiedzać bawić sie i wylegiwać pupe nad morzem bo to jest to co podczas wakacji ma największy urok,ciesze się ,żę ktoś też tak sądzi bo wystraszyłam się już,żę tutaj same snoby są:)
IP: 77.112.131.90
scaramouche
Gość
snoby to chyba nie jeżdżą na niskobudżetowe wycieczki:)
IP: 79.175.197.63

Strona: « < ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij