» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Hersonissos Village

Grecja - Hersonissos Village

Dodaj opinię Opinie o hotelu Hersonissos Village

Strona: « < ... 3 4 5 6 7

Autor Treść
monika
Gość
my lecimy 3 lipca do hersonissos village:)
IP: 83.22.91.205
Justyna
Gość
na jak długo lecicie, my na dwa tygodnie, z Katowic od 2 lipca. Dwie osoby dorosłe dziecko, syn ma 11 lat. To na pewno się spotkamy.
IP: 78.31.136.194
monika
Gość
my tylko na tydzien od 3 lipca z warszawy
IP: 83.4.217.88
madza2
Gość
Witam
lecimu 2 lipca z katowic . Lecimy z dwójką dzieci 10 lat i 2 lata razem z nami znajomi z 1 rocznym dzieckiem.
IP: 62.152.138.85
JUSTYNA
Gość
Witam.
Cieszę się, że leci ktoś w tym samym czasie co my (2 lipiec), jeszcze bardziej ucieszył się nasz 11-letni syn (będzie miał kompanów do zabawy). Macie może już informacje o godzinie wylotu?
IP: 83.30.107.28
Madza
Gość
Wylot z KTW o 11 lub 11.30. Na miejscu ok 15.30 ( +1h zmiana czasu). Lecimy wychodzac z załozenia, że poza kuchnią, pogodą i widokami - najważniejsze jest dobre towarzystwo :P
IP: 178.183.231.252
Justyna
Gość
Dziękuję za informacje. Założenia macie jak najbardziej słuszne./podobnie jak my/ Towarzystwo zapowiada się przednie więc hotelem i kuchnią już się nie przejmuję, bo pogodę to mamy gwarantowaną. Do zobaczenie w Pyrzowicach :)
IP: 83.30.85.33
Justyna
Gość
NIESTETY :( Wczoraj zadzonila do nas Pani z Z Voyagera i poinformowala ze impreza jest odwolana/niby brak oblozenia na samolot/ W zamian dostalismy propozycje wylotu w innym kierunku. Wybralismy Turcje Marmaris. Mam nadzieje ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.
IP: 83.30.83.106
madza2
Gość
My wylatujemy 2 lipca z Katowic nic nam nie wiadomo o problemam z brakiem obożenia samolotu . Nasze biuro nic nie odwołuje , mam nadzieje że wszystko będzie ok .
Nie boicie się sytuacji jaka jest w Grecji.
Czy wieie jakie jest przełozenie tej sytuacji na Krecie ?
IP: 178.183.227.11
Justyna
Gość
A z jakiego BP Wy lecicie. Naszym organizatorem była Triada.
IP: 83.30.81.168
Anna
Gość
Witam,czy ktoś wylatuje z Katowic 25 lipca?
IP: 83.5.30.174
Marzena i Adam
Gość
Witam.Bardzo gorąco polecam ten hotelik,obsługa bardzo miła,świetne pokoje powyżej 2000.Godny polecenia.
IP: 91.204.154.209
AGA
Gość
Witam, ja lecę 18.09.2011 z Warszawy na tydzień z Grecossa - czy ktoś jeszcze????
IP: 178.36.139.102
Amerissa
Gość
Byłam w Hersonissos na wakacjach parę dobrych lat temu, jeszcze jako singielka z koleżanką ;) Przyznam, że do dziś kręci się łezka w oku jak wspominam nasze szaleństwa :D Można się cudownie wybawić, poplażować. Ale raczej nie polecam tego miejsca parom, które chcą wypocząć czy pozwiedzać- to typowo imprezowa miejscowość. Ja mimo iż wspominam ją wspaniale, to obecnie wolę pojechać gdzieś, gdzie mogę coś zwiedzić i poznać kulturę danego miejsca :)
IP: 89.75.74.12
kateti
Gość
Witam,

Ja lecę z Sosnowca 01.10.2011 na 2 tygodnie z rodzinką z Katowic....ktoś jeszcze leci??
IP: 83.18.167.66

Strona: « < ... 3 4 5 6 7

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Hersonissos Village

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij