» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Hersonissos Village

Grecja - Hersonissos Village

Dodaj opinię Opinie o hotelu Hersonissos Village

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Treść
aga
Gość
bardzo prosze o informacje na temam hotelu hersonissos village w grecji lub prosze mi polecic dobry i sprawdzony hotel
« Ostatnio edytowane przez Neta, 21:23, 04.12.2007. »
IP: 85.128.26.61
nowy
Gość
w hersonissos jest hotel angelos village, świetne jedzenie pokoje w ogrodzie, tani, leży nad miastem i to jest jeden mankament 15min pod górkę, ale za to cicho , grecko.Do plaży jest za to bliżej niz tym z miasta, polecam
IP: 79.185.133.135
romek
Gość
hotel Hersonissos Village to dawny Hotel Pefana Village pod tą nazwą znajdziesz dużo wiadomości wystarczy wejść na google ja do tego doszedłem na zasadzie dedukcji w Triadzie tego nie wiedzą a nim handlują
IP: 79.185.38.190
LiDkA
Gość
A my dopiero tam jedziemy !
IP: 83.30.91.213
DaNiEl
Gość
Jak macie jakieś informację to proszę o umieszczenie ich na forum !
IP: 83.30.91.213
asik
Gość
Dołączam się do prośby - opinie na forach tak polskich, jak i zagranicznych są skrajnie zróżniowane. Czy prawdą jest, że w tym hotelu pojedyncze łóżka są wmurowane w ściany? Proszę o odpowiedź - to ostatnia chwila, zeby zmienić rezerwację (wyjazd na początku maja).
IP: 87.105.223.209
asik
Gość
Już klepnięte w biurze, także raczej po ptokach. Głównie ze względu na to, że dobry punkt wypadowy. Blisko Knossos, a myślałam przede wszytskim o zobaczeniu Santorini, Spinalongi, Gramvoussa, wyspy Chrissi, no i płaskowyżu Lashiti - i wyszło mi, że mimo wszytsko Hersonissos. Mam nadzieje, że na początku maja nie będzie tam jeszcze tak angielsko i hałaśliwie... Hotel Hersonissos Village jest podobno w zacisznym miejscu na wzgórzu, także wybór trochę na zasadzie - Panu Bogu świeczkę... ;) Aha, no i wakacje z 2 letnim dzieckiem, także bliskość lotniska też odgrywa tu istotna rolę. No chyba że napszecie coś strasznego o tym hotelu... To już zdecydowanie ostatni moment na zmiany...
IP: 87.105.223.209
eXe
Gość
też jedziemy w tym roku do Angelos Village.Podobno taka jest uroda grecji.W większosci apartamentów i hoteli łóżka są murowane a na nich materace..więc jak ktos się nastawił na łączenie łóżek lepiej odrazu poprosić o małżeńskie.
IP: 217.97.177.230
asik
Gość
Poproszone, poproszone, ale zawsze to tylko prośba... ;D A czy ktoś wie czy Triada ma w tym hotelu "normalne" pokoje czy jakieś gorsze, odstające standardem od pokoi rezerwowanych przez inne biura typu Neckermann? Był ktoś w Hersonissos Village z Triadą?
IP: 213.25.99.114
Kido
Gość
www.holidaycheck.pl/hotel-travel+information_Hotel+Hersonissos+Chersonissos+Maris-hid_16929.html

zamieściłem linka tego hotelu gdzie są zamieszczane opinie oraz zdjęcia. Ja lecę w tym roku z biura grecosholiday czyli www.latowgrecji.pl
IP: 80.50.250.138
adzia
Gość
lece do tego hotelu juz w srode.wracam 25-06 dam znac co i jak jak wroce!!!!!
IP: 83.13.46.150
MADZIK
Gość
czekam i czekam na wiesci jak było "adziu" :?
IP: 195.42.249.134
Kido
Gość
Właśnie "adzia" czekamy czekamy jak wrażenia....Jeśli nie odpisuje znaczy, że zapomniała o nas i tak jej tam dobrze było :-)
IP: 83.13.97.52
Piotr
Gość
Witam wsztstkich zainteresowanych hotelem hersonissos village .
Wrociłem z tego hotelu 2 godzinki temu , a wiec tak w skrocie hotel pieknie polozony na samej gorze , wiec widoki sa wspaniale. Do miasta troche dalej niz pisza w biurach podrozy , naprawde jest ok 2-3 km do samego centrum , ale nie ma az tak strasznie bo caly czas sie cos dzieje sklepiki bary wiec ta droga szybko mija , z powrotem jest ciezej bo pod gorke ale zawsze mozna wsiasc taxi lub wyporzyczyc skuter badz samochod. Do plazy ok 500m , polecam zabrac rurke,maske i pletwy jest co poogladac pod woda, niema rafy ale i tak jest swietna zabawa. Miejscowosc bardzo imprezowa zycie tetni cala noc . Wracajac do hotelu spokojnie cicho a szkoda ze niema animacji , ale i tak jest fajnie Jesli . Chodzi o pokoje to UWAGA WAŻNE Pokoje tylko z 2- z przodu np. 2208 itp. sa najlepsze, a wiec jak macie pokoj dwatysiace cos tam to jest juz git , bo to jest nowe budownictwo , ja osobiscie tego nie wiedzialem i mialem problem po przyjezdzie na miejsce. Pierwszy pokoj jaki dostalem to byl 1308 i bylem zalamany poszedlem do recepcji i spokojnie zaczelem sie klocic , pamietajcie spokoj zalatwi wszystko , ja obejrzalem 6 pokoji zanim trafilem na wlasciwy,czyli 2 z przodu , mowie o tym zebyscie nie musieli sami dotego dochodzic ;-) zaraz potym zaczely sie super wakacje , naprawde warto bylo . Polecam starszym panstwu jak i mlodym . Mam nadzieje ze moja opinia przyda sie wielu z panstwa , wrazie jakis pytan prosze pisac. Pozdrawiam Piotrek
IP: 83.3.106.234
MADZIK
Gość
Witam

Piotrku,lecimy do tego hotelu 20.08-z tego, co czytałam to dużego problemu ze zmianą pokoju nie było mam nadzieję, że w naszym przypadku też tak będzie zwłaszcza ze podobno Triada lokuje swoich klientów w starej części, choć mam kolejną nadzieje ze po ostatniej aferze jakoś lepiej zaopiekują się swoimi ludźmi. Chcę Cię zapytać o pobliska plażę czy jest w miarę ładna i da się na niej przetrwać z 6-letnim dzieckiem no i jak wyglądają przy-hotelowe /chyba/2baseny czy są czyste -zapewne oblegane już od rana?Pozdrawiam
IP: 195.42.249.134
Piotr
Gość
Czesc Madzik
Jesli chodzi o pokoje to problem byl , nie wszystkim udalo sie zmienic pokoj, mi sie udalo poniewaz bylem uparty. Jak dostaniecie klucz do pokoju i nie bedzie to pokoj dwatysiace cos tam to macie w starej czesci czyli smrod i mrowki ;) Walczcie ;) Tylko spokojnie . Plaza ladna ale tam wszedzie jest pieknie ,tylko ta w poblizu hotelu mala, hotel niema swojego miejsca na plazy , ale jest plaza z lezakami za ktore sie placi , jesli chodzi o dziecko podejrzewam ze opalac sie nie bedzie;-) jezeli umie plywac to rurka i maska i jest spokoj ;-) . Radze szukac od razu cienia bo goraco jest ;-) . W hotelu sa trzy baseny nawet glebokie jeden ma prawie 3 metry, drugi brodzik ,trzeci ma 2.10 metra , woda czysta mozna sie kompac do 20 godz. baseny sa oblegane od samego rana , poza tym sa za male jak na ten hotel i tyle ludzi. Teraz cos dla dzieciaka polecam wybrac sie na WATER CITY kosztuje to 29 euro od osoby ale naprawde warto dziecko bedzie zadowolone na maksa;-) Pamietajcie zeby na miejscu przesunac zegarek do przodu o godz , a jeszcze jedno;-) jak rano was obudzi dzwiek cykad to sie nie zdziwcie ;-) graja bardzo glosno, mi sie podobalo tego u nas niema Zycze udanego urlopu
IP: 83.3.106.234
Piotr
Gość
Madzik jak chcesz to wyslij maila wysle ci zdjecia z widokiem zrobionym z hotelu , chyba ze chcesz miec niespodzianke to ok ;)
IP: 83.3.106.234
MADZIK
Gość
Witam
Dzięki za odpowiedz …dodałeś mi otuchy słowami walczcie, ale spokojnie ;) ;) …może się nam uda.Będę wdzięczna za te fotki podaje maila madzik285@wp.pl
Pozdrawiam
IP: 195.42.249.134
karla
Gość
Witaj madzik ja również lecę 20.08 do tego hotelu takze może razem uda nam się zawalczyć o pokoje:-)))) pozdrawiam gorąco
IP: 83.22.242.157
dzentas
Gość
Witam cię Piotrze.Ja wybieram sie do tego hotelu we wrześniu.jak nie sprawi ci to problemu to przeslij mi kilka zdjeć.Oto mój adres: piotrbaczynski7@wp.pl
IP: 195.136.49.171
karla
Gość
Witam jeszcze raz:-) w takim razie ja też bym poprosiła o zdjęcia Piotrze:-) kalinka101@interia.pl dzięki wielkie
IP: 83.22.242.157
Darek
Gość
Dziękuję wszyskim tym co byli, za dodanie otuchy wszystkim tym co mają to przed sobą! Ja z moją przyszłą połową/tam chcem się Jej oświatczyć/ jedziemy we wrześniu i niedość że jest to wyjazd ważny pod wzglendem oświadczyn to jeszcze wyjazd ten jest naszym pierwszym do Grecji-Krety i dla tego nie chciał bym żeby coś się zes....ło:)Piotrze serdeczne dzięki za tak szeroki opis-masz u mnie browara:). Niesamowite w tym wszystkim jest to że trzeba w taki sposób o swoje albo może o lepsze walczyć i to wszystko za te same pieniądze.... Mam nadzieję że nasz urlop będzie udany tak jak go zaplanowałem czego i Wam wszystkim życzę. pozdrawiam Darek:-D
IP: 83.6.183.80
iwa73
Gość
Witam wszystkich. Ja właśnie przygotowuję się do wyjazdu - lecę jutro o 8.00 z W -wy (chyba, że zmieni się godzina -oby nie). W głowie mam mętlik jeżeli chodzi o pokoje. Piotrze, czy w pokojach o numerach poniżej 2000 naprawdę jest tak strasznie? Jak wygląda sprawa np. naczyń - lubię wypić sobie przed snem dobrą herbatę lub kawę,czy na plaży da się wyleżeć na ręczniku czy konieczny jest leżak( jesli trzeba będzie będę wypożyczać) proszę daj mi odpowiedź Ty i inne osoby, które lecą tam jutro z W - wy. pozdrawiam Iwona
IP: 213.158.196.108
kara
Gość
hej Iwona, ja lecę tam 20.08 może zmienisz termin;-)))jak będzie to możliwe daj znaka po powrocie odnośnie pokoju (email kalinka101@interia.pl) , który warto wybrać bo tak serio to troche jestem tym przerażona:-)))ale perspektywa widoków i spędzenia czasu z ukochanym przebije wszystko:-))
IP: 83.22.207.26
karla
Gość
karla nie kara sorki:-)
IP: 83.22.207.26

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Hersonissos Village

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij