» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Hersonissos Village

Grecja - Hersonissos Village

Dodaj opinię Opinie o hotelu Hersonissos Village

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Autor Treść
Grzelaw
Gość
Jaka jest pogoda w Hersonissos we wrześniu? Z góry dzięki za odpowiedź :)
IP: 93.105.134.183
iwa73
Gość
Cześć Linka78 Mam nadzieję, że czytałaś moją opinię o HV .myslę, że nie masz się czego obawiać i to zarówno jeśli chodzi o hotel jak też biuro podróży. Ja w ubiegłym roku byłam właśnie z Grecosem na Krecie i byłam zadowolona. W tym roku lecę z tego biura na Rodos i mam nadzieję, że też będzie w porządku. Pozdrawiam :P :P
IP: 213.158.196.69
linka78
Gość
Cześć Iwa73, dziękuję za odpowiedź, mam nadzieję, że będziemy dobrze się bawiły, pod warunkiem oczywiście,że przeżyjemy lot. Postanowiłam już więcej nie czytać opinii, bo po co się niepotrzebnie denerwować, czytając coś złego, poza tym i tak już nie ma odwrotu.Do tej pory więcej było pozytywnych ocen tego miejsca, więc niech tak zostanie. Jedyna moja obawa na ten moment, to podwyżka cen, w związku z szalejącym kursem EUR. Pomimo iż wykupiłyśmy wycieczkę z gwarancją niezmienności ceny, to boję się,że w jakiś sposób wyegzekwują od nas dopłatę, bądź będziemy miały obniżony standard, no ale zobaczymy....
Pozdrawiam i życzę udanego urlopu, no i oczywiście proszę koniecznie o wpis po powrocie.....
IP: 213.25.86.66
neronka
Gość
Jesli chcecie pozwiedzać to opis miejsc wartych zobaczenia na Krecie wraz ze zdjęciami moge podesłać na priv.

neronka@gazeta.pl
IP: 89.79.224.75
madzia
Gość
byłam w tym hotelu w czerwcu 2008 polecam było ok z recepcji wszystko da sie załatwic bez probelmu zmiana pokoju( byłam swiadkiem jak ktos prosił) jedzenie ok duzo i dobre...byłamz biurem grecos bez opoznien było ok
IP: 212.187.194.74
anka
Gość
Witam, jedziemy z Triadą 8 lipca z 3 letnia córką. mam nadzieję, że to wzniesienie nie ograniczy zbytnio naszych spacerów - dajcie prosze znac, czy nie jest bardzo "wymagające" to wzniesienie?
I jak Triada się spisała? Wiekszość tutejszych opinii dotyczy raczej Grecosa...

Pozdrawiam, Ania.
IP: 87.206.150.40
Aneta :)
Gość
a czy był ktoś może w hotelu Europa w Olimpic Beach ??
IP: 85.219.180.86
plotter
Gość
Witaj Ania,
My sie tam wybieramy 01.07 na 2 tygodnie, więc się pewnie spokamy.
Jedziemy z 1.5 roczną córką. Mam nadzieję, że się będziemy dobrze bawić.
pzdrv,
plotter
IP: 79.189.75.130
Ania
Gość
ooo, to super - znaczy, ze ktos tam jednak jeszcze jeździ:)
Z jakim BP jedziecie?

pzdr, ania.
IP: 212.160.173.18
ema
Gość
witam, czy ktoś leci do Hersonissos Village 9 czerwca?
IP: 88.220.105.186
mario
Gość
Ja się wybieram do HV pod koniec września, jeśli ktoś już był na wakacjach w tym sezonie, proszę o opinię, dołączam się do osób które czekają na opinie na temat organizacji wycieczki przez triade.
IP: 83.31.251.126
Twardy
Gość
Ja z Żonka jadę 01 lipca na dwa tygodnie ...:-)
IP: 194.242.62.23
Twardy
Gość
Kto jedzie 1 lipca z Triady i leci z W-wy ?
IP: 194.242.62.23
Użytkownik
Posty: 1
Czy ktoś ma może informacj
Ja z mężem, córką i rodziną przyjaciół lecimy 08 lipca z Poznania z Triadą. Czy ktoś ma może informację na temat ręcznikoów przy basenie hotelowym? Czy są czy trzeba brać swoje? Wdzięczna będę za jakieś info.
IP: 82.146.247.70
HANIAM
Gość
KASIAW, JA TEŻ LECĘ Z POZNANIA Z PRZYJACIÓŁMI I RODZINĄ Z TRIADĄ, NIE WIEM CO Z RĘCZNIKAMI TEŻ SIĘ ZASTANAWIAM. KASIAW CZY TWOJ MAŁŻONEK MA NA IMIĘ JACEK???:)))))))))))))))))))))))))
IP: 194.242.62.23
erine
Gość
WItam,
ja lecę do HV 16 czerwca:) super, że piszecie tak szczegółowe opnie, są bardzo przydatne. na pewno będziemy prosić o pokój z numerem powyżej 2000 :)
czy ktoś był już w tym roku z Grecosem w HV i zna terminy wycieczek fakultatywnych? chcę zarezerwować sobie wcześniej wynajem auta i chce to jakoś zgrać z wycieczką do Rethymnonu, którą mamy w cenie wakacji i wycieczką na Santorini. Gdyby ktoś wiedział byłabym bardzo wdzięczna, bo z Grecosa nie uzyskałam takiej informacji:(
Pozdrawiam wszystkich
IP: 79.184.220.195
linka_78
Gość
Do Kasiaw,
Właśnie wczoraj wróciłam z tego hotelu, ręczniki będą udostępniane w pokoju, przy czym nie można ich wynosić na plaże, jak również zabierać na taras z basenem.Informację taką otrzymacie na kartce w recepcji.Przy basenie natomiast znajdują się wygodne leżaczki, życzę udanej zabawy
IP: 213.25.86.66
linka_78
Gość
Do Erine,
Miałyśmy pokój numer 703 i też nie był najgorszy, taki w regionalny, greckim stylu, bardzo wygodne murowane łóżka. Wycieczka do Rethymnonu jest organizowana we wtorki (około 8.20), dobra rada, proszę nie spożywać żadnych posiłków w autobusie, bo kierowca robi się wtedy bardzo nerwowy, niestety nie zostałyśmy o tym poinformowane wcześniej i wyprowadziłyśmy kierowcę z równowagi, na co nasza rezydentka powiedziała, że musimy mieć nadzieję, że zostaniemi szczęśliwie dowiezieni do hotelu (a droga naprawdę jest niebezpieczna) na szczęście wszystko zakończyło się, powiedzmy dobrze.
Jeżeli chodzi o Santorini, to zaraz po zgłoszeniu się z lotniska do rezydenta, otrzymacie kartkę z terminami wyjazdu (niestety nie pamiętam, w które dni), koszt 125 EUR ( na mieście organizowane są za 94-99 EUR).
Samochód rezerwowałyśmy u rezydenta, ponieważ był z pełnym ubezpieczeniem (około 40 EUR za 1 dobę) samochód zostaje podstawiony na hotelowy parking i później również z niego jest odbierany, ale o tym powie Wam rezydent na spotkaniu organizacyjnym, miłej zabawy.
PS. Miałabym ogromną prośbę, jeżeli byłoby możliwe podanie Pani adresu e-mail, w razie pytań chętnie udzielę odpowiedzi.
IP: 213.25.86.66
erine
Gość
Do linka_78
bardzo dziękuję za odpowiedź:) podaję moj adres email erine@interia.pl. Jesli ma Pan jeszcze jakieś przydatne informacje to chętnie skorzystam z porad:) Rozumiem, że był Pan z biurem Grecos? Nie ma żadnych problemów z wynajmem auta u rezydenta? tzn chodzi o dostępność terminów? bo cenowo widzę że są ok i ubezpieczenie jest w tym. jeśli ma Pan jeszcze jakieś rady, to proszę pisać:)
IP: 79.184.218.71
erine
Gość
do linka_78
a może ma pan jakieś zdjęcia tego pokoju, w którym Pan mieszkał? jeśli to nie problem, to proszę przesłać na maila:)
IP: 79.184.218.71
kasiaw
Gość
Dzięki wielkie linka_78 za informację (mimo iż nie jest zbyt dobra). Może napisałabyś coś więcej o hotelu, plaży, okolicy, w ogóle cokolwiek...Czy w hotelu sa jakieś animacje dla dzieci bądź dorosłych, bo informacje na ten temat w necie są rózne bardzo.
IP: 82.146.247.70
linka_78
Gość
Hej Kasiaw,
jeżeli chodzi o animacje dla dzieci, to brak, z tym że ja byłam chyba na samym początku sezonu, bo nie było nawet wieczorków greckich w hotelu, ale dla pocieszenia od tej środy się zaczęły. Jeżeli chodzi o atrakcje dla dzieci, to jest mały basen i plac zabaw , całkiem z przodu hotelu. Do plaży jest jakieś 500 m, tylko trzeba zejść zaraz w lewo w pierwszą uliczkę, idąc z hotelu, to jest taka polna uliczka i nie będzie opisana, że prowadzi do plaży, trochę dalej jest następna i jest już znaczek BEACH, ale myśmy go zauważył;y dopiero w odwrotnym kierunku, czyli idąc z plaży do hotelu, bo tak trochę niefortunnie umieszczony. Jeżeli chodzi o plażę, to jest kilka zatoczek, bardzo ładnych zresztą przy czym niewielkich, plażę są żwirkowe, trochę bolą stopy, następnym razem zabiorę obuwie. Na plaży zaraz doskakuje |Pan z z leżaczkami, jeżeli chcecie się opalać na ręcznikach , to zawsze w rogu zatoczek jest możliwość, bo tam nie przychodzi i nie zmusza do kupna leżaków. Generalnie jestem bardzo zadowolona i szczerze mówiąc nie potrafię się od powrotu dostosować do tej szarości, bardzo bym chciała tam znowu być, dlatego życzę Wam udanej zabawy, abyście w pełni wykorzystali ten czas, który tam spędzicie. Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania, to chętnie odpowiem, mogę również podesłać zdjęcia, jeżeli jesteście zainteresowani, to proszę podać maila, pozdrawiam
JESZCZE JEDNA WAŻNA RZECZ, JEŻELI MACIE MOŻLIWOŚĆ ZABRANIA URZĄDZENIA PRZECIW KOMAROM, TO POLECAM, BO BARDZO KĄSAJĄ....
IP: 213.25.86.66
kasiaw
Gość
Linka_78, jeszcze raz wielkie dzięki za informacje, na pewno bardzo się przydadzą. Zdjęcia oczywiście bardzo chętnie pooglądam. Mój adres: anders2000[at]interia.pl. Pozdrawiam.
IP: 82.146.247.70
Twardy
Gość
Czy ktoś był w Herssonisos Village z Triady i może podzielić się jakimiś informacjami ? Jak jest z wycieczkami, czy są jakieś organizowane na mieście trochę taniej niz te fakultatywne w biurze podróży ? Dzięki za wiadomość. Pzdr
IP: 194.242.62.23
Darek
Gość
8) Witam wszystkich forumowiczów 8)
Do Twardy,byliśmy we Wrześniu zeszłego roku z Triadą, to była nasza pierwsza wycieczka i byliśmy bardzo zadowoleni- jakie kolwiek pytania,problemy,wyjaśnienia od razu były załatwiane u rezydentów bo obsługiwało nas troje miłych, młodych doświadczonych ludzi!!! Trzeba tylko postępować jak człowiek z człowiekiem,a na pewno nie będzie problemów :P
Jak to mówią dont worry be happy!!!
Na lotnisku po odebraniu bagażu pracwnicy Triady czekają na zewnątrz i są bardzo widoczni(żółte koszulki) od razu rozmieszczają po autobusach i do hoteli :mrgreen:
Sam HV hotel moim zdaniem jest w Chersonissos jednym z ładniejszych! Fajnie położony na wzgórzu więc nie słychać gwaru,a nocne posiedzenia przy basenie na leżaczku z drinkiem lub z winkiem w ręku jest tym za czym bardzo tęsknie ;)
Z Triady u rezydenta na miejscu wykupiłem tylko Santorini(bajka), po powrocie okazało się że na mieście można było kupić za 90 Euro ,a nie 125Euro i płyniesz wielkim katamaranem, tylko że nie masz obiadu i kolacji ale nie płyniesz 5 godzin a 1,5 więc masz więcej czasu na miejscu( zwiedzanie i obiad) więc takie rzeczy jak wycieczki trzeba na spokojnie przemyśleć zawsze pare Euro można zaoszczędziś... Zwracam szczególną uwagę na wycieczkę do wąwozu Samaria!!!
Wąwóz jest największy w Europie, jest naprawde przepiękny i warto go zobaczyć ALE!!! żaden rezydent nas nie ostrzegł że jest to wycieczka bardzo trudna, dobrze wziąć pożądne buty(ja uwielbiam wędrówki po górskich szlakach no dla mnie było to zbyt mordercze) do tego trzeba pamiętać że Samaria leży prawie 5 godzin licząc zbiórke po wszystkich hotelach w strone Hani więc macie taką jazde autobusem po serpentynach że diabelski młyn przy tym to pikuś... Pamiętajcie o awiomarynie :o nikt z nas nie miał ,a kierowcy nie wiedzą co to jest hehehe... Poza tym było naprawde super a i Samarie dziś z naszymi przyjaciółmi wspominamy z miłym uśmiechem.... Pozdrawiam Darek...
IP: 79.191.52.168

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Hersonissos Village

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij