» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Hersonissos Village

Grecja - Hersonissos Village

Dodaj opinię Opinie o hotelu Hersonissos Village

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 >

Autor Treść
tolus82
Gość
Witam, planuję zakup wycieczki na 19.08.09 hotel HV o zdjęcia hotelu i okolic na kgm2@op.pl irady czego unikać itp. z góry dziękuję Artur
IP: 89.77.162.163
szampan
Gość
Witam!....z Hersonissos village wróciłem parę dni temu. Bardzo polecam hotel...Ale od początku...:) Na wstępie dostałem pokój nr 406 i się totalnie załamałem...łóżka betonowe nawet wygodne ale łazienka rodem z PRL masakra obdrapana wanna do której strach wchodzić...zgłosiłem w recepcji prośbę o zmianę pokoju odpowiedzieli ze dziś pełne obłożenie muszę się przemęczyć i zobaczą co da się zrobić..następnego ranka miałem już nowy pokój numer 2200 i był super- plus dla nich...także moja rada proście od razu pokoje powyżej 2000 jesli jest wolny im to nie robi różnicy i dadzą bez problemu...jedzenie-- bardzo smakowite kolacje i śniadania z lunchami trochę gorzej ale dośc zjadliwe choć nieraz słyszałem pomruki niektórych że ciągle to samo ( chyba w Grecji schabowe z ziemniakami chcieli )...hotel-- bardzo urokliwy i według mnie ma najpiękniejszy widok na hersonissos spośród wszystkich hoteli więc warto pokonać góreczkę którą chodziła codziennie nawet moja znajoma w 6 miesiącu ciąży więc nie jest tak strasznie :) dla wygodnych -można zamówić taxi koszt jazdy w obrębie całego miasta hersonissos około 5-6 euro.miasto-fantastyczne chociaż życie w nim zaczyna się dopiero po 23 ...nieraz wracaliśmy do hotelu o 4-5 rano i pobudka o 8.30 na śniadanko i w tym klimacie nie odczuwaliśmy zbytnio zmęczenia....jeżeli ktoś ma wycieczkę gratisową do Rethymnonu-od razu mówię porażka...2 godziny jazdy autobusem ( sami Polacy z niewychowanymi dziecmi ) i zwiedzanie na zasadzie -wyjście z autobusu i macie państwo 3 godziny wolnego i tyle :) polecam bardzo wycieczkę na Spinalongę wyspę trędowatych koszt ok.50 euro od osoby ale super warto...zwiedzanie wyspy skakanie ze statku do morza kąpiel w zatoce lunch na statku i wszystko w cenie takze jeszcze raz polecam :) wyloty z hotelu---- grecos z tego co zauważyłem ma standard niezmienny--goscie z katowic zbiorka przed hotelem o 5.15 rano ..z wrocławia o 10.10 a krakowa o 21.30....ja leciałem z krakowa i do 12 musiałem opuscic pokoj i co robic z walizami do 21? jest opcja przedluzenia pokoju do czasu wylotu koszt 20 euro od pokoju...ale niestety uzaleznione to jest iloscia wolnych miejsc w hotelu..ja mialem tego pecha ze brak miejsc walizki musialem zostawic w sali telewizyjnej (ale luzzz nic nie zginie 100 % ) i do odlotu obowiązuje opcja all inclusive więc spokojnie mozna jeszcze zjesc lunch i kolacje i korzystać z hotelowego baru....i to chyba wszystko jeśli czegoś zapomniałem to pytajcie na pewno odpiszę .....także życzę udanych wakacji ...aaaa i jeśli chcecie zobaczć juz teraz na żywo miasto to wpiszcie sobie na youtube hersonissos i wyskoczy wam duzo filmow turystow ktorzy tam byli i nakręcali miasto po nocy z imprez :) pozdrawiam
IP: 94.40.25.14
beata
Gość
Właśnie wróciliśmy z HV. Hotel inny niż wszystkie, bardzo ładny, widoki z tarasu zapierające dech w piersiach, obsługa przemiła. Luksusu w nim się nie znajdzie, surowy wystrój. All Incluzive ma wiele do życzenia, soków wyciskanych nie uświadczyliśmy, alkohole tylko miejscowe . Hotel znajduje się na samej górze także powrót np. z plaży jest mordęgą, do morza daleko, za to z każdego miejsca z dołu widać HV. W hotelu brak jakichkolwiek animacji, żadnej muzyki czy potańcówek, my byliśmy z 3 letnią córką dla niej tam nic nie było nawet placu zabaw. Z całą pewnością to nie miejsce dla dzieci, bo większość czasu spędzaliśmy w innym hotelu :Star Beach Village , idealny dla dzieci. Ale jeżeli ktoś szuka odpoczynku, relaksu to polecam.
IP: 213.156.112.11
Kamila
Gość
Uff! Po tych wszyskich komentarzach aż się boję:) ale cóż bądźmy dobrej myśli - wyjazd tuż tuż i to taki wyczekany, wymarzony, wytęskniony:)
IP: 89.230.16.63
Kami
Gość
czy jedzie ktos do HV 18 wrzesnia z berlina??????
IP: 89.75.116.90
Beata
Gość
Wylatujemy do HV - 16.09.2009 - nasz utęskniony, wymarzony urlop - ech mam nadzieje, ze bedzie super.Lecimy z Vezyr Holidays. Po powrocie podzielimy sie naszymi opiniami :))
IP: 213.222.196.47
Kamila
Gość
Dziś wróciłam z HV z Wezyra - nie mam czasu ale opiszę - wszystko ekstra!!!! szczerze polecam więcej w wolnej chwili:)
IP: 89.230.16.63
Marta
Gość
Hej!
Wróciłam z HV na poczatku września. Faktycznie najlepsze są pokoje z numerem rozpoczynającym się na 2000 (od 3000 jest troszkę gorzej). My od razu trafiliśmy do pokoju 2312 i było bardzo fajnie. Co prawda surowo - ale czysto i w greckim stylu. Łóżka normalne (nie betonowe) i nowa łazienka. Widok też fajny - budził nas wschód słońca nad taflą morza. Polecam!
W hotelu faktycznie nie ma animacji, ale do miasta jest niedaleko (powrót na piechotę max 15 minut i górka wcale nie jest uciążliwa) - w centrum atrakcji nie brakuje a dzięki temu można spokojnie się wyspać i odpocząć po nocnych balangach.
Polecam wycieczkę na Santorini - jest urzekająca.
Jeśli ktoś chciałby zobaczyć jakieś zdjęcia pokoju czy okolicy to piszcie na e-mail: marta.bartoszek@csl.eu.
Udanego wypoczynku!! :D
IP: 83.3.208.162
Kamila
Gość
Podpisuję sie pod poprzedniczką:) Jak dla mnie było super!!!Mieliśmy początkowo pokój o numerze 700-coś tam i nie spodobał nam się. Poprosiliśmy naszą rezydentkę i bez problemu otrzymalismy inny pokój bodajże 917. Pokój połozony wyżej z widoczkiem na hotelowe palemki i morze:) My mieliśmy te sławetne betonwe łóżka, ale naprawde w niczym nam to nie przeszkadzało - na ten betonowy podest przecież idzie drewniany podkład i grubaśny wygodny materac. Więc okey:) Hotel inny od wszystkich ze względu na inną zabudowę, pięknie połozony. Jedzenie naprawdę wyśmienite, przemiła obsługa:) Podczas naszego pobyru załapaliśmy się na wieczór grecki - miła zabawa:) Ponadto zwiedziłyśmy Santorinii - bardzo polecam oraz wykupiłysmy wycieczkę objazdową po Krecie - to jak kto chce - ogólnie okey, można zapoznać się z Kretą - my byłyśmy zadowolone. Wycieczki kupiłyśmy u rezydenta - taka nasza decyzja i ogólnie polecam ze względu na organizację imprez i polską obsługę. Poza tym naprawdę wszystko okey. Prosze pytać na forum odpowiem na pytania pozdrawiam
IP: 89.230.16.63
Beata
Gość
Witam, Wróciliśmy 01.10.2009 z 2 tygodniowego pobytu z HV. Jak dla mnie hotel napewno nie posiada 4*. Może posiada 3*. Dla porównania w ubiegym roku za ta samą kase byliśmy na Zakynthos w Hotelu Zante Maris (II połowa sierpnia)- travelplanet.pl/hotele/grecja/zakynthos/tsilivi/zante-maris/ i róznica spora niestety. Po pobycie w Zante maris mialam chyba zbyt duze oczekiwania :)). W HV standard pokoju i jadalnia - daja wiele do życzenia - pokój 2000 należy to takich sobie :)) Obiady i kolacje - kiepskie. Plaża publiczna około 15 min pieszo od hotelu - żwirowa plaża. Jedyny atut hotelu super widoczki - hmm ale czy warto za to tyle kasy płacić. Dobrze, ze nie mam dzieci bo zanudziłyby sie tam- zero atrakcji dla dzieci i animacji. Za to panuje cisza i spokój :)).
Na końcu Herssonisos jest Star Beach starbeach.gr/ - takie małe miasteczko w miasteczku :) wejście darmo (nie wono wnosić własnych napoi i jedzenia). Plaza piaszczysta darmowe leżaki :) mase atrakcji . Kazdy znajdzie coś dla siebie- ja to liczyłam na taki hotel :))
Wycieczki - jak już to należny wykupić w mieście - różnica za wyjazd na Santorini (uwaga ta sama wycieczka, ten sam autobus i katamaran, polska obsługa) u rezydentki 125eur a w lokanym biurze 95 eur; Wąwóz Samaria - 60eur rezydentki - biuro lokalne 33 eur.
Hotel HV - dla osób mało wymagających
IP: 213.222.196.47
Justi87
Gość
Witam,
Z hersonissos village wróciliśmy 30.09.2009,. Po przeczytaniu opinii na różnych portalach lecieliśmy przerażeni, że zakwaterują nas w jakiejś piwnicy bo na zdjęciach pokoje nie wyglądaja atrakcyjnie. Na szczęscie dostaliśmy odrazu pokój zaczynający się powyżej 2000, o ile pamiętam 2112 i ten mogę w 100% polecić, czysto,surowo urządzone pokoje z nowymi meblami, w oknach moskitiery więc żadne robactwo nie weszło do pokoju. Łazienki ładne, czyściutkie-tylko wanny bardzo małe;) Po przybyciu zostaliśmy mile zaskoczeni gdyż Pan z recepcji podał nam zimna kolację czyli jakieś kanapki, pomidory,napoje i tp..i oczywiście pomrańcze;)coś wspaniałego;)wyglądające na stare, a tak naprawde dojrzałe na słońcu dlatego inne niż sklepowe-były poprostu przepyszne;)Łóżko mieliśmy drewniane ale dzielone:(Ponadto ładne widoki z balkonu-na morze i centrum miasta;)do plaży z płatnymi lezakami 5-10 min. na terenie hotelu 2 baseny, ale tylko 1 dnia tam bylismy w pozostałe chodziliśmy nad morze i podglądaliśmy rybki:)radzę zabrać maskę i rurkę do nurkowania;) Jedzenie bardzo dobre, przepyszne ciasta i makarony z jakimiś sosam i warzywami, jest ogromny wybór, na śniadanie polecam pierożki ze szpinakiem, poza tym jedzenia jest tak dużo że każdy znajdzie coś dla siebie, na mieście wogule nie jadaliśmy;)za to problem z alkoholem,był okropny raz jeden jedyny skusiliśmy się na bar w hotelu, piwo okropne ale najgorsze było ouzo z "lokalnym " spritem, fuj!!!fajne bary są w centrum polecam taki z niebieskim szyldem, normalne ceny i bardzo dobre drinki;)blue cos tam, hm..może jeszcze o wycieczkach, sami zorganizowaliśmy sobie wycieczkę do knossos i heraklionu-autobusem;)zdecydownie lepiej gdyż zwiedza się wszytsko w swoim tępie;)i duuuużo taniej bilety w obie strony dla 2 osób to koszt około 12 euro, + 2x6 euro wejściówka do knossos, u rezydenta 30 euro od osoby + koszt do knossos, poza tym zwiedziliśmy też spinalongę, naprawdę warto;)kąpiel ze statku, zwiedzanie agios nikolaus, wyspy trędowatych, przewodnik mówiący po ang, ale za taka samą wycieczkę płaciło się u rezydenta 50 eur/osoba a my zapłaciliśmy w biurze na mieście 46 za dwie osoby;)także zwiezajcie na własną rękę ile sie da!!!!!udanego wypoczynku, ja mogę goraco polecic hotel;)acha duzo w nim Niemców, Polaków mało...ale tyle tam ciekawych miejsc do zobaczenia że nawet nie mieliśmy czasu na zawieranie znajomości:)acha i polecam niezapomniane greckie wina;)te z lokalnych sklepów;)ogołnie do centrum blisko i i bezpiecznie;)
IP: 217.153.207.211
Wiola
Gość
lecimy do Hersonisos Village 4 lipca na 12 dni z Warszawy.
Jest juz ktos kto tam planuje wakacje w tym roku.
Bardzo bym chciała zobaczyć fotki osób które tam były , info proszę na magnolia99@wp.pl
IP: 212.160.172.70
wagar
Gość
Witam
Rozważam ten hotel. Czy ktoś może wie czy na pobliskiej plaży jest jakaś wypożyczalnia windsurfingu???
IP: 89.74.35.99
gosia
Gość
Ja lecę 9 06 z krakowa do hotelu Creta Maris convention, i mam pytanko ,czy można z tej okolicy kupic wycieczke na santorini i ile kosztuje? , ile trwa podróż ?
IP: 83.27.50.171
karolciaqq
Gość
Hello!
16 września lecę do Hersonissos Village! Mam nadzieję że urlopik będzie udany. Na poczatku byłam załamana co do pokoi ale skoro piszecie że nie ma problemu ze zamianą to już luzik. ;) wybiera się tez ktos w tym terminie???
IP: 79.188.172.90
Magie
Gość
Witam, ja też wybieram się 16 września i też się trochę zestresowałam, jak czytałam opinie innych... miejmy nadzieję, że nie będzie tak źle 8)
IP: 91.195.92.98
karolciaqq
Gość
Magie a skąd masz wylot? Ja Katowice
IP: 195.205.139.91
Magie
Gość
Hej Karolcia, też mam wylot z Katowic ;)
IP: 91.195.92.98
dita
Gość
czy ktoś z Poznania 08.09.2010 do tego hotelu?
IP: 195.117.117.150
karolciaqq
Gość
Witajcie!!
P O L E C A M hotelik Hersonissos Village. Przepiękne widoczki hmmm...... atmosfera milutka a jedzonko przepyszneeee, codziennie jakiś nowy Special dnia (zamiast zgubić troszkę kilo....się przybrało hie hie) a górki wcale nie takie straszne :) Pokoik nr 2403 bardzoo przytulnyy :) z widoczkiem na ogród i morze hmmm........ codziennie posprzątany. Obsługa bardzo miła i zawsze uśmiechnięta :)
Pozdrawiam Kminka z baruu który calutki pobyt serwował brandy&cola mniam! A przede wszystkim epikę która się byczy 2tygodnie (rozpusta :)) tak Magie m.in. mam Was na myśli :P
Buźki :P
IP: 195.205.139.91
Grażynka
Gość
Ja też polecam Hersonissos Village - przepiękne widoki, kameralna atmosfera, grecki klimat. Blisko centrum - można się zaopatrzyć w niezbędne rzeczy, wieczorami posiedzieć w tawernie, pobawić się. Mocno polecam ;)
IP: 83.4.69.76
Puszek
Gość
Grecka atmosfera (starsze pokoje mają nawet katafalki), bardzo dobre położenie, ciekawe widoki. Jedzenie zasługuje na ogromny plus - tez przytyłam nieco po powrocie ;)
IP: 88.156.81.186
Marta
Gość
Czy ktoś jedznie do Hersonissos 10 lipca b.r ? My mamy wylot z Gdańska :)
IP: 81.190.64.137
Użytkownik
Posty: 1
Witam :) Będę w Hersonissos Village od 7 sierpnia. Ktoś się wybiera ? :)
IP: 79.188.204.2
justyna
Gość
Witam , my lecimy do Hersonissos Village 2 lipca na dwa tygodnie.
IP: 78.31.136.194

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 >

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Hersonissos Village

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij