» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Hersonissos Village

Grecja - Hersonissos Village

Dodaj opinię Opinie o hotelu Hersonissos Village

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Autor Treść
szampan
Gość
wybiera się ktoś do HV 13 sierpnia na tydzień wylot z Krakowa?? jak to mówią w kupie raźniej :)
IP: 94.40.25.14
Marta
Gość
Dokładnie :) do zobaczenia w Poznaniu. Czekamy na kolejnych ...
M
IP: 83.3.208.162
Twardy
Gość
Hej.

My z Żoną właśnie wróciliśmy. Mieliśmy pokój 3012, przy małym basenie z widokiem na morze. I to uznajmy za jedyny plus tego pokoju. Sam pokój oki, ale łazienka tragedia, chodziły nam robale po ścianach, spływała rdza z okna a śmierdziało , że lepiej nie mówić. Ogólnie powiem szczerze , że wakacje na Krecie były super, hotel jest przepięknie położony, a poza położeniem wiele wygód nie można w nim dostrzec, wiec jeżeli ktoś oczekuje luksusów i chce spędzić większość wakacji w hotelu to może się nie miło rozczarować. Jeżeli chce ktoś kila zdjęć z pokoju i okolic to piszcie na potworek714@interia.pl a coś wam podeślę :-)

Pozdrawiam
IP: 77.255.251.48
erine
Gość
No proszę.. a ponoć pokoje powyżej numeru 2000 są fajne:) wychodzi na to, że nasz pokój numer 701 był lepszy, bo robali żadnych nie było i nic nie śmierdziało:)
IP: 79.184.206.15
andy
Gość
Do Twardy
Próbowałeś coś z tą łazienką zrobić, mam na myśli zamianę pokoju?
I jeszcze pytanko do wszystkich, co polecacie parter czy piętro?
Pozdrawiam
IP: 83.10.103.110
andy
Gość
Do erine
Dzięki za informacje i fotki, za dwa dni przeżyję to sam....
Pozdrawiam
IP: 83.10.103.110
erine
Gość
parter ma plusy - nie ma schodów, po których latasz codziennie:) ale ma też minusy - możesz trafić na upierdliwych sąsiadów, co w nocy będą hałasować i wszystko będzie słychać(my trafiliśmy na dwa ostatnie dni, na upierdliwych Niemców, którzy o 6 rano grali w butelkę.. efekt - jakby Ci się sufit na głowę walił). Parter ma zasłonięty trochę taras, więc przynajmniej przez część dnia jest na nim cień, a te na piętrze są odsłonięte. to zależy co kto lubi:)
IP: 79.184.217.139
Beata
Gość
Hi!!!!!
Leci ktoś 19 sierpnia z Poznania????

Może ktoś nam podpowie co warto zobaczyć, dokąd pojechać, i jakie są ceny tych wycieczek???
IP: 87.205.69.11
Tosca
Gość
Witam, wróciliśmy wczoraj po 2 tygodniach w HV. Chętnie zostałbym jeszcze tydzień. To chyba wystarczająca rekomendacja. Nie będę opisywac dokładnie wszystkiego, bo na tym forum jest sporo szczegółow, w większości prawdziwych. Teraz tylko jedna refleksja, dotycząca rodzaju pokoju i numeracji. Faktycznie jest tak, że te powyżej 2 i 3 tysięcy są nowsze, ale... Nie mają klimatu. A i widoki gorsze. My mieliśmy najpierw w tej starszej częsci (mimo, że naczytałam się tutaj o tej numeracji - zmyliło mnie to, że na tablicy w recepcji, są widoczne tylko te poniżej tysiąca), po 3 dniach przeprowadziliśmy się, ale z dużym wahaniem. Bo różnica to jest tak naprawde w większej szafie i trochę ładniejszej łazience. Te stare bungalowy mają klimacik, sa zecydowanie chłodniejsze i otacza je ładniejsza roślinność. No i jak sie widok trafi, to nowe się mogą schowac. Więc zastanówcie sie, co dla kogo jest ważne.
Zyczę wszystkim udanego wypoczynku - ja już tęsknię za Kretą, słoncem i cudnownym morzem.
IP: 85.89.189.46
Tosca
Gość
A, napisze jeszce o 2 sprawach, wczesniej tutaj nie wspomninaych. Informacja dla wrazliwych: dośc czesto nad hotelem lataja samoloty (wyglądaja malowniczo wieczorem), nam to nie przeszkadzało, ale niewielki hałas był. I druga ciekawostka, dla rodzin z dwójka dzieci: to jeden z niewielu chyba hoteli, gdzie jest sporo pokojów 4 osobowych, można nawet powiedzieć, że to sa dwa pokoje połaczone, w jednym jest łózko podwójne, a w drugim dwa pojedyncze. Nie wiem dlaczego nie ma takiej opcji do wyboru w biurze Grecos, ale może jak komus zalezy na takim układzie powinien dopytac.
IP: 194.242.62.23
BONNIEBLUE
Gość
byłabym wdzięczna za pare fotek hotelu i okolic - rozważam zakup wycieczki w sierpniu:

bonnieblue81@interia.pl

z góry dziękuję
IP: 77.254.39.142
kamila
Gość
Witam!!! Wylatuję wraz z grupą przyjaciół do HV 09.09.09 :) fajna data:) bardzo proszę Was o przesłanie zdjęć na maila: kamila1226@vp.pl. Z góry dziękuję, jak wielu z Was mam obawy czy wszystko będzie okey no i ten wybór pokoju:)
IP: 89.230.16.63
evciaaaa
Gość
hej ja w hersonissos byla roku temu w wakacje ;) bylo super ! pogoda dopisywala! za okolo 20-30 euro mozna wypozyczyc quad lub skuter ;)swietny jest water park w ktorym do ktorego akurat prztyjechalam i odbywala sie dyskoteka w ciagu dnia z mnostwem piany i wody ;) niestety w wodzie bylo mnostwo kamieni ;/ ale i tak bylo dobrze .. ciekawostka dla tych ktorzy lubia % ;) idac wieczorem glowna ulica barmani z pubow i dyskotek zapraszaja zeby sie weszlo do srodka i zawsze pierwszy kieliszek jest gratis no a po tym jednym mozna sobie wyjsc ;)) kelnerzy z pobliskich tawern ciagle namawiaja przechodniow aby to wlasnie tam sie zatrzymano- staraja sie zwabic klientow co jest czasami irytujace... duzo sklepow z odrobionymi ciuchami ...i przepyszne miodowe ciastka !! z pistacjami i orzechami naprawde polecam ! i zycze wszystkich milego wypoczynku bo jest sliczne miejsce ;)
IP: 81.110.124.113
Kamila
Gość
Bardzo dziękuję Ani za maila ze zdjęciami pokoi i hotelu, mam nadzieję że mój mail do Ciebie dotarł:) Mam jeszcze zapytanie do forumowiczów czy warto wybrać się na wyspę Santorini - koszt z biura 130 euro:) Dziękuję z góry za dobre rady:)
IP: 89.230.16.63
erine
Gość
do Kamili
tak,mali dotarł :) nie ma problemu, mam nadzieję, że Tobie też się będzie tam podobało :) co do Santorini - warto warto i jeszcze raz warto!! ja nie załowałam ani chwili, że tam byłam. załowałam tylko, że wycieczka trwała tak krótko. jesteś na miejscu 2 gdoziny w mieście Ia i 2 gdoizny w mieście FIra. w sumie ok 5 gdoziny na wyspie (godiznana transfery z i do portu) Trochę jest to bieganina, żeby zobaczyć wszystko, ale widoki zapierające dech w piersiach! :) moja rada - miasto Ia jest bardziej uroklwe (myślę, że nei tylko dla nas) i szkoda nam było czasu na jakieś jedzenie na miejscu, chociaz byliśmy już dość głodni ;) więc zostawiliśmy sobie jedzenie na czas zwiedzania Firy ;)Fira też jest prześliczna,ale to już nie to co Ia, dlatego mniej było żal zabrać to pół godizny z czasu na zwiedzanie i usiąść do stołu ;)
IP: 79.184.232.174
Kamil
Gość
Witam

Kamila skąd wylatujecie i z jakiego biura?
My też lecimy we czwórkę do HV 09.09.09.

Pozdr
IP: 62.112.37.240
Kamila
Gość
Do Kamila!!!
Witam my lecimy z biura Vezyr - wylatujemy z Poznania ok. 15:) Pozdrawiam a jak Wy?
IP: 89.230.16.63
DeVill
Gość
Do Kamila i Kamili, bedziemy was tam zmieniać, prosze zostawic po sobie pozadek i dobre wrazenie :)), no i jakas butelke dobrego trunku :), chociaz nie, z Kamila to sie chyba spotkamy :)
IP: 80.54.44.200
Kamila
Gość
Do Ani! Przekonałaś nas dzięki! Santorini ujęte w planach:) Do DeVill - okey w razie czego posprzątamy z dobrym wrażeniem może być róznie - dobry trunek jak najbardziej:) pozdrawiamy i może się spotkamy:)
IP: 89.230.16.63
ml.
Gość
Witam

Wybieram sie do HV we wrześniu czy mógłbym prosic o zdjecia na

lewinski_jr@op.pl

Dziękuje i pozdrawiam
IP: 163.244.63.127
ml.
Gość
Aha i jeszcze mam pytanko odnosnie ALL inclusive na innej stronce jest napisane tak ?

Jedzenie dobre ale bardzo słabo urozmaicone. Tydzień bez problemu. W drugim tygodniu ma się już nieco dość. Mało owoców. AI nie obejmuje normalnych drinków a tylko cola lub sok z lokalnym "prądem" (ouzo, raki, brendy). Za np. pinacoladę albo normalne piwo - płacicie. Przekąski z AI - to buły z wędliną ze śniadania.

Z tymi przekąskami to prawda?
I czy moge zapomnieć o drinku z parasolką ? :(
IP: 85.89.166.161
Tosca
Gość
To raczej norma, że w AI są tylko alkohole lokalne. Jak sie chce drinki z parasolką, to najlepiej zejść na dół do Herso. A w hotelu piwo jest NORMALNE. I w ogóle oferta kulinarno-drinkowa jest wystraczająca.
IP: 85.89.189.46
ml.
Gość
Uff, dzięki Tosca.
Poprostu ktoś marudzi.

Jesli macie jakies zdjecia hotelu to przeslijcie mi na maila ktorego podałem wyzej.
Dzięki.

Po powrocie napewno zdam obszęrną relację
IP: 85.89.166.161
Kowal
Gość
Prosze o przesłanie zdjęc na lukkow39@wp.pl ,wylatujemy w podróż poślubna 09.09.2009 z Wrocławia
za zdjecia z góry dzięki ;)
IP: 83.18.95.222
blondi
Gość
Witajcie
Też wybieram sie do HERSONISSOS bardzo proszę przyślijcie fotki hotelu na maila magdalena.bz@wp.pl. DZIĘKI
IP: 78.8.104.158

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Hersonissos Village

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij