» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Hersonissos Village

Grecja - Hersonissos Village

Dodaj opinię Opinie o hotelu Hersonissos Village

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Autor Treść
Twardy
Gość
Dzięki Darek za wiadomości :-) Lecę 1 Lipca na dwa tygodnie i mam nadzieję, że będzie superrr :-)
IP: 194.242.62.23
AGa
Gość
Hej. Lecę z Triady do HV. Mam pytanie . Czy warto jezdzić na wycieczki fakultatywne z biura czy jest możliwość kupienia tańszych na mieście ? A może warto jeżdzić samemu np. autobusem ? Proszę o dobrą radę. Pzdr :-)
IP: 77.255.248.30
Ania
Gość
Kurcze, coraz więcej pozytywnych informacji - dzięki wszystkim:)
Już się nie moge doczekć 8 lipca, kiedy tam w końcu dotrę... Mam nadzieję, ze bedzie super...

Pozdrawiam, Ania.
IP: 212.160.173.18
mario
Gość
linka_78 mogę też poprosić o zdjęcie hotelu pokoju i okolic HV
mój mail mariuszjag2@interia.pl
z góry dzięki
IP: 83.31.207.108
erine
Gość
wróciłam dzisiaj z HV po dwutygodniowym pobycie z Grecosa. Kreta jest bajeczna:) hotel przepięknie położony,wakacje rewelacja. Jeśli ktoś ma pytania chętnie odpowiem lub wyślę zdjęcia hotelu i okolic. Wycieczkę kupiliśmy od rezydenta na Santorini. w tym roku pływa tylko szybki katamaran, więc w 2 godizny byliśmy na miejscu. Poza tym polecam wynajem auta. My mieliśmy na dwa dni i objechaliśmy kawał Krety. zdecydowanie lepiej niż jadąc autokarem. Sama obsluga Grecosa bardzo dobra:)
IP: 79.184.218.104
Erine
Gość
witaj Erine...jeżeli to nie byłoby dla Ciebie problemem podrzucić mi parę fotek na pitbull9@op.pl byłbym bardzo wdzięczny...:) ja wybieram się z Grecosa 13 sierpnia do HV na tydzień....ogólnie mówiąc nie było żadnych " zgrzytów " związanych z hotelem i wycieczką ??? pozdrawiam
IP: 94.40.25.14
andy
Gość
Może ktoś mi odpowie, czy na wybór pokoju ma wpływ banknot w paszporcie dla recepcjonisty???.
Nigdy nie byłem w Grecji a nie chciałbym wychodzić przed szereg.
pozdrawiam
IP: 83.25.37.169
juice
Gość
Do Darka.....też lecę we wrześniu i powiedz mi jaka jest pogoda w tym czasie????
Warto sie wybrać na Santorini????
IP: 83.28.215.24
erine
Gość
do Erine
wysyłam Ci fotki na adres pitbull9@op.pl, ale niestety masz przepełnioną skrzynkę... opróżnij, to dojdą foteczki:)
IP: 79.184.199.64
erine
Gość
do andy
my nie zmienialiśmy pokoju, bo był fajny:) ale z tego co wiem, to nei ma tam żadnego problemu, żeby wymienić pokój i to bez banknocika w ręce;)
IP: 79.184.199.64
marzena
Gość
czy narawde nikt niebył z biurem oskar w Pardze?
IP: 84.10.143.229
kama
Gość
Witam
Ja wybieram się do HV 22 lipca, prosze mi napisać jaki standart jest w pokojach bo weszłam na jakąś stronę ze zdjęciami i się delikatnie załamałam. Jeśli ktos ma jakieś zdjęcia to proszę o wysłanie mi na adres kamillasalata@wp.pl.
IP: 91.193.199.5
_mr
Gość
czy ja tez moge prosic o zdjecia - dziekuje bardzo magdziula_r@interia.pl
IP: 85.219.130.241
andy
Gość
do erine
dzięki, to kolejny + dla hotelu. Pozdrawiam
IP: 83.29.83.146
andy
Gość
do kama
Chyba widziałem te same zdjęcia( pokój Daniela, łazienka Daniela itd) mam jednak wrażenie, że to były zdjęcia z przed 2008 roku, czyli z przed remontu hotelu.
Wylatujemy do HV 22.07 z Poznania. Gdyby ktoś wybierał się ze Szczecina lub okolic na lotnisko w Poznaniu, mamy dwa miejsca w samochodzie, powrót po tygodniu tj.29.07
IP: 83.29.83.146
andy
Gość
Do erine
Witam, byłym wdzięczny za kilka informacji.
Mając na uwadze tylko tydzień pobytu, które miejsca warto odwiedzić np. wynajmując samochód na 2 dni(gdzie go najlepiej wynająć?), może polecisz jakiś klub nocny w hersonissos.
Pozdrawiam
mantaduo@poczta.onet.pl
IP: 83.29.83.146
kama
Gość
Do Erine
poproszę o jakieś fotki z HV.
IP: 91.193.199.5
erine
Gość
nie było mnie przez weekend,ale już wysyłam foteczki:)
IP: 79.184.244.148
erine
Gość
do kama
Standard w pokojach jest wg mnie dobry. byliśmy w pokoju poniżej numeru 2000 i wcale nie było tragedii. Wręcz przeciwnie:) jeśli ktoś jedzie oglądać złote klamki i siedziec w marmurowym hotelu,to nie ten adres. pokoje są naprawdę przyzwoite, codziennie sprzątane. a jeśli komuś się nie będzie podobało,to podobno nie ma problemu, żeby wymienić na inny.
IP: 79.184.244.148
kama
Gość
dzięki erine za zdjęcia , już nie mogę się doczekać wyjazdu.
Pozdrawiam
IP: 91.193.199.5
DeVill
Gość
Witam, jade z zonka 18.08 na 2 tyg, jedzie ktos w tym terminie? Moze jakas paczke daloby rade zorganizowac, w kupie zawsze razniej:)
Pozdrawiam
D
IP: 80.54.44.200
Marta
Gość
Witam Was serdecznie,

Lecimy z meżem do HV 18.08. na 2 tyg z Poznania. A Ty Devill z jakiego miasta wylatyjesz?
Jeśli ktoś z forumowiczów ma aktualne zdjęcia hotelu byłabym wdzięczna za ich prezsłanie (mój e-mail: marta.bartoszek@csl.com.pl ). Trochę obawiam się standardu pokoju :)

Pozdrawiam
M
IP: 83.3.208.162
DeVill
Gość
Tez z Poznania :)
IP: 80.54.44.200
Marta
Gość
No to fajnie - już mamy 2 pary. Kto następny ? :)
Erine, dziękuję za zdjęcia - teraz jestem spokojniejsza. Pokoje o nr poniżej 2000 są surowe ale najważniejsze, że czyste. ( no i w greckim klimacie :))
Pozdrawiam
M
IP: 83.3.208.162
DeVill
Gość
noooo, prosze:), jeszcze ze dwie pary i beda wakacje jak ta lala:)
IP: 80.54.44.200

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Hersonissos Village

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij