» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - Turcja

seal of star - Turcja

Dodaj opinię Opinie o hotelu Seal of Star

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Treść
Bart
Gość
Z żoną i córką ( 8 lat) 23 lipca z Poznania. Nowy hotel z 2007r, słońce, baseny, plaża - musi być OK.
IP: 83.3.255.98
nowa
Gość
My lecimy 23 lipca z Krakowa o 7.20 w 9 osób. Będzie super.
IP: 213.241.75.214
dorota
Gość
lece z rodzina 11czerwca na tydzien do seal of star jak wrocimy to opowiem jak bylo
IP: 83.7.206.100
Beata
Gość
lecę z rodziną 9.07 na tydzień , czy ktoś też się tam wybiera w tym terminie ?
IP: 89.79.39.241
piotralarm
Gość
SEAL OF STAR !!!!!!!!!!!!!!!!!!
witam wszystkich wrocilismy wlasnie dzis w nocy z Turcji Konakli hotel Sealaof Star, na wycieczkach nie bylismy bo polecielismy z malym dzieckiem,ale opinie byly dobre tych co krzystali, Kapadocja byla 2 dniowa pani z ktor rozmawialam narzekala na zmeczene-ale to zozumiale i na to ze nasz rezydent nie mial zabukowanego hotelu bo jak podjechali na nocleg okazalo sie ze w hotelu nie ma wolnych miejsc i krazyli busem godzineszukaajac wolnego innego, poslki dobre azkolwiek brakurozmaicenia w owocach, jablka i pomarancze...monitowali ludzie i w koncu dolozyli arbzy, kelnerzy szczypia dzicki po buzi niby lekko ale nasz juz mial dosc jak ich widzialna horyzoncie odwracal glowe-dziecko 2 letnie;) dawalam mu puddingi,owowce ale kaszki, meko i zupi sloiki mialam swoje-choc wizialam ze inne matki dawaly ichne jedzenie i sensacji nie bylo,ja natomiast balam sie ich przypraw choc mozna dac makaron ryz i platki,jakies warzywa mieso jest przyprawione wiec decyzja naleyz do was;) pieluchy mialam z Pl i te na basen takze-tam jest b.maly wybor pieluch oraz sloiczkow,wezcie tezherbatki Hipp bo bezskutecznie bedziecie szukac, woze sie przydaje ja mam Inglesina ale na okolcznosc wyjazdu ku[ilam zwykly bez rozkladania tzw.parasolke w Auchan koszt 80 zl sprawdza sie znakomicie a i tak dziecko nie spi w upale a w pokoju ;)no chba ze mniejsze jest ;) woda dla dzieci nadaje sie po przegotoniu ale tylko ta z butelek plastikowych, jedzenie dobre;( mnostwo deserow choc jak byli Ruscy to bylo lekkko inne - gorsze niz jak Niemcy -polepszyl sie standard ;) ale ogolnie ok, dnki kiepskie wofercie All wodka ichna,piwo slabiutkie....ale nie o to chodzi -prawdaz?pisze tak pro forma dla zainteresowanych, wino w ofercie biale i czerwon przy posilkach,barze i basenie,basen czynny do 18 !!!zgroza!!!nie ma slonca juz o 17 bo tak zbudowany st hotel e sam sobie zaslania basen ze sloncem...do tego brakjakchkolwiek atrakkcji dla dzieci,zero hustwaki,zjezdzalni dla maluszkow zarowno do basenu jak i wonostojacej !!!o 21 mni disco pote show dla droslych, zeo dyskotek w hotelu-da zaintereowanych,laza BEZNADZIEJNA !!!!!!! bruda ale to taki piasek pelno patykow oraz kameni-ale o tym pisza w folderze-tych kamieniach ;)
z dizecmi odpada pobyt na plazy,paisek gorac nie tak jak unas ;) pochodze z Gdanska ;)
pokojowki fatale sprzataja tzn. wogole nie sprzataja lazienki!!!wymiana recznikow oraz poslnie ozka to tyle z ich strony, sejf platny 1 Euro za dobe,nie dajcie sie wrobic bo ecepcji chcieli na pocatku 30 !!!skandal to naciaganie !!! TV polska TYlko Polonia ale to i po mojej interwencjibo przedtem byla ta reklamami typu mango !!! za to ruskich full ;(, ogolnie ok tyo wspolczuje tym co jada w lipcu i siepniu bylam od 21 maja do 4.6 i juz ostatnie 5 dni goraco na maxa przedtem bylo w miare w nocy 2 stopni w dzien 43 ale kto lubi slonce to aj :) dla dzieci wezcie filtr 50 plus Eris sie sprawdzi u nas ;) zero problemow ;) chyba wszystko jak cos to pytajcie w miare czasu wolnego zajrze i odpowiem ale na opinie wycieczki nie liczcie bo nie bylismy ze wzgledu na dziecko A i P
DLA DZIECI POLECAM HOTEL ARANCIA tuz obok full wypas atrakcji ;)
IP: 87.206.80.12
Agata
Gość
Witaj, my jedziemy 2 lipca z 1.5 rocznym maluchem :) Powiedz mi co dostalas do spania dla dziecka? Łózeczk czy dostawka? To dla mnie najwazniejsze :)
IP: 82.139.18.73
piotralarm
Gość
dostalam lozeczko ale musisz sie przypomniec sie w recepcji bo jak pojdziesz na gore lozeczka nie bedzie jest to lozeczko tzw.polowe naokolo mamaterial ;( ale lepsze takie niz dostawka ;) Adrianna
IP: 87.206.80.12
Agata
Gość
hmmm czyli dziecko moze z tego wypasc?
IP: 82.139.18.73
Użytkownik
Posty: 4
nie ;)
IP: 87.206.80.12
Użytkownik
Posty: 4
napisz do mnie email wysle ci fotke;) adrianna
IP: 87.206.80.12
Użytkownik
Posty: 4
acha i wez filtr mocny bo w lipcu grzeje sa nr
69 erisa dladziecka oczywisicie ;)
IP: 87.206.80.12
Agata
Gość
sklepbartus@op.pl
Czekam na fotke :)
Pozdrawiam
IP: 82.139.18.73
Marcin
Gość
Jak mozesz to mi tez prześlij fotki
marcing21@wp.pl
Pozdrawiam
IP: 79.184.234.69
gosc 2
Gość
hej ja tez lece do tego hotelu 11 czerwca mysle ze bedzie ok
IP: 195.117.76.78
ujka
Gość
Lecę z rodziną do tego hotelu 6 sierpnia. Czy nikt nie leci w tym terminie!
IP: 195.205.216.25
Agatka
Gość
Hej a powiedz jeszcze jak wygladala sprawa z recznikami, parasolami i lezakami na plazy? Ktos pisał ze sa płatne... Pozdrawiam
IP: 82.139.18.73
Asia81
Gość
Ja również lecę do tego hotelu 6 sierpnia, mam wylot z Katowic. Napiszcie proszę coś o tych wycieczkach organizowanych przez rezydentów.Jestem ciekawa organizaji i ich kosztów.
IP: 83.14.128.2
AGATA
Gość
W TAMTYM ROKU BYLISMY W TURCJI TYLKO W NNYM HOTELU. NIE KUPUJCIE WYCIECZEK U REZYDENTOW!!! O PRAWIE 200% DROZSZE NIZ NA MIESCIE. A IDENTYCZNIE ZORGANIZOWANE
IP: 82.139.18.73
Emi
Gość
Witam.
Ja jadę z rodziną od 16 lipca z Gdańska. Napiszcie coś więcej o tych wycieczkach na mieście.
IP: 84.10.224.143
Lidka
Gość
Pozdrowienia dla wszystkich z Lubina. Lecę z rodziną na tydzień 16 lipca z Wrocławia.
IP: 77.112.77.145
Agata
Gość
Na miescie sa stoiska z tymi wycieczkami, maz był na raftingu z miasta i bylo super, duzo taniej niz u rezydenta, a tak samo zorganizowane.
IP: 82.139.18.73
MARCIN I ELA
Gość
HEJ JEDZIEMY W SIERPNIU 20 DO TURCJI Z BYDGOSZCZY MOZE JEST KTOS FAJNY ABY SIE DOLACZYC I SPEDZIC ZWALOWO CZAS IMPREZY ITP POZDRO TO NASZ MEIL mati.pati@interia.pl
IP: 91.94.185.21
LiNa
Gość
ujka napisał
Lecę z rodziną do tego hotelu 6 sierpnia. Czy nikt nie leci w tym terminie!


ja lece 6 sierpnia do tego hotelu... jeśli chcesz to napisz na mojego maila deka1@onet.eu bede czekać.!
IP: 83.27.59.67
LiNa
Gość
Asia81 napisał
Ja również lecę do tego hotelu 6 sierpnia, mam wylot z Katowic. Napiszcie proszę coś o tych wycieczkach organizowanych przez rezydentów.Jestem ciekawa organizaji i ich kosztów.


Czyli wychozi z tego ze Asia81 , ujka i ja lecimy razem 6.08 :P Asia81 jeśli chcesz to napisz na mojego maila deka1@onet.eu przyjemniej gdzieś lecieć jak sie kogoś zna... Ja byłam juz w Turcji ale Egejskiej i b. mi sie podobało.! bede czkeać na maila pozdrawiam :)
IP: 83.27.59.67
gosc1
Gość
hej ja dopiero wrocilam z tego hotelu
smiechu warte
to piec gwiazdek chyba ze tureckie bo nie polskie
pokoje w miare urzadzone ale pozostale wszystko co jest napisane w ofercie to stek bzdur
plaza dalej jak 150 m brudna nie ma rzecznikow trzeba brac ze soba baseny male gdzie lezaki trzeba zajmowac o 6rano lub noca nie polecam nikomu tego hotelu poprostu bylam nim rozczarowana
IP: 195.117.76.78

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - Turcja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij