» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - Turcja

seal of star - Turcja

Dodaj opinię Opinie o hotelu Seal of Star

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Treść
G.Z
Gość
Ja wczoraj wróciłam z seal of star - niestety hotel ne zasługuje na 5* minimum 3* , obsługa fatalna większosci nie rozumieją po angielsku jeśi ktoś rozmawia po rosyjsku to się z nimi dogada. Wszystkie napoje rozcieńczane z wodą łacznie z piwem, drinki słabe. Nie mam zastrzeżeń co do posiłków były dobre i spory wybór. Trzeba uwazać zeby czegoś nie zepsuć , nie zabrudzić pościeli , najlepiej po zakwaterowaniu sprawdzić czy wszystko działa a jeśli są jakieś usterki zgłosić w recepcji bo na koniec wyjazdu trzeba słono zapłacić. Mojej koleżanki dziecko zwymiotowało na pościel to musiała zapłacić 20 euro , jak brałyśmy sejf cena była 14 dolarów dzien przed wyjazdem 14 euro i nie było dyskusji ze ktoś nas oszukał musiałyśmy zapłacić bo straszą policją.A tak naprawdę to w tym hotelu nic się niedzieje prócz animacji -dyskoteki nie ma a nie które biura podróży piszą w katalogach że jest. A i przygotujcie się na bitwę o leżaki przy basenie bo jest ich mało w porównaniu do ilości gosci , plaża koszmarna jeździłyśmy do Alani na plaże kleopatry -piękana!!!
IP: 83.31.108.215
gdaPL
Gość
Nie rozumiem stwierdzenia: "Trzeba uwazać zeby czegoś nie zepsuć , nie zabrudzić pościeli , najlepiej po zakwaterowaniu sprawdzić czy wszystko działa a jeśli są jakieś usterki zgłosić w recepcji bo na koniec wyjazdu trzeba słono zapłacić." Jak to kobieto sobie wyobrażasz? Jeśli coś zepsujesz to chyba normalne, że musisz za powstałe szkody zapłacić. All Inc niestety nie obejmuje demolki hotelu, a jeśli zauważysz, że coś jest uszkodzone przed zakwaterowaniem, to zgłaszasz- każdy normalny człowiek tak zrobi. Zastanówcie się ludzie co piszecie i co krytykujecie, bo te argumenty, które podajecie, są w większości śmieszne i świadczą o waszej niezaradności. Oczywiście każdy ma prawo do zadowolenia lub niezadowolenia, ale to jest każdego subiektywne odczucie, więc należy to traktować z przymrużeniem oka. Ps. Dodam tylko, że na stronie BP Alfa Star jest napisane - 5* W/G MIEJSCOWEJ KATEGORYZACJI -trzeba tylko uważnie czytać. Jeśli ktoś nie wie co to znaczy(szczególnie jeśli chodzi o kraje arabskie), to chętnie wyjaśnię. Przy następnym wyborze hotelu życzę więcej rozwagi i dołożenia kilku setek więcej za wycieczkę, być może wtedy nikt nie będzie miał powodu do narzekania. Wszystkim, którzy wybierają się do Seal of Star życzę miłego pobytu :)
IP: 84.10.228.3
basia
Gość
nie rozumiesz to leć i zobacz.ja też wróciłam wczoraj i ten hotel jest beznadziejny.nie ma w ofercie żeby prać pościel bo bym wyprała i nie zapłaciła 20 euro.dla tego hotelu byłoby najlepiej żebyśmy zapłacili i ni przylecieli.
IP: 194.153.119.55
Marian
Gość
A wystarczy potrafic sie z kims dogadac ale to chyba za trudne
IP: 62.87.161.21
gdaPL
Gość
owszem lecę i opiszę wszystko po powrocie. Myślę, że nie będę tragizować z takich powodów jak Ty. A tak na marginesie, to gdybyś dogadała się z pokojówką i zapłaciła za wymianę pościeli np. 5 $ to byłoby taniej, nie? A poza tym od takich spraw są również rezydenci, którzy powinni pomóc w razie zgłoszenia jakiegoś problemu. Dwa razy zdarzyło nam się w Egipcie, że po powrocie z imprezy fakultatywnej nie podstawiono busa, którym mieliśmy wrócić do hotelu. Wróciliśmy na własny koszt taxi, ale zgłosiliśmy fakt u rezydentki i oddała nam dokładnie tyle pieniedzy ile zapłaciliśmyza powrót taxi. Można załatwić?? Można! I nie rozpisuję skarg i zażaleń z tego tytułu na forach, że BP beznadziejne albo hotel.
IP: 84.10.228.3
Marcin
Gość
Kiedy lecisz ??
IP: 62.87.161.21
gdaPL
Gość
15-30 lipca
IP: 84.10.228.3
Marcin
Gość
ja 23 lipca - 6 sierpnia
IP: 62.87.161.21
basia
Gość
pewnie,ze można się dogadać we wszystkich hotelach tej kategori pościel jest zmieniana codziennie i nikt nie robi dramatu.co do rezydenta to na lotnisko na 2 autokary turystów odjeżdzających z tego hotelu nie było polskiego rezydenta tylko turecki słabo mówiący po angielsku lista pasażerów była tak przygotowana że ja byłam w jednym autokarze a dziecko 9 lat w drugim.koleżanka była w jednym a bagaże w drygim,dobrze że znajomi wystawili jej bagaż bo jak my podiechałyśmy to juz tamten autobus odjechał.dla ciebie jest wszystko normalne bo dla mnie nie.dwoje turystów zapisóje sięna wycieczkę do pamukale autokar odjeżdża bez nich bo rezydent zapomina sprawdżc listę.ktoś robi tatuaż w hotelu płaci za pościel dla ciebie normalka.to był mój 6 raz w turcji i ten był najgorszy mieszkałam nawet w hotelu 3gw.nie mów mi że można sobie poradzić my też sobie radziliśmy i cali wróciliśmy na plażę kleopatry codziennie dojeżdżaliśmy 10km koszt autobusu 4d leżak kpl.7.5d razem 11.5d.pozdrawiam
IP: 194.153.119.55
basia
Gość
basia napisał
pewnie,ze można się dogadać we wszystkich hotelach tej kategori pościel jest zmieniana codziennie i nikt nie robi dramatu.co do rezydenta to na lotnisko na 2 autokary turystów odjeżdzających z tego hotelu nie było polskiego rezydenta tylko turecki słabo mówiący po angielsku lista pasażerów była tak przygotowana że ja byłam w jednym autokarze a dziecko 9 lat w drugim.koleżanka była w jednym a bagaże w drygim,dobrze że znajomi wystawili jej bagaż bo jak my podiechałyśmy to juz tamten autobus odjechał.dla ciebie jest wszystko normalne bo dla mnie nie.dwoje turystów zapisuje sięna wycieczkę do pamukale autokar odjeżdża bez nich bo rezydent zapomina sprawdżc listę.ktoś robi tatuaż w hotelu płaci za pościel dla ciebie normalka.to był mój 6 raz w turcji i ten był najgorszy mieszkałam nawet w hotelu 3gw.nie mów mi że można sobie poradzić my też sobie radziliśmy i cali wróciliśmy na plażę kleopatry codziennie dojeżdżaliśmy 10km koszt autobusu 4d leżak kpl.7.5d razem 11.5d.pozdrawiam
IP: 194.153.119.55
gdaPL
Gość
nadal podtrzymuję, że jest to Twoje subiektywne odczucie. Nie zgodzę się, że we wszystkich hotelach 5* zmieniają codziennie pościel, no chyba, że jest to wyraźnie zaznaczone w ofercie. Ile razy w ciągu dwóch tygodni zmieniasz pościel w domu?? Codziennie...?? No właśnie! Myślę, że to Ty zrobiłaś problem, w końcu Twoje dziecko zwymiotowało, ale ten temat nie wywołuje u mnie słowotoku, więc na tym zakończę zbędna dyskusję. Jeśli jeszcze chcesz coś napisać, ja odpowiadam- patrz wyżej. Pozdrawiam :)
IP: 84.10.228.3
basia
Gość
nikt nie wymaga codziennej zmiany pościeli.bronisz bardzo tego hotelu myślę że dużo ofert sprzedałeś nie sprawdzając tego hotelu. ja byłam z grupą 17 osób i nikt nie był zadowolony.a przykładów złych mogłabym przytoczyć wiele.wiem ze do bióra napisano wiele reklamacji.nawet pani animator wraca w środę do polski bo dłużej się nie da wytrzymać kończę pozdrawiam.
IP: 194.153.119.55
Robert
Gość
basia napisał
bióra


basia napisał
zapisóje


prosze cie jak masz tak pisac to lepiej odpusc
IP: 83.8.13.109
basia
Gość
mam stwierdzoną dyslekcję i dysgrafię nic na to nie poradzę.pilnuję się jak mogę ale nie wychodi i tak dobrze ż tylko 2.
IP: 194.153.119.55
rene
Gość
Hej!!! Byłam w hoteu Seol of Star razem z niezadowloną Pani Basią i jej koleżankami. Oczywiście nie podzielam jej opinii co do hotelu. Było super!!! Miła obsługa, urozmaicona kuchnia turecka, a alkoholu w drinkach barmani nam nie żałowali - wystrczyło się ładnie
uśmiechnąć - widocznie Pani Basia nie umiała. Po za tym to chyba oczywiste, że za szkody trzeba zapłacić- moje dziecko też zwymiotoało na pościel - uprałam i pozostawiiłam po sobie czystą pościel - nie ma co tragizować z powodu 20 euro. No niestety plaża nie sprostała naszym wymaganiom, ale cóż wymagać jak obok teren górzysty. Jak oczekujecie pięknej plaży to jedździe do innego kraju. Sam hotel sprostał naszym wymaganiom przy tak korzystnej cenie. Jeśli ktoś wymaga więcej są w Turcji hotele za cenę dwukrotnie wyższą . Ogólnie wrażenia mamy bardzo pozytywne!!! A jesteśmy bardzo wymagające!!! Życzymy miłego pobytu !!!
IP: 78.88.37.95
Ula
Gość
Hej ludzie czy w tym hotelu było tak beznadziejnie, napiszcie coś miłego wszyscy którzy mamy urlop przed sobą jesteśmy załamani. Proszę opisać krótko kilka informacji o tej beznadziejniej plaży i o organizowanych wycieczkach. Wylatuję z rodziną 30 lipca i na razie to się martwię a tak czekałam na ten urlop.Pozdrawiam!!!
IP: 83.30.98.196
harnasm
Gość
Ula wyluzuj,w kazdym hotelu i miejscu znajda sie osoby co cierpia na SYNDROM POLAKA NA WAKACJACH.Zawsze unikam takich osob.Napewno bedzie extra.Ja lece z rodzina 16 lipca ,to pewnie sie spotkamy.Pozdrawiam i pesymistow i optymistow :):):):)
IP: 84.10.228.3
Marcin
Gość
harnasm napisał
Ula wyluzuj,w kazdym hotelu i miejscu znajda sie osoby co cierpia na SYNDROM POLAKA NA WAKACJACH.Zawsze unikam takich osob.Napewno bedzie extra.Ja lece z rodzina 16 lipca ,to pewnie sie spotkamy.Pozdrawiam i pesymistow i optymistow :):):):)


Napewno sie nie spotkacie .....

ale my tak bo lece 23 lipca
IP: 62.87.161.21
gdaPL
Gość
Ula nie przejmuj się komentarzami ludzi, którzy ciepią na różne dysfunkcje. Lecisz na wakacje, żeby odpocząć, pobawić się i wyluzować :) Do zobaczenia na miejscu. Lecimy z rodzinką w połowie lipca na dwa tygodnie :)
IP: 84.10.228.3
harnasm
Gość
Marcin masz racje,zle obliczylem.Ale my sie poznamy.Zycze ci udanych wakacji.No i jak najmniej pesymizmu.Cieszmy sie urlopem hehe :)
IP: 84.10.228.3
gonia
Gość
My lecimy ze znajomymi 9-07 z Wrocławia, mam nadzieje ze te złe opinie są przesadzone, czy ktoś leci w tym terminie? Proszę o kontakt. :)
IP: 83.23.174.74
janusz1967
Gość
Witam wszystkich urlopowiczów. Głowa boli jak się to wszystko czyta. Jestem to po raz ostatni bo szkoda mego czasu na taka lekturę. Harnasm POZDROWIONKA i do MIŁEGO w Seal of Star!!!! :D ;) :)
IP: 195.160.180.43
janusz1967
Gość
Lecę z rodzinka 16 lipca i mam zamiar dobrze sie bawić. pozdrowienia dla wszystkich którzy lecą w tym terminie :D
IP: 195.160.180.43
Agata
Gość
Witam,
ja lece 2 lipca do 16 z maluchem 15 mies. I mam kilka pytan:
1) Czy lezaki , parasole i materace na plazy sa płatne?? My mielismy info w katalogu ze nie, teraz na stronach pisze ze tak... juz sama nie wiem
2) Jak z jedzeniem? Dobre? Świeze? Jak desery? - chodzi mi o mojego malucha
3) Pokoje z widokiem na morze?
4) Jak z łóżeczkami dla maluchow.
Prosze o odpowiedz.
Pozdrawiam
IP: 82.139.18.73
basia
Gość
hej zadowolona rene mało znasz turcję jeśli piszesz teren górzysty i nie ma ładnych plaż.turcja słynie z pięknych plaż.naibliższe od konakli to w alani przepiękna plaża kleopatry i w kierunku side 8 km od hotelu normalna piaszczysta plaża.
IP: 194.153.119.55

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - Turcja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij