» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - Turcja

seal of star - Turcja

Dodaj opinię Opinie o hotelu Seal of Star

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Autor Treść
Asia
Gość
Robert a z jakiego lotniska?Ja z rodziną lecę z Poznania.Nie jestem zbyt wymagająca(co prawda nie chciałabym żeby sufit spadał mi na głowę)Tydzień temu byłam z mężem w Istambule(na 4 dni)w hotelu 3 gwiazdkowym i muszę powiedzieć że byłam zadowolona.Trochę śmieszy mnie stwierdzenie że nie podaje się napoi 5 minut przed zamknięciem,myślę że napewno można podejść do baru i się napić,a swoją drogą kto póżno wstaje ten nic nie dostaje.Ja raczej jadąc na zagraniczne wakację wstaję wcześniej,bo szkoda mi dnia na spanie :mrgreen: Jeśli chodzi o owoce to przewaznie podają sezonowe.
IP: 77.112.61.146
Asia
Gość
Ja lecę na 2 tygodnie z mężem z 2 córkami 19l i 21l i 12 letnim synem
IP: 77.112.61.146
gonia
Gość
ja lecę 9-07 z Wrocławia z mężem i synami 16 i 6 lat i znajomymi którzy maja córki 18, 16 i 11 lat, pozdrawiam wszystkich którzy lecą dobrze się bawić a nie narzekać
IP: 83.23.184.69
gonia
Gość
a zapomniałam napisać lecimy na 2 tygodnie
IP: 83.23.184.69
LiNa
Gość
Asia napisał
Ja lecę na 2 tygodnie z mężem z 2 córkami 19l i 21l i 12 letnim synem


A kiedy lecisz .? :)
IP: 83.27.17.190
Gość
Gość
z tego co tu czytam to niektorzy po prostu przeginaja;/. Albo sa to ludzie jadacy pierwszy raz na wakacje za granice albo ktos kto po prostu ma za duzo w tylku... Chcecie 5* proponuje chociazby Dubaj. Uzyjecie jak nigdy. Jedyne 14000 zl za tydzien. Pzdr:-)
IP: 83.23.0.46
xxl
Gość
O rany , chyba nie będę już czytała tych opinii.
jedziemy w 9 osób od 23.07 na dwa tygodnie. Mamy zamiar więcej czasu spędzać na plaży i na wycieczkach, a nie w hotelu. Mam nadzieję, że bedzie wszystko dobrze.
Pozdrawiam wszystkich. Do zobaczenia w Turcji.
IP: 213.241.75.214
kasia
Gość
Właśnie wróciłam z tego hotelu, nie pierwszy raz byłam za granicą na urlopie i nie mam za dużo w tyłku, ale ten hotel nie ma 5 gwiazdek, a od rezydenta dowiedzieliśmy się ,że nie był jeszcze klasyfikowany. Nie spotkałam w tym hotelu osoby , która byłaby zadowolona z pobytu. Pewnie gdybym zapłaciła jak za 2 gwiazdki to bym siedziała cicho. Zabierzcie ze sobą ręczniki plażowe, koniecznie! Życzę udanego wypoczynku wszystkim którzy się wybierają do tego hotelu.
IP: 83.26.192.254
Marcino
Gość
kasia napisał
Właśnie wróciłam z tego hotelu, nie pierwszy raz byłam za granicą na urlopie i nie mam za dużo w tyłku, ale ten hotel nie ma 5 gwiazdek, a od rezydenta dowiedzieliśmy się ,że nie był jeszcze klasyfikowany. Nie spotkałam w tym hotelu osoby , która byłaby zadowolona z pobytu. Pewnie gdybym zapłaciła jak za 2 gwiazdki to bym siedziała cicho. Zabierzcie ze sobą ręczniki plażowe, koniecznie! Życzę udanego wypoczynku wszystkim którzy się wybierają do tego hotelu.


a czy Ty uważasz że zapłaciłaś jak za 5*

prosze Cie .... bo nie moge powstrzymac sie od śmiechu

teraz chyba rozumie te zdegustowane osoby opisywanym hotelem

zaplacily max 2900PLN za 2 tygodnie lub pojechały z lasta za pare drobnych no ale do hotelu5* i cóż rozczarowały sie ha ha ha

dla tych co sie rozczarowali polecam ponizszy hotel 5*

moze skonczy sie marudzenie .....

www.traveligo.pl/e4u.php/1,ModTravel/ShowProduct/992/120986/
IP: 83.27.120.216
gonia
Gość
no właśnie Marcino, to chyba ten hotel z linku musiałby mieć 10 gwiazdek :D
IP: 83.23.169.84
kuba
Gość
hej. ja lece z krakowa 23.07 i jade sie zabawic nad cieplym morzem. mam 19 lat i nie szukam luksusu ale fajnego wypoczynku w gronie sympatycznych ludzi :)...kto jedzie w tym samy celu???? ku7ba@op.pl :D..
IP: 89.174.30.124
Nie wazne
Gość
Jezuu bystrość niektórych ludzi może doprowadzić do szału. Kasiu - po pierwsze Marcino ma racje. Zaplacilas jak za 2 * i jeszcze masz pretensje... Po drugie nalezy UWAZNIE CZYTAC. ma ofercie jest jasno i wyraznie napisane ze hotel ma 5* w KATEGORYZACJI TURECKIEJ!!!!
IP: 83.23.154.29
LiNa
Gość
Nie wazne napisał
Jezuu bystrość niektórych ludzi może doprowadzić do szału. Kasiu - po pierwsze Marcino ma racje. Zaplacilas jak za 2 * i jeszcze masz pretensje... Po drugie nalezy UWAZNIE CZYTAC. ma ofercie jest jasno i wyraznie napisane ze hotel ma 5* w KATEGORYZACJI TURECKIEJ!!!!



JA jade dopiero tam na wczasy więc nie wiem jak jest, ale chyba przesadzasz ze za te wczasy płaci sie jak za hotel 2* ... 2900 zł od osoby to chyba nie sa 2* ... tylko można liczyć na coś lepszego.! za 2* to sie płaci chyba z 2100zł od osoby... A ogółem to jest forum gdzie każdy może wypowiedź złe i dobre opinie i jeśli ktoś wypowiada te złe to niech wypowiada a to czy sie z nim zgodzimy czy nie to zostawy to dla siebie... bo wielu osób nie było jeszcze w tym hotelu a Ci co tylko coś napiszą źle to są krytykowani.. chyba lepiej wiedzą ludzie co byli a nie Ci co oglądali tylko zdjecia (w tym niektóre komputerowe...). Ogólnie dla mnie jest ważne zeby było łóżko jakieś jedzonko... Nie jestem wymagająca bo i spałam w przyczepie 2 tyg. i było mi b. dobrze bo byłam nastawiona optymistycznie.! Tylko wnerwiają mnie czasem te osoby które krytykuja jakieś złe opinie ludzi. Dobra to ja już kończe bo sie rozpisałam ;D

Pozdrawiam :)
IP: 83.27.37.42
kasia
Gość
Macie rację pojechałam za 2900/os., nie za 7500/os., ale nikt nie poinformował mnie,że klimatyzowane są tylko pokoje, ani w restauracji , ani w holu, w barze , w recepcji klimatyzacji nie było, zanim nałożylismy sobie jedzonko na talerze mieliśmy mokre plecy i zero apetytu. Nikt również nie poinformował mnie,że ręczniki plażowe czy sejf są dodatkowo płatne. Nie będę już wymieniać więcej minusów , bo ktoś się znowu doczepi. Gdyby ktoś mnie o tym poinformował pewnie wybrałabym inny hotel, nawet gdybym miała dopłacić. Tak jak napisała lina to jest forum i każdy ma prawo pisać swoje opinie i jeśli komuś mogę coś poradzić i przekazać ,żeby nie był tak zaskoczony jak ja, to właśnie to robię. Pozdrawiam "Nie ważne" i "Marcino", najprawdopodobniej zwiedziliście więcej niż ja i stać Was na więcej niż mnie, ale prawo do wyrażanie opinii mamy jednakowe.
IP: 83.26.61.170
Nie wazne
Gość
Dobra ok. Moze i masz racje. Ale zadam jeszcze jedno pytanie. Po jaka cholere potrzebna ci klimatyzacja w recepcji... To nie jest tak ze stac nas na wiecej czy nie wiem co ( przynajmniej mnie ;) ) Po prostu gdy placilem za wycieczke do 5* hotelu 2900 zl to z gory bylem przygotowany na to ze nie beda to Bog wie jakie luksusy. Nie jestem osoba wymagajaca. Wystarczy mi miejsce do spania i jakies jedzenie. Jak ktos juz wspomnial wystarczy tylko optymistycznie sie nastawic. :) I jak juz wiadomo na calyum swiecie Polacy to ludzie stale niezadowoleni i wciaz narzekacjacy... Pzdr:)
IP: 83.23.175.223
...
Gość
...
IP: 83.26.61.170
...
Gość
...
IP: 83.26.61.170
kasia
Gość
Przeczytaj jeszcze raz moją pierwszą wypowiedź, ja tylko napisałam,że hotel nie ma 5* i dałam radę ,żeby Ci którzy się do niego wybierają zabrali ręczniki plażowe. Ja wakacje zaliczam jak najbardziej do udanych, ale nie lubię być zaskakiwana. Co do klimatyzacji w recepcji i lobby barze, jak wiemy doba hotelowa kończy się o 12, samolot mieliśmy o 19.50, po spakowaniu się na leżaki nad basenem nie mieliśmy szansy, gdzieś musieliśmy ten czas spędzić, a w biurze informowali nas ,że cały hotel jest klimatyzowany. W dzisiejszych czasach klimatyzacja to chyba nie jest aż taki luksus, szczególnie w pięciogwiazdkowym hotelu w Turcji. Pozdrawiam:)
IP: 83.26.61.170
Maestro
Gość
A ja mam pytanie troche z innej beczki ;) 30 lipca o godzinie 19.50 mam samolot do Polski. I chodzi mi dokoladnie juz o ten ostatni dzien w Turcji. Czy jest to juz tzw. dzien na walizkach ze caly czas czeka sie na samolot czy moze w tym dniu mozna jeszce skorzystac z urokow tamtejszej plazy? :) Do ktorej godziny mozna byc na miejscu w Konakli? Pozdrawiam:)
IP: 83.23.182.134
basia
Gość
koło 15 będziesz miał wyjazd z hotelu.o 12 musisz opuścić pokój.na dole jest pomieszczenie na bagaże.jest to raczej dzień stracony.jak będziesz miał leżak to przy basenie może trochę dasz radę poleżeć.pozdrawiam.
IP: 194.153.119.55
Gabi
Gość
Bylam w Aranci 2 tyg z dwójką dzieci i jestem zachwycona.Hotel naprawdę na wysokim poziomie,jedzenie ,obsługa pokoje super.A baseny ogród plac zabaw rewelka.Polecam
IP: 83.2.79.38
Asia
Gość
LiNa napisał
Asia napisał
Ja lecę na 2 tygodnie z mężem z 2 córkami 19l i 21l i 12 letnim synem


A kiedy lecisz .? :)
IP: 77.114.203.88
Asia
Gość
Lecę 23.07 z Poznania
IP: 77.114.203.88
Bart
Gość
Asia - my też z żoną i córką lecimy w tym samym terminie. Do zobaczenia
IP: 83.3.255.98
Maestro
Gość
Jeszcze jedno pytanko :) Jakie linie linie lotnicze Nas tam zabiora ;)?
IP: 83.23.155.140

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - Turcja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij