» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - Turcja

seal of star - Turcja

Dodaj opinię Opinie o hotelu Seal of Star

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Autor Treść
basia
Gość
witam agato moja koleżanka była z dzieckiem 12 mies.dziecko zniosło wszystko super.1/leżaki i parasole na plaży hotelowej bespłatne tylko tam nie ma piasku tylko czarny pył zejście do morza skały i kamienie.2/jedzenie dobre świeże i ta mała jadła wszystko nie było żadnych sensacji żołądkowych.3/pokoje lewa strona widok na basen hotelowy,prawa na hotele sąsiednie widoku na morze brak.4/łóżeczko następnego dnia koleżanka zgłaszała bezskutecznie na recepcji poszła do menadżera przynieśli.uwaga każdy pokój majedną karte do otwierania drzwi i światła wychodząc z pokoju wyłaczasz prąd nie ma klimy ani lodówki moż na włożyć jakieś opakowanie nam pomogło opakowanie po tabletkach tylko wkładaj po wizycie sprzątaczki bo one zgłaszają miłego pobytu.
IP: 194.153.119.55
gonia
Gość
Agata, janusz1967 my lecimy 9-23 lipiec więc na pewno zobaczymy się i też mamy zamiar dobrze się bawić, pozdrawiam
IP: 83.23.186.38
gonia
Gość
basia a jeśli możesz jeszcze napisać jak jest z ręcznikami na plaży i na basenie
IP: 83.23.186.38
basia
Gość
ręczniki na plaży i na basenie własne niektórzy z nas nie mieli kupiliśmy na bazarze 5dolarów pozdrawiam
IP: 194.153.119.55
Agata
Gość
Ja bylam w tamtym roku w Turcji z 4 mies synkiem i bylo super, ale on nic tamtejszego nie jadł. W tym roku juz co innego. A czyli recznikow przy basenie i na plazy nie ma i trzeba wziac swoje.
Pozdrawiam i Dziekuje za odpowiedz :)
Gonia do zobaczenia na miejscu :-)
IP: 82.139.18.73
gdaPL
Gość
Witam. Jeśli chodzi o karty otwierające drzwi, my zawsze używamy jakichkolwiek kart plastikowych ( rabatowe, stałego klienta itp), po wyjściu sprzatączki, wychodząc z pokoju, klima cały czas chłodzi i wybija insekty.
IP: 84.10.228.3
Asia
Gość
rene napisał
Hej!!! Byłam w hoteu Seol of Star razem z niezadowloną Pani Basią i jej koleżankami. Oczywiście nie podzielam jej opinii co do hotelu. Było super!!! Miła obsługa, urozmaicona kuchnia turecka, a alkoholu w drinkach barmani nam nie żałowali - wystrczyło się ładnie
uśmiechnąć - widocznie Pani Basia nie umiała. Po za tym to chyba oczywiste, że za szkody trzeba zapłacić- moje dziecko też zwymiotoało na pościel - uprałam i pozostawiiłam po sobie czystą pościel - nie ma co tragizować z powodu 20 euro. No niestety
IP: 77.112.185.48
Asia
Gość
Ja lecę z rodzinką 23.07,muszę powiedzieć że jestem bardzo zdegustowana wypowiedzią p.Basi.Myślę ,że jesto osoba,która wydała parę groszy i oczekuje gwiazdki z nieba.Ja dużo podróżuę i wiele razy było mi wstyd za to że jestem Polką.W Egipcie nasz rodak spóżnił się do autokaru(Kairze kierowca dostał mandat za delikwenta)no i otrzywiście pan obraził rezydenta i stwierdził że on nie ma prawa mu zwracać uwagi(no oczywiście mogliśmy odjechać bez niego)Dlatego ja negatywne opinie biorę z przymrużeniem oka.Swoją drogą jeżeli ktoś jest miły i uśmiechnięty,to obsługa odwdzięcza się tym samym.P.Basi proponuję wycieczkę na Bali tam jest super i napiwków nie biorą(a jeżeli już wezmą dzielą się ze wszystkimi pracującymi w hotelu)a darczyńcy za 2$ kłaniają się w pas,tylko za wyjazd trzeba zapłacić ok.10000,00za osobę.hotel 5*
IP: 77.112.185.48
Agata
Gość
HEHEHHEHEH :))) MY JUZ JUTRO O 25 MAMY WYLOT, TAKZE OPISZE 17 LIPCA CO I JAK , NA PEWNO BEDZIE SUPER!
IP: 82.139.18.73
Agata
Gość
Agata napisał
HEHEHHEHEH :))) MY JUZ JUTRO O 25 MAMY WYLOT, TAKZE OPISZE 17 LIPCA CO I JAK , NA PEWNO BEDZIE SUPER!


HEHE O 15 MIAłO BYC :p
IP: 82.139.18.73
basia
Gość
pani Asiu ja tez dużo podróżuję i nigdy się nie wstydzę że jestem Polką bardzo się cieszę że nią jestem.zapłaciłam 3800zł za siebie idziecko na dostawce jest to nic w porównaniu z cena bali ale i odległość inna tu główną rolę odgrywają bilety nie wiem po co pani te porównania.poleciałam tam tylko z myślą o morzu i plaży.wystarczyło tylko napisać w katalogu plaża skalisto kamienista i nie było by problemu wybrałabym inny hotel.13.08 lecę do alanido hotelu blue sky ponieważ w seal of star straciłam tydzieńsiedząc przy basenie a trzeba było od razu jeżdżć do alani ale nie wiedziałam.obsługa jest miła tylko mająodgórny przykaz rozcieńczania czy zatrzymywania z napojami jak ktoś idzie do pokoju my itak sobie zawsze poradziliśmy.najwiekszą porażką jest brak plazy resztę można przeskoczyć.
IP: 194.153.119.55
gdaPL
Gość
Piękne plaże są w Polsce! Mieszkam 2 km od przepięknej szerokiej i piaszczystej plaży Jelitkowo/Brzeźno ( środek między Gdańskiem a Gdynią, bardzo blisko do Sopotu) dlatego plaża mnie nie interesuje :) Ps. Wątpię, żeby za te pieniądze ktoś spędził u nas urlop, a już napewno nie w hotelu 4*-5*.
IP: 84.10.228.3
Mikołaj
Gość
Leci ktoś na tydzień czy tutaj tylko sami dwutygodniowcy? :))
IP: 83.23.135.206
Marcin
Gość
Znajdzie się kilka osób co lecą na tydzień. Między innymi ja z moją lubą. Leci może ktoś 30 lipca z poznania?
IP: 87.105.153.98
gonia
Gość
czy ktoś leci 9-07 z Wrocławia?
IP: 83.23.156.184
iwa19911@o2.pl
Gość
Ten hotel to totalna klapa nie ma klimy w holu i na restauracji ani w łazience uwaga na suszarki bo sie pala i sufity na 1 pietrze odpadaja zanm 2 osoby ktotrym tak sie stało a i uwaga na 1 goscia w recepcji idiota nad idiotami bardzo malo znaja polsiego jezyka orawie wogole NAJUCIWSZA OSOBA W TYM HOTELU JEST CHLOPAKI Z MARKETU POZDAWIAM
IP: 195.205.202.10
Roberto
Gość
iwa19911@o2.pl napisał
Ten hotel to totalna klapa nie ma klimy w holu i na restauracji ani w łazience


i gdzie jeszcze nie ma klimy ??

a moze frytki do tego ??

podziwiam ludzi za tupeet
IP: 62.87.161.21
gdaPL
Gość
iwa19911@o2.pl napisał
Ten hotel to totalna klapa nie ma klimy w holu i na restauracji ani w łazience uwaga na suszarki bo sie pala i sufity na 1 pietrze odpadaja zanm 2 osoby ktotrym tak sie stało a i uwaga na 1 goscia w recepcji idiota nad idiotami bardzo malo znaja polsiego jezyka orawie wogole NAJUCIWSZA OSOBA W TYM HOTELU JEST CHLOPAKI Z MARKETU POZDAWIAM


Jeśli chodzi o znajomość języka polskiego, to możecie sobie z Turkami ręce podać. Różnica polega tylko na tym, że oni nie mają obowiązku go znać biegle w mowie i piśmie! Jak macie tak pisać, to darujcie sobie, oczy bolą od tych byków! A jeśli chodzi o narzekania, to chyba Tobie sufit na głowę spadł :)))
IP: 84.10.228.3
gosc3
Gość
z tymi sufitami to prawda byla tam akurat kiedy to sie stalo nie bzdura uwazajcie
IP: 195.117.76.78
Asia
Gość
to co z tymi sufitami?Czy ktoś z gości na tym ucierpiał?Proszę napisz szczerze jak tam jest w tym hotelu?
IP: 77.112.61.146
Robert
Gość
Asia nie martw sie sufitami tez lece 23 bedzie fajnie
IP: 83.8.11.35
...
Gość
ludzie to jest wielka porażka... Jeżeli jedzie tam ktoś, że niby jako do pięciogwiazdkowego hotelu to będzie szok. Sufity spadają na głowę. Brak ręczników, na dostawkę trzeba czekać cały dzień (z łaską przyniosą łóżko polowe, niewygodne). Klimatyzacja sie psuje i nie chodzi podczas nieobecności w pokoju. Łazienek sie nie czepiam. Jedzenie, pierwszy dzień będzie spoko, ale kolejne niebardzo, prawie codziennie to samo. Mały wybór w owocach, tylko czereśnie, arbuzy i melony. Ciasta praktycznie też cały czas te same. Sałatki i warzywa tez te same. w Snack barze dzień w dzień dokładnie to samo - frytki jakieś mięso warzywa i to wszystko. Co jeszcze do posiłków, bardzo ograniczony czas. Jeśli śniadanie kończyło sie bodajrze o 10:30 to o 10.25 nie dostaniecie nic do napicia a jedzenie prawie posprzątane. Kiedy patacie ile ten hotel ma gwiazdek to mówią że 5 słoneczek. TEN HOTEL NIE MA JESZCZE PRZYZNANYCH TYCH NIBY 5 GWIAZDEK. Dyskoteki, co do tego to spoko, ale raz w tygodniu jest kicha. Wywoża w szczere pole. A prócz tego jednego dnia jedziemy do Alani i jest fajnie...

cóz moge więcej.... chyba wszystko....
IP: 83.23.163.47
kuba
Gość
siema...jade tam 23 lipca na dwa tygodnie...mam 19 lat...zglaszajcie sie kto jedzie to sie lepiej zapoznamy zeby bylo super !!!!! ku7ba@op.pl :D ....pozdrawiam
IP: 89.174.30.124
Robert
Gość
... napisał
ludzie to jest wielka porażka... Jeżeli jedzie tam ktoś, że niby jako do pięciogwiazdkowego hotelu to będzie szok. Sufity spadają na głowę. Brak ręczników, na dostawkę trzeba czekać cały dzień (z łaską przyniosą łóżko polowe, niewygodne). Klimatyzacja sie psuje i nie chodzi podczas nieobecności w pokoju. Łazienek sie nie czepiam. Jedzenie, pierwszy dzień będzie spoko, ale kolejne niebardzo, prawie codziennie to samo. Mały wybór w owocach, tylko czereśnie, arbuzy i melony. Ciasta praktycznie też cały czas te same. Sałatki i warzywa tez te same. w Snack barze dzień w dzień dokładnie to samo - frytki jakieś mięso warzywa i to wszystko. Co jeszcze do posiłków, bardzo ograniczony czas. Jeśli śniadanie kończyło sie bodajrze o 10:30 to o 10.25 nie dostaniecie nic do napicia a jedzenie prawie posprzątane. Kiedy patacie ile ten hotel ma gwiazdek to mówią że 5 słoneczek. TEN HOTEL NIE MA JESZCZE PRZYZNANYCH TYCH NIBY 5 GWIAZDEK. Dyskoteki, co do tego to spoko, ale raz w tygodniu jest kicha. Wywoża w szczere pole. A prócz tego jednego dnia jedziemy do Alani i jest fajnie...

cóz moge więcej.... chyba wszystko....


widać ze ludzie pierwszy raz pojechali za granice dziwia sie ze podczas nieobecnosci klima nie działa ..... a wychodzac z domu telewizor zostawiasz wlączony ?? a zamykajac samochod klime zostawiasz włączoną ??

a jak chcesz pojechac do 5* hotelu topowiedz pokaze ci takie

a nie za pare drobnych jadac mysli sie ze to nie wiadomo jaki hotel

zal przyznawac sie do takich rodaków :(
IP: 83.8.11.35
Robert
Gość
Moze szybki spis .....

Kto .... kiedy .... zkim .... skąd ..... na ile .... how old .... :P
IP: 83.8.11.35

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - Turcja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij