» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... > »

Autor Treść
krzycholu
Gość
No niestety , nie pomogę. .... :)
Małe pytanko- w jakich godzinach wydawane jest śniadanie w Murati?.
Czy jest jakaś stała pora , czy po prostu np. od 8-ej do 10-tej?
Dzięki za odpowiedź i pozdro :)
IP: 37.47.42.85
BARBARA
Gość
WITAM SERDECZNIE WYBRALAM SIE W TYM ROKU DO HISZPANI Z BIUREM PODROZY MILLENIUM TRAVEL ,MYSLALAM ZE BEDZIE FAJNIE PRZEZYLAM NAJGORSZY KOSZMAR :( NIGDY NIKOMU NAJGORSZEMU WROGOWI NIE POLECAM TEGO BIURA NIGDY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PYTALAM SIE NA POCZATKU MIESIAC PRZED WYJAZDEM JAKI BEDZIE AUTOKAR POWIEDZIALA PANI ZE DWU POZIOMY DWA PIETRA ,TAKI JAK NA ZDJECIU NA FACEBOKU NO TO MYSLALAM ,ALE BEDZIE FAJNIE WYGODNY NOWY ,TYLKO JECHAC . NIESTETY JAK PRZYJECHALAM NA MIEJSCE ZBIORKI MYSLALAM ZE DOSTANE ZAWAL :( NISKI STARY JAK KIEDYS PKS :( WSRODKU TAK WASKO TAK CIASNO K.... FOTELE STARE NO POPROSTU KOSZMAR NIE MOZNA BYLO WYTRZYMAC 30 GODZIN JAZDY CZLOWIEK MIAL SKURCZE NA NOGI NIEWIEDZIALAM GDZIE MAM NOGI DAC CHYBA NA SZYBY , LUDZIE KAZDY KAZDEMU ROBAL W FOTELE BO KAZDY MIAL DLUGIE NOGI ,WSZYSTKO WYLANE PICIA KAWA HERBATA BO FOTELE STARE ,JEDNEJ KOBIECIE NOGA I POSLADKI MIALA SPALONE BO SIEDZIALA ,NA KOLE A ONE TAK GRZALO ZE NIE MOGLA WYTRZYMAC POTEM SIE KOLO PALILO NIEMA WOGULE MIEJSCA O TORBIE PODROZNEJ TO JUZ WOGULE JECHALAM Z CALA RODZINA MATKA JUZ W WIEKU POWAZNYM PONAD 70 LAT MAZ DZIECI NIE MOGLI WYTRZYMAC TAK CIASNO KLIMATYZACJA NIE DZIALA KIEROWCY BEZCZELNI :( JUZ BIURO MILLENIUM TRAVEL DO SADU PODALAM BO TO CO JEST POKAZANE NA STRONIE I AUTOBUSY HOTELE TO FIKCJA LUDZIE TO JEST OSZUSTWO NIE JEDZCIE Z TYM BIUREM BO NIE WYTRZYMACIE . HOTEL W LLORED DE MAR OKROPNE POKOJE JEDZENIE KOSZMARNE ,DOSTALISMY POKOJE Z WIDOKIEM NA SMETNIK :( MUSIALAM ZAPLACIC 50 EURO ZA KAZDA OSOBE ZEBY BYL LEPSZY WIDOK ,JEDZENIE NA POZIOMIE POLSKI LATA 60 .NIEWIEM DLACZEGO BIURO MILLENIUM TRAVEL TAK OSZUKUJE POLAKOW ZE AUTOKARY NOWOCZESNE 1 METR NA NOGI DWU POZIOMOWE TAKIE JAK NA OBRAZKU NA FACEBOKU Z UBIKACJA SPRAWNA ,KLIMATYZACJA SPRAWNA HAHAHAHA LUDZIE SIE DUSILI BO NIE DZIALALA .NIE POLECAM NIKOMU ZADNEMU CZLOWIEKOWI Z POLSKI TEGO BIURA I BEDE WSZEDZIE OSTRZEGALA NA KAZDYM FORUM JAK I W SADZIE PRZED TYM FIKCYJNYM BIUREM KTORE NIE ISTNIEJE OSZUKUJA Z AUTOKARAMI KTORE POWINNY BYC LUKSUSOWE W REALU A NIE NA ZDJECIU 40 GODZIN JAZDY AUTOBUSEM PKS MASAKRY :( :( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIECH BIURO MILLENIUM TRAVEL SZLAK TRAFI .
IP: 83.242.69.61
Pawel
Gość
Krzycholu sniadania wydawanle sa od 8 do10. Taki maly szwedzki stol + wybierasz sobie jedno z cieeplych dan (tost,omlet lub jajka sadzone). Troche dziwi mnie opinia powyzej. Tym razem polecielismy samolotem ale 2 lata temu bylem w Bulgari i autobus byl pietrowy i wypasiony - taki sam przyjechal w tym roku do Albani, mielismy okazja zabrac sie nim do Sarandy i nie bylo sie do czego przyczepic. A kierowcy super wiec watpie, ze do Hiszpani biuro wyslalo maly i niessprawny autobus. Pozdrawiam
IP: 79.106.22.87
Użytkownik
Posty: 5
Dzień dobry

Pani Barbaro pomyliła Pani biura podróży o podobnej nazwie. Wpisy w tym wątku dotyczą naszego biura, czyli Millennium Travel z Legnicy, z kolei Pani musiała podróżować z konkurencją, czyli innym biurem Millenium Travel. Na rynku funkcjonuje kilka biur o podobnej nazwie (różnią się liczbą literek "l" i "n" w nazwie. My mamy w nazwie 2 literki "l" i 2 literki "n". Biura odróżnia jednak jakoś organizowanych wyjazdów, która dla nas jest bardzo ważna.

W naszych wyjazdach do Hiszpanii autokarem od samego początku jeździ wyczarterowany od firmy Sindbad nowy, piętrowy autobus, który został oddany do użytku w kwietniu 2015 roku. Nowe i luksusowe autobusy jeżdżą również na wszystkich innych naszych destynacjach (są to autobusy, które mają nie więcej niż rok czasu).

Tak wygląda nasz obrendowany autobus, który wozi naszych Klientów do Hiszpanii:
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/1610988_1635965736622069_4569429209119089749_n.jpg?oh=c7c0185c7dbe5c4f39ea330fe8322d47&oe=5643D66A

Pod tym linkiem można zobaczyć również wnętrza autokaru: http://www.agenci.sindbad.pl/galeria/bus1/bus_pietrowy.html

Zachęcamy do jego obejrzenia w każdą sobotę między godziną 18.00-20.00 oraz w niedzielę między 8.00-10.00 na dworcu PKS w Katowicach, skąd autobus wyrusza co tydzień z naszymi Klientami.

Pani Barbaro współczujemy Pani doświadczeń, które miała Pani z biurem Millenium Travel, jednak z całą pewnością nie była Pani w Hiszpanii z nami, czyli biurem Millennium Travel z Legnicy.

Pozdrawiamy
Millennium Travel z Legnicy

BARBARA napisał
WITAM SERDECZNIE WYBRALAM SIE W TYM ROKU DO HISZPANI Z BIUREM PODROZY MILLENIUM TRAVEL ,MYSLALAM ZE BEDZIE FAJNIE PRZEZYLAM NAJGORSZY KOSZMAR :( NIGDY NIKOMU NAJGORSZEMU WROGOWI NIE POLECAM TEGO BIURA NIGDY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PYTALAM SIE NA POCZATKU MIESIAC PRZED WYJAZDEM JAKI BEDZIE AUTOKAR POWIEDZIALA PANI ZE DWU POZIOMY DWA PIETRA ,TAKI JAK NA ZDJECIU NA FACEBOKU NO TO MYSLALAM ,ALE BEDZIE FAJNIE WYGODNY NOWY ,TYLKO JECHAC . NIESTETY JAK PRZYJECHALAM NA MIEJSCE ZBIORKI MYSLALAM ZE DOSTANE ZAWAL :( NISKI STARY JAK KIEDYS PKS :( WSRODKU TAK WASKO TAK CIASNO K.... FOTELE STARE NO POPROSTU KOSZMAR NIE MOZNA BYLO WYTRZYMAC 30 GODZIN JAZDY CZLOWIEK MIAL SKURCZE NA NOGI NIEWIEDZIALAM GDZIE MAM NOGI DAC CHYBA NA SZYBY , LUDZIE KAZDY KAZDEMU ROBAL W FOTELE BO KAZDY MIAL DLUGIE NOGI ,WSZYSTKO WYLANE PICIA KAWA HERBATA BO FOTELE STARE ,JEDNEJ KOBIECIE NOGA I POSLADKI MIALA SPALONE BO SIEDZIALA ,NA KOLE A ONE TAK GRZALO ZE NIE MOGLA WYTRZYMAC POTEM SIE KOLO PALILO NIEMA WOGULE MIEJSCA O TORBIE PODROZNEJ TO JUZ WOGULE JECHALAM Z CALA RODZINA MATKA JUZ W WIEKU POWAZNYM PONAD 70 LAT MAZ DZIECI NIE MOGLI WYTRZYMAC TAK CIASNO KLIMATYZACJA NIE DZIALA KIEROWCY BEZCZELNI :( JUZ BIURO MILLENIUM TRAVEL DO SADU PODALAM BO TO CO JEST POKAZANE NA STRONIE I AUTOBUSY HOTELE TO FIKCJA LUDZIE TO JEST OSZUSTWO NIE JEDZCIE Z TYM BIUREM BO NIE WYTRZYMACIE . HOTEL W LLORED DE MAR OKROPNE POKOJE JEDZENIE KOSZMARNE ,DOSTALISMY POKOJE Z WIDOKIEM NA SMETNIK :( MUSIALAM ZAPLACIC 50 EURO ZA KAZDA OSOBE ZEBY BYL LEPSZY WIDOK ,JEDZENIE NA POZIOMIE POLSKI LATA 60 .NIEWIEM DLACZEGO BIURO MILLENIUM TRAVEL TAK OSZUKUJE POLAKOW ZE AUTOKARY NOWOCZESNE 1 METR NA NOGI DWU POZIOMOWE TAKIE JAK NA OBRAZKU NA FACEBOKU Z UBIKACJA SPRAWNA ,KLIMATYZACJA SPRAWNA HAHAHAHA LUDZIE SIE DUSILI BO NIE DZIALALA .NIE POLECAM NIKOMU ZADNEMU CZLOWIEKOWI Z POLSKI TEGO BIURA I BEDE WSZEDZIE OSTRZEGALA NA KAZDYM FORUM JAK I W SADZIE PRZED TYM FIKCYJNYM BIUREM KTORE NIE ISTNIEJE OSZUKUJA Z AUTOKARAMI KTORE POWINNY BYC LUKSUSOWE W REALU A NIE NA ZDJECIU 40 GODZIN JAZDY AUTOBUSEM PKS MASAKRY :( :( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIECH BIURO MILLENIUM TRAVEL SZLAK TRAFI .
IP: 78.9.132.37
max
Gość
Witam
Szukałem biura Millenium Travel i nie znalazłem takiego. Znalazłem tylko biuro Mollennium Travel z Legnicy.Nie może być pomyłki
W zeszłym roku w hotelu Palma w Sarandzie też miały byś lodówki w każdym pokoju, a jednak nie było :( Ludzie też byli tym faktem zbulwersowani, a pani Rezydent powiedziała. że mogą sobie zostawić produkty w lodówce na stołówce - czyli biuro Millennium Travel nie jest takie fantastyczne, jak zapewniacie
IP: 93.105.159.2
max
Gość
Wkradł mi się błąd- Mollennium Travel Oczywiście chodzi o Millennium Travel
IP: 93.105.159.2
krzycholu
Gość
Jak widać źalosnych hejterow nie brakuje nawet na tym obiektywnym forum.... :(
Ci co byli i będą z tym biurem mają swoje zdanie więc szkoda twego pisania - max....
Pzdr
IP: 37.47.41.12
Pawel
Gość
Potwierdzam, kto byl to wie a niestety niezadowoleni beda wszedzie. Polecam all incusive w 5 gwiazdkowym hotelu moze to spelni wasze oczekiwania. Ja wlasnie jestem w Albani (Ksamil, Murati). Pogoda super, pensjonat super, obsluga super, rezydentka Ola super wiec czego chciec wiecej?
Krzycholu jak moge cos jeszcze doradzic to warto wypozyczyc auto z hotelu 6 Milje i zrobic sobie objazdowke (koszt smieszny 30euro za dobe ze znajomymi zrobilismy 180km zatankowalismy 10 litrow diesla i ogolnie wyszlo nam po ok 90zl). Zobaczylismy Blue eye i zrobilismy objazdowke po plazach od Sarandy do Himare. Plaze super a widoki i wrazenia z wycieczki niezapomniane:) Troche obawialem sie tych wakacji alee teraz juz wiem, ze to byl strzal w dziesiatke. Pozdrawiam serdecznie.
IP: 79.106.22.87
Użytkownik
Posty: 5
Dzień dobry,

Na rynku funkcjonuje biuro o podobnej nazwie, chodzi o Millenium z Krakowa: http://iiimillenium.pl/. Tak, jak napisaliśmy we wcześniejszym wpisie - opinia Pani Barbary nie dotyczyła naszego biura, czyli Millennium Travel z Legnicy, ponieważ my jeździmy nowymi, luksusowymi autokarami.

Jeżeli chodzi o lodówki w Hotelu Palma to w zeszłym roku były one w 90% pokoi. W tym roku są one dostępne we wszystkich oferowanych przez nas pokojach

Pozdrawiamy
Millennium Travel

max napisał
Witam
Szukałem biura Millenium Travel i nie znalazłem takiego. Znalazłem tylko biuro Mollennium Travel z Legnicy.Nie może być pomyłki
W zeszłym roku w hotelu Palma w Sarandzie też miały byś lodówki w każdym pokoju, a jednak nie było :( Ludzie też byli tym faktem zbulwersowani, a pani Rezydent powiedziała. że mogą sobie zostawić produkty w lodówce na stołówce - czyli biuro Millennium Travel nie jest takie fantastyczne, jak zapewniacie
IP: 78.9.132.37
niezadowolona
Gość
młodzi,niedoświadczeni ludzie, bardzo dużo niedociągnięć u pilotów,organizatorów. ja na pewno więcej nie pojadę, szkoda nerwów
IP: 79.189.50.218
krzycholu
Gość
Masz rację , ja też wolę 70-cio letnie babcie..... całą drogę spiewamy pieśni ze śpiewnika pielgrzyma a ci mlodzi.... ? Samo zło. .... :) :) :)
IP: 37.47.41.171
Użytkownik
Posty: 115
sorry, jestem zadowolona, nie narzekam na wszystko, nawet na pierdoły.Kocham ludzi, rozmowy z nimi.Tak jak Wy korzystam raczej z tańszych wyjazdów /emerytura/ i jest mi z tym dobrze. Nie śpiewam ani ze spiewnika /? :) / , ani z "pamięci", w ogóle spiew w autokarze, to wyłącznie dla harcerzy.Liczę, że spotkam się z kimś z Was w autokarze do Hiszpanii 6.09.2015. Do zobaczenia.......babcia dobijająca do 70-tki :) :) :)
krzycholu napisał
Masz rację , ja też wolę 70-cio letnie babcie..... całą drogę spiewamy pieśni ze śpiewnika pielgrzyma a ci mlodzi.... ? Samo zło. .... :) :) :)
IP: 91.226.50.130
Wczasowicz
Gość
Witam
Chciałbym podzielić się z państwem moimi wrażeniami z podróży z Millenium Travel do Albanii. Byłem tam w lipcu - autokarem.
Moje spostrzeżenie jest jedno - profesjonalne biuro podróży, które dba o swoich klientów. Właściwie prawie do niczego nie można się przyczepić.
No właśnie "prawie" - gdyż samo biuro tworzą ludzie - a tutaj nie wszyscy jednak byli profesjonalni. Chodzi mi tutaj głównie o obsługę autokaru. Zdaję sobie sprawę, że biuro podróży nie widzi pewnych uchybień, które występują w autokarze. Ale niestety odpowiada za nie - ponieważ są to pracownicy biura. Dlatego poruszam ten wątek, z nadzieją że sprawa zostanie skorygowana.
Siedziałem na dole autokaru i miałem okazję obserwować pracę kierowców i pani pilot. No cóż, co do stylu jazdy, bezpieczeństwa i dbania o pasażerów przez kierowców nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Ta opinia nie tyczy się jednak pani pilot. Mam wyrzuty sumienia, że ją tutaj oczerniam, ale może coś się w tej kwestii zmieni. Pani bardzo sympatyczna, jednak bardziej zainteresowana kierowcami. My jako pasażerowie nie mamy ochoty obserwować relacji pomiędzy kierowca - pilot. Do tej pory wydawało mi się, że pilot powinien dbać o pasażera, czasami opowiedzieć coś ciekawego o okolicy. Pani pilot nie przekazywała żadnych informacji o okolicy - nawet miała problem o poinformowaniu pasażerów za ile mniej więcej będzie postój. W drodze powrotnej było nieco lepiej. Przynajmniej mówiła za ile będzie przerwa.
Wydawało mi się także, że kierowca, który ma odpoczywać - powinien spać w miejscu dla niego wyznaczonym - jednak tym razem było inaczej. Kierowca spał na pierwszych siedzeniach autokaru obejmując panią pilot. Reszty ich relacji nie będę komentował - szkoda się denerwować. W drodze powrotnej kierowca znów spał na siedzeniach a pani pilot w miejscu wypoczynku dla niego.
My jako pasażerowie nie chcemy być świadkami ich relacji. Są w pracy i wymaga się od nich profesjonalizmu, a nie okazywania sobie wzajemnie uczuć. Ich uczucia - ich prywatna sprawa. Niech sobie je okazują poza miejscem pracy. Wszyscy pracujemy i w naszych miejscach pracy nie możemy mieszać życia prywatnego z zawodowym. W autokarze jedziemy całymi rodzinami i oczekujemy, że obsługa będzie miała na celu dobro pasażerów, a nie własne przyjemności.
W przyszłości chciałbym znów skorzystać z usług tego biura, które uważam za bardzo profesjonalne - ale proszę o korektę takich zachowań.

Poza tym wczasy cudowne - profesjonalnie zorganizowane.
Pozdrawiam
IP: 83.19.81.130
Użytkownik
Posty: 5
Dzień dobry,

Chcielibyśmy jak najszybciej wyjaśnić kwestię związaną z zachowaniem pilotki w autokarze jadącym do Albanii. Jednak, aby to uczynić prosimy o podanie terminu, w którym Pan podróżował.

Pozdrawiamy
Millennium Travel


Wczasowicz napisał
Witam
Chciałbym podzielić się z państwem moimi wrażeniami z podróży z Millenium Travel do Albanii. Byłem tam w lipcu - autokarem.
Moje spostrzeżenie jest jedno - profesjonalne biuro podróży, które dba o swoich klientów. Właściwie prawie do niczego nie można się przyczepić.
No właśnie "prawie" - gdyż samo biuro tworzą ludzie - a tutaj nie wszyscy jednak byli profesjonalni. Chodzi mi tutaj głównie o obsługę autokaru. Zdaję sobie sprawę, że biuro podróży nie widzi pewnych uchybień, które występują w autokarze. Ale niestety odpowiada za nie - ponieważ są to pracownicy biura. Dlatego poruszam ten wątek, z nadzieją że sprawa zostanie skorygowana.
Siedziałem na dole autokaru i miałem okazję obserwować pracę kierowców i pani pilot. No cóż, co do stylu jazdy, bezpieczeństwa i dbania o pasażerów przez kierowców nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Ta opinia nie tyczy się jednak pani pilot. Mam wyrzuty sumienia, że ją tutaj oczerniam, ale może coś się w tej kwestii zmieni. Pani bardzo sympatyczna, jednak bardziej zainteresowana kierowcami. My jako pasażerowie nie mamy ochoty obserwować relacji pomiędzy kierowca - pilot. Do tej pory wydawało mi się, że pilot powinien dbać o pasażera, czasami opowiedzieć coś ciekawego o okolicy. Pani pilot nie przekazywała żadnych informacji o okolicy - nawet miała problem o poinformowaniu pasażerów za ile mniej więcej będzie postój. W drodze powrotnej było nieco lepiej. Przynajmniej mówiła za ile będzie przerwa.
Wydawało mi się także, że kierowca, który ma odpoczywać - powinien spać w miejscu dla niego wyznaczonym - jednak tym razem było inaczej. Kierowca spał na pierwszych siedzeniach autokaru obejmując panią pilot. Reszty ich relacji nie będę komentował - szkoda się denerwować. W drodze powrotnej kierowca znów spał na siedzeniach a pani pilot w miejscu wypoczynku dla niego.
My jako pasażerowie nie chcemy być świadkami ich relacji. Są w pracy i wymaga się od nich profesjonalizmu, a nie okazywania sobie wzajemnie uczuć. Ich uczucia - ich prywatna sprawa. Niech sobie je okazują poza miejscem pracy. Wszyscy pracujemy i w naszych miejscach pracy nie możemy mieszać życia prywatnego z zawodowym. W autokarze jedziemy całymi rodzinami i oczekujemy, że obsługa będzie miała na celu dobro pasażerów, a nie własne przyjemności.
W przyszłości chciałbym znów skorzystać z usług tego biura, które uważam za bardzo profesjonalne - ale proszę o korektę takich zachowań.

Poza tym wczasy cudowne - profesjonalnie zorganizowane.
Pozdrawiam
IP: 78.8.51.3
Wczasowicz
Gość
Wolałbym nie ujawniać szczagółów. Myślę, że dość obrazowo nakreśliłem sprawę. Reszta zależy od Państwa. Nie chciałbym wskazywać nikogo imiennie, bo nie taka była moja intencja, by komuś szkodzić. Chodzi mi tylko o to, by uczulić personel na takie zachwania. Myślę, że dacie sobe państwo z tym świetnie radę.
Pozdrawiam
IP: 213.238.86.148
krzycholu
Gość
Witam
Pytanie do tych co byli w Murati, co jest na wyposażeniu w pokoju?
Czajnik, szklanki sztućce chyba tak ,czy może coś jeszcze ?
Czy coś takiego jak żelasko ? Może chociaż jedno ogólnodostepne.
Dzięki za info i pozdrawiam :)
IP: 37.47.39.100
gunar
Gość
Właśnie wróciłem. Fenomenalny wyjazd za niewielkie pieniądze ( mówię o cenie wycieczki ) . Reszta wydatków zależy od tego na co sobie pozwalamy na wyjeździe bo to nie tanie kraje. W Disneylandzie pod Paryżem hot-dog 10 euro. Przewodniczki z autokaru super. Myślę że z każdym wyjazdem rozkręcają się. Ten kierunek obsługują dopiero od tego roku. Autokar nowy z Sindbada, warto dopłacić za miejsca "premium" bo są wygodniejsze. Pokoje w hotelu z oferty "ruletka" - w moim przypadku hotel Riwiera w Santa Suzana nie rozwalały ale po interwencji u rezydentki zamieniono mi na super pokoik od strony basenu i na trzecim piętrze, byłem bardzo zadowolony. Myślę że Polaków traktują "od macochy". Jesteśmy dla nich biedaki i na pewno Niemcom takich pokoi nigdy by nie dali. Jeszcze Europa ma nas gdzieś. Podsumowując za te pieniądze które wydałem jeszcze nigdy nie zobaczyłem tak dużo. Wyjazd jest męczący ze względu na dużą ilość zwiedzania ale liczyłem się z tym. Paryż po tygodniowym pobycie na Costa Brawa i nabraniu sił - wymiata. Świetnie rozegrana i poukładana wycieczka - zdecydowanie polecam. Grzegorz.
IP: 178.37.73.51
Pawel
Gość
W pokoju lodowka, czajnik, talerze, sztucce, telewizor z nc+, klima a co do zelazka to szczerze nie wiem - w pokoju go nie ma a niggdy nie pytalismy czy jest dostepne w pensjonacie. Wlasciciele bardzo mili wiec pewnie nawet jak go nie ma to cheetnie pozycza wlasne:) Pozdrawiam
IP: 79.106.22.87
Gość
Gość
Był ktoś w tym roku w Grecji i może coś napisać na temat pobytu ? Bo ceny są podejrzanie niskie :)
IP: 83.26.255.75
Użytkownik
Posty: 5
Dzień dobry,

Dziękujemy za informacje i przepraszamy za zaistniałą sytuację. Zadowolenie Klienta z naszych wakacji jest dla nas priorytetem, dlatego zajmiemy się tą sprawą

Pozdrawiamy
Zespół Millennium Travel



Wczasowicz napisał
Wolałbym nie ujawniać szczagółów. Myślę, że dość obrazowo nakreśliłem sprawę. Reszta zależy od Państwa. Nie chciałbym wskazywać nikogo imiennie, bo nie taka była moja intencja, by komuś szkodzić. Chodzi mi tylko o to, by uczulić personel na takie zachwania. Myślę, że dacie sobe państwo z tym świetnie radę.
Pozdrawiam
IP: 78.8.51.3
Użytkownik
Posty: 1
Gość napisał
Był ktoś w tym roku w Grecji i może coś napisać na temat pobytu ? Bo ceny są podejrzanie niskie :)


Ja byłam :D wszystko wyszło mega przyjemnie, ale może to zasługa tego, gdzie wykupiłam wakacje. Nigdy więcej nie pojadę z biurem podróży, zaryzykowałam i wybrałam StartHolidays. Koleżanka mi poleciła i nie żałowałam ani przez chwilę. Polecam sobie ogarnąć ich stronę https://www.startholidays.pl , jak dla mnie główną zaletą jest swoboda w dobieraniu poszczególnych elementów pakietu, NO I CENY. Rozpisałam się, ale polecam bo warto :D
IP: 178.162.216.37
Gość
Gość
Chodziło mi o czy był ktoś z biura Millenium travel :)
IP: 83.26.255.75
RODZINA
Gość
Te Biuro Podrozy ,to koszmar :( reklamuja sie wszedzie cena Hiszpania 700 zl a potem co ? dodatkowe oplaty hahahaha oplaty 200 euro zbierane w autokarze koszmar za lepsze miejsca w Autokarze rowniez pieniadze 500 zl :( .Autobus zepsuty tak ciasny ze tylko anorektyczka ma szanse przejchac autokarem w porzadku ,klimatyzacja zepsuta ,ubikacja nie mozna bylo z korzystac ,ludzie Pilotka nie kompetentna nic nie umi czlowiekowi poradzic w trudnych sytuacjach jakim jest biuro podrozy pseudo :( To jest falszywe biuro podrozy Hotel dostalismy obskurny brzydki pokoj ubikacja koszmarna wszystko zgnile ,brud syf ciemny pokoj na parterze gdzies w norze :( Pytalam sie o zmiane pokoju powiedziala mi Pani ze takie pokoje obrzydliwe specjalnie wykupilo Biuro Podrozy Millennium travel ,po to zeby klient zaplacil za lepsze pokoj bo nikt normalny nie chce ,na wakacjach mieszkac w norze i oczywiscie z ludzi wyciagaja ostatnie pieniadze euro nawet nam braklo na wycieczki :( z takim biurem podrozy hiszpania to nawet wrogowi najwiekszemu nie zycze .Stolowka z jadalnia marna bo oczywiscie polskie biuro podrozy wykupilo polakom najgorsze posilki doplata do 3 posilku kolejne euro :( Niemcy Holendrzy wszystko maja to co biuro pokazuje a my glupi polacy musimy za wszystko placic i nie zostalo nam ani grosza na przyjemnosci bo jesli Pani Rezydent nie zaplacimy euro w autokarze to bedziemy musieli w Niemczech lub w Francji wysiasc z Autokaru i sobie zamowic Wlasny transport do polski :( .Oczywiscie Biuro Podrozy znow zarabia pieniadze na kliencie bo musi zaplaci 200 euro za pokoj z wikokiem na morze lub inny hotel ludzie opamietajcie sie to jest istny armageon .Co z tego cena za wczasy 700 zl jak potem tyle doplat za wszystko ze wczasy za osobe ponad 3000 zl :( I nikt mi nie mowi ze wiedzaiala ze tak bedzie ,jak na zdjeciach i wszystko bylo tak piekne pokoje piekne autokar pietrowy a bylo kicha autokar zwykly ciasny ze nie moglismy nogi wsadzic pod fotel torby niema gdzie polozyc ,co chwile ktos kogos robnal nogami pod fotel co chwile kawe cherbata sie rozlewala i non stop tak bylo :( Przerwy co 8 godzin przerwa nawet na ubikacje nie bylo czasu bo sie spozniali i denerwowali ze maja ogromne spoznianie i na ludzi sie wykrzykuja i nie mozna nawet kosci wyprostowac .Nie polecam tego biura nikomu uwazajcie naprawde ludzie ,chyba widzieliscie ostatnio jak podobne polskie biuro podrozy Intertour oszukuje ludzi ze w autokarze spedzieli 4 dni i nici z wczasow te biuro jest gorsze ,mam mnostwo zdjec z Obskurnego Hotelu, Autokaru , innych zdjec w krodce je bede umieszczac zeby wszystkich ostrzegac to co napisalam jest 200 procentowa prawda jesli chcecie wiecej prawdy o tym biurze wejdcie sobie na gazete pl forum wakacje hiszpania tam pisze wiecej Rodzina z Krakowa Patryk i Malgorzata oraz dzieci :( .
IP: 83.242.69.61
ania
Gość
Poczytałam sobie opinie na gazecie.pl i rzeczywiście pojawia się tam jeden troll, reszta zadowolona z wyjazdu. Naprawdę nie wiem czemu ma służyć ten post. Byłam z tym biurem na wakacjach, wszystko było super. Oczywiście zawsze można się do czegoś przyczepić, ale po co?
IP: 83.12.93.27
Użytkownik
Posty: 5
Dzień dobry,

Szanowni Państwo to kolejny wpis, który zdecydowanie nie dotyczy naszego biura podróży i naszej oferty wycieczki autokarowej do Hiszpanii połączonej ze zwiedzaniem Wiednia, Wenecji i Paryża.

Sprawdziliśmy nasze rezerwacje i do Hiszpanii nie jechała z nami żadna rodzina Patryka i Małgorzaty z Krakowa.

Takie bezpodstawne oszczerstwa godzą w dobre imię Millennium Travel International z Legnicy, dlatego żądamy podania dowodów na poparcie wszystkich - podkreślamy nieprawdziwych - zarzutów przedstawionych we wpisie.

Zapraszamy na nasz profil na facebook`u https://www.facebook.com/MillenniumTravelPL , gdzie można pooglądać zdjęcia nie tylko autokaru jeżdżącego do Hiszpanii, ale również zdjęcia naszych Klientów z tych wakacji.

Zespół Millennium Travel


RODZINA napisał
Te Biuro Podrozy ,to koszmar :( reklamuja sie wszedzie cena Hiszpania 700 zl a potem co ? dodatkowe oplaty hahahaha oplaty 200 euro zbierane w autokarze koszmar za lepsze miejsca w Autokarze rowniez pieniadze 500 zl :( .Autobus zepsuty tak ciasny ze tylko anorektyczka ma szanse przejchac autokarem w porzadku ,klimatyzacja zepsuta ,ubikacja nie mozna bylo z korzystac ,ludzie Pilotka nie kompetentna nic nie umi czlowiekowi poradzic w trudnych sytuacjach jakim jest biuro podrozy pseudo :( To jest falszywe biuro podrozy Hotel dostalismy obskurny brzydki pokoj ubikacja koszmarna wszystko zgnile ,brud syf ciemny pokoj na parterze gdzies w norze :( Pytalam sie o zmiane pokoju powiedziala mi Pani ze takie pokoje obrzydliwe specjalnie wykupilo Biuro Podrozy Millennium travel ,po to zeby klient zaplacil za lepsze pokoj bo nikt normalny nie chce ,na wakacjach mieszkac w norze i oczywiscie z ludzi wyciagaja ostatnie pieniadze euro nawet nam braklo na wycieczki :( z takim biurem podrozy hiszpania to nawet wrogowi najwiekszemu nie zycze .Stolowka z jadalnia marna bo oczywiscie polskie biuro podrozy wykupilo polakom najgorsze posilki doplata do 3 posilku kolejne euro :( Niemcy Holendrzy wszystko maja to co biuro pokazuje a my glupi polacy musimy za wszystko placic i nie zostalo nam ani grosza na przyjemnosci bo jesli Pani Rezydent nie zaplacimy euro w autokarze to bedziemy musieli w Niemczech lub w Francji wysiasc z Autokaru i sobie zamowic Wlasny transport do polski :( .Oczywiscie Biuro Podrozy znow zarabia pieniadze na kliencie bo musi zaplaci 200 euro za pokoj z wikokiem na morze lub inny hotel ludzie opamietajcie sie to jest istny armageon .Co z tego cena za wczasy 700 zl jak potem tyle doplat za wszystko ze wczasy za osobe ponad 3000 zl :( I nikt mi nie mowi ze wiedzaiala ze tak bedzie ,jak na zdjeciach i wszystko bylo tak piekne pokoje piekne autokar pietrowy a bylo kicha autokar zwykly ciasny ze nie moglismy nogi wsadzic pod fotel torby niema gdzie polozyc ,co chwile ktos kogos robnal nogami pod fotel co chwile kawe cherbata sie rozlewala i non stop tak bylo :( Przerwy co 8 godzin przerwa nawet na ubikacje nie bylo czasu bo sie spozniali i denerwowali ze maja ogromne spoznianie i na ludzi sie wykrzykuja i nie mozna nawet kosci wyprostowac .Nie polecam tego biura nikomu uwazajcie naprawde ludzie ,chyba widzieliscie ostatnio jak podobne polskie biuro podrozy Intertour oszukuje ludzi ze w autokarze spedzieli 4 dni i nici z wczasow te biuro jest gorsze ,mam mnostwo zdjec z Obskurnego Hotelu, Autokaru , innych zdjec w krodce je bede umieszczac zeby wszystkich ostrzegac to co napisalam jest 200 procentowa prawda jesli chcecie wiecej prawdy o tym biurze wejdcie sobie na gazete pl forum wakacje hiszpania tam pisze wiecej Rodzina z Krakowa Patryk i Malgorzata oraz dzieci :( .
IP: 78.8.187.173

Strona: « < ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij