» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > »

Autor Treść
karolina
Gość
będziecie mieli przerąbaną pogodę. prognozami nie ma co sie sugerować bo są niewiarygodne. Ja własnie wróciłam z Paralii pogoda była w kratke ale ogolnie zajebiscie było:D najlepsza dyskoteka : GOLD koło lidla. we wtorki i piatki ladies night znaczy wstep i 1 drinka panie mają za darmo. I w lidlu wcale nie jest tak tanio. Ba, Lidl jest jednym z droższych supermarketów w Paralii. najtaniej jest w zółtym supermarkecie jak sie idzie od kortów w strone plazy, a drugi taki sam jest koło dyskoteki Omilos, bardziej w stronę lądu.
IP: 217.97.215.29
karolina
Gość
polecam wycieczki na wyspę skiathos i do Aten (piękne miasto). Jeśli chodzi o ceny to 0,5 kg chleba (tak jak u nas baton) kosztuje 0,80 euro. papierosy LM 2,20 . woda niegazowana 0,60 a sześciopak 1,6. piwo puszkowe 0,70 (nawet niezłe). wódka najtańsza i najlepsza w lidlu Putinoff 5,70 euro. sok pomaranczowy 100% litrowy 1,2 euro. w razie pytan słuzę pomocą, bede czesto tu zaglądac wiec prosze pytac smialo
IP: 217.97.215.29
daw
Gość
Co z tą pogodą.Nie będziemy się opalac.Wprawdzie jedziemy zwiedzac ,ale dobrze by było ,żeby bylo slońce i ciepło.Będziemy mieszkac w apartamentach Girnis,może coś wiesz jak tam jest.Piszesz o Paralii ,a my będziemy w Olympic.Posdrawiam!
IP: 94.42.9.18
elli
Gość
Dziękujemy Karolina za info .
My wyjeżdzamy 27-go do Olympic , a to te same tereny , można powiedzieć ,że to przedłużenie Paralii .
Z doświadczenia wiem ,że nie ma co się przejmować pogoda zmienna jest . Ufajmy ,że wszystko będzie dobrze .
Ja już spokojnie się pakuję , podróż to co mnie przeraża , czeka mnie jeszcze jedna dodatkowa noc , wyjeżdżam dziś wieczorem z Torunia ... rano o 9-tej odjazd z Krakowa ... mam nadzieję ,że autobus będzie SPRAWNY TECHNICZNIE I WYGODNY . :lol: :roll:
To długa droga i chcę się czuć bezpiecznie :mrgreen: . ... pozdrawiam wszystkich użytkowników tego forum ... jeszcze dziś tu będę kilkakrotnie .... no to , pa.......
IP: 79.186.170.216
adriax
Gość
Natomiast ja z dziewczyną wyjeżdżamy 28 do Olimpic beach, wszystkim bardzo dziękujemy za uwagi i wskazówki napewno ułatwi nam to pobyt. Jeśli uda nam się wrócić :P tez podzielimy się uwagami itd
IP: 94.254.243.96
elli
Gość
meteoprog.pl/pl/weather/Paralia/ :evil:

mam nadzieję,że co złe to się nie sprawdzi !!!!! :mrgreen:
IP: 79.186.170.216
daw
Gość
Witam!Jutro wyjazd.My jeszcze jedną noc prześpimy w swoim łóżku.Co do pogody to nie wiadomo,w tym tygodniu była całkiem ładna.Znajoma jest na objazdówce,myślę ,że w tych terenach.Rozmawiałam z jej synem i twierdził. że jest zachwycona, a nie jest to jej pierwszy wyjazd ,trochę zwiedziła.Pozdrawiam wszystkich,którzy służą radą.
IP: 89.174.122.147
elli
Gość
zoover.pl/grecja/staly-lad-i-evia/panteleimonas-paleos-neos-of-paralia-/pogoda
,a tu coś bardziej optymistycznego ,,,,, :lol:

ps. będzie dobrze !!!! pozdrawiam
IP: 79.186.132.6
olivia
Gość
w knajpce MATEPKA też mozna rozmawiac po polsku :) polecam olimpic beach! wspaniale wakacje!
IP: 87.105.238.226
wielbiciel
Gość
:P pozdrawiam wczasowiczów minionego sezonu victoria trawel
IP: 87.205.223.134
KOnrad
Gość
tak jest duzo meduz ale te meduzy nie paza i mozna je dotykac ,i nic nam nie bedzie!!:)
IP: 83.7.227.68
karolina
Gość
witam
czy ktoś wybiera sie na tegorocznego sylwestra do Olipmic?
jak cos to pisać: tofanka@gmail.com
mamy po 26 i 28 lat:)
IP: 62.87.154.126
niunia
Gość
WITAM Czy ktoś wybiera się na SYLWESTER 2009/10 GRECJA OLIMPIC BEACH HOTEL REINBOW WYJAZD WROCŁAW 27.12.09 POZDRAWIAM
IP: 79.186.55.55
karolina
Gość
no my jedziemy do olimpic..wyjazd mamy albo z wlabrzycha albo z wro/ jeszcze sie zdecydowalismy:)..nie wiem gdzie trafimy..wiem tylko tyle ze to apartamenty:) maila napisałam wyzej..jak cos to pisz!
IP: 62.87.154.126
Sławek
Gość
Witam, wyjezdzamy z dziewczyną 19.08.2010 :)
Ile mozna przewiezc alkoholu do grecji (jazda autokarem przez Serbie)
jakiej pogody mozemy sie spodziewac
jakie ceny są w grecji- Paralia - pizza, jakis obiad, bułki, chleb, ser, napoje, i alkohole
jakby ktoś tez jechał i chcialby sie skontaktowac to gg 2716105
pozdrawiam
IP: 85.198.197.37
martuha
Gość
nie moge sie zgodzic z moja poprzedniczka jezeli chodz o apartamenty aristo w olimpic beatch! bylismy tam z mezem w 2007 roku i bardzo sobie chwalimy ten pobyt. niewiem czego ludzie sie spodziewacja placac niewielkie pieniadze (nas pobyt od osoby w last minte wyniosl 500 zl od osoby) Pani rezydentka Agnieszka przesympatyczna kobieta zawsze cos doradzila jezeli chodzi o jedzenie czy wycieczki. a biuro astra tour tez niczego sobie. niewiem co komu czarne meble tarasowe przeszkadzaja a klime mozna bylo sobie za oplata wykupic :)
IP: 89.75.7.221
Wojtek
Gość
W czerwcu jadę do O B może ktoś mi poradzi gdzie na miejscu można na własną rękę wykupić wycieczki fakultatywne? Czy z O B kursuję jakaś komunikacja publiczna jeśli tak do do kąd?
IP: 83.20.33.169
wakacyjna
Gość
Witam! Wybiera się ktoś do Paralii, hotel Principal na przełomie lipca/sierpnia?
IP: 83.30.68.136
Kaja
Gość
Byłam w ostatnie wakacje w Paralii. Naprawdę polecam tą miejscowość. Ceny nie są zbyt wygórowane. Można się najeść i napić za niewiele. A co do alkoholu to jechałam autokarem i w Serbii naszych bagaży nie sprawdzali :)
IP: 83.29.176.46
Iwa
Gość
:D Jedziemy z mezem w czerwu do Olimpic Betch do Grecji. Czy ktos mieszkał w Apartamencie PELAGIA I NITISA ????? Prosze o szczera odpowiedz
IP: 94.251.185.80
MAX
Gość
witam. czy ktoś jedzie w czerwcu od 14-26 do OLIMPIC Z BIURA FANCLUB?
IP: 83.20.117.17
Danka
Gość
Bardzo pomocne to forum. Ja wybieram sie z chłopakiem na przełomie czerwca i lipca z bp fan club. w tamtym roku jechałam do bułgarii ich autokarem zółtym i troche jak dla chinczyków. małe odstepy miedzy siedzeniami itp. jak długo sie jedzie do OB? wyjazd z wrocka
IP: 83.8.30.39
Erwin
Gość
Witam , jadę 6 lipca do Olimpic Beach do apartamentów Sofia i Anastazja z Katowic . czy ktoś tam już był a jak tak to proszę o kilka informacji co i jak:-) Z góry dziękuję
IP: 89.77.115.117
Iga
Gość
Witam,wybieram się z rodzinką do Olimpic Beach 27.05 z Ok serv. apartamenty typu Ermis,prosze o opinie o apartamentach i autokarach oraz o miejscowości,a moze ktoś też jedzie w tym terminie? ,pozdrawiam
IP: 83.13.18.148
roza
Gość
hej, ja też wybieram się z mężem 23.06.10 do Olimpic Beach z fanclubem, więc na pewno się spotkamy
IP: 89.238.15.148

Strona: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij