» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... > »

Autor Treść
Danka
Gość
roza a do jakiego hotelu? i skad wyjezdzasz?
IP: 83.8.10.162
grego15
Gość
Witam . Chodzi mi o Aparthotel Maria w Leptokari, jakieś informację oraz o Biuro Podróży Victoria Travel. Dzięki
IP: 85.89.190.51
izabela
Gość
Hej Iga ja też jadę w tym terminie do Olimpic ale z biurem FUn Club więc może się spotkamy?
IP: 195.205.221.230
izabela
Gość
:) Czy ktoś z Was zakupował wycieczki fakultatywne w biurach podrózy w Grecji, nnp. w Olimpic Beach?
IP: 195.205.221.230
Iga
Gość
2 lata temu znajomi byli w Olimpic Beach i wykupywali wycieczki u swojego organizatora ale później żałowali bo na miejscu inne biura podróży sprzedają wycieczki dużo taniej,ja zobaczę na miejscu jak i co,rezygnuje z Olimpu ( podobno nie warto)wybieram Meteory i rejs statkiem na Skiathos:)
IP: 83.13.18.148
roza
Gość
hej Danka, jedziemy do apartamentu Polymnia, a wyjeżdżamy z Grudziądza, a ty?
IP: 89.238.15.148
mamba
Gość
hej, a jedzie ktos do Olimpic w terminie od 24.07 ? ; < z funclubu ?
IP: 83.22.249.161
justyna
Gość
witam wybieram sie do Olimpic Beach do apartamentu SEA VIEW byl ktos moze tam prosze o wiecej informacji i w miare mozliwosci fotki jacus88@gmail.com
IP: 91.201.120.43
luz
Gość
a jedzie ktos w 1połowie sierpnia do kateriny?
i jak tam wogóle jest?
IP: 94.75.121.73
luz
Gość
chodzi mi o hotel katerina w olimpic beach
IP: 94.75.121.73
Kaziu
Gość
czy jedzie ktos z Beaturu do Hiszpanii -Lloret de mar - 18-25 lat w terminie od 19 sierpnia? pisac na gg... 13255687
IP: 85.89.183.24
anula
Gość
Witam. chce wybrać się z narzeczonym we wrześniu do Olimpic Beach. Czy ktoś wie jak wyglądają apartamenty SEA VIEW? :)
IP: 87.239.172.167
jack
Gość
mam pytanie-wyjeżdżamy do olimpic beach do nowego hotelu polymnia-z biura podróży FUNCKLUB interesuje nas podróż mamy dwójke małych dzieci czy warunki są znośne?jak jedzenie gdzie tanio zjeść czy lepiej wykupić na miejscu-co zwiedzić proszę o podpowiedż
IP: 195.116.34.13
Gosiaczek68
Gość
hej jade z męzem na Riwiera Olimpijska -Paralia,do hotelu Artemis kto tam był i moze mi opowiedzie o tym miejscu ? :P :)
IP: 93.105.215.47
Bunsen
Gość
W lipcu jadę z OK Services do aparatmentów SEA VIEW w Olimpic Beach więc też jestem ciekaw czy ktoś już w nich był i jakie są wrażenia. Ja o swoich będę mógł napisać w sierpniu.
W zeszłym roku byłem w Parali w apartamentach PORTO DALIANI (także z OK Services) i było jak najbardziej OK. Ponieważ są one umiejscowione nieco poza centrum Parali , plaża mniej zatłoczona niż w centrum, a przy tym dużo szersza (prawie jak w Olimpic Beach gdzie byłem na spacerze). Idealne miesce na pobyt z dziećmi, dość daleko w morze jest płytko. Meduzę widziałe jedną przez cały pobyt (12 dni). Jeżowców brak.
IP: 89.25.159.6
Iga
Gość
Bunsen- jadę w maju z OK Services do Olimpic Beach mam pytanie czy podróż i pobyt były OK? wiele przykrych wypowiedzi jest na forach i szczerze mówiąc nerwowo podchodzę do tego wyjazdu zamiast się cieszyć:( a to mój pierwszy wyjazd ,obawy ogromne,pozdrawiam
IP: 79.189.196.54
kasia
Gość
hej czy ktoś jedzie 19,08 z biura BEATUR z LUBLINA :lol:
IP: 212.106.24.28
Bunsen
Gość
Iga napisał
Bunsen- jadę w maju z OK Services do Olimpic Beach mam pytanie czy podróż i pobyt były OK? wiele przykrych wypowiedzi jest na forach i szczerze mówiąc nerwowo podchodzę do tego wyjazdu zamiast się cieszyć:( a to mój pierwszy wyjazd ,obawy ogromne,pozdrawiam


Ja nie mam zastrzeżeń jeśli chodzi o OK Services. Oni oferuja jedne z tańszych wycieczek, więc nie nalezy sie spodziewać jakichs luksusów i nie wiadomo czego. Byłem z nimi w zeszłym roku w Paralii, a wcześniej, jeszcze pod szyldem Tramp Travel, w Leptokarii, w Chorwacji i w Bułgarii. I jeśli chodzi o zakwaterowanie zawsze było w porzadku. Złego słowa nie mozna powiedzieć. Może jest to tez kwestia szczęścia, bo były osoby które narzekały na swoje zakwaterowanie, ale moze to sprawa za duzych wymagań, albo faktycznie cos byo nie tak. Słyszałem ze zastrzeżenia były tego rodzaju, ze nie ma widoku na morze , a tak było w opisie w katalogu, albo ze woda gdzieś kapie spod umywalki, albo że jast małe okno, a chca wieksze. Nie jestem w stanie tego zweryfikować.Jesli chodzi o podróż to z tym faktycznie bywało róznie. Jak pierwszy raz jechałem do Grecji, do Leptokarii, to autobysy były kiepskie, bardzo wysłużone, klima miała okresy że sie wyłączała i wtedy było koszmarnie. Podróż do CHorwacji i do Bułgarii była super, bezproblemowa, autobusy pierwsza klasa. Natomiast powroty w obydwu przypadkach nie wspominam najlepiej. Wyjazd z Chorwacji był opóźniony, bo autobus dowożący kolejną grupe. który miał nas odebrac zepsuł sie na Węgrzech i na szybko organizowali autobus zastępczy. Tak więc spędziliśmy w Chorwacji dodatkowe 10 godzin. Dobrze ze firma zorganizowała dla wszystkich obiad, który zresztą był bardzo dobry. Niestety powrót z Chorwacji był koszmarny, bo kierowcy bardzo sie spieszyli i jechali za szybko, strasznie szarpali , jakby wieźli kartofle a nie pasażerów. Nawet dostali mandat za przekroczenie szybkości. Powrót z Bułgarii nie był fajny , bo przyjechał po nas jakiś zdezelowany autokar, który dwa czy trzy razy sie zepsuł po drodze. Wprawdzie przymusowe postoje nie były długie , po ok. 15 - 30 min, ale jednak nie było to przyjemne. W zeszłym roku zdecydowalismy sie na podroz samolotem (ze wzgledu na małe dziecko) i było ok. W tym roku tez lecimy samolotem
IP: 89.25.159.6
Iga
Gość
Dzięki Bunsen za odpowiedź,czyli faktycznie podróż z Ok Services nie należy do przyjemności :(
żeby tylko szczęśliwie wrócić do domu - w całości :) ,jeszcze nie wiadomo czy wyjazd dojdzie do skutku bo to jednak maj i jeszcze nie ma kompletu.
A który kraj wspominasz najlepiej,gdzie było najfajniej?
IP: 83.13.18.148
Bunsen
Gość
Dodam jeszcze że za tę cenę , oferta OK Services jest w porzadku, ale dla mniej wymagających. Największe niedociagnięcia biura to chyba jednak ludzie. Piloci, rezydenci to w wiekszości beznadziejne indywidua, które gadają głupoty, nie znaja się na niczym, nie maja podejścia do człowieka. Ale w sumie to nie ma wiekszego znaczenia, chyba ze trzeba się z rezydentem wykłócać o coś np, ze za mało garnków jest aneksie kuchennym (fakt były tylko dwa i to duże), albo że miał byc widok na morze, anie ma (pani rezydentJa nie musiałem. Więc wakacje wspominam dobrze, mimo malych potknieć. Z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez biuro byłem w Salonikach i na Meteorach. Polecam zwłaszcza Meteory, bo trzeba zobaczyć. ALe trzeba uważac, bo mielismy w cenie zwiedzanie dwóch klasztorów, a zwiedziliśmy tylko jeden, bo pani pilot stwierdzial ze wszystkie klasztory w srodku sa takie same i zamiast do drugiego klasztoru zawieźli nas do restauracji na obiad, za który trzeba było extra zapłacić! Nie pozwólcie sobie na takie numery!

Dodam jeszcze ze zawsze jeździłem z własnym wyzywieniem. Natomiast ci co mieli wykupione wyżywienie w restauracji Yakinthos w Paralii czesto nazekali na jakość ilość czasem i temperaturę potraw. Takze narzekali ci co mieszkali w apartamentach Yakinthos i mieli pokoje z tyłu budynku, Bo to też tył restauracji i pełno tam rur, wywietrzników, śmietniki pełne odpadków, zapach i wygląd bardzo niefajny. Ja bym tam nie chiał mieszkac .
IP: 89.25.159.6
Bunsen
Gość
Iga napisał
Dzięki Bunsen za odpowiedź,czyli faktycznie podróż z Ok Services nie należy do przyjemności :(
żeby tylko szczęśliwie wrócić do domu - w całości :)


A może sie nie ma co martwic na zapas i trafi ci się podróż w obie strony , jak mnie do Chorwacji i do Bułgarii. Poza tym, moje podróże autokarem miałem w latach 2004-2006, moze sie poprawiło. A poza tym to tylko podróż, ważne żeby pobyt był udany.

Iga napisał
A który kraj wspominasz najlepiej,gdzie było najfajniej?


Wszedzie fajnie i wszedzie trzeba pojechać.

W Chorwacji piekne widoki, piekne miasteczka, krystalicznie czysta woda - miodzio! ALe bardzo drogo jesli chodzi o zakup jedzenia

W Grecji to przede wszystkim piekne plaże i ciepłe morze, ceny zblizone do cen w Polsce.

W Bułgarii o również wszystkim plaże i ciepłe morze, za to ceny duzo nizsze, mozna sie stołowac codziennie w innej restauracji, za naprawdę małe pieniadze. Przynajmniej tak było w 2006 roku
IP: 89.25.159.6
RENIA
Gość
:) Witam wszystkich,
Wybieram sie w maju ( 9-16) do OB ,Hotel DIAS, czy ktos może polecic tanie , ale rzetelne biuro podrózy na miejscu , gdzie moge wykupic rejs na Skiathos. Ile taka przyjemnosc kosztuje i jak wyglada ( o ktorej wyjazd , przyjazd , jak dlugo trwa dojazd , skad wyplywa sie w rejs) . Dzieki za wszelkie info.
IP: 83.19.163.61
Iga
Gość
Renia z jakim biurem jedziesz?autokarem czy samolotem?poczytałam kilka for na temat wycieczek i coś niecoś wiem. Rejs na Skiathos ok.30 euro,na miejscu jest wiele biur z którymi możesz popłynąć ,wybierz z ekipą i przewodnikiem polskim bo inaczej nic nie zrozumiesz z wycieczki:) ja jadę pod koniec maja do OB - wybiorę Skiathos i Meteory

Bunsen dziękuję za odpowiedź,trochę już zwiedziłeś i wiesz co i jak:)Na Chorwację mam ochotę już dawno ale najtańsze wczasy są teraz w Grecji,nawet Bułgaria już nie opłaca się tak jak Grecja.
Tyle że Grecja w kryzysie ,zamieszki itp.ciekawe czy to będzie miało wpływ na turystykę( w TV nie wygląda to wesoło)
IP: 83.13.18.148
Jarek
Gość
Witam wyjeżdżam 6 lipca 2010 do Olimpic Beach do hotelu Victoria II z biurem Victoria Travel z Rybnika. Czy ktoś w tym terminie również wyjeżdża? Mam pytanie do tych co już byli co możecie powiedzieć o tym hotelu i w ogóle o Grecji - jakie są ceny wyżywienia (ja nie wykupiłem wyżywienia). Czy ceny są porównywalne z polskimi cenami czy jest drożej?
IP: 188.137.111.58
Iga
Gość
do Jarek ,dobrze że nie wykupiłeś wyżywienia bo podobno masakra ( 2 lata temu była bratowa) weź trochę ze sobą a resztę kupisz na miejscu ,ceny są porównywalne do naszych :)
IP: 83.13.18.148

Strona: « < ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij