» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... > »

Autor Treść
moni
Gość
w Olimpiku polecam szczególnie tym którzy beda mieszkac w Ciani zeby szli na plaże całkiem z prawej strony tak jest włascieicelm parasoli taki pan chodzi przebrany za szejka.taki wysoki szpakowaty facet jak wezmiecie np kawe mrozona za 2 euro to macie lezaki i parasol na caly dzien a do tego jest fajnie daleko płytko z tej strony. noze widelce talerze itd sa na stanie w apartamentach ciani no i koniecznie idzcie do restauracji "u teo" polecam kalmara faszerowanego no i sałatka grecka. palce lizac.ale wam zazdroszcze na pewno bedzie super.
IP: 79.191.111.30
gosiaczek68
Gość
ja będe w Paralia od 26.06. i nadal mam problem co wziąsc ze sobą,może ktoś mi podpowie jak tam jest na przełomie czerwca-lipca.Bym niepotrzebnie niewzieła "połowy szafy" :P To mój pierwszy wyjazd więc jestem całkowitym laikiem:),jedziemy do hotelu "Artemis" czytając wasze wpisy-opinie na jego temat jestem zaniepokojona:|
Nasz pobyt organizuje zaklad pracy i zapewniają nasz że hotel jest po generalnym remoncie i niema czym się martwic.Proszę kto tam był niedawno i moze sie wypowiedziec?
IP: 93.105.215.47
Izka
Gość
dziekuje:) i z ta lodowka to dobry pomysl musimy z niego skorzystac, bo takie jedzenie to dlugo nie wytzymie:D no ja juz zrobilam liste mniej wiecej z nudow:)
IP: 87.205.133.107
Izka
Gość
do gosiaczek68: no ja wracam 18.06 to jak mi to nie wyleci z glowy to napisze tu jaka pogoda itp. chociaz nie gwarantuje:D ja tez jade pierwszy raz na takie wakacje i juz czuje ze sie stresuje a co bedzie w przeddzien wyjazdu:D
IP: 87.205.133.107
jarek
Gość
Izka a zupki chinskie zapisalas?? widze ze przygotowania juz trwaja ja jeszcze sie zastanawiam jakie wycieczki wykupic a co do lodowki to my tez zabieramy z soba.
IP: 89.200.231.186
Izka
Gość
nooo zupki chinskie to podstawa :) no tak z nudowo juz roiblam bo szczerze mowiac to juz sie doczekac nie umie:) jak narazie wszystko idzie dobrze ale nie zapeszajmy:D no wlansie my tez myslimy nad jakas wycieczka ale to juz w biurze musimy zapytac i jak to sie cenowo rozni hmm i w sumie najbardziej interesuje nas wyspa skiatos :)
IP: 87.205.129.79
Gosiaczek68
Gość
Izka ok dziękuje :) życze by wyjazd się udał i czekam na informacje po powrocie :):) :D
IP: 93.105.215.47
Daga
Gość
Witam
Chciałabym się wybrać w czerwcu z krakowskim biurem Antałek do OLIMPIC BEACH Apartamenty Panorama.
Jakieś opinie? Uwagi? :)
IP: 213.134.178.84
ania
Gość
Do Izka i Gosiaczek
W zeszłym roku byłam w Olimpic od 06.06 i muszę Wam powiedzieć, że było już bardzo ciepło, żadnego dnia nie padało a jak pokazała się chmurka to zaraz ją wiaterek przegonił(zupełnie inaczej niż w Polsce jak chmury wyjdą to na trzy dni :). Temperatura utrzymywała się w granicach 26-27 stopni, a w dzień wyjazdu było już 32. Wieczory są jedynie zimne wart mieć wtedy jakiś cieniutki sweterek lub bolerko, żeby okryć ramiona. Koniecznie coś na komary, bo jak siedzieliśmy wieczorami w kafenionach i pubach to żarły nieprzeciętnie. W podróż warto wziąć zupki typu "Gorący Kubek" i jakiś kubeczek, bo w autokarze można dostać za darmo wrzątek(jak będzie spoko pilotka) lub też go kupić(jak będzie do kitu), zawsze to gorący posiłek. Do apartamentów jeżeli są nie sprzątane to trzeba mieć ze sobą płyn do naczyń, malutkie worki śmieciowe(do ubikacji i aneksu kuchennego) i zmieniać je 2 razy dziennie bo w tej temp to kwitnie.
Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania chętnie na nie odpowiem
IP: 91.193.185.4
RENIA
Gość
mam pytanie odnosnie komarow. Czy w maju juz bardzo dokuczaja i czy mozna gdzies w Polsce kupic taki aparat do kontaktu i tabletki przeciw komarom?
IP: 83.19.163.61
Izka
Gość
ooo to jest wazna informacja o tych komarachnoo i te worki na smieci kompletnie o tym nie pomyslalam:P troche duzo rzeczy trzeba pozabierac ze soba jak tak to analizujemy teraz:D i dzieki za informacje co do pogody bo to tez bardzo wazne bo balam sie ze moze nie byc jeszcze cieplo a jak widze to elegancko:)
IP: 87.205.130.242
ania
Gość
Do Renia: Z komarami to jest ciężka sprawa, bo spacerując i będąc cały czas w ruchu nawet nie odczuwało się ich uciążliwości, natomiast przy siedzeniu były jak wściekłe. My nic nie mieliśmy na komary, bo nikt też nas o nich nie uprzedził, więc skorzystaliśmy z preparatu WIC miętowego do smarowania w przeziębieniach dzieci, bo takowy mieli nasi znajomi. Ale myślę, że w każdej drogerii są dostępne preparaty przeciw komarom.
Do Izka: dobra rada ode mnie żeby zmniejszyć max gabaryt bagażu. Zabierając ze sobą środki czystości typu płyn, papier toaletowy, najlepiej przelać do mniejszych buteleczek po kosmetykach, papier odwinąć z rolki(żeby nie tachać makulatury), koniecznie małe ściereczki do wytarcia podłogi po kąpieli bo często jest tak że nie ma brodzika i łazienka pływa. A pogoda to nie ma co zawracać sobie głowy bo tej najbardziej pewna rzecz w całym bałaganie
IP: 91.193.185.4
RENIA
Gość
No tak, wyprawa do Grecji to extremalne wyzwanie, trzeba miec wszystko , ale nie w nadmiarze, bo jak to upchac w 1 walizeczce ??? Na szczescie w tym roku jade na zorganizowany wyjazd do HOTELU !!! :) i oprocz komarow nie musze sie zbytnio wysilac nad lista zabieranych niezbednych do przetrwania rzeczy. Za to w ubieglym roku... o , to byla masakra. Facet o malo przepukliny nie dostal dzwigajac moja MALUTKA WALIZECZKE :))) pozdrawiam i zycze wszystkim udanych wyjazdow i niezapomnianych wrazen
IP: 83.19.163.61
basia
Gość
Moim zdaniem lepiej ograniczyc bagaż do minimum np.worki na śmieci zastąpiliśmy reklamówkami po zakupach.,ściereczkę tylko do kuchni a do podłogi -na każdym korytarzu w apartamentach stoi mop z którego można korzystac.Co do komarów-w lipcu nie było ani jednego,mimo że mieszkaliśmy poza centrum.pozdrawiam
IP: 212.87.244.2
MAgda
Gość
Witam! Tez wybieram sie do OB z chlopakiem w lipcu :) byl ktos z was moze w apartamentach Beta :)? Jak wygladaja tam pokoje i czego mozemy sie spodziewac:)? Pozdrawiam!
IP: 85.219.181.2
Izka
Gość
do Magda: ja tez sie wybieram do apartamentow BETA, ale ja jade w czerwcu to jesli nie zapomne to napisze jak bylo jak juz obiecywalam tutaj wczesniej jednej z dziewczyn :)
IP: 87.205.132.65
MAgda
Gość
Izka dzieki, bede bardzo wdzieczna :) a moze juz ktos odwiedzil te apartamenty i moze sie wypowiedziec :)? Pozdrawiam!
IP: 85.219.181.2
Hanys
Gość
Witam, czy jedzie ktoś do Olimpic Beach apartamenty Sofia&Anastasja ?? Wyjeżdżam z rodziną 6-7-2010 z Katowic ,czy ktoś już tam był i czy jest spoko?? Podróżą się nie martwię bo w zeszłym roku jechałem ok 36 godzin do Hiszpanii więc tu będzie szybciej :-) postoje co 3-4 godzinki więc ok a i jeść się tak nie chce , chuba że coś na stacji się kupi jakieś świeże ciastko i kawe , emocje związane z wyjazdem zabijaą głód hahahaha a niedociągnięcia są zawsze przy takich niskich stosunkowo cenach wczsów ale za to pogoda i widoki super!! Pozdro i byle do wakacji!!
IP: 89.77.115.117
ewcia
Gość
czytam że ktoś też wybiera się z biurem ANTAŁEK ja już wykupiłam pobyt od 11.06 moja koleżanka była w zeszłym roku i poleca jest ok pozdrawiam i może do zobaczenia
IP: 77.254.193.13
Daga
Gość
Do ewcia
Witaj, wybieramy się w 6 w tym samym terminie :)
Apartamenty Panorama?
IP: 213.134.178.84
ewcia
Gość
do Daga no to się spotkamy ja jadę z rodzinką
IP: 77.254.132.237
Daga
Gość
Do Ewcia
Już nie mogę się doczekać :) Orientowałaś się może, jakie są warunki a Apartamentach Panorama? Pisałam na forum, lecz nikt nie odpisał- a jestem bardzooo ciekawa (a może wystraszona...).
IP: 213.134.178.84
ewcia
Gość
do Daga słyszałam pozytywne opinie o tym apartamencie nie masz co się zamartwiać na pewno będzie super ja jeżdziłam wcześniej do Włoch samochodem więc teraz też nie wiem jak miniie podróż do tej pory byłam niezależna w drodze postoje itp ale jestem dobrej myśli jedziesz z rodziną czy ze znajomymi?
IP: 77.253.14.69
Agnieszka
Gość
Hej ;]
Jadę Do Olipic Beach 26.06 w tym roku z OK Services . Do ponsjonatu SEA VIEW.
Jestem dośc imprezową osobą ale niestety rodzinka wolała spokojniejsze miejsce i dlatego nie lecimy do paralii. Ale mam pytanie. Wie ktoś może ile z mojego pensjonatu idzie sie do jakiejs dyskoteki w Paralii? [słyszałam że jest ich tam mnustwo ;) ] I jakie polecacie ? No bo to głupota być w Grecji i nie zaznać troche nocnego życia ;]
Dzieki z góry za odpowiedz .
IP: 83.28.198.235
Daga
Gość
Do Ewcia:
Jadziemy w 3 pary. I juz nie mogę się doczekać :)
Z tego co czytałam, to ponoć źle to nie wygląda :) Oby tak faktycznie było. A wiesz, czy jest tam basen? Bo na stronie Antałka nic nie takiego nie jest napisane, a gdzie indziej znalazłam taką informację.
IP: 213.134.178.84

Strona: « < ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij