» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... > »

Autor Treść
Jarek
Gość
dzięki Iga za info pozdrawiam
IP: 188.137.111.58
RENIA
Gość
Dziekuje Iga za odp. Wyjazd mamy zorganizaowany z zakladu pracy , wiec wszystko mamy w cenie ( tzn wszystkie wycieczki - Meteory , Saloniki i inne Olimpy....:)))),, Ale mamy w piatek luzny dzien i bardzo chce wykorzystac ten wyjazd na maxa i wymyslilam sobie jeszcze ten rejs - juz we wlasnym zakresie. Poczytalam troche ma necie, ale nie wiem czy poczatek maja to juz pelny sezon i wszystko jest juz w ofercie. No coz, bede na miejscu to sie zorientuje. A moze wybiore plazowanie -choc nie sadze, bo juz mnie nosi:)))
Jarek, rzeczywiscie , nie wartro wykupywac opcji z wyzywieniem , nie wiadomo czym Cie nakarmia no i jestes uwiazany godzinowo. W ub roku bylam na Chalki i wzielam troche zarelka ze soba, puszki , serki , zupki , makarony - cos co sie nie zepsuje w podrozy, na miejscu tylko chlebek , mleczko , jajeczka i owoce. A na obiady sie chodzilo do tawerny , akurat wtedy jak sie chcialo jesc, a w upaly dopiero wieczorem sie chce. Poza tym wypozyczylismy skuter i calymi dniami bylismy w drodze, wiec zawsze jedlismy w innym miejscu ( czasami byl to piknik na plazy) , ale zawsze to na co byla ochota.
Ceny z deczka wyzsze jak u nas - obiad dla 2 os -15-20 Euro, Frapka 1,50-3 eu. Mi wystarczylo 150 eu na caly wyjazd ( w tym zarelko, skuter na 4 dni i inne wydatki). Pozdrawiam i zycze udanego wypoczynku.
IP: 83.19.163.61
Jarek
Gość
Dzięki Renia za wskazówki. Mam jeszcze pytanie - czy można zabrać do autokaru(bo jadę autokarem) coś jedzenia tak jak mówisz jakieś puszki serki zupki - słyszałem że są jakieś limity jeśli chodzi o ciężar bagażu. Pierwszy raz jade autokarem tak zawsze jeździłem samochodem i stąd moje pytanie
IP: 188.137.111.58
Iga
Gość
na 1 osobę 20 kg bagażu + 5 kg bagażu podręcznego
IP: 83.13.18.148
Iga
Gość
nie ma znaczenia co wpakujesz do walizek:) tylko weź coś co się nie popsuje w trakcie podróży ,ja myślę o takiej torbie termicznej na wkłady mrożone
IP: 83.13.18.148
RENIA
Gość
Do walizki zapakowałam to co mi sie zmiescilo( wiadomo, baba ma duzo ciuchów:). ale mialam jeszcze jedzenie w plecaku na podroz ( niemaly plecak) i jeszcze reklamowke z roznymi roznosciami. akurat w naszym przypadku nie bylo limitow, zeby tylko sie zmiescic w okolicach siedzenia ( nad i pod ) . Do tego obowiazkowo jakis jasiek i maly polarowy kocyk na droge- naprawde sie przydaje . Nasza podroz troche sie przeciagnela (Macedony trzymali nas na granicy 5 godz, byla noc, wiec wiekszosc spala) , ale dalo sie wytrzymac.
IP: 83.19.163.61
smerfetka
Gość
Witam :) 16sierpnia wybieramy się z biurem podróży funclub do Olimpic Beach . Mieszkać będziemy w studiu Ciani ... Czy ktoś może napisać jakieś opinie o okolicy/hotelu ? A może ktoś się też wybiera w tym samym terminie ? :)
IP: 193.46.187.1
ania
Gość
W zeszłym roku byłam w Olimpicu i jeżeli chodzi o bagaż to faktycznie nie ma limitów (oczywiście w ramach zdrowego rozsądku). Na dwie odoby mieliśmy dwie ogromne walizki, 1 torbę termiczną, 1 lodówkę turystyczną niezwykle przydatna rzecz, mały kuferek z kosmetykami do odświeżenia w podrózy oraz 2 jaśki i kocyki, a także parasol na plażę (zresztą większość miała :) ). Także bez stresu zabiorą wszystko i jeszcze zostanie miejsce. Warto wziąć wszystko co potrzebne, bo szkoda kupować to na miejscu
IP: 91.193.185.4
Iga
Gość
ania - muszę pomyśleć nad tą lodówką turystyczną ( a jaką miałaś dużą czy małą) wzięłaś ją do autokaru czy włożyłaś do schowka na bagaż? co do parasola na plażę to wogóle mi to nie przyszło do głowy ,a nie ma na plaży parasoli ,takich na stałe z leżakiem ( tylko pewnie się płaci ),dużo coś tych gratów ze sobą trzeba zabrać,napisz co jeszcze zabierasz,zabieracie ?
IP: 83.13.18.148
Izka
Gość
witam witam :) "Ania" mysllam ze w kazdym pokoju saparasole albo parawany, a jednak trzeba miec ze soba?
Tak w ogole to jade do OB 06.06 - 18.06 juz nie moge sie doczekac mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, aha i jade z Ok service do apartamentow BETA
moze ktos tez jedzie w tym czasie?:P
IP: 87.205.131.210
Iga
Gość
ja wracam 6.06:)miłych wczasów
IP: 83.13.18.148
basia
Gość
Na plaży są parasole i leżaki lecz trzeba kupic kawe lub piwo za 3e i można leżec cały dzień,parawanów tam nikt nie używa bo jest gorąco i wiaterek jest dla ochłody.My w zeszłym roku też mieliśmy parasol lecz teraz go nie zabieramy ,zbędny bagaż lepiej wypic frappe i miec większy i stabilny parasol
IP: 212.87.244.2
jarek
Gość
czesc IZKA ja tez jade z rodzinka 06.06 do 18.06 z ok services tylko ze ja jade do paralii ale przypuszczam ze pojedziemy tym samym autokarem co ty. A z kad jedziesz jak wolno wiedziec?? :D
IP: 89.200.231.186
izka
Gość
hej Jarek no my wyjezdzamy z Katowic ok 7;00 :)
a no i dziekuje odp bo faktycznie z takim paraoslem tak jechac:P no to udanych wakacji wszystkim:)
IP: 87.205.140.46
jarek
Gość
a ile kasy bierzesz z sobą i czy jedziesz sama czy z znajomymi?
IP: 89.200.231.186
Iga
Gość
hej! bierzecie jedzonko ze sobą?jeśli tak to co konkretnie?w apartamentach są aneksy kuchenne z możliwością gotowania,pasuje gotować obiady czy dać sobie spokój?
IP: 83.13.18.148
kasia
Gość
smerfetka napisał
Witam :) 16sierpnia wybieramy się z biurem podróży funclub do Olimpic Beach . Mieszkać będziemy w studiu Ciani ... Czy ktoś może napisać jakieś opinie o okolicy/hotelu ? A może ktoś się też wybiera w tym samym terminie ? :)

ja jade 19 sierpnia ale z Beaturu z Lublina :D
IP: 212.106.28.34
Izka
Gość
"Jarek" no wlasnie sie zastanawiamy na ok 150E chcoiaz jak ak tu czytam ze niektorzy mieli np 300:P ale gadalam ze znajomymi to gadali ze 150 wystarczy niektorzy jescze spowrotem przywozili:D no a ja jade z chlopakiem:) pierwsza nasza taka daleka wycieczka to mam nadzijee ze bedzie udana:)
"Iga" hmm a do jedzenia ja myslalam nad jakimis sloikami z bigosem, jakies golabki (uwielbiamy je oboje), konserwy, pasztety w sumie to reszta okaze sie w sklepie:P ale obiady tam tez napewno bedziemy kupowac bo jak tu czytalam wczesniej to dobry i duzy obiad kosztuje ok 7E, aaaaaaa no i koniecznie zupki chinskie:P
IP: 87.205.131.205
moni
Gość
do smerfetka ja byłam w zeszłym roku w OLimpic w CIani wszystko było ok do dnia wyjazdu. starsza pani własciecielka liczyła każda łyżeczkę, każdy widelec itd szok wyzywała nas od złodziei złozylism y skarge wiec moze teraz nie bedzie taka zła. ale same apartamenty i studia w ciani są ok. bliziutko do plaży na przeciwko macie zaje...sklepik polecam piwo hellas, pod tym budynkiem jest sklep z ciuchami. a i nie wierzcie ze duzy obiad zjecie za mniej niz 8 euro nie da rady chyba ze zwykły gyrosik.to owszem.ale ogolnie olimpic jest super życze ydanego pobytu. i koniecznie wykupcie wqycieczke na rejs piratów i kąpiele błotne to jeden najtańszy wyjazd a było rewelacyjnie.polecam,, no i koniecznie płyncie na skiathos.
IP: 79.184.248.217
smerfetka
Gość
moni dziękuję za odpowiedź . Z tymi sztućcami to mnie przestraszyłaś :D mam nadzieję, że w tym roku nie będzie niczego liczyć zresztą znając siebie kupię plastikowe talerzyki,sztućce itd bo jakoś nie lubię korzystać z takich wyposażeń :)
a co do wycieczek to wykupiłaś je na własną rękę czy przez biuro podróży ? Bo słyszałam że ta pierwsza opcja jest tańsza...
IP: 193.46.187.1
RENIA
Gość
Hej Moni, możesz napisac cos wiecej nt rejsu piratów i kąpieli błotnych, bo jakos nie rzucila mi sie w oczy taka wycieczka. Ktore biuro takie cos oferuje i jaka cenka?
IP: 83.19.163.61
moni
Gość
hej my kupowalismy wycieczki u naszej rezydentki. ta wycieczka nazywa sie o ile pamietam rejs [piratów i oni mówia ze to dla dzieci a wcale nie dzieci owszem z nami byly i byly zachwycone ale my tez degustacja alkoholu gratisowa. obiad dostajecie tzn te małe rybki z grilla sałatka i małże. potem idzie sie na takie bagna jakby i tam sa te kapiele błotne aaaa i super muszle tam mozna znależć takie duże jak sie kupuje w sklepach.polecam!
IP: 86.63.66.105
ania
Gość
Do Iga: lodówke mieliśmy pod naszym fotelem, ze względuu na to, że korzystaliśmy z niej podczas podróży chociażby na śniadanie i kolację. Bo nie wyobrażam sobie jeść gotowych kanapek z domu po 24 h. Jeżeli chodzi o parasol to są na plaży razem z leżakami i żeby z nich korzystać należy zamówić choćby frappe za 3e i można z nich korzystać do woli, tyle że jak chcesz się poopalać to raczej w cieniu tych parasoli tego nie zrobisz, a płacić i leżeć na piachu raczej mija się z celem. A jak masz parasol to opalasz się ile chcesz a jak się zmęczysz to idziesz pod parasol, a przecież parasol nie taszczysz w podróży na plecach, tylko w schowku:) pozdrawiam
IP: 91.193.185.4
ania
Gość
Do Izka:
Niestety w apartamentach nie ma na wyposażeniu parasoli, czasem nie ma nawet głupiej miski czy korka do umywalki żeby przeprać bieliznę(chyba że inny turysta kupił i zostawił), dlatego radzę z doświadczenia zrobić listę potrzebnych na wyjazd rzeczy i przy pakowaniu wykreślać te zabrane, bo lepiejk pieniążki wydać na pyszneeee jedzonko i atrakcje niż dokupywać na miejscu szpargały. Pozdrawiam wszystkich spędzających tegoroczne wakacje w Olmpicu nie będziecie żałować. J natomiast w tym roku jadę na grecką wyspę Thassos podobno przepiękna
IP: 91.193.185.4
Iga
Gość
dzięki ania za odp. :) to co zabrać z sobą żeby potem się nie zdziwić że czegoś nie mam?
IP: 83.13.18.148

Strona: « < ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij