» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... > »

Autor Treść
ruda
Gość
wie ktos cos na temat apartamentow Ciani?? czy jest mozliwosc wykupienia klimatyzacji?
IP: 77.236.0.9
sadsa
Gość
Maciek napisz 6109116
IP: 212.244.116.134
smerfetka
Gość
ruda - w naszej ofercie jest napisane , że w ciani można wykupić klimę 10 euro na dzień. Którego się wybierasz?
IP: 193.46.187.1
Do Iga
Gość
Mam takie pytanko ponieważ za 2 tygodnie wybieram się do OB apartamentu Anastazja, czy są kradzieże ( chodzi mi tu o apartamenty), czy ewentualnie coś słyszałaś na ten temat?
IP: 89.77.248.44
Iga
Gość
nic nie słyszałam o kradzieżach,zostawialiśmy w apartamentach kasę i paszporty,właścicielka bardzo fajna,nie martw się :)
IP: 82.160.174.100
ktoś
Gość
my jedziemy do paralii 30 lipca z ok services,hotel principal, ktoś coś może powiedzieć??już sama nie wiem po tych forach czego się spodziewać
IP: 193.91.28.70
ulaS
Gość
OB apartament BETA jakieś opinie.
IP: 77.223.200.9
gość
Gość
ktoś napisał
my jedziemy do paralii 30 lipca z ok services,hotel principal, ktoś coś może powiedzieć??już sama nie wiem po tych forach czego się spodziewać


Też jadę 30.07 do tego hotelu, skontaktowałam się z osobami, które właśnie wróciły, mam zdjęcia i opinie, jak chcesz to podaj e-mail - prześle.
Pozdrawiam
IP: 83.30.84.50
aisogs
Gość
ja jade z narzeczonym do olimpic beach w terminie od 16 do 28 lipca z biurem travelone z krakowa... wybiera sie ktos ?
IP: 95.49.201.11
ALPHA83
Gość
Ja też jadę z mężem do Olimpic Beach od 16 lipca tylko że z biurem Ok services z Katowic
IP: 89.77.248.44
Użytkownik
Posty: 26
ja jadę z mężem do Parali 18 lipca
IP: 79.163.177.151
Użytkownik
Posty: 26
z Krakowa z Damaru
IP: 79.163.177.151
nika
Gość
Do Igi i Izki: czy w apartamentach Anastazja lodówka jest z zamrażarką?
IP: 93.105.252.123
Iga
Gość
tak lodówka ma zamrażalnik
IP: 82.160.174.100
Wojtek
Gość
Niedawno wróciłem z OB chętnie odpowiem na pytania...
IP: 83.22.43.231
Kasia
Gość
A jak z przelotem do Grecji? Nie ma żadnych niedogodności? Chodzi mi o te strajki na lotniskch. Ja lecę do OB 3.08. i mam nadzieję, że samolot wyleci i wyląduję, bardzo proszę o info ;)
IP: 87.205.129.181
Gustaw
Gość
DO WOJTKA- wycieczki fakultatywne zamawiałeś w swoim biurze podróży, czy gdzieś na miejscu. Jakie są ceny. Proszę o info.
IP: 89.25.246.21
agnieszka
Gość
Do WOJTKA . Czy w OB są bankomaty ? Podaj proszę przykładowe ceny np. jedzenia tawernach, owoców , na jakie wycieczki warto pojechać , Pozdrawiam i dziękuję. :)
IP: 83.21.245.21
Wojtek
Gość
do Agnieszki -W OB nie ma bankomatu ale jest w Paralii następnej miejscowości obok do której można dojść deptakiem wzdłuż plaży albo dojechać autobusem za 0,5 euro.Ceny posiłków w tawernach na pewno niższe niż u nas nad Bałtykiem.To samo z cenami w markecikach których jest kilka w OB.Owoce także tańsze niż u nas.Co do wycieczek to najbardziej bym polecił rejs na Skiathos niezapomniane wrażenia,wyspa jak z bajki.Wypadałoby też zobaczyć Ateny ale to wycieczka dla wytrwałych , bardzo męcząca.Meteoroy też robią wrażenie...To na razie tyle jak coś to pytaj... :)
IP: 83.22.43.231
Wojtek
Gość
Gustaw napisał
DO WOJTKA- wycieczki fakultatywne zamawiałeś w swoim biurze podróży, czy gdzieś na miejscu. Jakie są ceny. Proszę o info.
Wycieczki najlepiej jest zamawiać na własną rękę na miejscu ,ja korzystałem z dwóch biur Tramp Travel i STEFANIDIS oba biura organizują wycieczki z polskim pilotem z tym że z Tramp Travel pani pilot bardzo kiepściutka za to Pani Agnieszka Ze Stefanidis pełny profesionaliżm. Ceny w obu biurrach takie same ;Skiathjos (obowiązkowo trzeba zaliczyć) 30 euro,Meteory 20 euro,Ateny 30 euro + 12 za wejście na Akropol,Saloniki 15 euro,wycieczka na Olimp 12 euro, wieczór grecki 12 euro.
IP: 83.22.43.231
Agnieszka
Gość
do Wojtka Ile jechałeś godzin i z jakiego biura? Ja jadę z Wrocławia z ok services apartamenty Anastasja a Ty w jakim apartamencie byłeś?Dzięki za poprzedni opis :D Pozdrawiam
IP: 83.21.245.21
rudi
Gość
Wojtek napisał
Gustaw napisał
DO WOJTKA- wycieczki fakultatywne zamawiałeś w swoim biurze podróży, czy gdzieś na miejscu. Jakie są ceny. Proszę o info.
Wycieczki najlepiej jest zamawiać na własną rękę na miejscu ,ja korzystałem z dwóch biur Tramp Travel i STEFANIDIS oba biura organizują wycieczki z polskim pilotem z tym że z Tramp Travel pani pilot bardzo kiepściutka za to Pani Agnieszka Ze Stefanidis pełny profesionaliżm. Ceny w obu biurrach takie same ;Skiathjos (obowiązkowo trzeba zaliczyć) 30 euro,Meteory 20 euro,Ateny 30 euro + 12 za wejście na Akropol,Saloniki 15 euro,wycieczka na Olimp 12 euro, wieczór grecki 12 euro.


Wojtek kiedy wróciłeś z Grecji?Z tego co się orientuje to na bazie Tramp Trawel powstało OK Services.Wyprowadź mnie z błędu.Napisz gdzie znajdują się te biura czy w Paralii czy OB
IP: 89.75.125.220
kerukm
Gość
a jakie ceny wypożyczenia skutera samochodu? i czy daleko jest do lidla
IP: 83.12.197.130
ruda
Gość
do smerfetka: a z jakiego biura jedziesz do Ciani? bo wlasnie w mojej ofercie nie bylo nic o klimie wspomniane:P ja jade w pierwszej polowie wrzesnia:) a ty?? ktos jeszcze wybiera sie moze we wrzesniu do OB lub Paralii?:)
IP: 77.236.0.9
Kasia
Gość
A czy ktoś był w apartamentach sea view *** + w Olimpic Beach, nigdzie nie mogę znaleźć o nich jakiejkolwiek opinii procz podanej przez biuro podróży - będę bardzo wdzięczna za info :)
IP: 87.205.128.177

Strona: « < ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij