» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... > »

Autor Treść
agata
Gość
hejka. 17 lipca 2010 jadę do OB z Krakowa z BT Antałek powiedziano mi ze nawet autokarem nie trzeba paszportu bo Serbia na czas wakacji, dla przejazdów przez Serbię, zrezygnowała z tego wymogu. Czy ktoś już może tak jechał i może to potwierdzić? I jeszcze jedno pytanko czy wykupienie HB jest tańsze czy droższe od wyżywienia w barach/knajpkach.? Ktoś wie?? pzdr:) :D
IP: 85.222.87.79
Wojtek
Gość
Od czerwca wystarczy dowód osobisty.Ja w ten sposób jechałem,nie było żadnych problemów.Nie polecam wykupowania wyżywienia za pośrednictwem biura,na własną rękę jest taniej i wybierasz to na co akurat masz ochotę a nie to co ci podadzą ;)
IP: 83.22.55.34
Wojtek
Gość
Wojtek kiedy wróciłeś z Grecji?Z tego co się orientuje to na bazie Tramp Trawel powstało OK Services.Wyprowadź mnie z błędu.Napisz gdzie znajdują się te biura czy w Paralii czy w OB. Wróciłem 12 lipca z OB Tak jak pisałem w OB są dwa biura godne polecenia organizują ce wycieczki Stefanidis i Tramp Travel .Tramp travel zanajduje się niedaleko cerkwi w OB.
IP: 83.22.55.34
Wojtek
Gość
Agnieszka napisał
do Wojtka Ile jechałeś godzin i z jakiego biura? Ja jadę z Wrocławia z ok services apartamenty Anastasja a Ty w jakim apartamencie byłeś?Dzięki za poprzedni opis :D Pozdrawiam
Jechałem z Krakowa z b.p. SKARPA podróż trwała 25 godzin.Mieszkałem w hotelu ENASTRON bardzo dobre warunki , zresztą w O>B raczej nie ma kiepskich apatamentów, myślę że Anastasia też jest ok.
IP: 83.22.55.34
rudi
Gość
Dzięki Wojtek za odpowiedź.
Jeszcze jedno pytanie,czy na wycieczkach jest posiłek w cenie czy we własnym zakresie?
IP: 89.75.125.220
Użytkownik
Posty: 42
Skąd: Kraków
Osoby które jechały z Ok.services ...jakimi autokarami jechaliście ??To bardzo ważne
IP: 83.9.174.220
gość
Gość
Wiola jesteś panicznie nastawiona na wyjazd, dostajesz odpowiedzi na swoje pytania a dalej je zadajesz, przez co zaśmiecasz forum nie potrzebnymi informacjami powtarzającymi się w kółko
IP: 83.10.44.175
Wojtek
Gość
rudi napisał
Dzięki Wojtek za odpowiedź.
Jeszcze jedno pytanie,czy na wycieczkach jest posiłek w cenie czy we własnym zakresie?
Na wycieczkach niema wyżywienia w cenie,są postoje na posilki ale trzeba samemu za nie płacić.
IP: 83.22.55.34
sXulo
Gość
był już ktoś w tym roku w apartamentach SMILE?? Proszę o jakieś opinie :)) bo jadę tam 15 sierpnia z OkService ;)
IP: 93.105.220.101
Justyna
Gość
Pytanie do Wojtka...
Jak można znaleźć w Paralii/ Olimpic Beach biuro podróży Stefanidis które polecałeś? I może czy można się dostać z OB do Dion autobusem?

I pytanie skierowane ogólnie: Czy mieszkał ktoś w Hotelu Edem? Jakie są tam warunki mieszkalne?
Dzięki za pomoc:)
IP: 83.31.75.179
sXulo
Gość
A i jeszcze jedno, jakie miejsca polecacie tam gdzie można dobrze i nie za drogo zjeść??
IP: 93.105.220.101
ft9
Gość
niestety w CIANI z biura FunClub nie ma klimatyzacji w pokojach...
IP: 195.116.179.46
karolinaa
Gość
Witam,
wybieram się między 13.08 na 15.08 do OB z rodziną ( 4 osoby),
czy może nam ktoś dać namiary na apartamenty w dobrych cenach, blisko morza lub telefon do biura obsługi turystycznej w tej miejscowości najchętniej w języku polskim?
IP: 89.78.139.156
Beata
Gość
Witam..chcialam wtracic swoje trzy grosze, wlasnie wrocilam po 3 tygodniowym pobycie w OB... :
- bankomat jest w OB przy hotelu Joanna, przy glownej ulicy , ulic jest niewiele, wiec nie bedzie problemu z odnalezieniem,
- dobre jedzenie od 5E i tanie piwo po 1,20E w restauracji Parthenon,mila obsluga ponadto,
- z biura Stefanidis bylam w Waterparku - cena 25 euro, pozniej odnalazlam biuro Tramp Trawel - 17 Euro, wieczor grecki po 20 euro,
- bilety autobusowe do Paralii , w automacie na przystanku - o,90 E , u kierowcy 1,20 E
- do lidla niedaleko, trzeba powiedziec kierowcy, ze do lidla i zatrzyma sie blisko sklepu
- co do hotelu Edem to nie znam warunkow, ale warto wiedziec ( o czym dowiedzialam sie niestety w ostatni dzien) ze w restauracji hotelowej EDEM wszyscy " z ulicy" mogą korzystac z basenu, trzeba tylko cos kupic w barze np kawe, czy loda
- na plazy roznosza pączki - 1,50 euro, w piekarni po 1,20 E
- w wiekszosci restauracji piwo po 2 E
- typowa pizzeria , jedyna w OB , na przeciw restauracji Partenon- pizza wysmienita od 10 do 14 E za duzą, ale warto, barman ( Milan) zna troszke polski, wiec bez problemu mozna sie bylo dogadac,
- kafejka internetowa najwieksza- na przeciw restauracji Parthenon- 2E za godzinę,
- gyros maly zawijany - 2 E
- hot dog 1,5 E
- nugetsy- 3 E
- galka loda 1 E
- cola mala w restauracji 1,20 E
- leżaki na plazy 2 E
- piwo puszka 0,5 l w sklepie - 0,70 E- 0,75 E
- odziez - dosc atrakcyjne ceny

jednym slowem trzeba troche grosza zabrac ze soba,

w razie jakichkolwiek pytan mozecie pisac dzamajla@gmail.com
IP: 79.163.252.67
ola
Gość
Kasia napisał
A czy ktoś był w apartamentach sea view *** + w Olimpic Beach, nigdzie nie mogę znaleźć o nich jakiejkolwiek opinii procz podanej przez biuro podróży - będę bardzo wdzięczna za info :)
IP: 83.5.45.248
ola
Gość
ja bylam w sea view pod koniec czerwca; apartamenty bardzo ladne (takie jak na zdjeciu), czyste , z widokiem na morze, blisko deptaka
IP: 83.5.45.248
adaa
Gość
w Ciani nie ma klimatyzacji?? nie ma możliwosci wykupienia na miejscu? a jak ogolnie warunki w apartamentach Ciani?? ile lozek jest w studiu 3 osobowym? bo troche zaniepokoilam sie tym ze w folderze bylo jedno dwuosobowe:P
IP: 77.236.0.9
Daga
Gość
byłam w czerwcu w OB z biurem Antałek w apartamentach Panorama- i z czystym sumieniem mogę polecić tak biuro podrózy, jak i apartamenty. Pokoje czyste, takei jak na zdjęciu (mała i bardzo ciepła lazienka), jedzenie w knajpach dobre i tanie. Minusy- przypadku mało słonecznej pogody brak ciepłej wody w pokojach. W OB jest biuro podrózy, w którym można kupić tańsze wycieczki- byłam na metorach, na Skiathos oraz na quadach na Olimpie.
IP: 213.134.178.84
Daga
Gość
Dodam jeszcze, że Polacy nie znający języków obcych nie będą mieli żadnych problemów- w knajpach są menu po polsku, kelnerzy często znają trochę j.polski- a dla naprawdę wymagających jest restauracja z kelnerką, która jest Polką :) Nie można sobie nie poradzić :))
IP: 213.134.178.84
agnieszka
Gość
Jakie autokary jeżdżą z biura ok services w tym roku do Grecji ? pozdrawiam :)
IP: 83.5.91.147
mała mi
Gość
adaa - w naszej ofercie pisze że w Ciani mozna wykupić klime 10 E na dobę. Kiedy jedziesz i z jakiego biura ?
IP: 193.46.187.1
Kaha
Gość
Do ruda: Hej.Ja jadę do OB 4 września/A Ty jedziesz do OB czy Parali?Ilu Was jedzie i z jakiego biura?My z Ok Services.
IP: 87.101.72.246
agatka
Gość
witam wszystkich czy ktoś był w apartamencie eftimia OB wybieram sie tam za niedlugo jak tam jest i jeszcze jedziemy z ok serwis czy autobusy są pewne
IP: 178.37.60.5
adaa
Gość
uff, troche mi ulżyło, bo nawet w pokoju mieć skwar to średnia przyjemność:P z FunClubu jade, 3 września:)
IP: 77.236.0.9
Wczasowicz
Gość
Ceny w OB:

piwo lane w knajpie Parthenon 1,2 euro obiad ok 5-10 euro
ale uważajcie na zawyżone rachunki potem bo oni doliczają deser który dają po obiedzie tj melon i arbuz
gyrosy po 1,5 euro już są ,pepsi litr 1 euro, lody 3 gałki w Venezi 1 euro na plaży zamawiasz raz frappe lub piwo po droższej cenie i leżak masz cały dzień a tak piwo 2,5 euro a frappe już nawet za 1,5 euro w niektórych knajpach są promocje na łączone zakupy np gyros plus cola 2 euro, arbuz kilo 25 eurocentów najtaniej jest w supermarkecie OK SMILE ale można jechać do Parali autobusem za 0,9 euro do Lidla tam już są ceny jak w Polsce mniej więcej!!Dziś wróciłem z OB wiec jak są pytania chętnie odpowiem
IP: 89.77.109.30

Strona: « < ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij