» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... > »

Autor Treść
paolka
Gość
do Wszacowicz: jak blisko plazy znajduje sie supermarket OK SMILE? i ile godzin jechaliście do OB?
IP: 217.153.162.74
Wczasowicz
Gość
Supermarket jest ok 400 metrów od plaży w uliczce pionowej w kierunku plaży bo tam jest uliczek mnóstwo i marketów również ale na większe zakupy można jechać do Parali do Lidla autobusy co pół godziny i koszt biletu 0,9 euro!!A jechaliśmy do OB ok 27 godz plus postój 10 godz w Bielsku bo była awaria!!Powrót ok 29 godz w tym 4 godz postojów na granicach!!
IP: 89.77.109.30
smerfetka
Gość
adaa - my też z FC ale 16 sierpnia tak więc jak nie zapomnę to zdam relację o Ciani ;)
IP: 193.46.187.1
adaa
Gość
do smerfetka: ooo, super:) będę bardzo wdzięczna i życzę udanego pobytu:)
IP: 77.236.0.9
ruda
Gość
kaha- jadę z koleżankami (23 lata) do OB:) a Ty?
IP: 77.236.0.9
ruda
Gość
plus siostra z narzeczonym,ale oni na szczęście do innego apartementu:P
IP: 77.236.0.9
Beata
Gość
co do lodów tj 3 gałek w Venezi w cenie 1 euro to te trzy galki sa jak jedna normalna :-) taka maja promocje, ale uprzedzaja na plakacie reklamowym, ze to male galki :-) w sumie lepiej wziac trzy rozne smaki niz jeden , za ta sama cene:-)
IP: 79.163.206.221
kasia
Gość
czy ktoś wybiera się 18 sierpnia??????
IP: 212.106.26.35
danaaa
Gość
Witam,
wybieram się między 13.08 na 15.08 do OB z rodziną ( 4 osoby),
czy może nam ktoś dać namiary na apartamenty w dobrych cenach, blisko morza lub telefon do biura obsługi turystycznej w tej miejscowości najchętniej w języku polskim?
IP: 89.78.139.156
holka
Gość
Voktoria Trawel ma oferty w OB . Autobusy Bomatur klasy VIP- super. Pilot z powołania pan Kamil . Polecam.
IP: 83.8.0.151
kerukm
Gość
jakie sa ceny wypożyczenia auta lub skutera w OB?
IP: 83.12.197.130
ciekawy
Gość
byl ktos w apartamencie "EFTIMIA"? jak to wyglada, bo pisze ze odleglosc od 70 - 450m od morza?
IP: 87.101.77.238
art
Gość
do ciekawy w eftimii byłem jak gość znajomych- łazienka bez kabiny (tylko prysznic) ładnie wszystko urządzone całkiem duży balkon moim zdaniem wszystko jest ładnie i czyściutko nad aneksem wisi kilka szafek nic nie stoi na wierzchu i oprócz klimatyzatora jest jeszcze wentylator niewiem czy w każdym pokoju ale oni mieli wróciłem wczoraj z olimpic beach jak ktos ma jakieś pytanie to prosze pytac
IP: 195.117.93.1
art
Gość
dodam że jachalismy z OK SERVICES
IP: 195.117.93.1
paolka
Gość
takie pytanie ile kosztuje lezak z parasolem na plazy w OB? ;)
IP: 217.153.162.74
ciekawy
Gość
jeszcze jedno pytanie mam... o co chodzi z tym: "typu apartament"? czytalem ze tu o to chodzi, ze niekoniecznie moze sie trafic do tego konkretnego apartamentu. w katalogu OK SERVICES pisalo ze apartament EFTIMIA, a na internecie - apartamenty typu EFTIMIA... wyjasni mi to ktos?
IP: 87.101.77.238
ciekawy
Gość
i jeszcze jedno. byl w EFTIMI jakis piecyk zeby cos podgrzac?
IP: 87.101.77.238
xlukas1
Gość
apartamenty tupu znaczy ze trafia się do jakiegoś domu z apartamentami. ja byłem w apartamentach typu Ermis. Była tam taka grzałka elektryczna na 2 miejsca. Oczywiście kilka garnków, patelnia, talerze, sztućce. Tydzień temu wróciłem, więc mam świeże informacje. Parasol gratis, wystarczy zamówić coś w barze, np. piwo za 3 euro, wtedy leżysz cały dzień. Jak coś to pytajcie
IP: 94.232.221.151
gusia
Gość
Witam właśnie wczoraj wróciliśmy z OB. Wycieczka organizowana przez OK Services. Podróż do OB 32,5h bez awarii za to z daremnymi kierowcami- z gliwic do bielska jechał 5h. Sam pobyt fantastyczny, apartamenty typu ermis-zakwaterowali nas w Sofii. Wszystko czyściutkie i milutkie. Powrót hmm. sama nie wiem do gliwic jechaliśmy jakieś 27h- tym razem świetni kierowcy. Nie wiem tylko jak zakończyła sie wycieczka bo była grupa turystów z wrocławia i okolic których wysadzono w gliwicach i mieli czekać na autokar do wrocławia. Nie wiem czy autokar w końcu przyjechał ? W każdym bądź razie troche zamieszania i nieporozumień było.
IP: 188.33.12.114
art
Gość
do ciekawy- w eftimii był jakis garnek żeby coś podgrzać czy zrobić cos ciepłego do jedzenia
IP: 195.117.93.1
art
Gość
do ciekawy - z tymi apartamentami to jest tak ,ze dostajesz apartament typu ermis smile sofie itp. chodzi o to ze one mają jednakowy standard tj. tv, aneks kuchenny i łazienka i odległosc od plaży tak jak w katalogu , ale w OB i tak z każdego z tych hoteli jest blisko, ja mieszkałem w sofii do plaży moze z 5min ,a eftimia była dwa hotele dalej. Leżak na plazy tak jak mówia, mozesz zamówić chocby wode mineralną za parę euro i mozesz tam siedzieć do wieczora. aha co do wykupu wycieczek w autoakrze ja korzystałem z ok services i ludzie oczywiscie wykupili kilka wycieczek a na miejscu okazało sie że owa wycieczka była o euro tańsza, jedno biuro a róznica w cenie dla mnie to troszke dziwne, ale takich dziwnych rzeczy było wiecej zwłaszcza jesli chodzi o podróż.
IP: 195.117.93.1
Piotrek
Gość
Hello 4all,
Planujemy z żoną wypad do Grecji na początku sirpnia, czy moglibyscie sie wypowiedzieć gdzie naprawde warto jechac/leciec,? Nie mamy jeszcze nic zarezerwowanego, a ciezko sie zdecydoac.. ;)
IP: 83.22.210.208
wronkra
Gość
Witam! My jedziemy z mężem do OB z biurem podróży OSKAR 26 sierpnia. Martwimy się co do tych apartamentów, ale okaże się to już na miejscu (jesteśmy zaradni i odważni, wiec sobie poradzimy:). Już wiem, ze w Ob są bankomaty, ale zastanawiam się jakie karty obsługują Visa czy Maestro też? Czy kartami można płacić w sklepach? Czy są jakieś atrakcje w OB lub okolicy, poza wycieczkami fakultatywnymi, które warto zobaczyć? Jak ktoś ma ochotę powspominać i przekazać kilka istotnych wskazówek czy zdjęć to podaje maila: wronkra@gmail.com,
IP: 78.88.57.214
gusia
Gość
do wronkra- bankomaty obsługują wszystkie karty tylko jest pobierana prowizja o wypłaty pieniędzy, natomiast kartą możesz płacić w supermarketach i to bez prowizji.Co do atrakcji zależy na co sie nastawiasz jak nie w OB to w Paraliji napewno cos znajdziesz dla siebie. Z wycieczek polecam oczywiście Meteory-niezapomniane wrażenia i widoki-rewelacja. Ci co byli na Olimpie mówili że średnio ale to też zależy od tego co wolisz . Średnio też oceniali wieczór grecki. Reszta nie wiem. Jednak sam pobyt w Grecji dostarczy Ci na pewno mnóstwo wrażeń.
IP: 188.33.94.225
Jacek
Gość
do Piotrka. Do Grecji jadę kolejny raz .Macie 2 opcje na wyspy lub Grecja kontynentalna.Obie są dobre.Wyspy są droższe.Napewno z każdego wyboru będziecie zadowoleni.Jeżeli chodzi o wycieczki koniecznie należy zaliczyć Meteory jeden z cudów świata.Natomiast odradzam tzw. wieczór grecki szkoda pieniędzy.Pozdrawiam.
IP: 85.89.184.29

Strona: « < ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij