» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... > »

Autor Treść
gość
Gość
czy ktoś coś wie o eftimi i pelagi w ob ile do plaży i czy jest czajnik elektryczny
IP: 88.156.177.68
gość
Gość
jakie są autobusy z ok service
IP: 88.156.177.68
karol
Gość
ile z eftimi jest do parali
IP: 88.156.177.68
Aro
Gość
gość napisał
jakie są autobusy z ok service


W tamtym roku były z firmy Pastuszak bynajmniej ja trafilem na takie wszystko Ok,kierowcy też.
IP: 89.25.132.241
karol
Gość
dzięki za odpowiedz
IP: 88.156.177.68
karol
Gość
A jakie ceny w tym greckim lidlu
IP: 88.156.177.68
_K_
Gość
wie ktoś jaka temperatura wody przełom maja i czerwca? Znośnie?
IP: 89.228.208.175
Grzegorz
Gość
Woda na przełomie maja i czerwca niezbyt ciepła;-) jak na Grecję. Ceny w Lidlu całkiem całkiem niektóre produkty są cenowo tańsze niż w Polsce , można kupić Ouzo z 5 euro 0,7 ;-) Zresztą cała Grecja jest bardzo przystępna cenowo dla Polaków w porównaniu z innymi krajami .
IP: 89.76.101.165
Dorota
Gość
czy jedzie ktoś do Paralii 20 maja 2011?ja jadę z katowic
IP: 83.30.84.65
gość
Gość
witam czy ktos jedzie do OB w terminie 9-21 07-2011 ja jadę z Bielska :lol:
IP: 88.156.177.68
nor80xlc
Gość
nie polecam ani olimpic beach ani paralii. Tam nie ma co robic, hotele i nic wiecej w dodatku kazda ulica taka sama.Czekalismy na autobus ponad godzinie a ja po 20 minutach zaczalem sie tam nudzic.Zero greckiego klimatu.No chyba ze komus na tym nie zalezy i chce tylko lezec na plazy ktora jest beznadziejna. Rok temu bylem w pardze, to po drugiej stronie grecji.Wracajac mielismy przesiadke w olimpic beach i porownujac te dwa regiony i miejscowosci to niebo a ziemia.W ogole widoki w pardze i tamtym regionie 100 razy ladniejsze jesli mozna mowic o jakichs widokach na riwierze olimpijskiej. Lipa, lipa i jeszcze raz lipa.Pagra rzadzi! pozdrawiam
IP: 93.105.254.111
pagra
Gość
Zachwalając swój pobyt w Pag... nie napisałeś za jaką cenę tam byłeś ,pewnie ze OB nie jest jakąś super miejscowością ale za to wyjazdy tam są oferowane po bardzo przystępnej cenie, za pododobne pieniądze można wyjechać nad nasz zimny Bałtyk .
IP: 83.10.165.2
nor80xlc
Gość
co do przystepnosci cen zgadzam sie, oczywiscie jesli mialbym za takie pieniadze jechac nad baltyk to ja dziekuje, bylem pelne 2 tygodnie, wyzywienie hb za 1580 zl
IP: 93.105.254.111
Grzegorz
Gość
Zgadza się OB to nie Grecki klimat tylko taka miejscowość w Grecji z "apartamentowcami" dużo sklepów jak na targu w Polsce z pierdołami , niezbyt ładna plażą a i woda to nie to samo co na wyspach Greckich lub typowego dla tego regionu koloru wody i czystości morza
IP: 89.76.101.165
dorota
Gość
Nadal poszukuję osób które wybierają się do OB 26,05,2011. W grupie zawsze raźniej :-)
IP: 79.186.82.79
lis601
Gość
gość napisał
witam czy ktos jedzie do OB w terminie 9-21 07-2011 ja jadę z Bielska :lol:

Ja jadę z natury w tym terminie z kumplem ale kolega z krakowa a ja z wrocławia :lol:
IP: 82.160.58.176
viki
Gość
Hej :) mam zamiar wybrać się do Olimpic Beach na początku sierpnia. Dokładnie planuje do apartamentu Pinelopi. Czy był tam ktoś?? i jakie ogólne wrażenia? Potrzebuje jak najwięcej info,a foty to już by była rewelacja :) z góry dziękuje :) pozdrawiam
IP: 83.30.161.172
jadud
Gość
Byłem dwa lata temu w OB w Pinelopi. Mieszkałem na I piętrze w pokoju 3-osobowym. Apartament był po remoncie a więc łazieneczka oraz pokój czysty i sympatyczny. Balkonik ze stolikiem kuchenka z podstawowym wyposażeniem. Odległość od plaży ok 300m. do sklepu 200m zresztą w OB jest wszędzie blisko. Fotki mam jak mi się uda to Ci wyslę. Dwa lata temu było super wiec mam nadzieje że będzie tak samo. :D
IP: 82.177.194.10
viki
Gość
dziękuje Ci bardzo :) to mój mail : dona12@poczta.onet.pl jakbyś mógł to prześlij,będę chociaż mniej więcej wiedziała jak tam wygląda.
IP: 83.29.193.116
pani Basia
Gość
Pinelopi, to taka dwu czy 3 piętrowa willa z klatką schodową i 4 mieszkaniami na kazdym pietrze. Mieszkania to jeden pokoj i aneks kuchenny, czyli szafki kuchenne i zlew. Na zlewie stoi maszynka dwu palnikowa, zeby cos ugotowac. W lazience jest brodzik bez zaslonki i woda leje sie na podloge, wiec ciagle jest mokro, chyba ze ktos poswieci poszewke od poduszki i nia wyciera podloge. Papier toaletowy - 1 rolka na tydzien. Garkow nie ma czym myc, trzeba kupic plyn. Pokoje sa przepiekne, mi sie podobaly, czysto, posciel sniezna, lozka nowe drewniane. Telewizor na scianie. Balkon duzy i jest suszarka blaszana ale nie ma spinaczy zeby ubran nie zwialo. Wlasciciele mieszkaja na parterze, tacy cisi ludzie. Nikt nie sprzata pokoi, tylko my. Willa jest piękna, warto zrobic sobie na jej tle zdjecie z efektowna palma. Co do cieplej wody, to bylo jej malo, no ale jak jest lato to i w lodowatej mozna sie kapac. Olimpic Beach jest tal male ze moze w 15 minut mozna je obejsc cale, wiec do plazy jest bliziutko, moze 5 minut. Komarow nie bylo w naszym domu, a bylam w lipcu i we wrzesniu. Tylko jedna sciana domu nie ma widoku na gory Olimp. Ja mialam za kazdym razem doby lokal. Co mi sie nie podobalo, to strome schody w willi i bez barierki. Na podlodze wszedzie marmury. Jesli jechac na tanioche to tylko do Olimpic Beach. W Paralii to jest straszy tłok, plaży tyle co kot napłakał i ledwo można rozlozyc reczik, tyle ludzi. W Olimpic Beach plaża jest czyściutka bo jest tam siatka w morzu i nic tam nie przyplynie do brzegu. Piasek jest codziennie przesiewany przez maszyny. Ja bylam bardzo zadowolona bo spodziewalam sie kiepskich warunkow za niska cene. Bylo bardzo dobrze. Stołowalam sie w pokoju, gotujac na kuchence elektrycznej albo w barach. I trzeba pamietac, ze nasze Olimpic Beach, to jest to nazwa dla wczasowiczow, a dla Grekow i w nazwie autobusu pisze: "Olimpaki Akti" . Olimpiaki - to od gor Olimp, a Akti to znaczy po grecku plaża. Wszędzie są nazwy pisane po grecku (cos w typie hieroglifow), no wiec jak ktos zapoznal sie z literami rosyjskimi, to od biedy da sobie rade z rozczytaniem tego.
IP: 89.167.37.41
kaj
Gość
witam. Na początku sierpnia/pod koniec lipca wybieramy się z przyjaciółka na obóz z biura BEATUR do hotelu PHOENIX. Czy możecie mi coś powiedzieć na temat tego hotelu bądź biura(w internecie nie ma zbyt wielu inf) byłabym baardzo wdzięczna ;)
IP: 88.156.134.111
viki
Gość
o super jak wiele informacji :) Mam jeszcze takie pytanko, czy są miejsca, żeby gdzieś wyjść wieczorem, w sensie potańczyć, zabawić się itp?? :)
IP: 83.5.241.82
Stolar
Gość
siemano jedzie moze ktos do leptokari 07.07.11 ? ;D pisac
gg 7844286
IP: 91.214.39.99
sasha
Gość
ja jade do parali z dziewczyna 26.05 to juz za 2dni:p
IP: 89.200.167.181
lis601
Gość
wybieram się do OB 09.07 na obóz do hotelu dias jak ktoś zainteresowany to gg: 1000667
IP: 82.160.58.176

Strona: « < ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij