» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... > »

Autor Treść
krzych
Gość
Witam.Powiedzcie mi ludzie,jak wygląda przejazd (tam i z powrotem) do Grecji z biurem ok serwices.Jadę z nimi pierwszy raz.Czy jest jakiś postój na obiad,czy trzeba liczyć na własny prowiant. Pytam,ponieważ z innego biura mieliśmy takie udogodnienie.Było to na Słowacji i oczywiście każdy za siebie placił...
IP: 88.156.179.32
Grzegorz
Gość
Jest postój na Słowacji na skrzyżowaniu i jest tam taki mały zajazd z dobrym piwem i jedzeniem jest czas ok 40-50 minut można śmiało zjeść obiadek;-)
IP: 89.76.100.234
krzych
Gość
Dziękuję Ci Grzegorz.Widzę,że to chyba u wszystkich przewoźników jest praktykowane.Pozdrawiam.
IP: 88.156.179.32
Użytkownik
Posty: 1
Witam
Niestety muszę zrezygnować z wycieczki do Olimpic Beach :( (nieprzewidziane okoliczności)
Od 24 lip dla 3 osób odstąpię wycieczkę. Cena 400 zl taniej od ceny katalogowej ! Okazja
Popytajcie się wśród znajomych może ktoś szuka taniego wyjazdu.
Szczegóły:
http://krakow.olx.pl/grecja-odstapie-wycieczke-okazja-iid-221877321
IP: 77.252.242.77
lis601
Gość
Ja jadę z ariona od 9 lipca do hotelu dias ;) krzych a Ty ile masz lat ??
IP: 82.160.58.176
Użytkownik
Posty: 8
Wybieramy się w drugiej połowie sierpnia do Olimpic Beach i byłabym b. wdzięczna za informację jak tam jest z wynajęciem samochodu (orientacyjna cena za dzień) oraz czy miejscowe biura oferują wycieczkę do Delf.
Z góry dziękuję
IP: 87.207.67.208
Użytkownik
Posty: 43
Miejscowe biura z tego co pamietam to organizuja wycieczke do Delf. a wypozyczenie samochodu to juz niestety nie pomoge bo nie pamietam. A dokladnie ktorego sie wybierasz i jaki hotel/ apartament?
IP: 81.190.97.96
dorota
Gość
Wypoczywałam w tym roku w Olimpic Beach i muszę stwierdzić, ze na szczęście wszystkie wcześniej przeczytane przestrogi okazały się bezpodstawne. Organizacja w porządku, świetna rezydentka, plaża blisko, generalnie jak za taką cenę to wyjazd jak najbardziej godny polecenia. jedyne zastrzeżenie to bardzo skąpe wyposażenie kuchni i dotyczy to wszystkich apartamentów. Jeśli ktoś jedzie z nastawieniem na samodzielne przygotowanie posiłków to proponuję żeby zabrał ze sobą patelnię i jakiś garnek bo w szafkach znajdzie tylko jeden. Brakuje także czajnika bezprzewodowego, co więcej nie ma żadnego więc wodę musiałam grzać w garnku, który musiał spełnić rolę swoją , patelni i czajnika. jeśli chodzi o pozostałe wyposażenie to skromne ale wystarczające, i jeszcze jedna cenna uwaga, komary. Było ich sporo. W pokoju mieliśmy przyrząd na płytki ale nie wiem czy był on na wyposażeniu czy ktoś go tan pozostawił więc bezpieczniej będzie zabrać go ze sobą, co do płytek to polskie nie zadziałały ale zakupione w ich sklepie były extra. Koszt niewielki efekt super. życzę wszystkim wybierającym się na wypoczynek miłego urlopu. Jeśli mogę komuś coś podpowiedzieć służę pomocą. Organizatorem mojego wypoczynku był OK service.
IP: 79.186.73.246
Justyna
Gość
do dorota, Jeśli mogę zapytać, to w jakich apartamentach byłaś? Ja jadę z rodziną 25 lipca do Eftimia&Pelagia z Ok Service. Czy trzeba zabrać ze sobą coś do sprzątania pokoju? Nie chodzi mi o środki czystości tylko jakieś gąbki, szmatki czy coś w tym stylu. Jak z finansami?
IP: 195.66.16.17
psz
Gość
Witam, nigdzie nie mogę znależć info dot.apartamentów Smile w Olimpic Beach. Wyjeżdżam z rodzinką 29.07 z Wrocławia. Jeżeli ktoś był, widział to bardzo proszę o opinię...
IP: 78.8.39.56
Joa
Gość
A my wyjeżdżamy 15 lipca z Katowic do Sofia&Anastazja (podobno niespodzianka, gdzie dokładnie:)) czy ktoś jedzie też w tym terminie? Byłam 2 lata temu, ale w innych apartamentach, teraz nie ma ich w ofercie, a szkoda, bo było super!
IP: 89.25.159.234
ania
Gość
O smile było na tym forum w postach z zeszłego roku, wystarczy cofnąć się wstecz:)
IP: 83.27.120.29
dosis
Gość
dorota napisał
Wypoczywałam w tym roku w Olimpic Beach i muszę stwierdzić, ze na szczęście wszystkie wcześniej przeczytane przestrogi okazały się bezpodstawne. Organizacja w porządku, świetna rezydentka, plaża blisko, generalnie jak za taką cenę to wyjazd jak najbardziej godny polecenia. jedyne zastrzeżenie to bardzo skąpe wyposażenie kuchni i dotyczy to wszystkich apartamentów. Jeśli ktoś jedzie z nastawieniem na samodzielne przygotowanie posiłków to proponuję żeby zabrał ze sobą patelnię i jakiś garnek bo w szafkach znajdzie tylko jeden. Brakuje także czajnika bezprzewodowego, co więcej nie ma żadnego więc wodę musiałam grzać w garnku, który musiał spełnić rolę swoją , patelni i czajnika. jeśli chodzi o pozostałe wyposażenie to skromne ale wystarczające, i jeszcze jedna cenna uwaga, komary. Było ich sporo. W pokoju mieliśmy przyrząd na płytki ale nie wiem czy był on na wyposażeniu czy ktoś go tan pozostawił więc bezpieczniej będzie zabrać go ze sobą, co do płytek to polskie nie zadziałały ale zakupione w ich sklepie były extra. Koszt niewielki efekt super. życzę wszystkim wybierającym się na wypoczynek miłego urlopu. Jeśli mogę komuś coś podpowiedzieć służę pomocą. Organizatorem mojego wypoczynku był OK service.
Witam ja lece do Olimpic 1 sierpnia w jakich apartamentach była Pani ?pozdrawiam
IP: 83.238.182.5
tomek
Gość
a ja tez sie wybieram w tym roku do olimpic beach w terminie 27.08-7.09.2011 r. ;p byłem dwa lata temu :), dla mnie rewelacja pozdrawiam, aaaa no i biurio WICTORIA TRAVEL :)
IP: 85.198.210.144
doris
Gość
Wiatm czy ktoś otrzymał informacje z aquamaris o dopłacie paliwowej kw 70 zł od osoby lece w sierpniu Grecja olimpic
IP: 83.238.182.5
Użytkownik
Posty: 43
Tomek.----> Victoria Travel to tylko posrednik :) Głowne biuro to Ok services :)
IP: 81.190.97.96
bromek
Gość
Witam, wybiera się ktoś do OB do apartamentów Eftimia i Pelagia od 19.07 do 31.07? ;)
IP: 83.29.100.44
Gość
A powiedzcie mi czy jeżowce w morzu bardzo obficie? Czy konieczne są buty do pływania w Olimpic Beach?
IP: 88.156.70.134
Użytkownik
Posty: 8
Jedziemy 18.08 do ap. Sofia&Anastasia z Krakowa. Mam nadzieję, że do tego czasu (a raczej do powrotu do kraju) ani Grecja, ani OK Service nie zbankrutuje ;-) Wiecie może jakie tam teraz są ceny? Jakieś godne polecenia (czytaj smacznie i nie drogo) tawerny? Zamierzamy zwiedzić Olimp i Dion (nie rozumiem czemu wycieczka OK tego miejsca nie obejmuje), może też zamek w Platamonas, stąd pomysł z samochodem. Był ktoś może na rejsie wokół Athos? Dostępny z Olimpic? Czy lepiej wybrać się do Skiathos?
IP: 87.207.67.208
doris
Gość
napisał
Wypoczywałam w tym roku w Olimpic Beach i muszę stwierdzić, ze na szczęście wszystkie wcześniej przeczytane przestrogi okazały się bezpodstawne. Organizacja w porządku, świetna rezydentka, plaża blisko, generalnie jak za taką cenę to wyjazd jak najbardziej godny polecenia. jedyne zastrzeżenie to bardzo skąpe wyposażenie kuchni i dotyczy to wszystkich apartamentów. Jeśli ktoś jedzie z nastawieniem na samodzielne przygotowanie posiłków to proponuję żeby zabrał ze sobą patelnię i jakiś garnek bo w szafkach znajdzie tylko jeden. Brakuje także czajnika bezprzewodowego, co więcej nie ma żadnego więc wodę musiałam grzać w garnku, który musiał spełnić rolę swoją , patelni i czajnika. jeśli chodzi o pozostałe wyposażenie to skromne ale wystarczające, i jeszcze jedna cenna uwaga, komary. Było ich sporo. W pokoju mieliśmy przyrząd na płytki ale nie wiem czy był on na wyposażeniu czy ktoś go tan pozostawił więc bezpieczniej będzie zabrać go ze sobą, co do płytek to polskie nie zadziałały ale zakupione w ich sklepie były extra. Koszt niewielki efekt super. życzę wszystkim wybierającym się na wypoczynek miłego urlopu. Jeśli mogę komuś coś podpowiedzieć służę pomocą. Organizatorem mojego wypoczynku był OK service.
Wiatm a w jakich apartamentach?
IP: 83.238.182.5
Użytkownik
Posty: 43
Do Elli--- Na Olimpie byłam dwa lata temu i powiem tak.. jest tam ładnie ale nic ciekawego.. po prostu góra.. na skiathos mi sie bardzo podobalo.. lecz meteory to juz wszytsko przebijaja :) W tym roku równiez wybieram się do Olimpic Beach równiez 18.08 z Łodzi wiec pewnie bedziemy razem w autokarze(badz na wycieczce)
IP: 81.190.97.96
Użytkownik
Posty: 8
mmm napisał
Do Elli--- Na Olimpie byłam dwa lata temu i powiem tak.. jest tam ładnie ale nic ciekawego.. po prostu góra.. na skiathos mi sie bardzo podobalo.. lecz meteory to juz wszytsko przebijaja :) W tym roku równiez wybieram się do Olimpic Beach równiez 18.08 z Łodzi wiec pewnie bedziemy razem w autokarze(badz na wycieczce)


Meteory na pewno. Do zobaczenia :-)
IP: 87.207.67.208
krzyś
Gość
Wycieczka na Athos bardzo ciekawa. Całodniowy rej płynie się całą stroną Athos oglądając wypasione klasztory. Czas wolny w mieście Uranopolis. Powrót w tanecznym rytmie statku Santa Maria.
IP: 88.199.98.120
Kaha
Gość
Do psz: Byłam w zeszłym roku w apartamencie Smile w OB.Troszkę Cię zasmucę bo apartamenty te są raczej skromne.Szafka nam odpadała, z kranu ciekła woda,kuchenka nie grzała ale dla właściciela był to NO PROBLEM.Po paru dniach próśb w końcu wymienił kuchenkę,szafkę przybił gwoździem ale uszczelki w kranie nie wymienił.Ale byc może tylko my mielismy takiego pecha,więc życzę powodzenia.Aha dodam jeszcze tak na zachętę że Smile jest w centrum i jest widok na plaże z balkonu.Pozdrawiam !
IP: 87.101.72.246
Kaha
Gość
Do Joa: Rodzice byli w Olimpic Beach w apartamencie Anastazje,który dostali przez pomyłkę bo mieli byc z nami w Smile.No i powiem Ci że Smile jest według Anastazji skromniutki.Fajna nowoczesna kuchenka,kolorowa ciekawa pościel,czysta łazienka wykafelkowana ogólnie same pozytywy,czego nie można powiedziec o Smile bo tam to aż strach było brać prysznic.Życzę udanych wakacji!
IP: 87.101.72.246

Strona: « < ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij