» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... > »

Autor Treść
Anula
Gość
Hej. Wybieram się z mężem do OB 14.09 z OK SERVICE samolotem. Czy ktoś jeszcze wtedy leci?
IP: 178.218.239.211
Monika
Gość
ponawiam pytanie: co wiecie o hotelu Rainbow? ;)
IP: 81.219.142.249
gosc
Gość
Byłam w hotelu Rainbow w czerwcu .Hotel jest niezły,pokoje ładne.Właściciel Pedro bardzo sympatyczny .Jedyny minus to jedzenie .Śniadania niezłe ale obiadokolacje tragedia--prawie codziennie frytki , twarda baranina i zero surowek .Może to się zmieniło bo wiele osób mówiło że złożą skargę .Ale pobyt tam wspominam bardzo mile i jestesmy zadowoleni a szczególnie że lecielismy samolotem i nie mielismy tych problemów jak Ci co jechali autobusem.
IP: 89.25.206.177
Monika
Gość
To fajnie, a co jeżeli chodzi o bezpieczeństwo w pokojach? jest możliwość złożenia gdzieś wartościowych rzeczy, jakiś sejf? i jak wygląda sprawa sprzątania w pokojach?

Dzięki za odpowiedź ;)
IP: 178.37.155.43
gosc
Gość
Nie wiem czy tam jest sejf. Prosze się zapytac rezydenta[pan Henio bardzo mily człowiek ,zawsze pomocny] Nie syszałam też o żadnych kradzieżach w pokoju .Jeśli chodzi o sprzątanie to w zasadzie nie są wogóle sprzątane .2 razy sie zdarzyło że sprzątaczka chodziła po pokojach i zamiatała ale tylko tam gdzie były klucze zostawione w recepcji .My nosiliśmy klucze przy sobie bo to i tak było sprzątanie pobieżne a tak przynajmniej byłam pewna ze nic mi nie zginie.
IP: 89.25.206.177
Monika
Gość
dziękuje bardzo za informacje ;)
mam nadzieję, że wyjazd będzie udany i przede wszystkim droga minie bez żadnych niespodzianek ;)
IP: 178.37.155.43
gosc
Gość
Życzę udanego urlopu .Proszę o informacje po powrocie czy coś się zmieniło.
IP: 89.25.206.177
dr gonzo
Gość
sosha, daj jakieś namiary.
IP: 193.25.2.69
ynka
Gość
Przeczytałam 48 stron tego wątku i nie znalazłam odpowiedzi na pytanie o wifi..
Czy zna ktoś miejsce w OB/P gdzie można skorzystać z darmowego internetu?
(Wyjeżdżamy w niedzielę z Antałkiem.)
IP: 212.49.52.86
Anya
Gość
ynka ja tez bylam z antalkiem, w kazdym razie problem z wifi jest jak mowila rezydentka w calej okolicy..Takze w pokoju miec nie bedziesz na pewno, my probowlismy lapac sygnal w wielu miejscach ale nawet jesli jakims cudem cos lapie to i tak zrywa polaczenie za chwile, wiec kiepsko. W kazdym razie w samym OB sa dwie kafejki internetowe( 50 eurocentow za 15 min jakos tak) wiec w razie pilnej potrzeby mozna podejscn tam:) Jesli masz jakies pytania pisz:)
IP: 89.79.23.29
Kaha
Gość
Witam! Mam pytanie dla osób które jechały z dziećmi.Czy to prawda że dziecko (mój syn ma 5lat) musi mieć fotelik w autokarze? Kolega wrócił własnie z Włoch i mówił że była kontrola i rodzice dzieci które nie miały fotelików zapłacili 50 euro kary. Jeśli ktoś wie coś na ten temat proszę pisać.Jadę z dzieckiem do Grecji we wrześniu i nie wyobrażam sobie żeby syn musiał siedzieć w foteliku prawie 30 godzin!!!
IP: 87.101.72.246
sosha
Gość
namiar na mnie: ewelina.socha@gmail.com

pozdrawiam!
IP: 83.10.145.184
Monika
Gość
jeszcze jedno pytanko: czy w hotelu Rainbow napoje do posiłków są płatne?
IP: 77.253.67.51
zuber
Gość
Mam pytanie o wycieczka fakultatywna na Olimp - warto tam sie wybrac?

Co tam mozna zobaczyc? DOmyslam sie, ze raczej na szczyt sie nie wchodzi.
IP: 83.175.179.37
gosc
Gość
W hotelu Rainbow napoje do posiłków sa bezpłatne .Na śniadanie kawa, mleko , herbata , sok pomarańczowy [bardzo dobry] a na kolację woda z lodem.
IP: 89.25.206.177
Jola
Gość
Wybieram się do Paralii 14-26 września. Jedzie ktoś tam w tym samym czasie? :)
IP: 109.79.236.68
Klubowicz
Gość
Jakie kluby polecacie w Parali i Katerini ? Jakie ceny piwa w klubach itp ? :)
Pozdrawiam klubowicz :)
IP: 89.76.169.42
Klubowicz
Gość
aaa bym zapomniał ;) Jak z piciem alkoholu w miejscach publicznych ? :D
IP: 89.76.169.42
gość
Gość
Właśnie się dowiedziałam, że interholiday zerwało umowę z hotelarzami w OB i ci co wyjeżdżają jutro maja być zakwaterowani w Leptokarii. Pogratulować
IP: 79.188.62.218
adaa
Gość
nie dziwi mnie ta informacja...trzy dni temu wróciłam z Parali z tym burem..Masakra!!!!!! Robia co chcą.. i maja gdzieś ludzi!!!!!!!
IP: 83.19.36.186
gośc
Gość
interholiday to naciagacze, informuja cię dzień przed wyjazdem ze cie wysla do innej miejscowości i że niby dowiedzieli sie o tym godzine temu, a prawda jest taka że osoby ktore jechały na poczatku sierpnia niebyły kwateowane w OB. Liczą, że ludzie wola pojechać gdziekolwiek niż nigdzie i sie zdziwili bo my 4 osoby zrezygnowalismy i jedziemy z innego biura,mam nadzieję ze bedzie ok.
IP: 79.188.62.218
Rafał
Gość
karuśka napisał
do Kuba- ja jadę 8.09, na miejscu 9.09 więc chyba się miniemy...


hej Karuska ja jadę 9.09 10 bede na miejscu :) może się gdzieś spotkamy ja będę w apartamentach Panorama jak cos to pisz na gg 22517053 jak ktoś w tym czasie będzie w ob to proszę o kontakt będzie weselej
IP: 78.8.82.246
Monika 2308
Gość
Jedzie ktoś może do OB- apartamenty Anastasia lub inne ;p z ok service w terminie 18.09-30.09 ?
IP: 83.13.229.110
paolka
Gość
w autobusach z biurem OK Services nie pobieraja zadnej kaucji tak?:)
IP: 217.153.162.74
Gonia
Gość
10:40, 28.08.2010
Gość Witam serdecznie!W Olimpie byłam w połowie sierpnia z biura Ok Servis - samolot i organizacja dojazdu do hotelu super.Rezydent p.Krzysztof również .Młody przewodnik na wycieczkach opiekował się dobrze turystami i cały czas opowiadal historię danej miejscowości.Ale uwaga nie wszystko było tak fajnie ......Hotel Rynnbow gdzie byłam u znajomych i gdzie jadłam obiadokolacje - to,, syf''.Nie wiem jak inni ale oni mieli pokój brudny a w łazience tragedia - pleśń i grzyb!!!!!Mieszkali na pierwszym piętrze nad resteuracją.Obiado - kolacje w tym hotelu to porażka .Są od 19. do 20.30. ale jak przyszliśmy z mężem ok.20. to nic nie było - musieliśmy się upminać o jedzenie.Na obiad tylko ryż i makaron , raz były fytki.Surówki aż 2 rodzaje - surowa kapustka i pomidory - lepiej nie wykupywać w Grecji jedzenie,bo jest fatalne a stołować sie w tawernach - jest smaczniej i taniej.Nie piszę cen ,ponieważ inne osoby opisywały je na tym portalu.Pani Ania ,która podaje posiłki w tym hotelu miła .Ja mieszkałam w apartamentach SEA VIEW obok - są nowe i czyste ale malutkie.Miał być widok na morze i góry i był!ALE NIKT NIE WSPOMNIAŁ ,ŻE WZDŁUŻ CAŁEJ TEJ ULICY SĄ PARKINGI I DUŻY RUCH.Ja mieszkalam na 3 piętrze więc był w miarę spkój.Klima płatna 5 euro za dobę.W apartamentach nie ma ręcznikow!Ogólnie pobyt wspominam miło - ciepłe morze i sympatyczni mieszkańcy.Ale jestem rozczarowana ,że w Grecji jest brudno....na uliczkach i w większych miastach.Jednak jak się dużo podróżuje to... ja osobiście doceniam teraz piękno ,czystość naszego kraju i cieszę się ,że mieszkam w Polsce.,,Wszędzie dobrze ,gdzie nas nie ma ''.Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego wypoczynku!!!!
IP: 89.17.228.232

Strona: « < ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij