» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... > »

Autor Treść
Monika 870303
Gość
Głównie interesują mnie ceny obiadów w tawernach ;)

A co do samego apartamentu- jak wrażenia ?
Jak wygląda wyposażenie kuchni?
IP: 178.42.202.138
Paula
Gość
Ludzie dlaczego milion razy zadajecie takie same pytania? Wystarczy prześledzić wszystkie wpisy i już się wszystko wie! Ciągle w kółko to samo. Ja przeczytałam wszystkie posty i nie mam już żadnych pytań, ponieważ wszystko jest napisane! Wyposażenie kuchni standardowe- zalecane jest zabranie patelki, bo nie ma :) Środków czystości też nie ma, więc lepiej nie zapomnieć papieru toaletowego :] Apartamenty raczej wszystkie są do siebie podobne i mają taki sam standard. Proponuje poczytać !!
IP: 87.239.216.2
ania
Gość
Nareszcie ktoś zainterweniował bo ile razy można pytać o to samo. w kólko tylko Smile, Anastazja itp. Dokładnie są to podobne apartamenty, czasem układ pokojów jest nawet podobny
IP: 83.7.240.27
paolka
Gość
do karuśka: hej ja jade z chłopakiem 8.09 do OB do SMILE z ok services ;) nie mozemy sie juz doczekac:) a skad Wy jedziecie? ;)

ps. do powyzszych postów .. niech kazdy sie pyta o co chce, chce sie pytac 15 razy o smlie niech pyta bo kazdy i tak pisze cos innego;)
IP: 217.153.162.74
Monika 870303
Gość
Przeczytałam wszystkie posty , ale każdy pisze o innym wyposażeniu kuchni .. dlatego wolę zapytać osobę co właśnie wróciła..
IP: 83.13.229.138
Grzegorz
Gość
Monika --- ceny w tawernach są bardzo przystępne , taniej jest jeść na mieście niż wykupić np: obiadokolacje . Ceny obiadów w tawernach od ok 4,5 euro za sałatkę grecką do ok 15 euro z obiad z frytkami sałatką i rybą te 15 euro to takie już droższe "papu" , ośmiornica z grilla 9 euro , spaghetti ok 5,5 euro , małże smażone pyszne ok 5- 6 euro , a tak obiady przeróżne ok 8-9 euro różnego rodzaju mięsa plus frytki i jakiś tam warzyw dużo opcji jest , gyrosy są pyszne już nawet po 1,5 euro czyli tanie niż u nas w Polsce a dużo lepsze , są różne promocję typu gyros i cola lub gyros i kawa frappe po ok 2,5 euro a tak średnio to jest po 2 euro , souvlaki czyli taki niby szaszłyk p ok 5-7 euro . Piwo lane tanio jest w tawernie Pantheon kosztuje 1,2 euro . !!A wyposażenie kuchni jest minimalne dla 3 osób 3 talerze , 3 szklanki widelce łyżeczki , jest korkociąg przydatny bardzo:-) są tam jakieś noże mały i duży i 3 garnki średni , mały i malutki . Nie ma płynu do naczyń i dają tylko jedną rolkę papieru toaletowego na strat:-) potem trzeba kupić ok 1 euro kosztuje dwupak tak ja przynajmniej kupiłem. Nie ma ręczników , myłki do naczyń też nie było i koniecznie coś na komary bo jest ich w OB dość dużo a sama kwatera jest niedaleko jakiś mokradeł , jest w pokoju takie urządzenie na prąd ale bez wkładów można je skupić w sklepikach .Jak coś to pytaj zajrzę tu jeszcze .
IP: 89.77.109.30
Grzegorz
Gość
Sorry za drobne błędy ale szybko pisałem i tak wyszło;-) Przy papierze miało być "na start"!!
IP: 89.77.109.30
karuśka
Gość
do paolka- napisz do mnie maila co? :) 10karo@wp.pl jedziemy z Katowic:)
IP: 91.123.214.131
Monika 870303
Gość
Dziękuję Grzegorzu za bardzo wyczerpującą odpowiedź ;) Pozdrawiam ;)
IP: 83.15.100.210
ania
Gość
Bo wyposażenie kuchni rożni się tym, że poprzedni wczasowicze mogli np potłuc szklanki, zwinąć naczynia lub zabrać cokolwiek innego, a wówczas zmienia się stan
IP: 83.4.248.177
ania
Gość
a poza tym czy jeżeli ktoś napisze, że nie było patelni - to będziesz ją tachać z Polski, albo miski żeby przeprać bieliznę i inne drobne rzeczy to również ją weźmiesz. Za niedługo przeczytamy na forum, że lepiej wziąć sznurek na bieliznę a przed wyjazdem zwinąć i zabrać do Polski bo może się przydać. Ludzie spokojnie, wyluzujcie tam naprawdę jest cywilizacja, niejednokrotnie lepiej niż u Nas, a jak Wam zabraknie szklanki to w marketach jest nawet cola z gratisowym szkłem(i będzie jeszcze pamiątka) :)
IP: 91.193.185.4
Wojtek
Gość
ania napisał
a poza tym czy jeżeli ktoś napisze, że nie było patelni - to będziesz ją tachać z Polski, albo miski żeby przeprać bieliznę i inne drobne rzeczy to również ją weźmiesz. Za niedługo przeczytamy na forum, że lepiej wziąć sznurek na bieliznę a przed wyjazdem zwinąć i zabrać do Polski bo może się przydać. Ludzie spokojnie, wyluzujcie tam naprawdę jest cywilizacja, niejednokrotnie lepiej niż u Nas, a jak Wam zabraknie szklanki to w marketach jest nawet cola z gratisowym szkłem(i będzie jeszcze pamiątka) :)
No nareszcie ktoś powiedział co myśli o tym co tu się pisze ,90% pytań to o wyposażenie pokoi jakby to miało największe znaczenie.Wydaje mi się że powinno się na forum pisać o tym co warto zwiedzić ,gdzie można coś ciekawego zobaczyć w okolicy itp...
IP: 83.10.165.170
edyta
Gość
Witam. Nie rozumiem dlaczego Edek pisze , że cena papierosów jest dwa razy niższa w Grecji niż u nas .Tam jest Euro. We wszystkich krajach z tą walutą cena fajek jest wysoka . Nie wiem , może Edkowi dawali za darmo? Ja niestety musiałam kupować i płacić około 3 euro za paczkę LM .
IP: 83.27.147.202
edyta
Gość
Dla tych co pójdą do Parali na dyskotekę. Ochrona przy wejściu daje bilet za darmo który upoważnia do drinka lub piwa za darmo.Potem szok przy kolejnym zamówieniu za 2 piwa i jeden sok 21 euro . Ale nie ma co przeliczać na polskie bo pączek na plaży kosztuje 1,5 euro a w piekarni 1,2 . Jest to jakieś 6 zł Więc nic innego tylko kupić jednego i lizać całe wczasy.
IP: 83.27.147.202
nastka
Gość
mam 17 lat i byłam w tym roku w Olimpic. Pisze dla ludzi zainteresowanych nocnym życiem tego miasteczka . Jest ono marne. Jest disco club Filipion z maciupkim parkietem. Byłyśmy tam z koleżanką i nie wyszłyśmy zadowolone. Potańczyć się da ale przychodzą tam w zasadzie dziewczyny zwabione gratisowym drinkiem i Pączek Boy'e - faceci sprzedający pączki na plaży, któzy robią wsyztsko by jakąś poderwać.. Z klubów polecam LOL - bardzo fajni i mili kelnerzy i także pierwszy drink gratis dla pań. ;)
Ale jednak najmilszym spedzeniem wieczoru było kupienie piwa w spożywczym - 0,75e i wypicie go na plaży leżac na leżaczku. Tam zawsze poznało się fajnych ludzi. ;)
IP: 83.4.251.186
Użytkownik
Posty: 1
Wróciłam z Olimpic Beach (Olympiaki Akti) z biurem Funclub i chciałam się podzielić wrażeniami. Mieszkaliśmy w hotelu Atira ok.400 m od morza, hotel fajny,pokoje z aneksami kuchennymi, właścicielka (pani zarządzająca?) bardzo niesympatyczna. Posiłki (smaczne) mieliśmy w pobliskim hotelu Dias - właściciele Teresa (Polka) i jej mąż (Grek bardzo dobrze mówiący po polsku) bardzo serdeczni, uczynni i fajni ludzie. Olimpic to typowy kurort - same hotele, mnóstwo fajnych tawern i trochę sklepów. Plaża piękna ,piaszczysta. Rezydentem była pani Aneta Kmieciak - kompetentna, miła i sympatyczna. Ogólnie Grecja to piękny kraj, dużo fajnych miejsc do podziwiania. Wycieczki fakultatywne oferowane przez miejscowe biuro TRAMP TRAVEL (z polskimi pilotami) były średnio o 1/3 tańsze od oferowanych przez Funclub.
IP: 79.162.133.183
kerukm
Gość
Zgadzam się z opiniami, że na forum są ciągle te same pytania i te same odpowiedzi. Niejednokrotnie pytałam o opinie apartamentów PELAGIA I NITISA i niestety nikt nic nienapisał, a wcałym internecie niewiele informacji na jego temat. Prosze o aktualne ceny wypozyczenia skutera lub auta oraz informacje co warto zaobaczyc w okolicy, może jakieś super plaże?
IP: 83.12.197.130
kkk
Gość
Jak jest z ką plażą nudystów (na południe od Olimpic Beach) istnieje, czy nie?
IP: 212.182.86.140
Kasia
Gość
Kuba napisał
Do euterpe - my się wybieramy w 8 osób, sami studenci. Mam nadzieje że się jakoś spotkamy :) Od Was ile osób jedzie?

Do Kasia - Czesc Kasiu. Ja też jadę w tym samym terminie co Ty i do tego samego apartamentu Smile :) Powiedz mi z jakego miasta bedziesz jechać i ogolnie jedziesz rodzinnie czy ze znajomymi? Próbuję już poznawać ludzi więc stad takie pytania ;)

Pozdrawiam!

Ps. Ktoś moze coś wie o wypozyczaniu samochodów? Cyz jest możliwość i jak wyglada to cenowo? Jaka wygladaja ceny jesli chodzi o skutery/quady?


Do Kuba:
Jedzie nas czwórka znajomych, wyruszamy z Wrocławia. Z tego co czytam to ładna epika będzie w tym terminie jechać. ;)
IP: 79.184.82.73
Kaha
Gość
Widać że sporo osób jedzie do OB na początku września.Może jest jeszcze ktoś kto jedzie 4 września???PISAĆ!!!Im więcej tym lepiej!
IP: 87.101.72.246
Monika
Gość
ja z chłopakiem wyjeżdżam 25.08 z Opola z biura podróży OK SERVICE, do Hotelu Rainbow. Czy ktoś z Was już tam był? Jakie wrażenia, może jakieś wskazówki? Z góry dzięki ;)
IP: 178.37.158.225
ania
Gość
hej chce jechac do grecji z krakowa we wrzesniu. kto zna fajny hotel z DOBRYM JEDZENIEM w formie szwedzkiego bufetu?
IP: 213.238.116.114
Marcin
Gość
Witam
My wybieramy sie do OB 31.08 zakwaterowanie- aparthotel ENASTRON
czy może był ktoś już tam chciałbym się dowiedzieć jak jest wyposażony i co ewntualnie należy zabrać ze sobą
z góry dziękuje za odpowiedz
IP: 88.199.138.180
marek40
Gość
Polecam Kokino Nero dla wszystkich , którzy chcą mieć spokój i ciszę.
IP: 77.253.173.227
sosha
Gość
witam wszystkim, z kolezankami jedziemy po raz 4 do OB :P Chcemy wynajac samochod na jeden dzien i wybrac sie do Dionu, na Olimp i przejsc sie po wąwozie Enipeas koło litochoro bez poganiania przez pilota :-) Jestesmy w trojke, mysle ze 2 dodatkowe osoby w samochodzie sie jeszcze zmieszcza a to nam zmiejszy koszt ;-) Wszystko blisko - ok.35km w jedna strone, oczywicie jesli po drodze wpadnie nam coś w oko to robimy jakis "stop" i oglądamy okolice :-) poza tym mozna by jeszcze skoczyc do platy, nei pori czy leptokari - do tych miejscowosci jest sporo ofert, a przy okazji mozna od razu rzucic okiem jak tam jest. Wyjezdzamy z PL 22/08 takze jesli ktoś bedzie miedzy 23 a 1wrzesnia to zapraszamy :-)
IP: 83.10.142.147

Strona: « < ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij