» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... > »

Autor Treść
mkmk
Gość
powiedzcie mi czy kierowcy OK service dysponują czajnikiem elektrycznym? Mozna na postoju zaparzyć sobie kawę? Czy raczej nie?
IP: 83.26.26.80
greg
Gość
tak, można kupić 3zł kawa rozpuszczalna, lub herbata.na postoju sprzeda ci kierowca lub pilotka. wróciłem 2 tygodnie temu.
IP: 83.238.236.42
krzych
Gość
lis601-ja jadę w tym terminie do OB.Ty z którego biura jedziesz?
IP: 88.156.179.32
kapik15
Gość
mam pytanie.. kto jedzie z biura podróży Arion do Olimpic Beach w terminie od 30 czerwca do 11 lipca? Jeśli ktoś to niech się odezwie!
IP: 83.4.179.216
kapik15
Gość
jak nie mam 18 lat jeszcze i chce wziąć papierosy to mogą mnie przeszukiwac? lub cos w tym stylu?
IP: 83.4.179.216
Grzegorz
Gość
kapik15---nikogo nie przeszukują na granicach itd , na ogół trzepią tylko Serbowie ale nie autokary tylko wybrane auta i to tylko podejrzanych typów z Bułgarii ,Macedonii itd.
IP: 89.76.100.234
dona
Gość
A jak się ma życie nocne w OB albo w okolicy??
IP: 83.10.121.164
mmm
Gość
W Parali jest sporo imprez :) OB raczej spokojniejsze
IP: 46.186.92.75
dona
Gość
ale Patali z tego co wiem jest blisko,tak?
IP: 83.10.121.164
dona
Gość
Parali* ;)
IP: 83.10.121.164
krzych
Gość
Do Parali jest około 1,5km.
IP: 88.156.179.32
Grzegorz
Gość
Jest trochę imprez ale szału nie ma!!Paralia lepsza pod tym względem ale ogólnie to nic specjalnego ,dwie miejscowości nie są jakieś za ciekawe w porównaniu np z Lloret de Mar to kiepsko;-)ale potańczyć jest gdzie także spoko!!
IP: 89.76.100.234
krzych
Gość
Jednak Google pokazuje ponad 2km. Mój błąd...
IP: 88.156.179.32
kapik15
Gość
dzięki GRZEGORZ...jeszcze raz kto jedzie z arionu od 30 czerwca do 11 lipca do olimpic beach to pisac
IP: 83.4.167.47
Użytkownik
Posty: 43
Ale droga ok 2 km z Parali do Olimpic jest bardzo przyjemna gdyż wzdłuż plazy jest deptak laczacy te dwie miejscowosci .



MAM PYTANIE :)
jesteśmy z Gdyni a wyjeżdżamy do Olimpic z Łodzi fabrycznej ,parking od ul.Kilińskiego .Wyjazd jest o 3:00 , chcemy przyjechac samochodem, czy orientuje sie ktos z was gdzie jest niedaleko tej zbiorki parking strzezony 24 godzinny? Jezeli tak prosze o namiary lub jakies informacje byla bym wdzieczna ! ( dzwonilam do informacji turystycznej ale niestety parking ktory podala mi tam kobieta albo nie istnieje juz badz zmienili numer telefonu)
IP: 81.190.97.96
Użytkownik
Posty: 128
mmm ........możesz zadzwonic do p.Gabriel z łodzi . ( 695 444 350) jest na taxi i moze on znajdzie tobie blisko tani parking a potem was zawiezie na miejsce zbiórki rozmawiałam z nim i powiedział ze nie ma problemu . mam nadzieję że pomogłam pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku :)
IP: 89.74.97.131
Użytkownik
Posty: 43
Dziękuje Bardzo :))
IP: 81.190.97.96
piotr
Gość
Wybieram sie w sierpniu do Olimpic Beach, ale do niewymienionych wczesniej apartamentow Andreas. Zaniepokoilo mnie raczej to co pisze TomaszVTS, ze nie organizuja wycieczek do Aten. Zadne biuro ? Kto moze cos dodac na ten temat?
IP: 195.177.210.80
Pppp
Gość
Dzwoniłam do ok services i Pani powiedziała, ze do Aten nie odbywa sie wycieczka tylko wtedy gdy jest za mało chętnych, a nie ma znaczenia czy tam sa zamieszki czy nie. Dobrze byloby gdyby ktos kto byl teraz w Grecji napisał jak to wyglada naprawde. Mi tez bardzo zależy zeby zwiedzic Ateny, wiec mam nadzieje ze chetni sie znajda. Pozdrawiam
IP: 109.95.150.147
ks_szczecin
Gość
Pppp napisał
Dzwoniłam do ok services i Pani powiedziała, ze do Aten nie odbywa sie wycieczka tylko wtedy gdy jest za mało chętnych, a nie ma znaczenia czy tam sa zamieszki czy nie. Dobrze byloby gdyby ktos kto byl teraz w Grecji napisał jak to wyglada naprawde. Mi tez bardzo zależy zeby zwiedzic Ateny, wiec mam nadzieje ze chetni sie znajda. Pozdrawiam

ja byłam w OB od 14 do 24.06 , rzeczywiście nie było planowanej wcześniej wycieczki do Aten ( chociaż tzw opcja objazdowa była w Atenach), również biura miejscowe nie organizowały takiej wyc , ale za to dali Saloniki , i też było super ,bardzo ciekawe miasto :)
IP: 83.12.176.166
Pppp
Gość
Czytam na forach ze z innych biur (innych niz ok services z którym jade) sa tansze wycieczki fakultatywne, ale nikt nie pisze z których i w którym miejscu maja biura (chodzi mi o olimpic beach lub paralie). prosze o jakies informacje, dziekuje.
IP: 109.95.150.147
jadud
Gość
Pisałem o tym na początku ok.10-20 strony.Poszukaj to znajdziesz, bo nie pamiętam nazwy biura znajdujacego się w Paralli.
IP: 82.177.194.10
Pppp
Gość
Znalazłam (biuro Smart) tylko że wpis jest z roku 2008 r. ceny mogły się juz pozmieniac. Ale napewno tam zajrze. dziekuje
IP: 109.95.150.147
jadud
Gość
Ceny mogły się zmienić, ale i tak różnica będzie znaczna. Uważaj na BP /nie podaje nazwy bo nie jestem jej pewny/ dawniej znajdujące się obok Smarta, bo np. na Skiatos mieli taniej /dojazd/ ale za statek trzeba było sobie zapłacić samemu.Oczywiście podawali cene tylko dojazdu i ani słowa więcej. W Smarcie cena była wyższa ale z biletaem na statek. Słyszałem o turystach którzy jechali autokarem do portu, ale na statek nie wsiedli bo zabrakło kasy. W razie czego lepiej pytać, bo przynajmniej dawniej w Smarcie była polska pilotka.Nie wiem jak jest teraz, ale jadę w połowie lipca to wszystko będzie jasne.
IP: 82.177.194.10
ks_szczecin
Gość
Pppp napisał
Czytam na forach ze z innych biur (innych niz ok services z którym jade) sa tansze wycieczki fakultatywne, ale nikt nie pisze z których i w którym miejscu maja biura (chodzi mi o olimpic beach lub paralie). prosze o jakies informacje, dziekuje.

no, niestety ja tęż nie pamiętam nazwy , ale pamiętam, że jest obok punktu medycznego i pracuje tam Polka , miła ;D
jl chodzi o Skiathos to różnica w cenie była aż 10 euro i wycieczka doszła do skutku ;) ...ale podobno mieli niezbyt ciekawe towarzystwo ... Rumuni stroili fochy ;)
IP: 83.12.176.166

Strona: « < ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij