» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... > »

Autor Treść
egi
Gość
ja jadę z Opola z Karlikiem 17.07. Jeśli jest tu ktoś z tego turnusu, proszę o ujawnienie się:)
IP: 77.254.98.251
opolanka
Gość
Awawa a do jakiego apartamentu jedziesz?bo termin wyjazdu mamy ten sam...Egi a powiedz mi Karlik dal Ci jakies dodatkowe papiery czy tylko masz umowe.?
IP: 83.5.207.242
egi
Gość
awawa, mam tylko zgłoszenie-umowę z Karlika. Co więcej ci potrzeba?
IP: 77.254.98.251
egi
Gość
ten ostatni post był do opolanki oczywiście:)
IP: 77.254.98.251
opolanka
Gość
egi,wydaje mi sie ze powinni nam dac bilety lub skierowanie.Ja przynajmiej mialam tak w poprzednich biurach podrozy z ktorych jezdzilam.
IP: 83.5.207.242
egi
Gość
opolanka, bilety? po co? przecież to nie samolot, sami nas zawożą autokarem.
IP: 77.254.98.251
Awawa
Gość
Opolanka, ja będę w hotelu Enastron, ale jadę z Krakowa, z Antalka.
IP: 130.255.152.104
Aga
Gość
Awawa
z klima i bez klimy ;)) da sie wytrzymać ;)) w PL od kilku dni mamy upały, mało kto ma w domu klime ;)) porównywalnie..tam jest tak cały czas ;))
to sa miejscowosci blisko gór,...czysta krystaliczna woda.. ;)) nie to co ...Ateny ;))
aaaa komarów to ja w Grecji nie widziałam... chyba ze to jakis miejscowy klimat .OB???? owszem cykady motyle....komary???

daro ;)) wiem ze stronka jest.. tylko właśnie taka piekna , że aż sie boje czy prawdziwa ;)))
IP: 91.196.12.154
daro
Gość
Aga@
Prawdziwa i stronka i HOTEL zdjęcia przedstawiają real
Odnośnie komarów pierwszym razem mieszkaliśmy w hotelu Panorama na parterze gdzie było wyjście na taras z małym ogródkiem i komary były może dlatego że strona północna dużo cienia i tu bez klimy dało rade,natomiast w A poloni pierwsze piętro komarów nie było ale słońce dawało o godz 8 kawa na balkonie z rozłożonym parasolem .
IP: 83.26.193.207
Bydgoszcz
Gość
Witam. Byłem w Olimpic Beach rok temu i mam dużo fajnych wspomnień ;) Piękna plaża, dobrej i tanie jedzenie :) Przyjaźni ludzie. Mam tam koleżanką młodszą od siebie która pracuje w jednych z tych sklepów :) Miła fajna koleżanka ale nie mam z nią kontaktu ;P Naprawdę polecam każdemu tą miejscowość ! Pozdrawiam!
IP: 89.65.57.137
Yaro14
Gość
Szybkie pytanie bo mnie kolega nastraszyl a pani w biurze nic nie mówiła.
Czy do Grecji jadąc autokarem przez Macedonie jest potrzebny paszport ??
IP: 89.70.241.189
m.k
Gość
nie wystarczy DO
IP: 83.27.226.203
bbb
Gość
dziś wróciłam z Olimpic , cudowny urlop, urocze miejsce, fajni ludzie i SŁOŃCE!
IP: 89.200.227.216
Awawa
Gość
bbb napisał
dziś wróciłam z Olimpic , cudowny urlop, urocze miejsce, fajni ludzie i SŁOŃCE!


bbb, a coś więcej? Coś Cię zaskoczyło na minus albo na plus? Warunki w hotelu, ceny produktów na miejscu, korzystalas z jakichś proponowanych wycieczek, coś polecasz? Chętnie posłucham bo jadę za tydzien:) Czy są tam sheftalia? Kiedyś jadłam je na Cyprze i bardzo mi smakowaly:)
IP: 130.255.152.104
bbb
Gość
Zaskoczyła mnie temperatura wody i powietrza. Nad Bałtykiem jest to nie do pomyślenia, zeby wchodzić do morza i odczuwać jedynie ciepło i przyjemność. Poza tym same plusy. Ceny jedzenia w tawernach takie jak w Polsce, ceny w marketach różne, ciuchy też jak w Polsce, warzywa i owoce sprzedawane z samochodów TAŃSZE niż u nas i o niebo PYSZNIEJSZE. Nie wiem, co to sheftalia. My jedliśmy w tawernie Lakis i wszystko było pyszne. Lody na gałki u Greka, 3 gałki za 1 euro, kapitalne i najtańsze ( promenada na przeciw plaży gdzieś w połowie).Woda z kranów źródlana prosto z Olimpu, można pić bez przegotowywania. Zaliczylismy wycieczkę na Athos, 35euro od osoby. Rewelacja. Hotel na medal. Skorzystalismy z biura victoria trawel z Rybnika. Z czystym sumieniem polecam. Olimpic Beach to małe miasteczko, nie ma mowy o zabłądzeniu, Polakom często opuszcza sie ceny, bo nas tam lubią. Obok Paralia, można iść piechotą, albo ciuchcią. W Paralii Lidl. Bardziej rozrywkowe miasteczko. Powrót można zaliczyć taksówką za 5 euro. Jedż Awawa i delektuj się Riwierą. Udanego urlopu :)
IP: 89.200.227.216
bbb
Gość
Wycieczka na Athos wyglądała tak: o 6 rano wyjazd autokarem, zatrzymalismy się na chwilę w Thesaloniki, potem kontynuacja jazdy po Chalkidiki i ciekawe opowieści przewodnika. Statkiem Menia Maria popłynęlismy na Athos, tam oczywiście nie wolno na ląd, wszystko widzieliśmy z pokładu. Następnie dopłynęliśmy do Ouranopoli, tam ląd i można było coś zjeść, ale tego nie polecam. Nam nie smakowało, a ceny wygórowane. Kąpiel w morzu lub jak kto woli i z powrotem na statek. Teraz zaczęła się zabawa. Tańce i hulańce. Frappe na statku bomba :) Jak masz szczęście, to zobaczysz delfiny :)
IP: 89.200.227.216
magda
Gość
podobno w tawernach jest bardzo drogo. n za obiad z piwkiem trzeba zapłacić minimum 20 euro. to prawda?
IP: 62.133.137.45
bbb
Gość
Nie wiem, ile kosztuje piwo. Nasza trzyosobowa rodzina mieściła sie w 20 euro. Np.: 4 szaszłyki+frytki+sałatka 6,40 euro. Schłodzoną wodę podają obowiązkowo bezpłatnie, więc praktycznie napojów nie trzeba kupować. Zestawy są naprawdę duże, każdy wychodzi najedzony.
IP: 89.200.227.216
bbb
Gość
Tawerna Lakis podaje świetne makarony w cenach od 4 do 6 euro. Napoli, bolonese, pesto, carbonare, z owocami morza, i inne, pizza też super. Na dania trzeba trochę poczekać, bo są robione na świeżo, ale naprawdę warto. Różne zestawy mięsne i jarskie, sałatki, wszystko w rozsądnych cenach.
IP: 89.200.227.216
bbb
Gość
Jeśli chcecie kupić sobie oliwę z oliwek, to jedyna niekombinowana firmy Minepba (czyt Minerwa) χωριο czyli wiejska. 5,50 euro za litr. Minerwa jest to firma państwowa, dlatego nie oszukuje tak jak firmy prywatne. Ta oliwa jest robiona z małych oliwek, które posiadają jakąś dobrą właściwość, którą bardziej dojrzałe oliwki tracą. Dlatego jest taka droga, ale jest to prawdopodobnie najzdrowsza oliwa.
IP: 89.200.227.216
Awawa
Gość
Dzięki bbb za wyczerpująca odpowiedz:) Milo się to wszystko czyta:D Sheftalia to małe jagniece kaski z sałata w picie, coś jak gyros tylko z jagnięcina. Poszukam, moze znajdę ale na lody musze się wybrać a jedzenie z tawerny juz mi pachnie;) Czy są jakieś kraby, meduzy oto w wodzie, których by się trzeba obawiać, czy mozna bez butow?
IP: 37.225.203.204
bbb
Gość
Meduzy tylko podczas przypływu i dosyć daleko od brzegu, my mieliśmy je w ostatni dziesiąty dzień, ale mało, jednak trzeba uważać. Jesli Cię poparzy, podejdź do ratownika, on da Ci maść. Krabiki wielkości 1/4 piłeczki pingpongowej, chowają się w muszlach i nie robia krzywdy. Jest ich jak na lekarstwo, tez daleko od brzegu i zeby je zobaczyć, trzeba nurkować. Plaża piaszczysta, piasek gorący i parzy w stopy, ale przecież bedziesz miała klapki :) Do wody wchodzisz bez obuwia. Jeśli chodzi o te lody, to przed tą tawerną stoi tabliczka z info, że frappe za 1 euro, naprawdę idź tam koniecznie, bo nigdzie nie dostaniesz 3 gałek za 1 euro i to są prawdziwe lody, a nie jakas tam mieszanina soków i wody. Na końcu Olimpic Beach jest przystanek, obok którego stoi białe auto z warzywami i owocami. Przywitaj sie po polsku, jeśli będziesz chciała tam kupić, zobaczysz, jak będzie miło :)
IP: 89.200.227.216
bbb
Gość
Co rusz, to coś mi się przypomina, więc będę pisała:) Na ulicy gdzie znajduje się cerkiew, gdzieś w połowie drogi od plaży na rogu jednego z hoteli jest piekarnia. Pani w okularach i krótkich włosach, to pani Tereska, rozmawia po polsku. Nam najbardziej smakował chleb ciabata i kukurydziany, ale koniecznie świeże, bo czerstwe już nie za bardzo. 200g masła w markecie kosztuje 2,5 euro (ja zabrałam z domu). Koniecznie zabierzcie ze sobą woreczki do lodu, bo bez tego ani rusz. Napełniacie je wodą z kranu, bo jak już wspomniałam, woda jest zdatna do picia. Awawa, koniecznie napisz, jak wrócisz, będę tu zaglądała :)
IP: 89.200.227.216
tom
Gość
ja byłem w zeszłym roku w ob. czteroosobowa rodzina i prawie z wszystkim się zgadzam obiad średnio dla naszej rodziny kosztował od 18 do do 32e w tym był mały napiwek
IP: 89.70.186.176
Awawa
Gość
Oooo... To masło rzeczywiście bardzo drogie, ale jak Ty w upale przewiozlas z domu?:) Fajnie, ze jest piekarnia na miejscu, bo lubię świeże pieczywo i kupię na pewno to co polecasz. A byliście moze w cerkwii na nabożeństwie? Jest podobnie jak u w niedzielę? Fajnie, że tyle od Ciebie mam cennych praktycznych uwag, skrupulatnie zapisuję w notatniku i pewnie przy każdym opisanym przez Ciebie miejscu będę się uśmiechać myśląc "tu była bbb i jadła te lody, a tu smakowała jej ciabata, a tu gdy kupowała owoce poleciła mi przywitać się polsku i za chwilę będzie miło, a tu znów dalej od brzegu powinny być małe krabiki :lol: Powiem Ci, że mam całkiem fajne nastawienie dzięki Twoim szczerym opowieściom. Pozdrawiam serdecznie! :D
IP: 31.60.102.120

Strona: « < ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij