» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... > »

Autor Treść
gosciowa
Gość
witam.w tym roku .am zamiar wybrac sie do apartamentu marianna w olimpic beach.był ktos moze?jak wrazenia? Pozdrawiam
IP: 82.145.211.0
bohunek
Gość
Apartamenty saint george ktoś coś wie na ich temat ?
IP: 89.69.109.61
Aga
Gość
wybieramy sie z mężem i dwojka dzieci do a-poloni.... czy ktoś tam juz byl;??? na tyle postow..cisza aż dzwoni...
IP: 91.196.12.154
Kasia
Gość
Witam
zaczynam sie bać .... ze apolonia to hotel widmo...i wcale go nie ma... czy ktoś tam był???? moje wakacje w lipcu coraz blizej..
IP: 91.196.12.154
Man
Gość
Witam w Lipcu wybieram się do Olimpic Beach apartament Marianna moje pytanie czy w/w apartamencie ktoś by czy może coś o nim powiedzieć ,czy dowody osobiste wystarczą czy koniecznie trzeba mieć Paszpotr
IP: 178.252.26.38
Użytkownik
Posty: 18
ja jade 21 sierpnia :P
IP: 89.71.212.98
xxx
Gość
czy ktoś tu jeszcze WYBIERA SIE do Olimpic Beach???? a ta reklama parkingu.. lekko nachalna....
IP: 91.196.12.154
bbb
Gość
6 lipca z Rybnika
IP: 89.200.227.216
egi
Gość
do MAN, też będę w lipcu w ap. Marianna:) w jakim terminie jedziesz i skąd?
IP: 37.128.64.28
aga
Gość
Witam
jadę 9 lipca z katowic do Olimpic app. Eftimia - czy ktoś w tym terminie też się wybiera?
IP: 89.70.52.152
bbb
Gość
Słowem na plaży w Olimpic Beach obowiązywał będzie język polski :D
IP: 89.200.227.216
Yaru89
Gość
Witam, 17 lipca wybieramy się do OB z biura "antałek".

jest to nasz pierwszy wyjazd tak daleki i że nie szastamy pieniędzmy postnowilismy własnie ww. biuro wybrać ze względu na niską cene :) 370zł + 110e bez wyzywienia.

Czy 400e wystarczy na samo jedzenie, ewentualnie jakąs wycieczke na olimp na dwie osoby ?

Czy można zostawiać kase w pokoju czy lepiej nosić wszystko ze sobą ?

na plazy dominują leżaki czy bedą sie krzywo patrzeć jak sie rozłozymy na ręcznikach ? :P

sa takie miejsca na plazy gdzie jest mniej ludzi ?

Czy grecy są życzliwy dla obcokajowców czy bardziej żeby oszukać / okraść ?
IP: 89.70.241.189
Aga
Gość
ja jade 25 do Olompic Beach z Gliwic ; )) to moj trzeci raz na Riwiere ;))
na plazy lezaki..na reczniki nikt nie patrzy krzywo..nikogo to nie interesuje ;))
sa miejsca gdzie mniej ludzi ..i gdzie gesciej.. jednak nie tak jak w Kołobrzegu ;))
Grecy są megaaaa życzliwi dla Polakow... potrafia tak duzo polskich słow...że czasmi aż szkoda ze nie mozna sie wykazać ..greckim ;)) uwielbiaja jak używa sie ich jezyka do przywitania lub podziekowania ;))
kase jeśli w pokoju to w takim miejscu na ktore zlodziej by nie wppadl.. w zeszlym roku... w nocy obrobili obok w apartamentach 4 pokoje...wlacznie z dowodami i paszportami..aparatami i kasa... aż wspolczulam im powrotu do domu...
ceny wycieczek ..gdzies tu sie juz przewijaly wystarczy zerknąc..
za to goraca prosbe mam.. zeby po powrocie zerknac tu i napisac czy istnieje hotel Apolonia ;))
IP: 91.196.12.154
egi
Gość
ktoś jedzie do OB w lipcu z Opola?
IP: 159.205.60.64
egi
Gość
ewentualnie z BP Karlik?
IP: 159.205.60.64
Awawa
Gość
Również wybieram się do Olimpic Beach, ale do hotelu Enastron 3. Ktoś może był i coś mi powie...? :)
IP: 130.255.152.104
daro
Gość
Yaru89 napisał
Witam, 17 lipca wybieramy się do OB z biura "antałek".

jest to nasz pierwszy wyjazd tak daleki i że nie szastamy pieniędzmy postnowilismy własnie ww. biuro wybrać ze względu na niską cene :) 370zł + 110e bez wyzywienia.

Czy 400e wystarczy na samo jedzenie, ewentualnie jakąs wycieczke na olimp na dwie osoby ?

Czy można zostawiać kase w pokoju czy lepiej nosić wszystko ze sobą ?

na plazy dominują leżaki czy bedą sie krzywo patrzeć jak sie rozłozymy na ręcznikach ? :P

sa takie miejsca na plazy gdzie jest mniej ludzi ?

Czy grecy są życzliwy dla obcokajowców czy bardziej żeby oszukać / okraść ?



Witam
myślę ze 400 e wystarczy na 2 osoby wszystko zależny jle zostawicie w knajpie
natomiast plaża jest bardzo szeroka i długa po prawej stronie OB jest plaża nudystów z leżaków można korzystać jak zamówi się coś w restauracji do której należą leżaki wystarczy kawa, drink .
Zbiórka 17 06 godz 8.30 hotel Forum
Weście coś na komary i wysokie filtry
IP: 83.27.146.130
daro
Gość
Kasia napisał
Witam
zaczynam sie bać .... ze apolonia to hotel widmo...i wcale go nie ma... czy ktoś tam był???? moje wakacje w lipcu coraz blizej..

SUPER HOTEL byłem w tamtym roku hotel nowo wybudowany 2012 pierwszy sezon na pewno będziecie zadowoleni
IP: 83.27.146.130
daro
Gość
daro napisał
Kasia napisał
Witam
zaczynam sie bać .... ze apolonia to hotel widmo...i wcale go nie ma... czy ktoś tam był???? moje wakacje w lipcu coraz blizej..

SUPER HOTEL byłem w tamtym roku hotel nowo wybudowany 2012 pierwszy sezon na pewno będziecie zadowoleni

a-polonia.com mają stronę tylko nie mogę zamieści linka
IP: 83.27.146.130
Awawa
Gość
Nie mam jakoś odpowiedzi na moje pytanie o hotel Enastron, cóż też mam nadzieje ze to nie widmo..?;) Mam natomiast jeszcze 3 pytania:
1) czy wycieczka na Meteory jest również dla osób które maja lek wysokości? Chodzi mi o przejścia piesze, czy są w tunelach, czy raczej po jakichś stromiznach na zewnątrz?
2) czy woda z kranu nadaje się do picia po przegotowaniu lub np mycia owoców, warzyw, zębów?:) Nie grozi sensacjami zoladkowymi?
3) czy Klima jest konieczna do wykupienia, czy raczej mozna przeżyć bez niej?
IP: 130.255.152.104
daro
Gość
Awawa--W jakim terminie jedziesz .my jedziemy 17 07 z KRK jak jedziesz później to zdam relacje o hotelu
1 Osoby z lekiem wysokości dadzą rade,jedynie obowiązują stroje zakrywające kolana i ramiona.
2 woda z kranu nadaje się do picia
3 można bez klimy najwyżej wykupić w trakcie turnusu,zależy od ustawienia pokoju na południe czy północ
IP: 79.191.113.51
egi
Gość
Daro, z z jakim biurem jedziesz 17.07?
IP: 37.128.64.164
opolanka
Gość
zgłasza się Opole:-) ,jade do aparamentu Marianna 26 lipca Pozdrawiam
IP: 79.191.222.75
daro
Gość
egi@ BP Antałek
IP: 79.191.113.51
Awawa
Gość
daro napisał
Awawa--W jakim terminie jedziesz .my jedziemy 17 07 z KRK jak jedziesz później to zdam relacje o hotelu
1 Osoby z lekiem wysokości dadzą rade,jedynie obowiązują stroje zakrywające kolana i ramiona.
2 woda z kranu nadaje się do picia
3 można bez klimy najwyżej wykupić w trakcie turnusu,zależy od ustawienia pokoju na południe czy północ



Hej:)
Jadę w terminie od 26.07 więc pewnie nie zdążę przeczytać Waszych opowieści;/ ale dzięki choć za te powyższe:)
Pozdrawiam!
IP: 130.255.152.104

Strona: « < ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij