» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... > »

Autor Treść
Majka
Gość
Dobrze to już nie będzie, bo właśnie ogłosili upadłość....
IP: 83.6.111.74
kamila
Gość
a co z ok service? mam w tym tygodniu wplacić kase. Wyjazd mamy we wrześniu....porażka oni też upadną
IP: 93.154.146.232
ania
Gość
ja własnie wpłacilam dzis kase za mnie i dwoje dzieci na 09.08. na riwiere apartament free 2 go.. bo autokar jest w tym momencie bardziej wiarygodny że dotrze niż samolot :) i wiem od agentki ze autokary maja się dobrze i napewno pojadą :) chyba że jestem w wielkim blędzie i też się niemiło rozczaruję , mam owszem obawy ale to padł aquamaris a nie OK. i mają inne konta firmowe i OK konta nikt nie ruszy chyba że też ogłosi upadłośc, ale raczej DAAAleko im do tego bo sprzedaż ofert mają bardzo wysoką , jak wywnioskowałam po rozmowie dziś z agentką mojego biura gdzie wykuplam wczasy . wierze w to ze pojadę z dziecmi na urlop, :) chyba że jutro lub za parę dni co innego się okarze .teraz chyba jest wyjazd na riwierę w niedzielę 05.08 .i się okarze jak będzie , bo jak oni wyjadą to ja chyba następnym turnusem też :)
IP: 89.74.97.131
remle
Gość
okropna wiadomość z tym Aquamaris. Byliśmy z nimi rok temu u teraz. Szkoda mi osób, które nie będą mogły spełnić swoich urlopowych marzeń...
IP: 77.255.82.150
kamila
Gość
a no szkoda...to chyba jakoś nowa moda na bankrutowanie biur podróży.
IP: 93.154.246.80
wrać
Gość
a właściciel jednego z biur, które niedawno padło już założył nowe i za kilka lat znowu zrobi to samo. Czy takie osoby nie powinny mieć odgórnego zakazu rejestrować BP. Co na to izba turystyki?
IP: 77.255.82.150
gocha
Gość
Był ktos moze w tym roku w OB z biurem Millenium Travel? wybieram sie 18.08 do apartamentu Varonos i jestem ciekawa opinii ludzi ktorzy juz tam byli :]
IP: 91.223.175.182
marusia
Gość
witam ja jade w to miejsce w tym samym czasie z tym bp i do tego samego apartamentu. tez z millenium travel. a jedziecie z katowic cy krakowa??? w ile osob jedziecie???
pozdrawiam
IP: 188.147.224.245
gocha
Gość
jedziemy z Krakowa w 4 osoby , mam nadzieje ze podroz dojdzie do skutku i nam w ostatniej chwili nie oglosza upadlosci :p
IP: 91.223.175.182
marusia
Gość
my z katowic, tez mamy nadzieje ze wszystko bedzie oki
IP: 46.204.50.234
lolek
Gość
my rownież jedziemy 18 z katowic, z millenium travel.
IP: 79.184.111.116
bey
Gość
Wybiera się ktoś z okservices do OB 19.08? :)
IP: 90.156.90.151
bey
Gość
Wybiera się ktoś do OB z biurem OKservices 19.08? :)
IP: 90.156.90.151
Monia
Gość
Właśnie wróciłam z Grecji z apartametu Jolanda a znajomi byli w sew view I wszytscy jestesmy zadowoleni, hotele przy plazy, czytso , rezydentka bardzo pomocna.
IP: 95.155.84.131
Monia
Gość
Hej. Wybieram się we wrześniu tego roku do Grecji. Zastanawiam się pomiędzy Jolandą a Sea view. Czy ktoś mógłby mi coś doradzić w tym temacie? Czytam Wasze opinie i zastanawiam się czy w tej Jolandzie jest faktycznie aż tak strasznie? A może ktoś jeszcze wybiera się w podobnym terminie? Dajcie znać, bo nie wiem już co robić... z góry dzięki ;)
IP: 95.155.84.131
Monika
Gość
Byliśmy w 5 osób w Olimpic z OK Services, autokary super , kierowcy też , a przewodnicy jeden lepszy od drugiego. W naszym przypadku mimo zmiany apartamentów wszystko cudownie. Uważam że standard i obsługa jeszcze lepsze jak w zeszłym roku więc dla biura działa to na wielki PLUS. Jak za rok plany wyjazdowe się nie zmienia to kierunek Grecja jedynie z OK Services. Procentowo biorąc przy takiej ilości turystów jaką obsługują na Rivierę to odsetek "wpadek" i tak jest niewielki, ale to moje zdanie i osobiście polecam. :)
IP: 178.73.63.68
Użytkownik
Posty: 3
Monika możesz podać przykładowe ceny w sklepach i tawernach.
Wybieram się tam we wrześniu
Z góry dzięki za odpowiedź
IP: 81.190.233.23
mONIKA
Gość
co do cen to sa rozmaite ;) ale tak dla przykładu gyrosa można kupić od 1,5 e (mały) do 2,5 e, piwo w knajpce od 1,5 e a w sklepie za Mytosa lub Amstela 1,2 e tańsze choć wcale nie najgorsze przy takich temperaturach np za puszkę SPARTANa 0,70 e (w sklepie) fajna rybka w Parali z frytkami surówką to wydatek około 7-8 e oczywiście można i za wiele więcej, ciężko tak podać konkretne ceny bo rozpietość jest dość spora, np w jednej tawernie za 5 osób za obiad zapłaciliśmy 29 e a w drugiej 45 e więc do wyboru do koloru, jak się ma dostep do kuchn to warto pomyśleć o zabraniu czegoś z Polski (oczywiście w ranicach rozsądku hehehhe) zależy jakimi kto dysponuje finansami, w ile osób się jedzie i czy z dzieciakami bo te ostatnie są dość wybredne jeżeli chodzi o żarełko, lepiej powcinać owocow :P w Olimpic Beach na plaży można zamówić np 2 pizze + 2 cole za 10 e jak chcesz jakieś konkrety to pytaj póki pamiętam hehehe
IP: 178.73.63.68
Użytkownik
Posty: 3
Serdecznie Ci dziękuję za odpowiedź.Wyruszamy 1 września.Będziemy tam pierwszy raz, więc pytanie jak oceniasz tą miejscowość i plażę. A jeszcze jedno, jak z owocami ( rodzaje,ceny)
Dzięki z góry
IP: 81.190.233.23
Monika
Gość
Do swistak57, W Olimpic byliśmy drugi raz i mam jeszcze zamiar tam wrócić wiec samo przez się się rozumie że nam akurat się bardzo podobało, ale wszystko zalezy od gustu i na co jesteście nastawieni,. Moim zdaniem nie jest to miejscowośc dla wybrednych turystów , nie ma tam jakiś wielkich luksusów, plaże szerokie, (ale niestety nie najczystsze co jest standardem w tym regionie) woda przy brzegu płytsza więc dla dzieciaków fajnie, duzym plusem w tej okolicy jest prawie ciągły wiaterek spowodowany zapewne bliskością Olimpu co przy tam panujacych temperaturach to zbawienie, warto wypozyczyć autko(koszt 50 e za dobę) i pojechać sobie samemu popatrzeć po okolicy, np Olimp, Saloniki , Kokino Nero itp - wychodzi taniej niż z biura podrózy ale to też kwestia gustu i możliwości. Owoce to same delicje, smak zdecydowanie lepszy niz dstępne u nas: arbuzy 0,20-0.30 /kg, brzoskwinie, ektarynki 0,8-1,0 /kg, winogrono 0,9-1,2 e/kg, melony 0,4 e/kg sa tez jabłka , sliwki, gruszki itp. w sklepikach ceny wcale nie wyższe niż na straganie więc niekoniecznie trzeba begać dalej. ogólnie sklepików tam mnóstwo więc na pewno bedziecie mieli jakiś" pod nosem" spacerkiem można przejść do Parali około 20 min. , osławiony jest tam Lidl , ale osobiście dla mnie żadna rewelacja, to już lepiej pozyczając auto zrobić sobie zakupy w Katerini w supermarkecie. N a plaży za 3 e kupujesz kawę frape, piwo , napój lub cos innego i siedzisz na leżaczku pod wielkimi parasolami nawet do wieczora. A gdzie macie wykupiony pobyt i w ile osób jedziecie?
IP: 178.73.63.68
Użytkownik
Posty: 3
Witaj Monika
Po pierwsze dzięki za szybką odpowiedź
Mieszkać będziemy w "apartamentach" ale nazwy nie znam jeszcze.Załatwia to znajomy.
My jedziemy w piątkę znajomi w trójkę.Wyruszamy na początku września.Mam nadzieję że tam jest jeszcze ciepło.
Pozdrawiam
IP: 81.190.233.23
Monika
Gość
we wrześniu pogoda jest sper boardzo gorąco ale nie ma takich męczących upałów( choć niekoniecznie:)) no i ceny ciut nizsze. Tak naprawdę to w 99% satysfakcja z urlopu zależy od nastawienia i towarzystwa , jak do tego dołożymy prześliczne widoki , słońce i ciepłe morze to czego jeszcze więcej wymagać. Życzę zatem udanego urlopu , niezapomnianych wrażeń i cudownych wspomnień. :D pozdrawiam
IP: 178.73.63.68
Swistak57
Gość
Dziękuję Bardzo
IP: 81.190.233.23
Monia
Gość
A może jedzie ktoś w drugiej połowie września?
IP: 95.155.84.131
bułgaria
Gość
ktoś sie orientuje jak stoi ok services?
IP: 83.26.95.254

Strona: « < ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij