» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja - Hotel Opatija 3

Chorwacja - Hotel Opatija 3

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Autor Treść
alessandra
Gość
jovanka, czy te informacje o dodatkowej oplacie na jeziora p. sa potwierdzone?? wydaje mi sie to dziwne, szczerze mowiac. nigdy z czyms takim nie spotkalam sie.
buncik, wszystkie te miejsca wycieczkowe sa fajne, wiec nie wiem co Ci doradzic :D Moglabys jeszcze te Pule dorzucic i jest komplet :) Nocny rejs statkiem jest tani, ale tez wydaje mi sie troche pozbawiony sensu...
W lokalnym biurze moze byc do polowy ceny taniej, zalezy... z tym, ze zdarza sie, ze nie ma wtedy przewodnika zadnego... ale to moze ja tak trafialam..
Ogromne ilosci piwa mowisz? :D Piwo moze ok. 10kun, to sobie podlicz :)
IP: 213.227.67.174
buncik
Gość
gdzie zjesc? co zwiedzic? gdzie znajduje sie agencja turystyczna :D
IP: 89.78.24.39
alessandra
Gość
Czy wszyscy wybieracie sie do Opatiji z biurem OK SERVICES?

Kelnerze, jesli jeszcze tutaj zagladasz mam pytanie odnosnie stanu autokaru i komfortu podrozy. Czesto tu i owdzie czytam niezbyt pochlebne komentarze w tym temacie... :? Awarie, spoznienia etc.
IP: 213.227.67.174
buncik
Gość
ja jade z GEOTOUR cos takiego :) oferte znalazlam w internecie. dzwonilam po innych biurach ale juz zadne nie mialo 4 miejsc wolnych.
IP: 89.78.24.39
Użytkownik
Posty: 19
Ja z OK. Fakt czytałam juz wiele opinii takich że włosy się jeżą na głowie, ale podobnie mialam w zeszłym roku, naczytałam sie opinii i 'czarnych" komentarzy na temat pewnego biura, po czym w praktyce okazalo sie ze nie bylo zle jesli chodzi o podroz, postoje itp. Cudów nie było, ale dojechaliśmy szczęśliwie, wróciliśmy tez w jednym kawałku :)
IP: 83.15.147.138
buncik
Gość
kucze no różnie to bywa ale np jaki wplyw ma biuro na to czy autokar sie zepsuje :) mysle ze trzeba sie nastawic pozytywnie :)
IP: 89.78.24.39
Użytkownik
Posty: 19
heheh grunt to się pozytywnie nastawic
IP: 79.190.133.148
kelner
Gość
czajnik warto ale jedzenia nie kupowałem wcale
IP: 83.29.124.3
kelner
Gość
nie ok tyle ze w droge powrotna dostalismy głosniejszy i mniej miejsca w nim
IP: 83.29.124.3
buncik
Gość
kelnerku jak juz sie pojawiles to skrobnij jakies przykladowe ceny. na co wydaje sie kase? ja czajnik + kawa + cukier + smietanka juz mam spakowane :D:D nie mam pojecia na ile euro dziennie sie szykowac :P
IP: 89.78.24.39
kelner
Gość
ja 12 dni z żoną poszło 2000 polskich złotówek takie pierdoły arbuz woda pocztówki piwo lody. uzbiera sie . my nie jesteśmy rozrzutni
IP: 83.29.153.188
Elwira
Gość
Nie polecam Hotelu w Novi Vinodolski Lisanj Park a dlaczego bo po pokojach i na korytarzach latają po podłodze karaluchy!!!! a tak wszystko jest ok, jedzenie pycha gdyby nie te stworzonka było by spoko.
IP: 178.37.144.229
buncik
Gość
dzis wrocilam z opatija. łazienka KOSZMAR, do plazy trzeba przejsc przez dworzec autobusowy i ruchliwą ulice :) wiecej info na gg - 9405352 gdyby cos bo padam na pysk :)
IP: 89.78.24.39
buncik
Gość
rozmawialam z kobitami z Novi i podobno do plazy mają z 800 metrow ;)
IP: 89.78.24.39
alessandra
Gość
Wakacje w Opatiji byly swietne, a biuro Ok Services okazalo sie solidne i rzetelne. Wielkie uklony dla rezydenta Kamila- kompetentny i sympatyczny facet. Bardzo dobra organizacja wycieczek. Hotel Opatija** skromnie urzadzony, ale czysty (pokoje sprzatane co dzien, wymieniane reczniki; posciel raz w tyg.), przestronny. Pokoj mialam z widokiem na przepiekne morze :):):) Jedzenie bardzo dobrze; dla kazdego podniebienia na pewno cos sie znajdzie :)
Sama miejscowosc cudowna, tetniaca zyciem, zarowno w dzien, jak i wieczorowa pora. Mnostwo knajp, kawiarni, restauracji. Dla pytajacych o ceny: piwo w knajpie 20kun, w sklepie w puszce ok.9. Wieeelka galka lodow 6kun. Pizza od 35-65kun. Kawa 10-12kun.
Z hotelu do plazy rzut beretem. Owszem, trzeba przejsc przez cos co przypomina mikro dworzec autobusowy, ale nie dramatyzowalabym za bardzo w tym temacie :D Ulica trudno, zeby nie byla ruchliwa, skoro Opatija jest tak cudownym miastem. Dla pocieszenia powiem, ze przed pasami stoi sie znacznie krocej niz w Polsce- kierowcy zatrzmuja sie natychmiast.
Goraco polecam wszystkim !!!!
IP: 213.227.67.174
kelner
Gość
widze ze rezydent to inna osoba niz kiedy ja byłem ciesze sie ze sie udało. pozdrawiam i tez polecam
IP: 83.29.164.23
buncik
Gość
super Aleks ze pokoj ci sie udal :D ja nie moge powiedziec tego o moim.... niestety trzecie pietro "nowej części" sprzatane nie jest :D znajomi mieli pokoj na 1 pietrze starej czesci z widokiem na morze i u nich pani sprzatala ;) moja jedynie wymieniala recznik na podlodze a dwa nawet wsadzala pod wanne bo cuchnelo z kanalizacji niemilosiernie.
to nie jest tak ze bylo zle, bo miasto super, woda czysta, tylko ja nie polecam tego hotelu ani sama tam wiecej jechac nie zamierzam.
IP: 89.78.24.39
alessandra
Gość
U mnie w lazience nic nie smierdzialo. A pani wymieniala nawet te reczniki, ktore na podlodze nie lezaly, a wisialy sobie na wieszaku. Dziwne, ze o czesc zabytkowa dbaja bardziej niz o te nowa... Choc nie slyszalam, aby ktos z nowej czesci skarzyl sie. Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Mnie sie hotel podobal. Jest skromny- owszem, ale fajnie usytuowany ( a nie np. jak hotel Mozart czy Imperial czy inne, ktora znajduja sie przy samej ulicy), otoczony fajnym ogrodem, parkiem, no i posiada swietny taras, z ktorego rozposciera sie ladny widok. Moim zdaniem cena wakacji adekwatna do standardu.
IP: 213.227.67.174
Użytkownik
Posty: 19
Witam po wspaniałym pobycie w Opatija. Miasto super, każdy znajdzie cos dla siebie, jest trochę sztuki, architektury, duuzo wody ;), urocze zatoczki w których można sie kapać i podziwiać podwodne i nawodne widoki, długaśna promenada, którą można spacerować czy przycupnac na ławeczce, parki w których tez można skryc się przed słońcem, kościołki różnej maści, a dla lubiących dreptać, można wybrac sie do miasteczka Lovran-super starówka! Jezeli chodzi o hotel,...mieszkałam w starej części, prosto, ale czysto, zmieniane ręczniki(nawet bez potrzeby), jedzenie świetne, dużo i dobre. Rezydent Kamil jak dla mnie na 5+, pomocny, codziennie na dyżurach, sprawnie zorganizowane wycieczki, duży pozytyw.
IP: 195.225.93.51
Agnieszka
Gość
Witam wszystkich !
wybieramy się z touroperatorem Ok service do hotelu Opatjia we wrzesniu - wyjazd 18 wrzesnia, może ktoś się też wybiera w tym terminie?? ;)
jaka jest wtedy pogoda? był ktoś w takim terminie na Chorwacji ? można się jeszcze poopalać ? Czytam tutaj że warto zabrać ze soba czajnik. kawa, herbata, czy tak? z drugiej strony po co przepłacać na miejscu:) Interesuje mnie wycieczka do Wenecji, czy warto ??

z góry dzięki za odpowiedzi
IP: 195.88.28.40
alessandra
Gość
Z tego co wiem, to z pogoda juz bywa roznie we wrzesniu w Chorwacji, a zwlaszcza na pln. Mozna trafic, albo i nie :D na dwoje babka wrozyla.
Co do czajnika- jaka to przyjemnosc pic kawe w pokoju, kiedy mozna ja wypic za 10kun na tarasie hotelowym lub tez w jednej z wielu cudnych kawiarni z widokiem na morze? Kawe w pokoju wypijasz przeciez w domu ;)
Co do wycieczki do Wenecji- nie bylam, ale ci, ktorzy pojechali wrocili bardzo zadowoleni :)
udanego urlopu :)
IP: 213.5.202.174
kururu7
Gość
Aga powiem Ci tak, jeśli jesteś uzależniona od picia - mam na myśli kawa, herbata rzecz jasna ;) to co Ci szkodzi zabrać czajnik - przecież nie będziesz tej torby nosiła nie wiadomo jak daleko, samolotem też nie lecisz więc ciężar walizki nie ma za dużego znaczenia. Pytanie raczej czy Ci się do torby zmieści :) Ja miałam grzałkę, ale ze starości przepaliła się przy pierwszym użyciu, więc czułam herbaciany niedosyt. Sama wiesz czy jesteś uzależniona, że tak to nazwę, czy nie. Jeśli tak to kawiarniane i tarasowe kawki/herbatki mogą nie wystarczyć, aczkolwiek mi musiały :)

Pozdrawiam
Przywieź ze sobą trochę słońca :)
IP: 79.188.133.235
aśś
Gość
Ja w tym roku byłam we wrześniu w Opatiji z biurem OK Services. Wielką zaletą była dość szybka podróż- zaledwie 12 godzin. Hotel- dość przyzwoity jak na taką cenę, jedzenie troszkę monotonne,ale samemu można sobie je urozmaicać, kolacje też w formie bufetu, lecz nie zachwycają-ryby do bani. Poza tym hotel jest na wzgórzu ,wiec trzeba sobie podreptać od autokaru (o czym żaden opis tego miejsca nie wspomina.)POkoje są sprzątane codziennie, obsługa w hotelu przemiła. Niestety wielkim nieporozumieniem tej imprezy jest sam rezydent-Pan Kamil- który nie dość że nie mówi po chorwacku, ma słabą znajomość języka angielskiego ,a co najgorsze nie potrafi poprawnie wysławiać się po polsku(na jednym z ogłoszeń o wycieczce fakultatywnej widniał napis-cytuje"Proszę wziąć przybory do kąpania..."!! Z przykrością muszę stwierdzić że Pan K. nie posiada również kultury osobistej, sposób w jaki traktuje klientów biura jest skandaliczny- na pierwszym spotkaniu organizacyjnym usłyszeliśmy od niego; " Jeśli komuś coś nie pasuje to może wyjść" . Łatwiej załatwić samemu zamianę pokoju z pracownikami recepcji niż za jego pośrednictwem . Nigdy nie usłyszeliśmy od niego: " Czy jesteście Państwo zadowoleni z pobytu"- co było normą podczas innych wycieczek zagranicznych w podobnej cenie. Dziwę się organizatorowi, że zatrudniają tak niekompetentną osobę która bądź co bądź jest wizytówką ich biura!!
Sama miejscowość rzeczywiście przepiękna- cudowne pałace, parki, knajpki i inne atrakcje.
IP: 94.251.255.48
alessandra
Gość
To doprawdy zdumiewające, gdyż podczas mojego pobytu Pan Kamil był niezwykle miły i uczynny ( również w zakresie doboru, zmiany pokoju). Nigdy nie powiedział niczego co można by uznać za niekulturalne. Wręcz przeciwnie. Ponadto wiele razy usłyszeliśmy pytanie od Niego czy jesteśmy zadowoleni z tego czy tamtego i czy w czymś może pomóc, czy coś zmienić, jeżeli ktoś ma problem. Postarał się również o to, abym mogła zwiedzić m.in. Pulę, gdyż nikt z turnusu na tę wycieczkę nie zapisał się. Odprowadził do autokaru, zapoznał z przewodnikiem. Po wycieczce zainteresował się czy wszystko było w porządku, czy zgodnie z planem itd. Kiedy odjeżdżaliśmy do Polski był razem z nami przy autokarze, dopytywał nas ponownie o wrażenia z wakacji, pomagał pakować ( i znosił z tej "wielkiej":D góry ) torby, żartował w dobrym stylu. Było po prostu miło. Zatem ja oceniam osobę Pana Kamila w samych superlatywach.
IP: 213.5.202.174
basia
Gość
Byłam z mężem w hotelu OPATIJA w sierpniu. Pokój był w starej części z oknem nad recepcją. W pierwszym dniu było to denerwujące, ale póżniej nam to nie przeszkadzało. Pokój skromny ale bardzo czysty. Łazienka ok. Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone potrawy, ciepłe i smaczne. Dodając do tego ciepłe morze, piekne widoki, piekna miejscowość mozna napisac że było super. Rezydent p. Kamil miły, sympatyczny, pomagał w potrzebie. Był to nasz 8 wyjazd do chorwacji jeden z najlepszych z tym, ze nie jestesmy z tych co to za pare groszy liczą na super luksusy. Polecam biuro OK Service Bielsko -Biała.
IP: 217.153.81.186

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja - Hotel Opatija 3

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij