» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Dodaj opinię Opinie o hotelu Kantaoui Holidays

Strona: « < ... 16 17 18 19 20

Autor Treść
rozczarowana
Gość
LUDZIE NIE JEDZCIE TAM JAK CHCECIE MIEC DOBRE WAKACJE-LEPIEJ DOPLACIC I DO INNEGO-JEDZENIE STRASZNE-CALY CZAS TRZEBA CHODZIC DO KNAJP-PLAZA STRASZNIE DALEKO- W NASZYM POKOJU GRZYB ,Pekniete okno[zalalo nam pokoj] winda nie dziala ,smrod, syn wlascielki moze miec klucz do kazdego pokoju wiec lepiej nie trzymac cennych przedmiotow, araby w basenie sie kąpią,zjezdrzalnia na basenie nei dziala bo z opowiesci syna wlascieli 2 osoby sie w niej utopiły karaluchy mrowki robaki -KOSZMAR bylam juz w tunezji 4 razy i zawsze w 3 gwiazdkach ale nigdy czegos takiego nie przezylam-nikomu nie polecam
IP: 83.24.153.115
Podróżnicy
Gość
WITAJCIE urlopowicze i podróżnicy.
Jeśli zamierzacie jechać do tego hotelu to najpierw przeczytajcie naszą opinię, opinię mało wymagających turystów.
Wczasy w terminie wrzesień - październik 2009 liczba dni 14.
Hotel 3 gwiazdki (w ofercie) z zewnątrz prezentuje się średnio a raczej tylko jedna ściana frontowa może być zaliczona jako coś co przypomina hotel. W środku już lepiej - czysto i dosyć przyjemnie. Pokój zmienialiśmy 3 razy gdyż w jednym było słychać disco co noc do 4 rano w drugim były mrówki a ten ostatni w którym mieszkaliśmy do końca nawet ok. Posiadał balkon a na wyposażeniu TV, brak lodówki w każdym pokoju.
Teraz najważniejsze - jedzenie.
I tu porażka na całej linii !!! Jak tam będziecie bierzcie konserwy z Polski. Pierwsze wrażenie fajne ,ale potem jak przyszło co do czego....
Na śniadanie nabiał czyli mleko z płatkami, "mortadela" i jajka. To raczej standard. Czasem były naleśniki ale UWAGA!!! tylko po jednym na osobę. Poza tym surówki które nie poszły podczas obiadu. (kto je zieleninę na śniadanie? - nikt nie jadł) Jesz ile wlezie i zapomnij o wynoszeniu jedzenia bo non stop chodzi kelner i patrzy na ręce. Obiado-kolacja to już kataklizm. Trzeba było się dożywiać chodząc do sklepu po jedzenie gdyż na ten ostatni posiłek są przeważnie KOŚCI!!! Tak, kości obrośnięte tłuszczem albo spalonym mięsem. No i zielenina do tego i tak przez 14 dni. Rozmawiając z szefem kuchni (zna angielski o dziwo) obiecywał pizze i frytki ale te ostatnie były tylko raz twierdząc ze ziemniaki sie psują bo deszcz spadł (dziwne że u nas jest go więcej i z frytami nie ma problemu).
Obiady od 18 do 20 lecz często przychodząc przed 19:45 było wszystko wysprzątane i pretensje że za późno jesteśmy.
I wszędzie koty nawet jak jesz to masz go za sobą to już tam norma
Zaopatrzcie się w tabletki na przeczyszczenie bo to norma. Ja nigdy nie miałem problemów żołądkowych lecz się tam pojawiły.
Widok z pokoi to tylko plac budowy a jak i budowa to cięzkie maszyny budzą juz przed 7.
Basen jest ładny lecz jest w innej częsci hotelu oddalonym o ok 300m po drugiej stronie ulicy w którym nie ma stołówki.
Ceny w sklepie jak w Polsce może i nawet drożej.
Araby to dzicz!!! Uwaga na ten naród podczas robienia zakupów bo gdy nic nie kupisz tu jesteś wyzywany ile się da. Wciągają na siłę do sklepu najczęsciej kobiety
Plaża brudna choć sprzątana, wąska.
W zeszłym roku byliśmy w Turcji- Alanya. I moge powiedzic ze mimo ze hotel gorszy to jedzenie super tak jak i obsługa. Naród bardziej gościnny mimo że też Islam.
Zastanówcie się nad wyborem tego hotelu my nie polecamy!!!
IP: 84.10.227.95
ANia
Gość
boze ludzie!! Wy to jestescie nie normalni wszyscy!!Co Wy chcecie za luksusy za taka mala cene?Brudne ulice,brudne morze,nie mila obsuga,nie dobre jedzenie.Wescie sie opamietajcie wszyscy!To kraj arabski a nie Polska.I te ulice to najwiecej zasmiecaja turysci a nie ludzie z Tunezji.Bylam w bardzo duzo miastach w Tunezji...widzialam i najbogatsza i najbiedniejsza dzielnice...a prawda jest taka ze tam gdzie najwiecej turystow tam najbrudniej ;] Prawda ze duzo tunezyjczykow smieci a co w Polsce tego nie ma?..ale jest w Tunezji zrobiona specjalnie akcja przeciwko temu.W tamtym roku bylam w hotelu 5* super piekny hotel i wgl zajebisty...ale nie za 1200zl tak jak za ten... ;] Wiec co wy za taka cene chcecie? Obsluga mila,sprzataczki to caly czas sie usmiechaly...wszystko z chlopakiem trzymalam w pokoju paszporty,pieniadze,aparaty,telefony itd...nic nie zginelo.Jedzenie kazdy dla siebie jakies mogl znalesc.I to nie prawda ze np nalesniki dla jednym na osobe.Ci co pracowali na stolowce to mi jak najwiecej dawali jedzenia :) Nie wiem czy dla tego ze tak mnei i mojego chlopaka polubili czy co... :) MIelismy z nimi dobry kontakt moze dla tego... ale nie widzialam zeby ktos inny nazekal...i nei prawda ze chodzili i patrzyli po rekach...chodzili i sprzatali jak tylko mogli...A co do kotow to w Tunezji jest pelno kotow i w bardzo duzo hotelach sa koty...poza tym Minusza i inne koty to byly polki(kierowniczka hotelu)Pokoje byly czyste klima normalnie dzialala...a co to budowy obok osrodku to nie jest wina bior podrozy... oni tego tam nie stawiaja...Tunezja jest krajem rozbudowywujacym sie dopiero...jest stawianych pelno hoteli dla turystow.I nie kazdy arab jest taki ze na medinie ciagnie zeby kupowac...z moim chlopakiem sie tam zaprzyjaznilismy ze sprzedajacym az glupio do Polski leciec bylo nie zegnajac sie :) Duzo arabow zajebistych z harakteru...i w tamtym roku tez z nie jedym sie zaprzyaznilam...a jednego widuje prawie codziennie bo w Polsce jest :) Jedyna rzecza ktora mi tam brakowalo w tym hotelu to bylo to ze nie bylo animatorow... ;( ale tak na prawde bardzo mi to nie przeszkadzalo dla tego ze poznalismy tam innych wiec bylo z kims iedziec i wgl... poza tym z obsluga hotelu siedzielismy tez szczegolnie tymi z basenu...i Alim z ktorym mamy kontakt :) Wiec ludzie na nastepny raz zastanowcie sie gdzie jedziecie... i pomyslcie troche za nim wyklupicie wycieczke do innego kraju i innych zwyczajow i kultury...jak chcecie luksosow kupcie sobie jakas za 5 tys a nie marudzicie.... bo wlasnie przez takie wasze gadanie przed wylotem do tego hotelu sie balam ze bedzie strasznie ale naszczescie milo sie zaskoczylam.. lepiej dmuchac na zimno ;)
IP: 217.113.235.248
ANia
Gość
A i uwierzcie mi Tunezja nie jest taka straszna jak ja opisuja... wiem bardzo duzoo o tym Kraju i o ludziach... moze nie kazdy jest tam kochany i wgl ale to juz tak jest wszedzie ;]
IP: 217.113.235.248
anonim
Gość
uwazajcie! wychowawca moze byc niejaka wioletta f. ktora zepsula wszystkim wyjazd! wydzwaniala do naszych rodzicow np.po 24 dlatego ze sie spozniles/ las 10 minut przed cisza...np. moj tata juz wtedy spal i nawet jego wkurwiala ta gruba niemila baba.
nikt jej nie lubial, widac ze to nauczycielka 1 piwko wypiles miales jazdy juz do konca, ciagle wszystkich chciala odsylac do domu, nic jej sie nie podobalo, krzywila swoja morde ciagle, wydzwaniala do moich starszych ktorzy mieli to w dupie.
jednym slowem odradzam! ona tam jest rezydentem, kobieta masakryczna, widac ze nauczycielka.
pozdrawam
IP: 83.29.167.247
allle
Gość
hmm a co do syna właścicieki ma ktoś z nim jakiś kontakt ?
PS Pani Wioletta była okay
IP: 87.206.83.163
tambylcowie tu
Gość
JESTESMY W POL ARABOWIE
czyli mojego chlopaka ojciec tunezyjczyk a moj irakijczyk
co to ma do kantoui holidays- ANO
wrocilismy z tamtad jakies 2 tygodnie temu! NIE RADZIMY NIKOMU KTO NIE ZNA JEZYKA JECHAC TAM!!
ten hotel nie zasluzyl na 3 gwiazdki!! tylko polacy z europejczykow tam jezdza bo wlascicielka to POLKA i nie moze innym tego kitu wcisnac tylko swoim rodakom..
moj chlopak byl w wiekszosci hoteli w tunezji i tak - trzy gwiazdkowe hotele sa dobre - ale takiego gowna jak kantoui holidays nigdy nie widzial!!
nie jest to hotel jesli jedziecie tam wypoczac, jesli jestescie odwazni i macie zamiar podrozowac na wlasna reke,znacie jezyk,i nie macie zamiar spedzac czasu w hotelu ani na basenie to okey, ale ludzie,nie za te pieniadze..lepiej doplacic sobie po 200 zl i naprawde miec super wakacje..
my tak szczerze spedzilismy w tym hotelu nie wiecej niz 5dni..potem zmienilismy hotel na MONASTIR CENTER..calkiem inny kraj mozna powiedziec-a tylko hotel zmienilismy...
znamy jezyk,wiec wiemy ze sluzba jest bardzo negatywnie nastawiona na polakow..jesli sie daje napiwki to okey,ma sie czyste reczniki raz na jakis czas..ale bez tego nawet nie licz na to..
plaza hotelowa NIE istnieje.."przyslowiowy dinar" za lezaki na plazy to dokladnie 6dinarow..teraz wyobraz sobie ze codziennie musisz zostawic napiwek to jednym to drugim,6dinarow na lezaki, no i na dojazd do kantoui - bo hotel nie lezy w znamym miescie kantoui tylko miedzy souss a kantoui..wszedzie niestety trzeba dojezdzac..
Nasza rada : doplac i spedz spokojne wakacje,przywiez ze soba wypoczeta i opalona dziewczyne a co najwazniejsze DOBRE wrazenie z tunezji..bo kantaoui holidays tego ci nie zapewnie

aa..tzn byla jeszcze z nami wycieczka napalonych mlodziutkich polek,one sie glosno chwalily ze "przyjechaly na arabow"
im sie BARDZO podobalo..tunezyjczykom tez..i dzieki takim jak one,polki w tym hotelu sa bardzo hamsko podrywane, przez sluzbe jak i przez reszte gosci
IP: 77.212.210.106
beti
Gość
Zupełnie nie polecam, każdy z miejscowych aż się krzywił, jak mówiłam, w którym hotelu mieszkam. Jest to dość szemrany hotel w niezbyt ciekawej dzielnicy :> W nocy bardzo głośno - w hotelu znajduje się dyskoteka (w praktyce podobno tylko dla mężczyzn), na śniadanie zawsze jajka, na obiad kurczak, na kolacje jajka ze śniadania, czasem nawet załapią się na następny dzień - łatwo zauważyć, wonieje od nich i są zielone ;) W hotelu chyba jedna osoba (która jest tam czasami) mówi po angielsku, ew. niemiecku, reszta tylko po francusku i arabsku. Na początku dostaliśmy pokój bezpośrednio po kimś - z wymiętą pościelą, śmieciami w koszu, bez wody w łazience. Z wymianą właściwie nie było problemu, tylko ciężko znaleźć odpowiedni pokój - np. jest bez klamki, nie da się otworzyć, bez prądu, wody etc ;-) Obsługa raczej miła, chociaż niektórzy np. nie chcieli wymieniać pieniędzy w recepcji (a teoretycznie była taka opcja). Ciszę nocną, oprócz głośnym tambylców w hotelu, zakłócają np. odbywające się w KH wesela, bójki czy takie różne "atrakcje". W Tunezji byłam we wrześniu, więc okazało się, że część hotelowa z basenem, widoczna w folderkach jest już zamknięta, zakwaterowano nas więc w zwykłym, małym budyneczku z bajorkiem wewnątrz. Za dinara uprzejme pokojówki wysprzątają wszystko. Za tę cenę jest naprawdę wiele ciekawszych i lepszych hoteli, jeżeli macie możliwość - trzymajcie się z daleka od Kantaoui Holidays ;)
IP: 94.40.42.196
Caroline Fatima
Gość
Obiady od 18 do 20 lecz często przychodząc przed 19:45 było wszystko wysprzątane i pretensje że za późno jesteśmy.
I wszędzie koty nawet jak jesz to masz go za sobą to już tam norma
Zaopatrzcie się w tabletki na przeczyszczenie bo to norma. Ja nigdy nie miałem problemów żołądkowych lecz się tam pojawiły.
Widok z pokoi to tylko plac budowy a jak i budowa to cięzkie maszyny budzą juz przed 7.
Basen jest ładny lecz jest w innej częsci hotelu oddalonym o ok 300m po drugiej stronie ulicy w którym nie ma stołówki.
Ceny w sklepie jak w Polsce może i nawet drożej.
Araby to dzicz!!! Uwaga na ten naród podczas robienia zakupów bo gdy nic nie kupisz tu jesteś wyzywany ile się da. Wciągają na siłę do sklepu najczęsciej kobiety
Plaża brudna choć sprzątana, wąska.
W zeszłym roku byliśmy w Turcji- Alanya. I moge powiedzic ze mimo ze hotel gorszy to jedzenie super tak jak i obsługa. Naród bardziej gościnny mimo że też Islam.
Zastanówcie się nad wyborem tego hotelu my nie polecamy!!!



czlowieku wez sie do cholery lecz:/ jak ci nie pasuje siedz na dupie w polsce:P zalosny jestes z tym co napisales <lol2> ja normalnie siedze i smieje sie z ciebie jak mozna najglosniej takiego debila jak ty w zyciu nie widzialam <lol2> ja osobiscie mieszkam i pracuje w tunezji:) a uwierz mi my jak patrzymy na was "na tych którzy przyjeżdzają spieprzyć innym humory" to poprostu zastanawiamy sie gdzie sie takie cioty rodza:) a araby to nie dzicz:) tylko osoby które umieją sie bawić:) ja osobiście jak patrze na polaków to wiekszosc z nich wyzej sra niz dupe ma to po pierwsze i po drugie siedza tylko i piją alkochol :P ZAŁOSNE!!!! jestem animatorka wiec wiem jak to jest <lol2> zastanow sie głabie co piszesz xD
IP: 83.24.118.84
łał
Gość
czlowieku wez sie do cholery lecz:/ jak ci nie pasuje siedz na dupie w polsce:P zalosny jestes z tym co napisales <lol2> ja normalnie siedze i smieje sie z ciebie jak mozna najglosniej takiego debila jak ty w zyciu nie widzialam <lol2> ja osobiscie mieszkam i pracuje w tunezji:) a uwierz mi my jak patrzymy na was "na tych którzy przyjeżdzają spieprzyć innym humory" to poprostu zastanawiamy sie gdzie sie takie cioty rodza:) a araby to nie dzicz:) tylko osoby które umieją sie bawić:) ja osobiście jak patrze na polaków to wiekszosc z nich wyzej sra niz dupe ma to po pierwsze i po drugie siedza tylko i piją alkochol :P ZAŁOSNE!!!! jestem animatorka wiec wiem jak to jest <lol2> zastanow sie głabie co piszesz xD


łał, jaka kultura! Hotel beznadziejny to fakt. ale animatorka to zdecydowanie największy powód by ten hotel omijać
IP: 212.106.16.38

Strona: « < ... 16 17 18 19 20

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij