» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio - Hurghada

Sunny Days El Palacio - Hurghada

Sunny Days El Palacio oferty Sunny Days El Palacio opinie

Strona: « < ... 110 111 112 113 114 115 116 117 > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 26
Prześledź to forum, już gdzies podawałam jej skyp'a.
IP: 79.189.242.218
Użytkownik
Posty: 26
Paula, a jakiej pomocy potrzebujesz od Judyty? :)
IP: 79.189.242.218
paula
Gość
od Judyty zadnej:)a oprócz skyp"a masz moze e-maila,facebook Judyty??
IP: 83.4.135.87
julia
Gość
Nic nie piszecie na forum o Magecie czy on już tam nie pracuje .Jest to bardzo przystojny greko egipcjanin,czy ktoś coś wie
IP: 83.6.194.6
Bart
Gość
witam, a zna ktoś taki utworek, który często tak leciał, coś BOMBAY...
będę wdzieczny za podpowiedź co to...bo fajne :)
pzdr
IP: 88.156.106.208
megi
Gość
Maget nie jest żadnym Grekiem.nadal jest w Sunny,ale tak do wiadomości wszystkich wielbicielek to facet jest zajęty i to z powodu przeuroczej dziewczyny z Polski.rozmawiałam z nim więc info jest pewne.forget of him:-)
IP: 83.5.239.36
julia
Gość
On jest tak zajęty jak wszyscy egipcjanie !!!!!!!!!!!
IP: 178.42.84.35
julia
Gość
A przeuroczych dziewczyn jest tam całe morze i nie tylko z Polski.
IP: 178.42.84.35
megi
Gość
Julia to nie ten typ.
IP: 83.5.230.63
julia
Gość
Megi chyba tam jezdzisz od niedawna on preferuje rosjanki
IP: 83.6.189.79
megi
Gość
od dawna Julia,ale chyba nie miałaś okazji z nim pogadać.Rosjanki preferują jego jak większość innych facetów,ale to odrębny temat.facet ma poukładane w głowie.to nie Casanova chociaż na takiego wygląda.
IP: 83.5.225.48
justyna
Gość
mam pytanie do osób,które w ostatnich 2-3 tygodniach były w Sunny Days.czy Maged tam wciąż pracuje?z góry dziękuję za wszelkie informacje.
IP: 83.5.239.237
paula
Gość
witam.ponownie proszę o namiary na animatorkę Judyte(oprócz skyp'a).
IP: 83.26.94.175
Użytkownik
Posty: 26
jblach1987@o2.pl
IP: 92.63.36.3
paula
Gość
dziekuje ślicznie:)
IP: 83.11.236.115
Ada
Gość
cześć wszystkim! Mam prośbę, czy mógłby ktoś przesłać linki do piosenek które leciały w czasie animacji tak mniej więcej od 25.09? Póki co mam tylko Nancy Ajram - Mo'gabah i dwie z wieczornych animacji dla dzieci ;) Bedę bardzo wdzięczna! :)
IP: 83.28.135.78
gość
Gość
Ojej nikt nie jeździ do S el P. Zrobiło się nudno
IP: 83.28.179.69
Juja
Gość
Witajcie!!! Jadę do El Palacio 4 listopada!!! Miałam jechać nieco w cześniej, ale czekaliśmy na jakiegoś lasta, no i niestety nie doczekaliśmy się. Ceny nie chcą specjalnie spadać. Udało nam sie złapać dosyć atrakcyjną cenowo ofertę, ale pierwszy raz jedziemy z biura Africano Travel - nie mam pojęcia jak funkcjonuje to biuro ale mam nadzieję, że dolecimy, wypoczniemy i wrócimy. Czekam na wyjazd z niecierpliwością i zawsze tam wracam z tymi samymi emocjami, mimo że od ostatniego mojego tam pobytu minęło nieco ponad 5 miesięcy!!!
IP: 195.39.216.146
didi
Gość
Juja mam nadzieję, że wypoczniesz i będziesz się świetnie bawiła!!! Ale spodziewaj się w hotelu sporej ilości lokalnych. Akurat w tym terminie przypada ich kilkudniowe święto Eid al Adha
IP: 79.186.62.6
agata
Gość
ja byłam w tym hotelu niedawno i szczerze mówiąc to nie mam jakiejs szczególnie dobrej opinii na temat tego miejsca hotel juz nieco sie "zużył" pokoje moze i sa przestronne ale ich wystrój nazwałabym raczej tandetnym i niechlujnym................... meble na balkonie tez od czasu do czasu moglyby byc czyszczone brak windy przynajmniej w tym skrzydle w którym ja byłam w 5o stopniowym upale kiiedy ma się zatrucie jest to naprawde duze utrudnienie. co do zatrucia uwazam ze jego powodem jest obzydliwa brudna stołówka bo restauracja tego nazwac nie mozna gdzie arabskie dzieci siedza na stołach w pampersach a kelnerzy wycierajac stoliki zrzucają wsyzstko na podloge;/ przyczyna tego wszystkiego sa dzikie tłumy pchające sie od pierwszej minuty zeby zjesc ....obsułga cieżko powiedziec ale zdarzyl mi sie jeden pan ktory na sile wyrwal mi walizke i koniecznie chcial ja zaniesc do pokoju,przyszedl z nia po około godzine (była 3 w nocy) i nie chcial wyjsc oczekujac pieniedzy...................
IP: 83.28.214.72
Juja
Gość
Witaj Didi!!! Tak wiem o Eid al-Adha. Nie wiesz przypadkiem kiedy ono dokładnie wypada - 5 czy 6 listopada?
A tak poza tym to niech sobie lokalni świętują w "naszym" hoteliku. Wolę ich aniżeli naszych wschodnich braci.
Bardzo tęsknię za moim morzem, moją plażą i moim leżakiem - mam nadzieję, że jakoś wytrzymam jeszcze te 12 dni!!!!!!!
IP: 83.27.77.185
ewcia36
Gość
Też byłam w tym hotelu teraz we wrzesniu. Hotel ok, a jeszcze lepsza cena. Pani w biurze podróży znalazla nam go na 2 tyg za 1459 zł !!! Polecam Biuro Podróży SOLEMAR z Oleśnicy, obsluga rewelacja, a ceny wyszukuja naprawde chyba najtansze na rynku, zreszta 5 lat temu bylam z innego biura w tym samym hotelu w pazdzierniku za 3000!!! W Solemarze nie naciagaja a oferuja naprawde bardzo tanie oferty wczasów. POLECAM
IP: 109.199.1.24
didi
Gość
Juja- szczerze nie wiem, ale Ty już dawno znasz odpowiedź na swoje pytanie ;)))))
IP: 79.184.158.17
GOŚĆ
Gość
JESZCZE TYLKO 4 DNI I MOGĘ OD WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW SUNNY EL PALACIO POZDROWIĆ LUDZI TAM PRACUJĄCYCH
IP: 95.49.238.159
Juja
Gość
No cóż z El Palacio wróciłam, ale nie wróciłam jeszcze do realnego świata. Depresja pourlopowa trzyma mnie już piąty dzień. Byłam dwa tygodnie. Pierwszy tydzień pokrywał się z dniami świątecznymi muzułmanów, w związku z świętem Eid al-Adha. Było fantastycznie, wesoło, kolorowo i bardzo ciekawie. Byłam w Hurghadzie osiem razy, z czego dwa razy miałam okazję przekonać się jak świętują Ci ludzie (raz byłam pod koniec Ramadanu i teraz). Muszę przyznać, że jest to ciekawe przeżycie. Np. Memsza, po której zwykle spacerują Polacy, Rosjanie i trochę innych nacji, pełna była świętujących Egipcjan, dzieci szalały do nocy, grała muzyka i było bardzo, bardzo głośno. W hotelu było sporo Egipcjan i bardzo odpowiadało mi to, bo Rosjanie zniknęli w tłumie. W drugim tygodniu wszystko wróciło do normy tj. znowu na pierwszy plan wysunęli się Rosjanie i my. W hotelu bez większych zmian, oczywiście porównuję ów stan do okresu porewolucyjnego, czyli do mojego majowego pobytu. Był to mój piąty pobyt w El Palacio i jak zwykle wróciłam zadowolona i wypoczęta, a to dla mnie i moich bliskich jest najważniejsze. :P :P :P
IP: 83.4.27.162

Strona: « < ... 110 111 112 113 114 115 116 117 > »

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio - Hurghada

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij