» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja - Hotel Opatija 3

Chorwacja - Hotel Opatija 3

Strona: « < ... 3 4 5 6 7

Autor Treść
Kobi24
Gość
Kinga i jak podobało się? Ja jestem zadowolony z urlopu:) Opatijka pikna, byliśmy na jeziorach pletwickich, tam to już w ogóle pięknie:) ogólnie okolica fajna, jestem zadowolony:)
IP: 178.37.55.52
Helena
Gość
Byłam w tym roku we wrześniu w Chorwacji w hotelu Opatija i jestem bardzo zadowolona. Biuro wywiązało się z proponowanej oferty jak należy. Hotel Opatija tak jak na zdjęciu, miejscowość piękna. Zgadzam się z allessandrą, Pan Kamil jest bardzo kompetentną osobą, miłą i zawsze gotowy do pomocy. Było super i naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Polecam wyjazd do Chorwacji,miejscowość Opatija, hotel Opatija z biurem podróży OK.S.
IP: 193.93.68.19
Kobi24
Gość
a co do Kamila, luźny koleś:) wszystko idzie z nim załatwić, nawet rakijke na koniec skombinował:) mocna jak petarda:D
IP: 85.14.87.203
Użytkownik
Posty: 1
Skąd: Poznań
Ja na posezonowe wakacje w Chorwacji wybieram się za miesiąc. Prawdę mówiąc nie przejmuję się zbytni jaki będzie mój hotel. Po prostu nastawiam się pozytywnie. Jeśli hotel będzie kiepski to potraktuje to jako doświadczenie i coś innego. Nie ma co się stresować przecież. I tak w hotelu będę tylko spać. Urlop nie jest przecież po to aby siedzieć w hotelu, przynajmniej jak dla mnnie.
IP: 87.174.240.146
Użytkownik
Posty: 17
siemano:) a ja bardzoo zadowolona:) było pięknie:) co do Plitvic to w tym roku tam nie byłam, bo 2 lata temu byłam ale przynaje ze naprawde piękne widoki:) co do Kamila owszem też złatwił nam rakije:D moca, mocna:D:D hihi i naprawde spoko koleś:) duzą ma wiedze na temat Opatji i okolic:) naprawde polecam z ok services:) a u Ciebie jak?? hotel istria?? podobało się widze po komentarzach:) Pozdrawiam!:)
IP: 93.105.23.165
sylverka
Gość
Przeczytałam wszystkie wypowiedzi i zarezerwowałam wycieczkę z OK Services do hotelu "Opatija". Jedziemy z mężem 30.06, już nie możemy się doczekać :o
IP: 37.152.25.24
baśka
Gość
Witam Ja z moją rodzinkĄ wybieram się do tego hotelu 16. lipca . Bardzo chciałabym wiedzieć jaka będzie opinia od Pani . Bardzo się boję o podróż gdyż jedziemy z dwulatkiem , a i pokój był odpowiedni . Dużo naczytałam się opini i oglądałam zdjęć ( te pokoje na poddaszu , są straszne . Pozdrawiam
IP: 77.254.27.109
west1974
Gość
Witam właśnie wróciłem z Opatiji z Hotelu o tej samej nazwie Opatija powiem tak miejscowość przepiękna jedzenie w Hotelu pycha w domu napewno nikt tak nie jada chyba 10 kilo mi przybyło, co do pokoju ja nie miałem zastrzeżeń sam hotel ma lata świetnośći za sobą stare meble i tym podobne ale najważniwjsze że było czysto codziennie sprzątane wymieniane ręczniki dla mnie OK i nie słyszałem żeby ktoś narzekał pokój miałem na ostatnim 4 piętrze bez klimy było cięzko nawet przy otwartym oknie a mega upałów nie było w dzień 30-32 stopnie w nocy około 20 stopni więć przy większej temperaturze może być naprawdę cięzko bez klimy deszu nie widziałem przez cały pobyt. Jeśli chodzi o wycieczki to byłem na fish pikniku 40 euro płyniemy statkiem na 2 wyspy krk i jeszcze jakaś nie pamiętam w tym obiad poczęstunek wino rakija muzyka dla mnie wodtrysków nie było bo byłem w Grecji na wyspie Skiatos i chyba piękniejszej już nie zobaczę więc trochę załowałem że nie dołożyłem i nie pojechałem do wenecji natomiast jeziora plitwicke trzeba zobaczyć normalnie bajka widoczki przepiękne. Na koniec powiem pare słów o rezydencie pan Kamil dla mnie właściwy człowiek na właściwym miejscu to tylko człowiek a ma naprawdę mase pracy dziwię się jak on to wszystko ogarnia prawdziwy szacun , wieć dla mnie ludzie co wypisują jakieś bzdury na pana Kamila to poprostu kłamcy albo jakieś niedojdy życiowe co chcą na siebie zwrócić uwagę. Potsumowująć cały pobyt wraz z żoną były to dla nas najlepsze wakacje a księżniczki princesy keny i ksiąnżulka niech sobie jadą na szenszyle czy karaiby za 10 000tyś za osobę i wtedy nie będą tutaj narzekać bo w opatiji za 2 000 tyś złotych klamek nie będą mieć w pokoju.
IP: 89.70.44.202
baśka
Gość
Witam !!! Dziękuję bardzo za informacje. Mam jeszcze jedno pytanko- jaki autokarem Państwo jechali ( jaka firma ) i czy wszystko było planowo . Z góry bardzo dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam
IP: 178.37.25.95
west1974
Gość
Autokar był nie najgorzy w skali 1 do 5 dałbym 4 minus nie pamiętam nazwy ale naprawdę nie było tagedi co miało być w autobusie to było czysto telewizor ubikacja i tyle byłem juz z tym biurem w grecji i bułgari średnio jechaliśmy 30 godzin i na te trasy autokary były z tej wyższej pułki ale naprawdę te 14 godzin to dla nas był pikuś , autokar jechał prosto do Opatiji natomiast do drugiej miejscowości Novo vidolski jechał drugi podobnej klasy były średniej wielkości siedzenia były przydzielone a w drodze powrotnej był jeden długi z wyszej pułki oczywiście w skali 1-5 to piąteczka i najpierw zabrał ludzi z novo vidolski potem podjechał do Opatiji i w drodze powrotej lekki bajzel bo każdy siadał gdzie chciał i to może jedyny niesmaczek nie powiem że mój ale zdarzyło się że rodzina wsiadająca jako ostatnia siedziała rozdzielona powiedzmy mąż z przodu a żona z dziecmi z tyłu ale nikt nie protestował myślę że każdy był zadowolony z wakacji biorąć po uwagę że człowiek wraca do kraju i słyszy że kolejne biuro zbankrutowało Sky club i Triada.
IP: 89.70.44.202
greg
Gość
napisz jak wygląda plaża i czy jest serwis plażowy, z góry dzieki
IP: 89.74.214.20
kingaa20
Gość
ja jak byłam w zeszlym roku, to nie bylo "servisu plazowego" kazdy mial swoj, pozatym, hotel super, czysty, piekny zadbany. a Jedzenie wysmienite!:) taki wybor ze hohohoo.
co do plazy to jak to w chorwacji beton i beton, gdzie niegdzie kawaleczek plazy wysypanej piaskiem. pozatym wyjscie do moza troche strone ale da rade:) widoki piekne!:) kamil-rezydent-super gosc!:)
Pozdrawiam i zycze udanego urlopu!
IP: 178.235.123.22
kingaa20
Gość
moge podeslac fotki na meila:)
pzdr:)
IP: 178.235.123.22
greg
Gość
kingaa20 mój mail: gregorpas@wp.pl proszę o te fotki
IP: 89.74.214.20
baśka
Gość
Witam !! Pani Kingo jeśli można to ja też bardzo proszę o fotki : amgruszka@o2.pl
IP: 77.254.6.185
sylverka
Gość
Wróciliśmy wczoraj :) Bardzo zadowoleni. Było trochę malkontentów, ale nam się strasznie podobało. Podróż autokarem super, bo jedzie się nocą, a rano jest już na miejscu. Autokar naprawdę pierwsza klasa - jak ktoś już wyżej pisał "samolot na kółkach" :P Z powrotem za to mieliśmy dwupiętrowy, więc też atrakcja. Autokar zatrzymuje się po drodze na stacjach gdzie toaleta jest za darmo (oprócz toalety na granicy polsko-czeskiej). Po przyjeździe zostawia się bagaże w pokoiku, który jest zamykany na klucz, można się przebrać, przepakować, umyć itp. i np. iść na plażę albo obejrzeć miejscowość, bo pokoje dostępne są dopiero od godziny 14. Jedzenie pyszne - w formie bufetu. Na śniadanie zawsze to samo, ale spory wybór, napoje w cenie (polecam caffee machiato z ekspresu :), przy obiedzie duży wybór, zawsze jakaś rybka (np. rekin ;) i mnóstwo pysznych ciast i ciasteczek. Za napoje trzeba płacić niezłą kasę, więc nikt prawie z tej opcji nie korzysta. Chorwacja ogólnie droga (jak pojechaliśmy na wycieczkę do Wenecji - bardzo polecam jechać z rezydentem Kamilem!, to byłam zaskoczona, że tam jest taniej niż w Opatij) - 1,5 litra napoju to ok. 7zł, gałka loda ok. 4zł, lód typu magnum ok. 9zł. Opatija jest po prostu przepiękna, mnóstwo zieleni, kwiatów i zabudowań w secesyjnym stylu. Niestety jeśli chodzi o pamiątki to wybór mały, kiepski i wszystko drogo. Warto poszukać czegoś w mniejszych miasteczkach albo na wycieczkach. Polecam wybrać się do Trsatu (sanktuarium Matki Bożej i zamek), na Veprinac (kościółek i wioska z XV wieku) - autobusem lub górskim szlakiem, do Wenecji i do parku narodowego Plitvice. Rezydent Kamil faktycznie świetny. Pokoje w hotelu skromne ale czyste. Osoby, które wolą lepszy standart mogą dopłacić 10 euro dziennie za tzw. klimatyzację i dostać pokój w odnowionej części hotelu. Podobno tam pokoje są dużo ładniejsze. Nam akurat standard nie przeszkadzał. Hotel położony przy ulicy, więc w nocy trochę głośno, ale w Opatij nie ma hotelu, który by nie był przy ulicy. Do głównej betonowej plaży bliziutko, ale my preferowaliśmy kamienistą plażę dziką (ok. 10 minut wzdłuż wybrzeża w prawo). Bez butów do pływania się nie obejdzie ;) koszt ok. 25 zł w Polsce, w Chorwacji też mniej więcej tyle wychodzi. Lepiej kupić całe plastikowe, a nie te materiałowe, bo niestety się niszczą.
Wyjazd do Polski jest bardzo późno - u nas było to ok. 11 w nocy, więc też od razu się zasypia. Pokoje trzeba zdać do 11, a bagaże zostawia się w tym samym pokoiku co przy przyjeździe. Do wyjazdu można korzystać ze wszystkich udogodnień w hotelu.

Pani Basiu, co do podróży z maluchem, to zależy. Naszym autokarem jechały 3 rodzinki z małymi dziećmi - co prawda nieco starszymi, myślę, że tak 4 albo 5 lat. Jak je zobaczyłam, to myślałam, że będą płakać całą drogę, a one zaraz zasnęły i właściwie nie było żadnego problemu. Jeden chłopiec chyba tylko raz wymiotował. Jeśli pani maluch dobrze znosi podróże, to powinno być w porządku :)

Ja też podeślę Państwu zdjęcia z Opatji i jeśli mają Państwo jeszcze jakieś pytania, to proszę śmiało ;)
IP: 37.152.19.157
baśka
Gość
Bardzo dziękuję za pomocne informacje jeśli jest możliwość to proszę o zdjęcia . jESZCZE JEDNO PYTANKO _ CENA WYCIECZKI DO WENECJI TO 78 EURO CZY , SĄ JESZCZE JAKIEŚ DODATKOWE KOSZTY ??? Pozdrawiam
IP: 77.254.23.139
sylverka
Gość
Dochodzi jeszcze koszt tramwaju wodnego - 7 euro za osobę za bilet, który kupuje się już we własnym zakresie. Ale naprawdę warto! Wenecja po prostu cudowna, a wycieczka zorganizowana przez rezydenta Kamila dopracowana w każdym szczególiku. Nikt się nie będzie na niej nudził, nie ma na co narzekać.
IP: 31.0.6.91
kingaaa20
Gość
Witam, przepraszam, ze jeszcze zdjec nie wyslalam, ale dopieor teraz odczytalam meile:) jutro postaram sie juz napewno wyslac Panstwu pare fotek:) i kto jeszcze chetny czekam na meila do jutro to wysle juz hurtowo:) PZdr:) i życze milego wypoczynku!:)
IP: 178.235.123.22
Bastiano
Gość
kingaaa20 i sylverka ...mogę prosić o zdjęcia na maila również?
Czy ciężko porozumieć się w Chorwacji?
IP: 83.238.228.143
Bastiano
Gość
Bastiano napisał
kingaaa20 i sylverka ...mogę prosić o zdjęcia na maila również?
Czy ciężko porozumieć się w Chorwacji?
seba1990@poczta.fm
IP: 83.238.228.143

Strona: « < ... 3 4 5 6 7

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja - Hotel Opatija 3

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij