» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... > »

Autor Treść
Kamil
Gość
A powiedzcie mi, gdzie korzystniej wymienić złotówki na Euro, u nas czy w Grecji?
IP: 80.52.230.162
bbb
Gość
Kamil, w Grecji raczej nie wymienisz złotówek na euro.......tak myślę.
IP: 89.200.227.216
Kamil
Gość
oki, to zrobię to w PL, tylko że aktualny kurs Euro... idzie złapać się za głowę.

A powiedz mi, z wymianą dolarów na euro na miejscu nie będzie problemu? Bo wymieniając w Polsce następuje podwójne przewalutowanie...
IP: 91.150.151.87
bbb
Gość
Nie mam pojęcia, myślę, że najlepiej skontaktować się z biurem podróży, oni powinni mieć info na ten temat.
IP: 89.200.227.216
Kamil
Gość
okej, dzieki.
IP: 80.52.230.162
Użytkownik
Posty: 72
Dolar jest taką walutą, że nie ma problemu,żeby go wymienić na Euro w kantorach w Grecji
IP: 89.230.73.195
Aga
Gość
Olimpic Beach.... cuudne wspomnienia i pełen album ... musza wystarczyc na kolejne 10 m-cy... bo za oknem jesień:((
IP: 91.196.12.154
Monika
Gość
Kto jedzie w środę z Krakowa? :)
IP: 89.69.103.136
Paweł
Gość
Ja wybieram sie w te srode. Mam nadzieje, ze pogoda dopisze. Do zobaczenia w autokarze :)
IP: 89.72.221.4
K....
Gość
Każdy opisuje tutaj plusy wyjazdu, a może warto by tak opisać jego minusy, zastrzeżenia do biura, hotelu, miejscowosci itp?
IP: 83.14.68.238
Monika
Gość
Pogoda z tego co patrzylam bedzie swietna, temperatura tylko jednej nocy spadnie do 15 stopni, tak to caly czas 20-22, a w dzien minimum 25 :) mam nadzieje ze trafi sie fajne towarzystwo bo ostatnio jechalam z niezla geriatria ;)
IP: 188.147.62.58
Paweł
Gość
Jak bylem w biurze, to podpytalem sie babki jak wiekowo - mniej wiecej - stoi grupa i z tego co widzialem to rozpietosc jest dosc spora. Czytala mi rocznikami i wychodzilo od 50 do 92 z tego co pamietam. Ilosciowo wychodzilo na oko po rowno.
IP: 89.72.221.4
Nowohucianie
Gość
Moniko atmosfera napewno bedzie dobra jak cos to szukaj Marcinów w autokarze w srode i pijemy wodke :D
IP: 84.10.161.177
bbb
Gość
ale ucichło, opalenizny zeszły, wszyscy bakają na następne wakacje :) pozdrawiam Was pracusie
IP: 89.200.227.216
bbb
Gość
w ofertach można już przebierać :) ja w tym roku nigdzie nie jadę, ale będę tutaj
IP: 89.200.227.216
Aga
Gość
;))) jedziemy znowu do Olimpic Beach ;)) w zeszlym roku cuuudnie bylo ze musielsmy sie znow zdecydowac ;))
tylko ze wybralismy biuro podrozy OSKAR.... czy ktos cos o nim slyszal??? nie padnie mi do lipca?/???
pozdrawiam i licze na jakies rzetelne info ;))
pozdrawiam przyszlych urlopowiczow
IP: 91.196.12.154
Baśka
Gość
A ja jadę pierwszy raz i mam nadzieję, że tam jest tak uroczo jak opisujecie. 28 czerwiec, biuro podróży Antałek, hotel Enastron. Może są jacyś współtowarzysze podróży?
IP: 194.88.244.80
Wojtek
Gość
Ktoś tu pyta o bp,Oskar,korzystałem już z ich oferty kilka razy/ w tym roku też mam wykupiony wyjazd do Hiszpanii.To dosyć solidne biuro wywiązują się z tego co w umowie.chociaż też potrafią na tydzień przed wyjazdem odwołać imprezę z powodu braku odpowiedniej ilości chętnyc,Kasę co prawda zwracają bez problemu ale co to za pociecha...Olipic piękne wspomnienia byłem już trzy razy i napewno jeszcze się tam wybiore ,hotel Enastron też bardzo przytulny...
IP: 83.30.158.244
zgaga
Gość
Czy ktoś jedzie do Kokino Nero z Fun Clubem od 28 czerwca , czy firma jest solidna?
IP: 88.156.226.199
www
Gość
My również jedziemy do OB do Apolonii z OSKARem i na pewno nie odwołają ;) Pani w biurze mówiła że lipiec i sierpień już praktycznie zarezerwowane ;)
IP: 46.175.112.5
Ania
Gość
Witam, mam pytanie czy ktoś korzystał z usług biura podróży greckiewakacje . pl ?

co możecie o nich powiedzieć?
IP: 46.112.71.52
Klaudia
Gość
My wybieramy sie z millenium travel autokarem do OB. Po 4 latach w Bułgarii mała zmiana :) Czy dziecko 5letnie spokojnie da rade w autokarze tyle godzin? Bo Bulgarii jezdzilismy autem i bylo ok:)
IP: 95.160.28.154
awm
Gość
greckie wakacje.pl to spadkobiercy upadłych aquamaris i ok services travel. Oferty te same , pracownicy , podobno nawet meble...
IP: 89.25.166.100
Użytkownik
Posty: 72
Ania napisał
Witam, mam pytanie czy ktoś korzystał z usług biura podróży greckiewakacje . pl ?

co możecie o nich powiedzieć?


Po niedawnych historiach z Aquamarisem i O.K. Services Travel , ja bym nie ryzykowała i nie wpłacała pieniędzy Greckim wakacjom, skoro wiadomo, że to kontynuator tamtych biur, które oszukały setki ludzi, nie wysyłając ich w ogóle na wczasy albo zostawiając za granicą .
Jeżeli takie biura nie będą miały klientów , to przestaną istnieć. Mam nadzieję, że ludzie już nie dadzą się oszukać Greckim wakacjom.
IP: 89.230.70.230
Ania
Gość
edyta317 napisał
Po niedawnych historiach z Aquamarisem i O.K. Services Travel , ja bym nie ryzykowała i nie wpłacała pieniędzy Greckim wakacjom, skoro wiadomo, że to kontynuator tamtych biur, które oszukały setki ludzi, nie wysyłając ich w ogóle na wczasy albo zostawiając za granicą .
Jeżeli takie biura nie będą miały klientów , to przestaną istnieć. Mam nadzieję, że ludzie już nie dadzą się oszukać Greckim wakacjom.


podejrzewam, że uda im się kolejne osoby wysłać na tanie wakacje
ht tp : // travel . groupon . pl / 38204988
IP: 91.90.76.244

Strona: « < ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij