» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » grecja parga

grecja parga

Strona: « < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... > »

Autor Treść
bubu
Gość
Do Luizka i innych zainteresowanych Pargą znalazłem właśnie opinię o studio CHRISTINA:

"Dziesiąty wyjazd z funclubem mamy za sobą : Mieszkaliśmy w Christinie. trafił nam się pokój od „ulicy”. Ulica to termin umowny. To droga którą owszem samochód przejedzie ale dwa to bez szans. Jest wąska i skutery mijają się z trudem. Oczywiście to wielki plus gdyż ruch jest tam znikomy. Dookoła sporo zieleni, widać że właściciel lubi zieleń i chętnie swoje drzewka pielęgnuje. Pokój normalny, w szafie sejf korzystanie z którego nie pobrano opłaty, kuchnia osobno, balkon ogromny. W pokoju jest czajnik elektryczny, sztućce i naczynia. Na drugim piętrze w korytarzu jest do dyspozycji wczasowiczów deska do prasowania i żelazko. Na terenie Christiny jest basen ale gdy my byliśmy nie był napełniony. Mieliśmy możliwość skorzystania z basenu u sąsiada (2-3 minuty w górę). Do najbliższego sklepu około 5 minut piechotką, najbliższa tawerna 2 minuty bliżej. Do centrum Pargi 2 minuty dalej niż do sklepu a do promenady 10 minut od Christiny. Blisko. Plaże : Przy promenadzie jest Krio neri, kamienista plaża. Nie korzystaliśmy z tej plaży. Na promenadzie przy kotwicy jest „postój” taksówek wodnych skąd można popłynąć na plaże Valtos (4 euro w obie strony za osobę), na Lichnos (8 euro), na Sarakiniko (10 euro – płynie się szybką motorówką). Pływaliśmy na te plaże. Każda super. Sarakiniko najmniejsza, kameralna. Przy wszystkich są tawerny. Wycieczki : byliśmy na trzech. Polecam rejs po wyspach jońskich na który warto zabrać strój kąpielowy aby popływać na Parto katsiki – rajska plaża na Lefkadzie. Warto pojechać też na wycieczkę po rzece Acheron w ramach której płynie się łodzią przy ujściu rzeki, zwiedza się zabytkowy cmentarz oraz można przespacerować się po rzece poprzez bardzo malowniczy kanion. Buty wodne oraz strój kąpielowy bardzo się przydadzą. Jest też coś dla zmęczonych (o ile są tacy) możem i plażami. Zagoria to wycieczka w górzysty rejon Epir. Najpierw można zwiedzić cytadelę w mieście Ioannina a później dwie przecudne miejscowości położone wysoko w górach. Jest też możliwość zobaczenia najgłębszego w Europie wąwozu w Vikos, malutkiego klasztoru oraz zabytkowych mostów kamiennych. Super wycieczka. Wycieczki na tą chwilę prowadzi przewodnik angielskojęzyczny - pani Natasza bardzo miła. Na wycieczki warto pojechać nawet jak ktoś słabo zna angielski. Widoki są przecudne. Żal przegapić. Parga okazała się strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Miejscowość malownicza, plaże rajskie (inaczej nie mogę ich określić). Rezydentka Magda przemiła. Grecy przesympatyczni i uczynni. Wszystko nam się podobało. Żywiliśmy się na chybił trafił w losowo wybranych tawernach i wszystko nam smakowało. Co się tyczy cen to każdy znajdzie coś dla siebie. Można zjeść dobry obiad za 5 euro ale trzeba poszukać lub poprosić p. Magdę o namiar na tawernę z obrusami w kratkę. można też tak jak my na chybił trafił. Polecam ośmiornicę pod zamkiem na tarasie. Ośmiorniczka pyszna i do tego przecudny widok na całą Pargę. Dziękuję funclubowi za najlepszy wyjazd."
IP: 46.175.45.54
luizka
Gość
dziękuję :) super opinia! Kochani jeszcze jedno pytanko czy w Pardze też funkcjonuje zasada że korzystanie z leżaczków na plażach jest mozliwe po zakupieniu napojów lub obiadku w tawernie ( chodzi oczywiście o leżaczki które do tawern należą ) tak było wszędzie gdzie była do tej poy w Grecji. ewentualnie w jakiej cenie na plażach można korzystać z 2 leżaków + parasol?
IP: 89.66.136.152
Bubu
Gość
Jest kolejna opinia klienta Funclubu o studio Christina:

Καλημέρα! , dokładnie dzisiaj wróciliśmy z pobytu w Grecji Parga w Studio Christina, pokój mieliśmy od podwórka II pietro - balkon , z widokiem przez okno na morze , warunki w pokoju super , czyściutko i miło , na dodatek co nas zaskoczyło codziennie sprzątany , basenik - woda ciepła ale jest mały niedosyt bo możliwość kapania tylko w godz 10-14 oraz 17-20 . dlaczego bo tak ma być i tyle .do plaży dojście wąskimi uliczkami typowymi dla grecji ok 400 m . do centrum też blisko bo ok 300 m ,owoce na straganach super - choć to początek to trochę drogo ale warto , pomidorki normalnie total ,w tawernach do wyboru i koloru można zjeść dobrze za ok 5 euro , . Parga bardzo ładna i urokliwa ,wiele do zwiedzania - prawdziwa Grecja , choć podróż długa to naprawdę warto , opieka p.rezydentki p.Magdy wspaniała którą pozdrawiam z żoną i życzę aby Grecja którą kocha była na lata dalej taka wspaniała --- Ευχαριστώ για όλα
IP: 46.175.45.54
Beata
Gość
Witam. Czy ktoś może coś powiedzieć o Studio Matias. Jedziemy Oscar z Krakowa 19 lipca.
IP: 5.172.252.110
Paweł
Gość
Byliśmy z kumplami rok temu z OSKARA na wakacjach w Grecji. jestesmy meeega zadowoleni, to byly stwietne wakacje! organizacja na 5! weseli przewodnicy, wykwalifikowani kierowcy, wszystko dopiete na ostatni guzik. rewelka, polecam!
IP: 83.13.146.210
Bubu
Gość
W studio Christina jest wszystko co potrzebne: lodówka z zamrażarką, garnek, patelnie, talerze, sito, szklanki filiżanki, kuchenka elektryczna 2 palnikowa, lustro, sztućce, taras, klima, żelazko i deska do prasowania na korytarzu na 3 piętrze, kibel, prysznic, wc. Nie brak nic. Basen w godz. 10-14 i 17-19:30
Pierwsza kolacja zaliczona w tawernie KRIONERI. Obok jest Carrefour. Wzięliśmy danie dnia: szaszłyk wieprzowy, frytki, sałatka, sos. Danie dnia za 5 euro. Jako przywitanie kelner podał gratis aperitif bezalkoholowy, dzban wody gratis a na pożegnanie kilka plastrów arbuza gratis. Za 4 obiady + cola mała zapłaciłem 21,90 euro. Cola mała 1,90 piwo 3 euro w knajpie. Ceny różne od 2 wzwyż. Danie dnia to wspaniała opcja. Jedzenie smaczne aż nadto a kelner super gość. To tyle na pierwszy dzień.
IP: 85.75.179.94
martucha
Gość
Włochy Klasyczne, CT Oskar z Poznania, maj 2014, chciałaby się z wami podzielić opinią o wyjeździe. Otórz jestem zdziwona tak dobrąorganizacją i zaangażowaniem pilota. Miejsca, gdzie spaliśmy schludne, czyste i przestronne. Sama podróż w nowym autokarze.
IP: 46.204.191.20
luizka
Gość
[quote=Bubu
W studio Christina jest wszystko co potrzebne: lodówka z zamrażarką, garnek, patelnie, talerze, sito, szklanki filiżanki, kuchenka elektryczna 2 palnikowa, lustro, sztućce, taras, klima, żelazko i deska do prasowania na korytarzu na 3 piętrze, kibel, prysznic, wc. Nie brak nic. Basen w godz. 10-14 i 17-19:30
Pierwsza kolacja zaliczona w tawernie KRIONERI. Obok jest Carrefour. Wzięliśmy danie dnia: szaszłyk wieprzowy, frytki, sałatka, sos. Danie dnia za 5 euro. Jako przywitanie kelner podał gratis aperitif bezalkoholowy, dzban wody gratis a na pożegnanie kilka plastrów arbuza gratis. Za 4 obiady + cola mała zapłaciłem 21,90 euro. Cola mała 1,90 piwo 3 euro w knajpie. Ceny różne od 2 wzwyż. Danie dnia to wspaniała opcja. Jedzenie smaczne aż nadto a kelner super gość. To tyle na pierwszy dzień.


hej dzięki za info :) Bubu klima dodatkowo płata czy w cenie? Miłego urlopu :P
IP: 89.66.136.152
Bubu
Gość
Klima w "Christinie" jest w cenie i wi-Fi też ! Wszędzie jest blisko. Piekarnia około 150 m, market 200 m, knajpy, sklepy, centrum 300 m. Bułka w piekarni kosztuję 0,40 euro, ale jest świetna, pizza kawałek 2,20 , ciastko francuskie z jabłkiem jest dość małe, ale dobre za 0,50 euro. Karton soku pomarańczowego marki Carrefour za 0,99 euro, margaryna do smarowania 250 g za 1,30 mleko za 1,80 arbuz za0,40 kg, koło dmuchane śr 91 cm za 5,50 euro
IP: 85.75.128.93
Bubu
Gość
Lody włoskie za 1,50 mały a duży 3 euro. Chleb pszenny za 0,90 pomidory za 1euro za kg, gyros za 2 euro makaron paczka i sos w słoiku razem za 3,60 woda w małych butelkach 6 szt za 2 euro, kartki pocztowe za 0,30 lub 0,40 choć i za 1 euro widziałem, znaczek za 0,80. Wziąć z domu kapelusik na słońce lub czapkę, bo tutaj są drogie za około 10-12 euro !
IP: 85.75.128.93
Luzika
Gość
Bardzo dziękuję za info ja już parwie na "walizkach" :) Jeszcze jedno pytanko z leżaczków na plaży można korzystać po zakupieniu przekąsek, obiadku lun np freppe? czy są płatne dodatkowo? Miłego urlopiku!
IP: 89.66.136.152
Bubu
Gość
Leżaki płatne dodatkowo ! Ceny nie znam , bo nie korzystam.
Jeśli ktoś się wybiera na METEORY, to polecam inne biura niż przez FUNCLUB! bo cena jest do osiągnięcia za 35 euro a nie 55 w fanclubie. Byłem dzisiaj i jestem mega zadowolony ! A biuro nazywa się SKARPOS TOUR i mieści się w Pardzę między postojem Taxi a przystankiem KTEL (wypożyczalnia AVIS). Dodatkowo lunch gratis i zamiast dużego autobusu, jedzie sprinter, który staje na tarasach widokowych ,gdzie duży sié nie zatrzyma.
IP: 85.75.158.101
Bubu
Gość
Aha ! Meteory są tylko w środy, bez względu na biuro !!!!!!!
IP: 85.75.158.101
Bubu
Gość
Jak co , to pytajcie ! Co wiem, to odpowiem !
IP: 85.75.158.101
timmy54
Gość
Witam
Bubu, piszesz, że pojechałeś z biura funclub. A w jakim hotelu. Ja wybieram się do studia Dionizos i szukam informacji o tej miejscówce. A jeżeli chodzi o wycieczki z biura skarpos to przewodnik oczywiście angielskojęzyczny? ;) Byłeś może na innych wycieczkach, jeżeli tak to jakie wrażenia. Pozdrawiam
IP: 178.37.25.70
Łukasz
Gość
Ponawiam pytanie. Czy z Pargi do pobliskich miejscowości kursują jakieś autobusy lub busiki? Czy jedyną możliwością przedostania się na pobliskie plaże są motorówki? Czy w miejscowości są jakieś wypożyczalnie aut lub rowerów?
IP: 79.110.204.190
Bubu
Gość
Wycieczki wykupione w greckich biurach są w języku greckim lub angielskim. Na Meteory jechał pilot z językiem angielskim i włoskim. Funclub miał rezydentkę po polsku tylko na rejs po wyspach jońskich i na rzekę Acheron. Pozostałe wycieczki w języku angielskim, bo wykupuję u miejscowych operatorów plus swoją marża. Mało tego ! Wycieczka na Meteory była w Funclubie za 55 euro i to bez obiadu i bez miejscowości Metsovo ! Ja meteory plus obiad plus Metsovo kupiłem za 35 euro !
Nie wypowiem się co do Studia Dionozos, bo byłem w Christinie.
Z przystanku KTEL kursują autobusy nawet do Aten.
Wypożyczenie skutera około 15 euro na dobę. Przy kat.B dają tylko do 50 ccm.
Wypożyczyć samochodu nie warto, bo zabawa zaczyna się od 60 euro za dobę.
Byłem na wyspach jońskich za 37 euro, ale oprócz plaży Egremni na Lefkadzie i Fiscardo na Kafeloni, to reszta to rejs w tę i nazat na dużym statku, gdzie każdy walczył o miejsce. W międzyczasie oczywiście kąpiele na plaży lub z tylnej platformy statku, bez wpływania na plażę.
IP: 5.173.170.54
Mara
Gość
My byliśmy ze znajomymi w tym roku w Grecji w Paralii. I jesteśmy bardzo zadowoleni. Jechaliśmy z Oskara bo niektórzy boją się latać i nie było problemu, autokar bardzo wygodny no i przede wszystkim zadbany. Nocowaliśmy w hotelu Denis - czysty i przyjazny. Do plaży mieliśmy jakieś 250metrów, w pobliżu były tez rózne kanjpki i puby więc dla nas idealnie. Nie nudzilismy się i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej wycieczki :)
IP: 83.13.146.210
Łukasz
Gość
Witam. Niedawno wróciliśmy z Pargi. Wakacje z biurem Oskar- studio Filio. Kilka słów podsumowania dla osób zainteresowanych. Droga tam i spowrotem męczoca około 30 godzin. Pozytywne zaskoczenie- nowe autokary- wygodne, sporo miejsca między siedzeniami, podczas jazdy wyświetlane filmy. W pierwszą stronę przesiadka na Węgrzech zeszło około godzinę- przyjazd 4 autokarów, rotacje pomiędzy nimi. Przerwy co 3 godziny. Przyjazd w godzinach porannych. Czekaliśmy około 30 minut na zakwaterowanie więc nie było tak źle. Nie wiem jak w innych lokalizacjach. Studio Filio- widać, że właściciele nie inwestują za wiele w remont oraz poprawę standardu- Jedna szafa i dwie miniszafeczki, które lata świetlności mają już raczej dawno za sobą -jak dla mnie trochę mało miejsca na wypakowanie swoich wszystkich szpargałów, ale jakoś pomieściliśmy się. Aneks kuchenny zawierał wszystko co było potrzebne w razie chęci robienia ciepłych posiłków. Balokon z widokiem na góry (cisza i spokój). Wszelkie niedogodności kwaterunkowe rekompensowała w całości lokalizacja Studia Filio. Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że była to najlepiej usytuowana miejscówka z dostępnych w ofercie Oskara. Blisko na Plażę Krioneri, jak i na plażę Valtos. Kilka kroków do twierdzy, z której rozpościerał się piękny widok na Panagię i całą starówkę. Rezydentka Pani Roma bardzo dobrze przygotowana do pełnienia tej roli. Na spotkaniu organizacyjnym bardzo szczegółowo wypowiedziała się o wszystkich ciekawych miejscach, które warto zobaczyć w okolicy. Był spacer oraz mały poczęstunek:). Nie nakłaniała za wszelką cenę do kupna wycieczek fakultatywnych- ze swojej strony poleciła te najciekawsze w jej ocenie:). Jeśli chodzi o sam pobyt: Parga- przepiękna miejcowość z przepiękną starówką Uroku temu miescu nadaje Panagia. Co konieczne trzeba zaliczyć?: Plaże-
Krioneri (plaża nieciekawa, ale z wody widok na starówkę oraz możliwość przepłynięcia na Panagię, Piso Krioneri bardziej kameralna, kamienista (skałki, woda przejżysta, po bokach duża ilość ryb frajda dla amatorów nurkowania),
Valtos- ogromna, brak ścisku, widok na twierdzę.
Lichnos- możliwość popłynięcia wodnym taxi, piękna plaża- najciekawszy odcinek na samym końcu przy skałach (mało ludzi- wszyscy na leżakach w środkowej części, cisza, spokój) Warto wykupić tzw. Acheron River- wtedy popłyniecie w rejs rzeką, zatrzymacie się na godzinę na plaży Amoudia- bardzo fajna plaża, woda po kostki chyba ze 100 metrów od brzegu:), wykąpiecie się w jaskini- skoki do wody z łodzi i dopiero wysiądziecie na Lichnos po czym w cenie jest powrót o wybranej godzinie:)- wychodzi nie wiele drożej niż sam kurs na Lichnos i spowrotem, a naprawdę warto- zaliczyliśmy jeden i drugi wariant.
Sarakiniko- piękny kolor wody, jedyny minus bardzo nagminni naganiacze, po wysiadce z łodzi wręcz zmuszają aby rozłożyć się na ich leżakach, broń boże nie iść w dalszą część plaży.
Miejsca warte odwiedzenia: Kościółek na wzgórzu- przepiękne widoki z góry, Twierdza- piękny widok z jednej strony na Panagię, a ze szczytu na Valtos, Wysepka Panagia, Starówka (niezliczona ilość kapliczek), Kościół, Twierdza Alego Paszy- możliwość wejścia lub wjazdu kolejką
Wycieczki fakultatywne. Wszystkim polecam Zagoria i Vikos- wycieczka po przepięknych miejscach dwa kamienne mosty, wąwóz- dwa punkty widkokowe, Monodendri- kamienna wioska, Ioaninna twierdza i jezioro.
Mityczny Epir- Nekromantio i Rzeka Acheron- buty do pływania obowiązkowe. Podróż korytem w górę rzeki.
Ogólnie Epir jest przepiękny, górzysty i zielony. Jeśli ktoś jest fanem pięknych krajobrazów to powinna być dla niego obowiązkowa pozycja na wakacyjnej mapie.
IP: 79.110.204.190
timmy54
Gość
Witam. Jestem świeżo po przyjeździe z Pargi i postanowiłem napisać kilka słów, może przydadzą się dla osób zainteresowanych. Wyjazd organizowany był przez funclub, zakwaterowanie- studio Dimitris. Podróż autokarem długa, ale dobrze zorganizowana, grupa współpasażerów nieuciążliwa, autokary komfortowe. Przyjazd na miejsce w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie w miarę szybko się odbyło. Niestety dalej już nie było tak przyjemnie. Okazało się, że funclub umieszczając ofertę na swoich stronach internetowych, nie do końca był uczciwy. Na miejscu okazało się, że wszystkie 6 pokoi zlokalizowanych jest na parterze (na piętrze mieszka właściciel), 3 pokoje mają wspólny taras przedzielony tylko barierką- sąsiedzi się widzieli i słyszeli, jeden z pokoi stół miał wystawiony przed pokój, bo nie mieścił się w środku. Pokoje mikroskopijnej wielkości, łazienki także. Pomieszczenia zaniedbane i wręcz brudne, łazienka z grzybem we fugach, prysznic z dziurą w ścianie zamiast odpływu, umywalki bez syfonów, doskonale było słychać co się dzieje u sąsiadów w pokojach. Aneks kuchenny bez czajnika bezprzewodowego i części wyposażenia, np. brak deski do krojenia, talerze i sztućce zużyte, w szafkach brudno. Pościel i ręczniki wymieniona raz przez cały pobyt, a sprzątanie polegało na wyrzuceniu śmieci i zamieceniu pokoju oraz przetarciu podłogi w łazience (ale to już nie codziennie). Sprzątają właściciele, bezczelnie wchodzą do pokoju nie patrząc czy jest wolny. Wykwaterowanie do godz 10- wyjazd 20:30, po wielkich bojach udało się wywalczyć jeden pokój do godz. 14. Po tej godz. nie ma możliwości korzystania z toalety. Co do właścicieli, ludzie niesympatyczni, wręcz złośliwi, wszyscy czuli się jak intruzi, a nie goście. Każdy krok gości był dokładnie obserwowany. Otoczenie studia brudne, zaniedbane i zagracone. Z balkony miały widok na zagracone zaplecze budynku. Rezydentka Monika prywatnie sympatyczna, służbowo nie wiele załatwiła. Sama Parga jak już pisano tu wcześniej, godna odwiedzenia. Trzy plaże zlokalizowane w miarę blisko, najbardziej przypadła mi do gustu niewielka kamienista plaża Golfo. Co do wycieczek fakultatywnych- Acheron gorąco polecam, jeżeli chce się iść w górę rzeki, nie należy brać ze sobą plecaków- w trzech, czterech miejscach trzeba przepłynąć- nie da się przejść. Powrót ścieżką po prawej stronie od mostu, Rejs na Paxos i Antipaxos można sobie darować, Wpływa się do jednej jaskini i tylko do połowy statku, jeżeli będą minimalne fale to statek nie wpłynie i nie będzie można popływać w jaskini. I tu uwaga do jaskini wpływają tylko małe statki np. Gaios, Marco Polo i Kapitan Hook są za duże. Oczywiście nikt o tym przy zakupie biletów nie mówi. Najciekawszy jest rejs wokół wysp jońskich, wycieczka całodniowa z dużą ilością plażowania w różnych miejscach i kąpieli w morzu połączona ze zwiedzaniem ciekawych miejsc- wszyscy byli zadowoleni. W knajpie Krioneri danie dnia po 5 euro, można się najeść do syta. Reasumując: Parga jak najbardziej na tak, studio Dimitris absolutnie nie polecam, za 1200 zł od osoby można znaleźć zdecydowanie lepszą ofertę.
IP: 188.191.216.107
Tomek
Gość
A jak wygląda sytuacja na granicy greckiej, węgierskiej?
IP: 78.9.128.173
miro123
Gość
Również byłem w br w Pardze. Super miejscowość. W przyszłym roku ponownie wobec tego Parga, ale razem z córkami. Większośc opisów na tym forum zgodne z prawdą. Odnoścnie rejsu na wyspy Paxos i Antipaxsos. Kapitan Hook pomimo, że nie wpływa do jaskini to ten statek ma swój urok. Statek podpływa do jaskini, ze statku wpław można popłynoć do jaskini. Wycieszka nie jest droga bo kosztuje 25 euro. Nie polecam wycieczki do stolicy Korfu. Trochę nudna, nie ma za bardzo co oglądac szcególnie jeżeli z nieba leje się żar. Byliśmy z CT OSKAR w Studio Matias. Co prawda trzeba trochę się nachodzić, ale pokoje czyste, sprzątane prawie codziennie, z widokiem na góry,pod oknami drzewo cytrynowe. Już ołaciliśmy wczasy w przyszłym roku z CT Oskar ale w Studio Olive Tree. Oskar ma tam tylko dwa studia wobec tego radzę szybko rezerwować. Krótko na koniec. Byłem w Leptokari i Nei Pori. Parga wygrywa zdecydowanie.
IP: 88.220.117.74
Rafał
Gość
Mam pytanie w tym roju wybieram sie do Pargi z biura fan club,che wyjechac na wycieczki fakultatywne miedzy innymi do Zagori,Epir,wyspy Jońskie domyślam sie żę biuro ma cenny wyższe czy jest możliwosc wykupienia tych wycieczek na miejscu taniej i gdzie szukac
IP: 89.74.190.168
quickstarter
Gość
Jesli bedziecie w Pardze polecam - bo to rzut kamieniem - Lefkade (najlepiej wypozyczyc auto) i jesli ktos moze na 2-3 dni to takze Kefallonie. Plaze na Lefkadzie sa fantastycznie urokliwe (m.in.Porto Katsiki, Kathisma, Pefkoulia czy Egremni choc tej wlasciwie juz nie ma:(. Na Kefalloni Kanali czy Sissia - wszystko to plaze cudowne, najczesciej prawie puste. I widoki gorskie cudowne. Niedaleko Pargi polecam plaze Loutsa-Vlachos - bardzo szeroka i piaszczysta :) Jesli ktos bylby zainteresowany informacjami na temat wysp Jonskich (obiekty, drogi , zdjecia) quickstarter@o2.pl - ja jezdze wlasnym autem z Polski co na miejscu daje ogromny bonus w postaci mozliwosci stalego przemieszczania :)
IP: 195.225.246.66
bibetka
Gość
Rafał napisał
Mam pytanie w tym roju wybieram sie do Pargi z biura fan club,che wyjechac na wycieczki fakultatywne miedzy innymi do Zagori,Epir,wyspy Jońskie domyślam sie żę biuro ma cenny wyższe czy jest możliwosc wykupienia tych wycieczek na miejscu taniej i gdzie szukac


cześć też wybieram się do pargi w tym roku z tym biurem podróży ( zresztą to już trzeci raz grecja z nimi). na miejscu można wykupić wycieczki fakultatywne w biurach greckich wychodzi około 10-15e taniej ale ja korzystam z fakultetow proponowanych przez biuro tym razem zagoria korfu i wyspy jońskie oby tylko pogoda dopisała :P
IP: 89.230.17.173

Strona: « < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » grecja parga

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij