» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Autor Treść
Michał
Gość
Witam jedzie ktoś do posejdona 25.07???
IP: 78.8.205.173
tom
Gość
jak można to proszę jakieś info o sarandzie
IP: 87.206.13.16
elka
Gość
Masz dużą szansę jechać autobusem piętrowym. My wracaliśmy piętrowym, a do Albanii jechaliśmy małym autobusem, bo chętnych było mniej.
W Sarandzie jadaliśmy obiadokolacje w pizzerii/restauracji "CIMI".Lokal jest przy Rr.Jonianet, która biegnie równolegle do bulwaru Hasan Tahsini. Jest to bulwar z pięknymi palmami i plażą miejską. Na pewno znajdziecie.
Proponuję po przyjeździe odwiedzić punkt informacji turystycznej i poprosić o plan miasta.
Koniecznie pojedźcie do Ksamil autobusem , bilet 100 lek./3,00 pln/ Cudowne widoczki.Jest też wycieczka na Korfu wodolotem, powrót promem , koszt 60 Euro. Pojawiło się też safarii, jazda jeepami po górskich terenach, całość z atrakcjami i posiłkiem.
Odpowiem na Twoje pytania, bo teraz nie wiem co Cię jeszcze interesuje.
Miłego pobytu.
IP: 193.164.255.42
elka
Gość
przeczytaj moje porady dla TomkaP Tam jest dość dużo wiadomości.pozdrawiam
IP: 193.164.255.42
Jacek Wroński
Gość
Witam, właśnie dzisiaj wróciłem z Olimpic Beach w Grecji. Jedźcie spokojnie, to naprawdę super apartament, bardzo blisko morza i dobrze wyposażony. Pokoje urządzone super, wszystko w nich jest co potrzeba do udanego urlopu. Opieka pilotki w autokarze i rezydentki na miejscy rewelacyjna. No i jaki problem że autokar jest mniejszy skoro i tak każdy ma swoje miejsce a nawet dwa tak jak w naszym przypadku. Skoro jedzie mniej osób to chyba normalne że będzie mniejszy autokar, komfort podróży i tak rewelacyjny. Jechaliśmy 22 godziny z Katowic do Grecji, ceny na miejscu podobnie jak w PL a częściej taniej niż drożej. Pogoda rewelacja i dajcie spokój z tymi parasolami, na miejscu kupiłem za 4,85 euro T taniej niż w Biedronce) i zostawiłem w pokoju 105 więc może ktoś miał szczęście i korzysta. Urlop bardzo udany i za rok jak wszystko będzie dobrze to tylko Millenium Travel.
IP: 93.105.224.162
Jacek Wroński
Gość
Oczywiście chodzi o apartament Posejdon w którym mieszkaliśmy, pozostałych nie znam i tu się nie wypowiadam, ale Posejdona polecam z czystym sumieniem.
IP: 93.105.224.162
krzycholu
Gość
No to wlales miód na moje serce... :-)
Wlasnie za dwa tygodnie tam sie wybieram he he.
Czy woda w morzu juz sie ugrzala ?
Jakie wycieczki polecasz? Gdzie warto sie stolowac?
Dzieki i pozdro
IP: 37.30.235.169
Lechu
Gość
Witam

Mogę potwierdzić opinie Jacka, razem wczoraj wróciliśmy z Posejdona.
Podróż bardzo komfortowa nawet z dwójką małych dzieći.
Apartamenty wyremontowane i dosyć dobrze urządzone. Jedyne minusy to brak czajnika bezprzewodowego w pokoju (proponuję zabrać ze sobą) i Wi-Fi, które działało tylko na dole w lobby i też nie zawsze. Po za tym wszystko OK. polecam.
IP: 193.34.222.175
Lechu
Gość
Jeszcze dorzucę dwa zdania, do rezydentki Aleksandry z Wave Trawel mam osobiście mieszane uczucia.
W linku poniżej info o apartamencie Poseidon, ciężko znaleźć coś w sieci - zdjęcia pokoi z przed remontu.
www.funtravelnis.rs/olympic-beach-2014-vila-poseidon/
IP: 193.34.222.175
Lechu
Gość
Dla zainteresowanych poniżej link do zdjęcia apartamentu w Posejdonie, zrobionego w czwartek przed odjazdem
www.dropbox.com/sc/h9a2ld19e5ni2gg/AAAh3mBUhm56Cn54laBVge1Ia
IP: 193.34.222.175
tom
Gość
jedziemy w dwie rodziny do Sarandy z początkiem sierpnia też chcemy zaliczyć ksamil chciałbym się dowirdziec o ceny sklepy knajpy no i odjazdy autobusów jak byś mogła polecieć dobrą knajpke z góry dziękuje
IP: 87.206.13.16
Jacek
Gość
Lechu pozdrawiam serdecznie mam nadzieję że już wypoczęty po powrocie. Dla zainteresowanych mogę przesłać zdjęcia z Posejdona na email, mieliśmy apartament 2 osobowy. Jeżeli chodzi o jedzenie to chodziliśmy gdzie mieliśmy w danej chwili ochotę i jakoś wszędzie było ok. Ceny obiadu zbliżone od 5 E do 7 E frytki, surówka, szaszłyk i najczęściej jakiś dodatek gratis typu lody lub ciasteczko. Ceny produktów jakie pamiętam na dzień 26.06 to: chleb - 0,70 E, ser żółty+ szynka konserwowa ( zestaw 200g+200g) 2 E, napoje 3 l - 1,20 E, ser tzatziki 270 g - 1,70 E, arbuz 0,35 E za kg, nektarynki 0,50 E za kg, czereśnie 1,50 E za kg, pomidory 0,90 za kg, cebula 0,60 za kg, pita 2 E, kurczak pieczony 6,80-7 E za kg, piwo od 0,60 E najtańsze, teraz pewnie owoce i warzywa jeszcze będą tańsze bo będzie ich coraz więcej ( porównacie sami smak naszych w sklepie i tych greckich). Jeżeli chodzi o wycieczki ja skorzystałem z wszystkich jak byłem 2 lata temu więc teraz nigdzie nie jeździliśmy ale z tego co słyszałem od tych co byli to było fajnie. Jak ktoś ma obawy to niech mi odda kartę pokładową i mogę jeszcze raz jechać :) .
IP: 93.105.224.162
elka
Gość
adriann napisał
W Albanii wakacje, nie polecam, podobno niebezpiecznie, nie przyłączam się.;)


POBOBNO....a byłeś? widziałeś?

A ja byłam i NIE potwerdzam. Jest bezpiecznie i spokojnie. Daruj sobie :) pozdrawiam
IP: 193.164.255.42
Villemo
Gość
A jak z transportem publiczym w Sarandzie/Ksamil? Wiem, że przystanki nie sa oznakowane mimo to jest to bezpieczny sposób podróżowania po Albanii.
Nie preferujemy wycieczek fakultatywnych bo niestety nikt nie potrafi ich dobrze zorganizowac czasowo, pozatym nie lubimy być od nikogo zależni.
IP: 83.29.96.131
Natalia
Gość
Witam,
jesli można to poproszę o zdjęcia na maila nataliap17@wp.pl



Jacek napisał
Lechu pozdrawiam serdecznie mam nadzieję że już wypoczęty po powrocie. Dla zainteresowanych mogę przesłać zdjęcia z Posejdona na email, mieliśmy apartament 2 osobowy. Jeżeli chodzi o jedzenie to chodziliśmy gdzie mieliśmy w danej chwili ochotę i jakoś wszędzie było ok. Ceny obiadu zbliżone od 5 E do 7 E frytki, surówka, szaszłyk i najczęściej jakiś dodatek gratis typu lody lub ciasteczko. Ceny produktów jakie pamiętam na dzień 26.06 to: chleb - 0,70 E, ser żółty+ szynka konserwowa ( zestaw 200g+200g) 2 E, napoje 3 l - 1,20 E, ser tzatziki 270 g - 1,70 E, arbuz 0,35 E za kg, nektarynki 0,50 E za kg, czereśnie 1,50 E za kg, pomidory 0,90 za kg, cebula 0,60 za kg, pita 2 E, kurczak pieczony 6,80-7 E za kg, piwo od 0,60 E najtańsze, teraz pewnie owoce i warzywa jeszcze będą tańsze bo będzie ich coraz więcej ( porównacie sami smak naszych w sklepie i tych greckich). Jeżeli chodzi o wycieczki ja skorzystałem z wszystkich jak byłem 2 lata temu więc teraz nigdzie nie jeździliśmy ale z tego co słyszałem od tych co byli to było fajnie. Jak ktoś ma obawy to niech mi odda kartę pokładową i mogę jeszcze raz jechać :) .
IP: 109.231.53.155
Jacek W.
Gość
wysłane
IP: 93.105.224.162
Monika
Gość
Czy był ktoś w hotelu Honorata w Grecji i może podzielić się wrażeniami
IP: 85.14.118.122
A&M
Gość
Witam

Wybieram się niedługo do Chateau Valon w Słonecznym Brzegu (Bułgaria :P ). Czy ktoś już był? Jaka opinia o hotelu i warunki, gdzie najlepiej wybrać się na obiad/kolacje? :)
IP: 78.88.190.101
iwona
Gość
Witam, a czy ktoś był na wycieczce z tego biura samolotem? Chodzi mi konkretnie o Bułgarię, bo zastanawiam się nad zakupem grouponu.
IP: 89.167.22.86
Jacek W.
Gość
Monika napisał
Czy był ktoś w hotelu Honorata w Grecji i może podzielić się wrażeniami
Widziałem tylko z zewnątrz wygląda bardzo fajnie, blisko do Lidla, trochę dalej na plażę, w centrum Parali.
IP: 93.105.224.162
Darko
Gość
A&M napisał
Witam

Wybieram się niedługo do Chateau Valon w Słonecznym Brzegu (Bułgaria :P ). Czy ktoś już był? Jaka opinia o hotelu i warunki, gdzie najlepiej wybrać się na obiad/kolacje? :)


Ja osobiście polecam. Byłem w nim dwa lata temu. Bardzo dobrze wyposażone apartamenty. Cisza i spokój (byłem na początku września więc można rzec koniec sezonu). Co prawda trzeba dojść kawałek do plaży ale w okolicy jest gdzie zjeść czy pospacerować. Na dole budynku jest niedrogi supermarket więc nie trzeba daleko biegać po zakupy. Basen też całkiem całkiem leżaki stoliki i parasole też są także można sobie wieczorami posiedzieć na dworze.
IP: 178.36.35.52
Iwona
Gość
Elka
Proszę napisz coś więcej na temat Albanii. Wybieram się z nimi 28 lipca - a mało info na ten temat :) Pozdrawiam
IP: 83.19.81.130
antl
Gość
witam. Wybieram się do Bułgarii do Royal Beatch pod koniec sierpnia. Liczę na opinie osób, które już tam były :)
IP: 94.42.93.138
iza
Gość
Byliśmy w Royal'u. Jesteśmy zachwyceni.Polecamy, hotel i otoczenie - rewelacja. Blisko morza i praktycznie w centrum. Wyposażenie apartamentów w zupełności wystarczające do zaspokojenia potrzeb. Hotel czysty i zadbany. Jeśli masz jakieś pytania chętnie odpowiem :)
IP: 89.231.53.160
krzycholu
Gość
Coś brakuje swiezych newsow z OB, widocznie jest tak super ze nie ma czasu na pisanie... :) :) :)
IP: 95.49.61.151

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij