» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

ok services spoko grecja

Grecja wakacje Grecja opinie o hotelach

Strona: « < ... 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... > »

Autor Treść
kama
Gość
czy ktoś wie jak rzeczywiście jest daleko do plaży z Blue Lagoon na Korfu w Rodzie?
IP: 79.189.50.114
arko
Gość
Proszę, niech ktoś napisze coś na temat plaż w Arachavi i coś o tej miejscowości.
IP: 82.177.200.1
Andy
Gość
kama, arko - w tym wątku w listopadzie toczyła się rozmowa o miejscowościach Aharawi i Roda na Corfu - cofnijcie się kilka stron do wpisów z listopada i poszukajcie, możecie rownież w wyszukiwarce tego forum (szukaj na forum - prawy górny róg strony) wpisać nazwę miejscowości lub hotelu - są wątki zarówno o hotelu Panos w Aharavi jak równiez o Blue Lagoon w Rodzie
tak swoją drogą to jestem mocno zaszokowany, że biuro wycofało ofertę z przepięknego Thassos...
IP: 95.48.7.114
kama
Gość
czytałam te wszystkie odpowiedź...i jestem troche zszokowana... brzydkie plaże zostańcie przy basenie... ja jadę po to by na plazy dużo czasu spędzić a nie przy hotelowych basenach. Na basen moge wybrać się u siebie w mieście...mam mętlik...
IP: 79.189.50.114
Carro
Gość
Ja przed wyjazadem często czytam opinie - różne....pozytywne, negatywne, ale jakoś się nimi nie sugeruję. Wyłapuję tylko informacje na temat..fajnych miejsc, cen, knajpek..itp. Ludzie są różni. Jednemu podoba się róż drugiemu fiolet....i tak jest ze wszystkim. Ważne żeby było czysto....fajnie się spało...było gdzie umyć-wykąpać...a reszta....mnie nie interesuje. to czy są krzaki, czy ulica blisko hotelu...Jadąc na wakacje zabieram ze sobą przede wszystkim dobry humor i nastawienie i wiem, że gdy wieczorem położę się spać to gdy wstanę rano mam słońce, ciepłe morze, fajny klimat.
Co do basenu to racja nie przy nim mam zamiar siedzieć, chociaż fanie jest wskoczyć do słodkiej wody....od czasu do czasu, albo wypić popołudniową kawkę. Ja nie mogę doczekać się już wyjazdu. Mam pogodne usposobienie i zawsze jest fajnie i wesoło....a jeżdżę sama z mężem i nigdy się nie nudzimy...nawet w miejscu gdzie nie ma co krok dyskotek. Pozdrawiam wszystkich pogodnych, uśmiechniętych i lubiących kąpiele w morzu....
IP: 178.212.41.20
kama
Gość
i takie nastawienie mi się podoba :)
ale nie ukrywam, ze liczę raczej czystą plażę z piachem ;) mój syn uwielbia robić baby z piachu :P
to będzie nasz 3 wyjad z ok i jak narazie było ok i mam nadzieje, że tak pozostanie :lol:
IP: 79.189.50.114
Carro
Gość
Ja też liczę na czystą plażę......chyba jak każdy...a z ok jadę 4 raz i zawsze było ok....owszem zdarzają się czasem małe potknięcia, ale nikt nie jest przecież idealny....upsssssssssss, a może jest......, kto tam wie...
IP: 178.212.41.20
Andy
Gość
kama - wiadomo, że większość ludzi jedzie po to by posiedzieć na plaży i pokąpać się w morzu :) a nie siedzieć przy basenie (choć czasami wypić kawę przy basenie - czemu nie), weź jednak pod uwagę, że na forach jest strasznie dużo ludzi ze wszystkiego niezadowolnych... Kilka lat temu byłem z rodziną na Chalkidiki - też wiele osób narzekało na forach, że plaża kamienista, wąska, brzydka - jak dla mnie plaża była normalna, spędzalem tam mnóstwo czasu i bylem zadowolony :)
PS. bardzo podoba mi sie wypowiedź Carro powyżej :)
IP: 95.48.7.114
kama
Gość
grunt to pozytywne myślenie :-) tak jak piszecie nie da rady wszystkim dogodzić
grunt to pogoda, ciepła woda i pogoda ducha :)
IP: 79.189.50.114
Carro
Gość
I uśmiech od ucha do ucha :))))
IP: 178.212.41.20
bozena62
Gość
Ja też mam wykupione wczasy na Korfu w Panosie. Zarezerwowałam je w październiku. Ta akcja z wycofaniem Thassos mnie trochę zszokowała :shock: i wystraszyła jednocześnie. Mam jednak nadzieję,że na Korfu znajdzie się więcej chętnych i wszystkie imprezy się odbędą w zaplanowanych terminach i miejscach. We wczesniejszych postach forumowicze pisali, że plaża w Acharavi ładniejsza niż w Rodzie ;)
IP: 77.253.240.148
joa
Gość
a do Nei Pori ktoś jedzie? juz się boje że jak chętnych nie będzie to znowu mogą wycofać ofertę....
IP: 83.5.188.169
monika
Gość
Jedziemy do Nei Pori do hotelu Dionisos 8 sierpnia. Liczę że oferty nie wycofają :D
IP: 89.75.178.109
joa
Gość
My jedziemy 9 lipca :) też do Dionisosa,ucieszyłam się że w tym roku OK wprowadził Nei Pori,to naprawdę warte odwiedzenia miasteczko,dużo ładniejsze niż popularna Paralia
IP: 83.22.44.235
dooolusia
Gość
witajcie, ja również nie załapałam się na Thassos ;( a tak mi zależało .. Również zastanawiam się nad Nei Pori - hotel Dionisos, ale nie mogę znaleźć jakiś konkretnych informacji na temat hotelu - wszędzie mało zdjęć samego hotelu i jego położenia.
IP: 88.156.106.80
joa
Gość
z tego co jest w opisie Dionisos jest przy samej plaży,tzn w Nei Pori wzdłuż plaży ciągnie się promenada,potem jest trawnik,a potem hotele i tawerny,a najczęściej hotele z tawernami,i z tego co zrozumiałam z opisu właśnie tam jest Dionisos :),jak już pisałam byłam w Nei Pori dośc dawno,ale to chyba najładniejsze miejsce na Riwierze
IP: 83.5.166.127
dooolusia
Gość
wiem też czytałam opis, ale z nimi to już bywa różnie .. Dlatego myślałam, że ktoś wie pewne ... nie wiem co robić czy kupować te wakacje czy nie .. Daleko z tamtąd do jakiejś większej miejscowości ? Są połaczenia autobusowe czy coś ?
IP: 88.156.106.80
joa
Gość
Z Nei Pori dość blisko jest do Leptokarii(autobusem) i Platamonas,gdzie można nawet piechotką sie wybrać ,jak ktoś lubi;)z tego co wiem z autobusami nie ma problemu,a jest nawet stacja kolejowa,tak że można nawet do Thesalonik pojechać.Na całej Riwierze są dobre połączenia autobusowe ,my w zeszłym roku z Paralii sami jeździlismy autobusami na wycieczki; do Thesalonik,do Litochoro i póżniej szlakiem na Olimp,i do Dionu gdzie są chyba największe w Grecji wykopaliska archeologiczne,co prawda mieliśmy "prywatnego przewodnika"córka hellenistykę sakończyła ,dobrze zna grecki i pół roku na erasmusie w Thesalonikach mieszkała,tak że wiedziała co i gdzie,ale spokojnie z podstawami angielskiego wszędzie można się dogadać:)
IP: 83.10.53.107
bozenaa62
Gość
My byliśmy na Riwierze 2 razy w Leptokarii, to po sąsiedzku z Nei Pori. Połączeń autobusowych nie znam, ale pociągiem za jedno euro mozna było dojechać do Nei Pori. Zresztą z nami jechała z tego samego biura inna grupa, właśnie do Nei Pori i jeden Pan mówił, że on jedzie tam 7 raz, a do Leptokarii chodzi wzdłuż plaży. My nie próbowaliśmy. Wykupiliśmy wszystkie wycieczki fakultatywne, ale do Salonik pojechaliśmy sami pociągiem. Można kupić "bilet wekeendowy", turystyczny, czy jak go tam nazwać (zdaje się, że we wtorek lub środę) i pojechaliśmy tam i spowrotem za 9 euro /os. W następnym roku byliśmy ze znajomymi i powtórzyliśmy wycieczkę. W ubiegłym roku w Nei Pori byli nasi sąsiedzi, wrócili zauroczeni miejscowością.
IP: 77.255.84.156
bozenaa62
Gość
A tak przy okazji, czy jedzie ktoś z forumowiczów na Korfu, do Panosa od 3 września? :)
IP: 77.255.84.156
dooolusia
Gość
dziękuję za odpowiedzi to fajnie że nie jest to wiocha totalna :) widziałam zdjęcia plaży - rzeczywiście piękna .. a jak woda ? czysto ? powiedzcie mi w ogóle jak pogoda w Grecji we wrześniu ?
IP: 88.156.106.80
kwak
Gość
Wyjeżdżamy razem z dziewczyną do hotelu Dionisos 19 czerwca z ok services , jak coś to odezwij się na bateryjka123@wp.pl podeślę zdjęcia z pokoi i okolicy.
IP: 217.70.56.179
bozenaa62
Gość
Pogoda we wrześniu jak dla mnie super, 26-28-30 stopni. Noce trochę chłodniejsze, ok.18-20. Da się przetrwać bez klimatyzacji, tam gdzie jest dodatkowo płatna, to istotna kwestia. Chociaż 3 lata temu na pocz. września było ta gorąco, że i my jej używaliśmy. Reasumując : w ciągu dnia gorąco, wieczorkiem potrzebny sweterek :)
IP: 87.205.220.167
bozenaa62
Gość
Jeszcze dopiszę, że na wszelki wypadek bliżej wyjazdu zawsze zaglądam na portale pogodowe, żeby nie być zaskoczoną na miejscu.
IP: 87.205.220.167
dooolusia
Gość
ok to bardzo przydatna informacja :) kwak - napewno odezwę się w sprawie zdjęć :) interesuje mnie też aneks kuchenny - bo na zdjęciach widać co nieco ale jak możesz to zwróć też na to uwagę - dziękuję, życzę miłego dnia
IP: 88.156.106.80

Strona: « < ... 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij