» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

ok services spoko grecja

Grecja wakacje Grecja opinie o hotelach

Strona: « < ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... > »

Autor Treść
dooolusia
Gość
witam :) przeczytałam parę stron forum i powiem szczerze mam mętlik w głowe .. chciałam spróbować wakacji z ok servis ale nie jestem do konca przekonana czy to bezpieczne .. Ale widzę, ze mimo wszystko wciąż dużo ludzi pozostaje im wiernym .. nie wiem co robić .
IP: 88.156.106.80
Andy
Gość
Dooolusia - osoby zadowolone napiszą ci , że bezpieczne, osoby niezadowolone - że niebezpieczne i mętlik się nie zmniejszy.
Ja powiem Ci tak - nie jest to ani mniej ani bardziej bezpieczne niż w przypadku jakiegokolwiek innego biura podróży. Dlatego wykupując wczasy kieruj się ceną oraz miejscem w które chcesz pojechać (jedne z biur oferują np. tylko Rivierę Olimpijską, inne - jak np. OK Services proponują większy wybór). Poczytaj też w internecie opinie na temat konkretnego hotelu który sobie upatrzysz.
IP: 95.48.7.114
dooolusia
Gość
Andy - no w sumie racja .. widziałam właśnie że Pan był zadowolony z wakacji z biurem ok servis . Czytałam o hotelach w Grecji mianowicie - apartamenty Agelika i Herih . Dużo było opinii pozytywnych.
IP: 88.156.106.80
dooolusia
Gość
Andy - mam jeszcze pytanie apropo komunikacji w Skala Potomia - jest możliwość objechania wypsy autobusami, żeby zobaczyć inne plaże ? Czy trzeba wypożyczyć auto ? I która plaża jest Twoim zdaniem najładniejsza ? :)
pozdrawiam
IP: 88.156.106.80
Andy
Gość
Dooolusia - ja byłem z rodziną w Agelice. Centrum Skala Potamii, 50 m do plaży - super. Tam nie ma ogrodu czy basenu ale mając 30 sekund na plaże uważam to za zbędną rzecz. Same pokoje - przecietny standard nie ma brudno, nie ma robakow itp. duzy balkon, nie oczekuj oczywiscie cudów - to nie jest 5 gwiazdkowy hotel za 5000 od osoby :) Thassos i Skala Potamia przepiekne - polecam. Co do innych plaż - widzialem kilka ale moim zdaniem najładniejsza masz 50 metrow od Ageliki :) choc to oczywiscie kwestia gustu. Autobusy - nie ma problemu by dojechać i zwiedzić stolice wyspy - Limenas - autobusy co 1,5-2 godziny spod Ageliki ale w Limenas plaża brzydka - to jedyny port dla wyspy i temu tamtejsze wybrzeze sluży. W inne miejsca kursuje autokar 2 x dziennie dookola wyspy - ale jest to problem jesli 1 pojedziesz to masz tylko ten drugi by wrocic , ponadto taki objazd jest drogi - jesli koniecznie chcesz obejrzec inne plaze zdecydowanie jednak lepiej wypozyczyc samochod...
IP: 95.48.7.114
bozenaa62@interia.pl
Gość
Witam, ja też dodam swoje 5 groszy w temacie Skala Potamii. Ja byłam w 2012 w Herihu, który to od lat oferuje Biuro OLIMP z Krakowa, swoją drogą też polecam. Jeśli chodzi o plaże, to polecam Saliarę, Makryammos i Psili Ammos. Wszystkie dostępne przy użyciu samochodu, no może Makryammos dostępna autobusem do Limenas, a potem sporo na nogach. Zdecydowanie lepiej i wygodniej samochodem
IP: 178.37.201.128
dooolusia
Gość
Andy - wiem czytałam wcześniejsze posty i widziałam, że byłeś bardzo zadowolony z wakacji w Skala Potamia ;) Oczywiście, że cudów nie oczekuję - zależy mi tylko na słoneczku, piasku wodzie i przepięknych widokach. W zeszłym roku byłam w Bułgarii(ravda) i byłam zawidzona tamtejszymi plażami ... trzeba było sporo szukać żeby ładne miejsce znaleźć, dlatego tak wypytuję o te plaże :D
A nie orientuje się ktoś może czy daleko jest z Golden Beach np na Saliarę ?
IP: 88.156.106.80
bozenaa62
Gość
Ze Skala Potamii do Limenas ok 12 km, ale tuż przed Limenas jest w prawo skręt na Makryammos. Jest drogowskaz. Od tego skrętu jechaliśmy kilka minut, po czym dojeżdża sie do rozwidlenia dróg. Po lewo jest wjazd na Makryammos, to płatna plaża. Wstęp 3 euro od osoby, ale warto zapłacić, natomiast w prawo trzeba jechać na Saliarę. Jechaliśmy powoli, bo droga szutrowa, równo telepało autem :) , ale po jakichś 15 min dojechaliśmy. Byliśmy tam ok 19-tej, więc plaża już była zacieniona, ale zdjęc trochę porobiłam, wspomagałam sie też kamerką, więc pamiątka jest. Mamy zamiar wrócić na Thassos, więc postaram sie odwiedzić Saliarę jeszcze raz, w blasku słońca :)
IP: 77.253.249.3
Lola
Gość
Bylam w Paralii w 2012 roku i jade jeszcze raz w tym roku.Super mijesce, dyskoteki , nocne klluby (Gold,Havana).Fajna atmosfera.Bylam z OK Servis ale na szczescie wycieczki wykupilam z OLIMPIOS Travel.Super biuro i mila obsluga.Bylam z chlopakiem.Pojechalismy na SKiatos, Meteory, Olimp z wodospadami.Super imprezki.Duzo taniej niz w Ok.Sprawdzane wiec warto z Olimpiosem i z p.Kasia -przewodnikiem po polsku.Niech was nie strasza ,ze miejscowe biura to kicz.Maja dobre autokary i fachowa obsluge i niskie ceny.W paralii jest tez LIDL i duzo malych super marketow.Mozna wszystko kupic.
IP: 5.54.116.189
dooolusia
Gość
dziękuję za odpowiedzi ;) Jestem zdecydowana na 100% żeby odwiedzić to miejsce w tym roku ;) bierzemy opcje bez wyżywenia więc może mi ktoś polecić miejsca w których można dobrze zjeść ? i jak cenowo to wygląda?
IP: 88.156.106.80
arko
Gość
słuchajcie, od 5 lat jeżdżę z OK Services (Bułgaria, Grecja) i nigdy nie miałem negatywnych niespodzianek. Biorąc pod uwagę ceny, nigdy nie narzekałem. Jeżdżę z rodziną. W tym roku także jadę. Pozdrawiam wszystkich.
IP: 82.177.200.1
bozenaa62
Gość
Jeśli chodzi o jedzenie, to ja jestem przygotowana na własne obiady. natomiast na śniadania kupowaliśmy pieczywo i warzywa (czytaj :pomidory), reszta przywieziona z domu, kolacje czasem w licznych tawernach wzdłuż plaży. Nazwy nie przytoczę. Trzeba podpatrzeć, gdzie wieczorami jest najwięcej ludzi, to jest wyznacznikiem jakości potraw. Ceny od 6-8 euro w górę. Polecam musakę i kleftiko, pycha :) Za deptakiem, w kierunku "portu" sprzedawali też pizzę, ponoć dobra, ale ja nie jadłam. W każdym bądź razie ja zawsze wybieram opcję bez wyżywienia i nigdy na tym nie straciłam, bądź żałowałam takiej decyzji :)
IP: 83.238.225.245
dooolusia
Gość
ok więc dziękuję ;D ja też zawsze wybieram opcje bez wyżywienia i nigdy nie żałuję ;) pieczywo jest dobre ?
IP: 88.156.106.80
bozenaa62
Gość
Pieczywo jest dobre. Wyczytałam na forum Olimpa (z którego to biura byłam), że w sklepiku koło hotelu( ten sam właściciel) sprzedają chleb górski, ponoć pyszny. Ale na miejscu nie udało nam się ani razu go kupić. Jeśli dobrze pamiętam, to przywożą go tylko środy :( . Mój małżonek biegał co rano do małego sklepiku -jakieś 150-200 m, zaraz za hotelem Ellas. Sprzedawał tam starszy pan, chlebek przywozili koło 7, więc jedliśmy go jak był jeszcze ciepły :) Wyglądem przypominał nam naszą angielkę (łódzka nazwa), lub po śląskiemu wek :) znaczy ogólnie długa bułka pszenna.
IP: 77.255.76.36
dooolusia
Gość
o to super, bardzo przydatne informacje ;) w poniedziałek jedziemy załatwiać wakacje :D a jak z kasa ? przepraszam za bezpośrednie pytanie ale skoro też byłaś bez wyżywienia to sie orientujesz ile mniej więcej kasy potrzeba na 2 dorosłe osoby
IP: 88.156.106.80
bozenaa62
Gość
O to już kwestia zasobności portfela :) Dużo zależy od tego, czy ma się zamiar korzystać z wycieczek fakultatywnych, czy nie . Jeśli tak to na ten cel trzeba mieć jakies 2 stówki, reszta wg uznania. Na samo jedzenie nie wydaję dużo. Głównie na owoce, mają przepyszne winogrona , taka odmiana :drobne owoce o podłużnym kształcie. Tego kupujemy na kilogramy, trochę piwa jak jest upał, jakieś napoje no i parę razy kolacje w tawernie. Jeśli chodzi o wycieczki, to poczytaj na stronie biura, jakie są dostępne, co Cię interesuje i już sobie policzysz, ile te przyjemności bedą kosztować . Polecam rejs statkiem wokół wyspy, koniecznie :) W przypadku Thassos dodatkowym kosztem jest przeprawa promowa, za którą trzeba zapłacić na początku imprezy (opłatę zbiera przewodniczka). Jeśli interesują Cę jakieś bliższe konkrety, to napisz na e-maila : bozenaa62@interia.pl, odpiszę. Ja tez lubię wiedzieć wszystko o tym miejscu, do którego sie wybieram :)
IP: 77.255.76.36
joa
Gość
No niestety na Thassos w tym roku nie pojedziemy :( właśnie dowiedziałam sie że mimo wcześniejszej rezerwacji biuro wycofało się z tej oferty,wczoraj na stronie ok nie mieli już oferty Thassos,więc dzisiaj zadzwoniłam zapytać co z naszą rezwerwacją(mieliśmy jechać 9 lipca),pani poinformowała mnie że niestety nieaktualna,a w zamian mają nam przedstawić inną propozycję,podobno jeszcze w tym tygodniu.....znowu biuro pokazuje się z nie najlepszej strony...
IP: 83.22.121.17
bozenaa62
Gość
Do ;joa, czy może Pani napisać, w jaki sposób dowiedziała się Pani, że biuro wycofało ofertę? Czy dobrze myślę, że nikt z biura nie zadzwonił z informacją o wycofaniu tego kierunku? :shock:
IP: 77.253.188.74
joa
Gość
tak właśnie było:( to ja zorientowałam się ze nie ma już na stronie OK oferty Thassos,zadzwoniłam zapytać czy to że oferty juz nie ma na stronie znaczy że nie organizują tego wyjazdu,czy że wszystko sprzedali ,co wydało mi sie mało prawdopodobne....Pani z którą rozmawiałam powiedziała że niestety musieli zrezygnować z tej oferty i właśnie o tym informują osoby mające wykupione,bądź zarezerwowane wczasy na Thassos,podobno narazie informują osoby które miały jechać w czerwcu....pani zapewniła mnie że przygotują w zamian inną atrakcyjną ofertę...z jakimiś bonusami ,żeby wynagrodzic nam tę niedogodność....tyle że ja nie bardzo w te bonusy wierzę...zapytałam czy mozna wycofać zaliczkę i dowiedziałam się ze oczywiście,i że podobno żadne biuro w Polsce w tym roku autokarowego wyjazdu na te wyspę nie zorganizuje....jestem trochę rozgoryczona ,bo bardzo chciałam tam pojechać,cóż może w przyszłym roku....
IP: 83.22.40.12
joa
Gość
Zobaczę jeszcze co mi zaproponują,gdyby nie to że z rezerwacją wczasów w tym biurze wiąże się szybkie dofinansowanie jakie dostajemy z zakładu pracy męża, juz dawno zrezygnowałabym z ich usług, a tak co roku jakieś niespodzianki...Myślę też,że oni specjalnie będą informować niedoszłych wczasowiczów z Thassos w ostatnim momencie,kiedy za późno będzie na szukanie i rezerwacje wczasów w innych biurach...
IP: 83.22.40.12
gość
Gość
Jakoś olimp i fun club mają wczasy na Thassos i się z nich nie wycofują
IP: 89.74.219.133
Aro
Gość
ha,ha akurat Mnie to nie dziwi WCALE ok badziew...
IP: 89.25.132.241
fred
Gość
Nie tylko Tassos znikneło .My mielismy jechać do Słonecznego Brzegu i nasze apartamenty Happy tez znikneły z oferty.
Nie ma już ich około dwóch tygodni. Myśleliśmy że zostały sprzedane niestety dowiedzieliśmy się że rownież nie pojedziemy tam gdzie chcieliśmy. Biuro wciąż milczy. O niczym nas nie poinformowało. Dowiedzieliśmy się o tym fakcie u pośrednika gdzie dokonaliśmy rezerwcji. Przy czym oni też byli zdziwieni.A więc śledzmy uważnie tą strone. Trzymamy Kciuki za innych
IP: 83.30.31.94
kama
Gość
My też mieliśmy jechać na Thasos. Zaproponowali nam w zamian na Korfu Blue Lagoon.
Czy ktoś tam był?
jak warunki? Jaka plaża? Jadę z dzieckiem więc jest to dla mnie bardzo ważne
IP: 31.0.103.34
joa
Gość
Też mi zaproponowali Korfu,ale przeraża mnie długość podróży...piszą że ok 32 h,znając życie pewnie będzie ok 36,to jednak sporo więcej niż na Thassos,no i promem też dłużej,bardzo bym chciała spędzić wakacje na Korfu,ale jednak wybiorę się tam kiedyś samolotem, teraz wybrałam Nei Pori ,na Riwierze Olimpijskiej,miasteczko z piekną szeroka piaszczysta plażą,byłam tam 12 lat temu...i było cudownie,mam nadzieję że hotel bedzie ok ,no i że w ostatniej chwili znowu czegoś nie zmienią :roll:
IP: 83.10.75.134

Strona: « < ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij