» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

ok services spoko grecja

Grecja wakacje Grecja opinie o hotelach

Strona: « < ... 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... > »

Autor Treść
szaszka1
Gość
AWM

POPIERAM

-ok.services DO WORKA ,POTEM DO WORA KAMIEŃ, ALBO GŁAZ , A POTEM DO NAJGŁĘBSZEGO JEZIORA HAŃCZA !!!!!!!!!!!!
ŻEBY NIGDY NIE WYPŁYNĘLI NA POWIERZCHNIE ZA TE ICH PRZEKRĘTY I OSZUSTWA I BRUDY I ZA TOZ ZE MAJÁ LUDZI W DUPIE JAK TYLKO KASE WPLACÁ I CO TAM KOMU JESZCZE ZROBILI OSZUSCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 31.134.58.100
mofo
Gość
Co powiecie na to:
na stronie www.okservices.pl w miejscu gdzie potwierdza sie informacje o rezerwacji (formularz rezerwacji) pojawia sie nastepujaca informacja:
Świadczenia
Długość pobytu : (12 dni)
Uczestnicy ilość : 3
Wyjazd z :
Wyżywienie : Bez wyzywienia (U)
Zakwaterowanie : Pokoj 2 os z dostawka
Transport : autokar
Organizator : VOKS
Zapoznałem się i akceptuję ogólne warunki uczestnictwa Biura Podróży VOKS.
Transakcję obsługuje : OK SERVICES Travel Sp. z o.o., Piastowska 2, 43-300 Bielsko-Biala
NIP: 547 213 90 38, tel.: 33/828 19 80, 33/828 19 90, e-mail : rezerwacje@okservices.pl, agent: 912137001
Tzn co? - kto jest organizatorem wycieczki VOKS czy OK services - o co tu chodzi?
IP: 89.74.134.73
andzia
Gość
Rzeczywiście wygląda na to, że znów coś kombinują. Wpierw zmiana nazwy biura OK Services na OK Services Travel, a teraz jakiś VOKS (wyszukiwarka nie znalazła żadnej informacji nt. rejestracji biura pod tą nazwą).
Czyli jak? Kupuję wakacje na stronie OK Services Travel od organizatora VOKS (który formalnie nie istnieje), a OK Services Travel obsługuje moją płatność?!
Jakaś ściema!!!!!
IP: 89.74.134.73
awm
Gość
Muszę sprostować - Katarzyna Ketikoglou od 31.01.2013 nie ma już formalnie udziałów w ok services travel. Ale została za to prezesem bp galene .Także uważajcie
IP: 159.205.163.139
Andy
Gość
VOKS to jest skrót OK SERVICES TRAVEL z systemu rezerwacyjnego MERLIN X , taki LOGIN systemowy nadany przez administratora systemu Merlim.X ... JUZ NIE PRZESADZAJCIE Z TYMI WYMYSŁAMI BO SIE SŁABO ROBI !!!

A skoro wywalili z KRS pania KK to widocznie nie chca mieć z nią nic wspólnego!!!
IP: 78.8.97.85
miczel
Gość
andy ty wszystko wiesz . Przepraszam pracownik bp ok services travel powinien się orientować .Pozdrawiam
IP: 46.112.77.246
Carro
Gość
Uważamy, uważamy AWM....wiesz nawet w drewnianym Kościele cegłówka na głowę spaść może..więc.....bacznie, bacznie....
IP: 178.212.41.20
awm
Gość
Twoje porównanie do cegły w drewnianym kościele jest co najmniej nietrafione . Nawet Marszałek Województwa Ślaskiego odradzał korzystania z bp galene , z uwagi na Katarzynę K. , za którą musiał odwalać czarna robotę i ponosić koszty .
IP: 91.195.159.178
basza
Gość
Zarezerwowalam wyjazd do Parali na 7.09.i wpłaciłam zaliczkę, czy ktoś był w zeszlym roku i może napisać jak było? Sugerowac sie tym co pisza o tym biurze?
IP: 91.219.112.66
Carro
Gość
Wolny kraj..wolny wybór....AWM Ty chyba nic innego nie robisz jak tylko szukasz "złych" informacji na temat biura ok services....Ale dobrze, masz jakieś zainteresowanie przynajmniej....
BASZA: ja byłam 2 razy w Paralii z tym biurem..Raz mieszkałam w centrum w hotelu Oasis i raz w Morfeasie, obok Yakinthosa i Cosmopolitan SPA - ten hotel ma basen i można było z niego korzystać jeżeli się coś zamówiło. Było fajnie..Pogoda dopisała....morze ciepłe....Nie narzekałam. Wyjechałam..dojechałam..odpoczęłam i wróciłam.
IP: 178.212.41.20
awm
Gość
Dyskutujemy tu już jakiś czas i dobrze wiecie z czego wynika moje zainteresowanie ok services travel. Mogę jeszcze raz przypomnieć o tym ,że bp aquamaris oszukało mnie na 6 tys. i o związkach prezes aquamaris z prezes ok services. Jeśli ktoś przejmuje się losem swoich pieniędzy , to będzie drążył temat . Rozumiem ,że chcecie mnie tutaj ośmieszyć , żebym wyszła na osobę niewiarygodną .To nic w porównaniu z upokorzeniem , które mnie spotkało , kiedy zostałam okradziona .Na razie wyczerpałam wszystkie możliwości prawne , została mi wolność wypowiedzi i z tego korzystam.
IP: 77.254.118.19
mex
Gość
Witam wszystkich, planuje wyjazd wraz ze znajomymi do Olimpic Beach a konkretniej do hotelu Rainbow. Czy ktoś może napisać coś wiecej o tym hotelu bo póki co znalazłam w większości negatywne opinie jeśli chodzi o pokoje m.in. pleśń i inne niespodzianki w pokojach i łazienkach. Z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam
IP: 93.105.211.188
Carro
Gość
AWM, rozumiem Cię doskonale...i nie chciałabym znaleźć się w takiej sytuacji jak Ty...
Mnie biuro ok services nie oszukało...byłam z nimi na wczasach w 2010, 2011 i 2012 roku...wszystko zawsze grało...było jak w ofercie. Więc trudo jest mi sądzić inaczej....Korzystam również z wolności wypowiedzi....i piszę prawdę...
IP: 178.212.41.20
Andy
Gość
MEX - znajomi byli z OK Services w 2012 r. właśnie w OB w hotelu Rainbow i po dzień dzisiejszy twierdzą , ze były to najlepsze wakacje na jakich byli do tej pory (a z roznymi biurami podrózy byli już w Egipcie, Turcji, Hiszpanii, Bułgarii), również o samym hotelu Rainbow mają bardzo pozytywną opinię. Uwaga - o ile sie nie mylę w OB jest również hotel Rainbow Resort - jest to zupełnie inny hotel, i w tym przypadku opinie są niezbyt dobre...
CARRO - ja też przez długi czas dyskutowałem tu z awm i 2 czy 3 innymi osobami - szkoda pisania i Twojego czasu - oni sa tu tylko po to by krytykować i żadne argumenty ich nie interesują - jeśli wiesz coś wiecej niż oni, lub piszesz pozytywną opinię to nawijają jak mantrę , że jesteś pracownikiem biura - jak dla mnie ośmieszają się tym - gdyby pozytywne opinie mieli tylko pracownicy biura to dawno by już splajtowało, tymczasem wczasy wykupuje tam tysiące ludzi, większość jest stałymi klientami. Co ciekawe - awm sama przyznała w jednym z postów, że nigdy nie korzystala z usług biura OK Services !!! Oczywiście wiesz tak jak i ja , że wykupując wczasy zawsze jest jakies ryzyko, tyle że to ryzyko jest w przypadku każdego biura podrózy...
PS. gdzie byłaś na Thassos ? jedziesz na Corfu do Blue Lagoon czy Panos ? Byłaś w grudniu na darmowym jarmarku świątecznym w Wiedniu lub Pradze z OK Services ?
IP: 95.48.7.114
awm
Gość
Skoro mnie rozumiesz , to po co te kpiny ? Ja nie oceniam działalności ok services travel , bo jej nie znam . Uświadamiam jedynie jacy ludzie stoją za tym bp. Uważam ,że takie osoby jak Katarzyna Ketikoglou powinny zniknąć z branży turystycznej dla dobra tej branży .Widzę ,że ok services travel nie chce być kojarzone z jej osobą . Stąd zmiany w KRS zarówno ok services travel jak i ok services w likwidacji .Nie zmienia to faktu ,że pierwszym prezesem ok services była Katarzyna Ketikoglou ( wtedy jeszcze Kasperek ). Aktualna prezes ok services travel i K.K. znają się i wspólpracują od lat .Ludzie mają prawo o tym wiedzieć. Dla niektórych takie zależności mają znaczenie .Niech ludzie maja wolny wybór - jak najbardziej , tylko niech to będzie wybór świadomy. Ja wybrałam aquamaris w ciemno i niestety za to zapłaciłam . Jasne ,że plajta może się zdarzyć każdemu , nawet najbardziej uczciwemu touroperatorowi , ale jeśli ktoś już ma coś na sumieniu, to chyba prawdopodobieństwo jest większe ?
IP: 77.254.30.9
Andy
Gość
BASZA - gdybyś miał sugerować się opiniami w necie o biurach podróży to nie pozostałoby ci nic innego jak kupić skrzynke piwa i spędzić urlop przed telewizorem... Powiem ci , że wyjezdzałem juz na wakacje z kilkoma biurami i jak do tej pory wyjazd z OK Services (byłem na Thassos) wspominam najlepiej. Oczywiście ani ja ani nikt nie zagwarantuje , że Twój konkretny wyjazd bedzie udany - zawsze niestety jest jakies ryzyko, ale to ryzyko istnieje bez wzgledu na to w którym biurze wykupisz wczasy...
IP: 95.48.7.114
mex
Gość
Andy napisał
MEX - znajomi byli z OK Services w 2012 r. właśnie w OB w hotelu Rainbow i po dzień dzisiejszy twierdzą , ze były to najlepsze wakacje na jakich byli do tej pory (a z roznymi biurami podrózy byli już w Egipcie, Turcji, Hiszpanii, Bułgarii), również o samym hotelu Rainbow mają bardzo pozytywną opinię. Uwaga - o ile sie nie mylę w OB jest również hotel Rainbow Resort - jest to zupełnie inny hotel, i w tym przypadku opinie są niezbyt dobre...


Nasz Rainbow znajduje sie w samym centrum OB. W nazwie hotelu nie było dopiski "resort" więc mam nadzieje że się nie rozczarujemy i będziemy równie zadowoleni.
Martwi mnie jeszcze kwestia powrotu. Jak to wygląda? Do południa musisz opuścić pokój i cały dzień na walizkach trzeba siedzieć?
IP: 93.105.211.188
Andy
Gość
do MEX - ten w centrum to ten, gdzie byli znajomi
powrót - pokój musisz w zależności od hotelu opuscic ok. 9-10 (nie wiem jak jest w Rainbow), wyjazd z Riviery Olimpijskiej jest ok. 15-16 o ile pamiętam - jak spędzisz ten czas zależy od Ciebie :) - jedni ludzie siedzą od rana na walizkach (mozna je zlozyc w jakims pomieszczeniu) i narzekają, że musza czekać, inni (np. ja z rodzinką) wykorzystujemy ten czas prawie jak kazdy inny dzień - ogladamy w sklepikach czy mozna jesczze kupic jakies pamiatki, idziemy cos zjesc, idziemy pospacerowac, posiedziec na plazy, pomoczyc nogi w morzu, jedynie w ostatni dzien raczej trudno o kapiele w morzu - ani sie potem nie umyjesz pod prysznicem (choc w niektorych hotelach jest taka mozliwosc) , ani nie wysuszysz ubran.
IP: 95.48.7.114
Carro
Gość
AMW ja nie kpię....tylko piszę co to sądzę. I nazwiązując do znanego nam tematu nie mam zamairu dłużej polemizować.
Andy byłam na Thassos w Limenarii. - Aparthotel Meni. Teraz Blue Lagoon na mnie czeka. Na jarmarku nie byłam....:((
IP: 178.212.41.20
awm
Gość
No tak , z prawdą się nie polemizuje , zwłaszcza z taką niewygodną . Lepiej skierować dyskusję na inne tory , prawda Andy? Masz rację , nie dojdziemy do niczego , bo poruszamy dwa różne aspekty sprawy. Nadal mam nadzieję ,że to o czym piszę da komuś do myślenia .
IP: 77.254.171.238
Carro
Gość
AWM Twoje słowa:
Ja nie oceniam działalności ok services travel , bo jej nie znam

Muszę sprostować - Katarzyna Ketikoglou od 31.01.2013 nie ma już formalnie udziałów w ok services travel. Ale została za to prezesem bp galene .Także uważajcie

Może i głupia jestem...raz w prawo raz w lewo..w głowie się kręci.
IP: 178.212.41.20
Andy
Gość
awm - kończąc definitywnie rozmowę z Tobą powiem, że trudno rozmawiać z kimś, kto potrafi jedynie pisać insynuacje i krytykę pod adresem biura podróży z którego - co sama piszesz - nigdy nie korzystałaś, wybacz, ale krytyka biura za to , że jakaś tam osoba BYŁA w zarządzie i JEST ZNAJOMĄ obecnego prezesa jest bądź to śmieszna bądź żenująca (w zależnosci od poczucia humoru czytającego), dla mnie osobiście to co piszesz nie ma znaczenia wiec i dalsza polemika mija się z celem, co do kierowania dyskusji na innego tory - to forum z założenia służy przekazywaniu sobie informacji a nie regularnym opluwaniu biura którego sie nie zna, dlatego też udzieliłem zgodnie ze swoją wiedzą informacji o które pytali Basza i Mex. Jeśli uważasz , że chodziło tu o skierowanie dyskusji z Tobą na inne tory pozostaje mi jedynie pogratulować Ci wysokiego ego.
IP: 95.48.7.114
awm
Gość
Pogratulować takich lojalnych klientów . To bp musi być rzeczywiście wyjątkowe. Myślę ,że się samo obroni swoją działalnością w nadchodzącym sezonie .Żegnam .
IP: 77.254.171.238
LES
Gość
To się naczytałem.Wczasy zapłacone w całości.Mam nadzieję ,że w tym roku nie wywiną numeru jak z aquamaris.Do MEX: byłem w ubiegłym roku w OB i mieliśmy wykupione posiłki w Rainbow-obiady dla mnie mogły być ale córki prawie nic nie jadły,Śniadania codziennie takie same-raczej nędza.Nie byłem "na pokojach" w Rainbow ale nie spodziewaj się cudów,Co do lokalizacji hotelu:całe OB to "centrum" a hotel leży przy pierwszej uliczce z brzegu przy haszczach ale z widokiem na Olimp.Lokalizacją się nie przejmuj.Ja byłem w Sofii przy głównej uliczce "handlowej" i przeszkadzał nam hałas spacerujących ludzi do późnych godzin.W Rainbow na pewno jest trochę ciszej ale i tam napewno pobudkę o 7 rano robi śmieciarka-to straszne-konieczna klima i zamknięte okna.Jeśli nie jesteś bardzo wymagający to nie przejmuj się tymi negatywami tylko wypoczywaj i miej wszystko gdzieś.Nie daj się naciągnąć na wycieczki w autokarze bo na miejscu jest wszystko tańsze.Moja opinia o zeszłorocznych wakacjach jest taka:Poza posiłkami w hotelu Rainbow nie mieliśmy do czynienia z pracownikami OK Services bo i po co,ale razem z nami stołowała się para dwudziestolatków ,którym trafił się hotel niezgodny z opisem,z robakami i coś jeszcze nie grało i biuro w zamian dało im gratis wycieczkę na Skiathos(gratis autokar do portu a za statek musieli zapłacić-NIEZŁE co?).Nam akurat biuro nie podpadło i mam nadzieję że w tym roku jeśli wszystko wypali to za rok będzie trzeba wywalić więcej kasy i żegnać się z tym biurem bo są niepewni.
IP: 87.207.116.34
Niewybredni
Gość
Bylismy w Olimpic Beach z Ok servis.Nie mozemy narzekac.Na samym wstepie po naleganiach kupilismy wycieczke na Skiatos.Bylo ok ale ta cena.Ktos z naszych nam powiedzial ,ze deptakiem wzdluz morza dojdziemy do Paralii a tam jest biuro OLIMPIOS Trawel gdzie jst taniej.I faktycznie zaskoczenie - obsluga po polsku.Przewodnik po polsku i duzo taniej.Polecamy pania Kasie przewodniczke .Dowiecie sie wszystkiego o Grecji z pierwszej reki.Nie dajcie sie nawowic w autokarze lub na spotkaniu.Sprawdzcie biura inne.Z Olimpiosem pojechalismy na Meteory na Olimp z wodospadami, na do alikies - bylo super.Na skiatos przeplacilismy w Ok serwis o 15 euro ...uf.(za osobe).Biuro OLimpios zabiera tez z Olimpic , wiec nie trzeba dochodzic.
W paralii jest tez LIDl i inne duze supermarkety ,dyskoteki ,kluby nocne.Super zabawa
IP: 5.54.116.189

Strona: « < ... 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij