» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

ok services spoko grecja

Grecja wakacje Grecja opinie o hotelach

Strona: « < ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... > »

Autor Treść
Andy
Gość
powyższa informacja zamieszczona w serwisach internetowych (do znalezienia przy pomocy google.com)
IP: 95.48.7.114
awm
Gość
Poczekajmy więc na sprostowanie i na dalszy bieg wydarzeń . Wiadomości turystyczne opublikowały rzeczony artykuł nie kilka dni temu , tylko już w styczniu .Ciekawe czemu dopiero teraz wyszło oświadczenie . Nie miałam do czynienia z ok services travel , ale miałam niestety z osobą , która posiada w tym bp 50 % udziałów . Sensem mojego życia nie jest tylko krytykowanie dla samego krytykowania , ale życzyłabym sobie , aby osoby mające na koncie kilka upadłych firm i na sumieniu setki oszukanych klientów nie mogły nadal prowadzić działalności i zasiadać w zarządach spółek.Nie wiem jak działa ok service travel , choć ludzie na forach piszą i Twoje zadowolenie Andy jest pewnym ewenementem. WG mnie OK services travel z takim zarządem nie ma prawa bytu.
IP: 91.195.159.178
Andy
Gość
Awm - miałem już tu nie pisać :) ale odpiszę jeszcze raz gdyż należysz do nielicznych osób, do których docierają argumenty -
nie można pisać, że OK Services to dno, gdyż Aquamaris zbankrutowało - to dwie różne firmy działające na innych zasadach (OK Services - TYLKO autokary, Aquamaris - czartery). Natomiast zgadzam się, że jeśli osoby zasiadające w zarządzie Aquamaris są czemuś winne - powinny za to ponieść odpowiedzialność, to już jednak chyba sprawa dla odpowiednich organów.
Co do forów - one działają tak, że wchodzą na nie w 90% ludzie niezadowoleni - rzadko się zdarza (tu faktycznie należę do nielicznych), że na forum wypowiadają się osoby zadowolone. W zasadzie wszystkie biura mają w związku z tym słabe opinie... Dodam w tym miejscu, że jeśli ktoś uważnie czyta fora to zauważy, że wiekszosc pretensji jest absurdalnych (i dotyczy to wszystkich biur podrózy) - np. ktoś pisze ze firma X to dno bo wykwaterowanie było o 10 rano a autokar powrotny o 19 - to przeciez tak wyglada w kazdej firmie - doba hotelowa konczy się o 10 a wyjazd ma miejsce popołudniu - jesli ktoś ocenia biuro podrozy z tego powodu na 1 (czesta sytuacja) to jest to dla mnie żenada...
PS. Co do artykułu i sprostowania - nie mam pojęcia - wiem tyle co mozna znalexc w portalach ale wydaje mi się, że gazety nie drukują tak chętnie sprostowań tak więc pewnie musialo minac troche czasu zanim zostały do tego zobowiązane...
IP: 95.48.7.114
szaszka1
Gość
Godzi w dobre imie ale hasło , chyba kazdy ma prawo znać opinie o biurze dlaczego sąd się nim interesuje itd. a jeśli prokuratura wszczeła jakięś postępowanie to napewno nie dlatego żę jakiejś osobie nie spodobały się wakacje tylko było zbyt dużo skark . Ja z ich usług napewno nie skorzystam bo byłem raz i myślałem że coś się zmieniło po 7latach ale lipa . Byłem z Buksa Travel z Inwałdu w zeszłym roku w Bułgarii i co na zdjęciu to w rzeczywistości za ciut większe pieniądze pilot znał się na robocie rezydent był u nas w hotelu (a ok.services tylko pod telefonem) w tym roku też z nimi jedziemy i mogę naprawde polecić to Biuro przez duże B....
IP: 31.134.58.100
aquamasakra
Gość
Andy, ja tylko chcę przestrzec przyszłych klientów bp ok services travel przed stosowanymi przez nie przez długie lata metodami działania np. zmiany nazwy bp po to, żeby sobie wyczyścić konto z negatywów , oferowanie klientom hoteli czy apartamentów , a następnie zakwaterowanie w zupełnie innych , ogólne niepokrywanie się oferty katalogowej ze stanem faktycznym .Fora internetowe pełne są wpisów niezadowolonych klientów i Twój głos jest prawdziwym ewenementem. Dobrze o tym wiesz , bo śledzisz te wpisy i ostatnio na bieżąco reagujesz.
Andy, przecież się orientujesz które panie Katarzyny stoją za tym długoletnim cyrkiem.
Po upadku aquamaris pani prezes KK zgarnęła kasę od kilkuset rodzin (klienci mieli zapłacone całe wczasy za miesiąc sierpień 2012)-sprawa aktualnie toczy się w Prokuraturze w Bielsku Białej.Jak pewnie wiesz pani ta posiada 50% udziałów w bp ok services travel.
Moje wpisy mają ostrzec przed osobami które od kilku lat kryją się za różnymi nazwami bp i psują wizerunek całej turystyce, która potrzebuje uczciwości i zaufania w tak trudnych czasach.
Klient ma prawo znać przeszłość i metody działania bp, bo w końcu to on ponosi konsekwencje w postaci straconych wakacji ,nerwów ,pieniędzy i płaczu dziecka (w przypadku kolejnego bankructwa).
Pozdrawiam...
IP: 109.243.134.245
awm
Gość
Andy , masz rację, czas skończyć tę jałową dyskusję .Dobrze wiesz ,że mój stosunek do ok services travel nie wziął się znikąd. Jeszcze raz powtórzę -pani K.K. nie była jakąś tam osobą z zarządu aquamaris , tylko prezesem tego bp. Teraz jest udziałowcem w bp ok services travel ( jak podaje KRS 50 % udziałów ) .Czy to nie oznacza żadnego związku między tymi bp ??? Zdanie "to dwie różne firmy działające na innych zasadach (OK Services - TYLKO autokary, Aquamaris - czartery)" jest jak żywcem wyjęte z oświadczeń bp ok services .Powtarzają to jak mantrę. Uważam Andy ,że to nieetyczne ,że tak uparcie bronisz tego bp , wiedząc ,że osoba z jego zarządu oszukała setki ludzi. Nie da się tak po prostu od tego odciąć .Bp to nie jest jakiś abstrakcyjny twór ,który lepiej lub gorzej organizuje wczasy .To także ludzie , którzy je tworzą .Może uczciwie było sprzedawać wycieczki na kilka godzin przed ogłoszeniem niewypłacalności ? W porządku , że kiedy Urząd Marszałkowski głowił się jak i za co sprowadzić turystów do kraju , pani K.K. rejestrowała nowe bp galene ?To są fakty .A to , czy cała ta plajta była zaplanowana , żeby okraść ludzi z pieniędzy , właśnie wyjaśnia prokuratura . Nie mamy już po co dyskutować , myślę ,że wszystko zostało powiedziane . Mnie to tego bp na pewno nie przekonasz , a ludzie też swój rozum mają.
IP: 77.254.27.45
Andy
Gość
Aby była jasność - nie mam zamiaru nikogo przekonywać do BP OK SERVICES TRAVEL. Na forum to trafiłem w zeszłym roku przed wakacjami szukając informacji i opinii nt. wyspy Thassos.
Powtórzę jeszcze raz - ja i moja rodzina z wypoczynku i jego organizacji przez OK SERVICES w 2012 jesteśmy bardzo zadowoleni - było OK i jest to po prostu fakt (tak przy okazji - polecam Wam wyspę Thassos - przepięknie, jeśli bedziecie mieli okazje - jedźcie, obojętnie z jakim biurem).
Co do Buksy - bardzo się cieszę , że wypoczynek był udany ale zajrzyj na fora związane z tym biurem - biuro oceniane jest bardzo słabo, i jeśli napiszesz tam, że było fajnie to pewnie usłyszysz, że jesteś ewenementem.
Zwracam wszystkim piszącym uwagę na jedną rzecz - w dniu w którym wyjezdzalismy na wczasy biuro wysylało w rózne miejsca 6 pełnych autokarow (ok. 300 osób) - tyle autokarow odjezdza co 2-3 dni, tymczasem wpisy na wszystkich forach to grupa 20, max 30 osób co oznacza , ze wpisy te nie sa w zaden sposób reprezentatywne, tym bardziej, że jak juz pisąłem wczesniej - na fora znacznie czesciej zagladaja osoby niezadowolone by sie "wyładować" (chociaz jesli przejrzycie ten temat to zauwazycie sporo wpisów pozytywnych i bynajmniej nie sa one tylko moje).
Ciekawostka - na forach relatywnie dobrze oceniane jest BP Tecza, podczas gdy ja oceniłbym to biuro najnizej z wszystkich z którymi mialem okazję do tej pory podrózowac.
IP: 95.48.7.114
szaszka1
Gość
Do Andy;
Tak masz racje mają negatywne opinie ale jakoś nie mogę znależć tych opinii że owe biuro jest bardzo słabo oceniane chociażby na (oceniacz pl.) ale mają też pozytywne (w znacznej większości jak Ok.Services) a negatywne opinie wystawiają zazwyczaj osoby które myślą żę jak u nich na zegarku jest 22h to jest cisza nocna,tylko że oni zapominają że to są wakacje a nie sanatorium bo po to jadę odpocząć na te 10 dni w całym roku żeby korzystać z tego a poza tym takie biura jak Tui,Alfa Star,Neckermann także mają opinie negatywne a budżety tych biur są nieporównywalne do tańszych biur .My byliśmy zadowoleni choćby pod tym względem że byliśy w hotelu który jest w katalogu co potrzebowałeś to było np.chłopak zachorował to lekarz w NOCY do niego przyjechał a to już chyba duży plus choćby dlatego że jezdzimy z dzieckiem i wiem że nie spotka mnie niespodzianka że nie będe się miał do kogo zwrócić o pomoc jak było w Rawdzie (Bułgaria) gdzie kiedy sie dzwoniło do rezydentki to nie miał kto tel.odebrać !!! Mogę być tym ewenementem o którym piszesz ale to będzie ich ok 50osób bo tyle nas było w autokarze i każdemu było żąl jechać do domu i właśnie dlatego znów jedziemy z nimi.
IP: 31.134.58.100
moniśka
Gość
witam wszystkich i tych zadowolonych i tych oszukanych. Niestety w obecnych czasach kupowanie wczasów to istne ryzyko, w ciągu ostatnich paru lat "padło"(czytaj oszukało ludzi) dużo biur podróży. Ja osobiście byłam z OK Serv ices dwa razy nie nie mogę powiedzieć złego słowa, oczywiście jak by się chciało do czegoś przyczepić to by sie znalazło , ale w końcu nie chodzi o to żeby szukac problemów tylko wypoczywać. Żal mi wszystkich którzy stracili kase przez Aquamaris ale to biuro padło na 3 dni przed naszym planowanym wyjazdem 2012 i tez się zastanawialiśmy, ale cóż- zaryzykowaliśmy i było CUDOWNIE. Nie dostaliśmy pokoju tam gdzie wykupiliśmy , ale nie wiem w czym to miało by przeszkadzać zważywszy na fakt że większość ma te same standardy, czekaliśmy na autokar w dzień wyjazdu bez hotelu, ale zawsze można sobie jakoś zorganizować czas i dogadać, tak więc kto nie ryzykuje ten się nie bawi, liczę że w 2013 też nam się uda a jak nie to pozostanie działka ... :)
IP: 89.75.178.109
moniśka
Gość
Bylismy z 3 dzieciaków więc w razie wpadki traciliśmy wszyscy i urlop i wakacje . Nie nakręcajcie się negatywnie tylko planujcie wczasy z tym czy innym biurem podróży a ja trzymam kcuki żeby sie wszystkim udało,pozdrawiam
IP: 89.75.178.109
awm
Gość
Rozkoszna jesteś Moniśka - " kto nie ryzykuje ten się nie bawi" .Rzeczywiście ubaw po pachy stracić 6.000 albo więcej . Już nie wiecie co macie pisać . Gdzie my żyjemy , co to ma być -" uda się albo nie " ? W cywilizowanym kraju powinno być tak , że jak za coś płacę to powinnam to otrzymać , a nie coś innego lub w ogóle nic. Lepiej trzymaj kciuki ,żeby powstało takie prawo , które udaremni bp oszustwa na taką skalę jak obecnie , bo inaczej polska turystyka zorganizowana całkiem padnie i niektórym naprawdę zostanie tylko działka.
IP: 91.195.159.178
abc
Gość
co sądzicie o ofercie 16 dniowej grecja klasyczna z wypoczynkiem na Krecie. Czy warto!
IP: 37.225.194.38
Użytkownik
Posty: 2
Każdy dzień jest świętem jednak nie każda osoba mogła go świętować dlatego życzę Tobie byś dożyło dnia, w którym wszyscy będziemy radować się każdym dniem; radosnych świat!
IP: 89.174.10.135
Carro
Gość
Ja jadę z tym biurem już 4 raz. Co do organziacji denerwuje mnie tylko "start", mam na myśli "zbiórkę ludzi" po drodze...ale da się wytrzymać i tak niestety musi być. Jadząc na wakacje mam dobry humor, nastrój....i nie przeszkadza mi papier toaletowy - jednokolorowy /niektórzy chcieliby by był np.: w kwiatki/. Nie przeszakdza mi również "monotonne" jedzenie....ponieważ wiem czego mogę się spodziewać....w GRECJI.....Jadąc za taką cenę..wiem na co mogę liczyć. Ważne, że jest ciepłe morze, słońce....ważne, że jest wesoło....itd...., że warunki są godne..że jest gdzie się wyspać, wykąpać za TAKĄ CENĘ.
ANDY: Byłam na Thassos....piękna wyspa. Na pewno tam wrócę. W tym roku KORFU na mnie czeka.....
IP: 178.212.41.20
awm
Gość
Nie przeszkadza Wam to , że będąc klientami ok services travel finansujecie osobę , która jaka prezes aquamaris oszukała setki ludzi ? Przypominam - Katarzyna Ketikoglou - 50 % udziałów w ok services travel , a wcześniej prezes upadłego bp aquamaris.
IP: 77.254.0.54
Carro
Gość
awm a Ty się tym przejmujesz???
IP: 178.212.41.20
AWM
Gość
Tak przejmuję się i pisałam już o tym - uważam za moralnie wątpliwe korzystanie z usług ludzi , którzy okazali się oszustami . Mogę zrozumieć , jeśli ktoś jest nieświadomy tego z kim ma do czynienia .Ale jeśli wiadomo i mimo to poleca się dane biuro , bo "fajnie , wesoło , tanio" i co tam jeszcze , to już jest coś nie tak . Jednemu wesoło , a drugiemu nie , i ten pierwszy nie zrozumie drugiego , dopóki nie spotka go to samo. Nikomu nie życzę takiego doświadczenia jak utrata pieniędzy , a z bp ok services travel może się to zdarzyć , podobnie jak z aquamarisem.
IP: 91.195.159.178
Carro
Gość
Rozumiem oczywiście. Ale narazie nikt mnie nie oszukał. A jechałam na wakacje z tym biurem 3 razy..więc dlaczego mam sądzić tak jak Ty.....i siać panikę??
Czy w innych życiowych sytuacjach jeden na drugiego patrzy??? Moim zdaniem z kazdym innym biurem podróży może sie tak zdarzyć jak z aquamarisem - przecież nie tylko to biuro "splajtowało" Jesteśmy dorośli i sami dokonujemy wyborów....nie zawsze koniecznie trafionych.
IP: 178.212.41.20
awm
Gość
Ja nie sieję paniki , tylko uważam ,że należy piętnować oszustów . Zarząd bp ok services travel niestety do nich należy. Oczywiście każdy dokonuje własnych wyborów , zgodnie z własnym sumieniem.
IP: 159.205.163.193
RUNSIG
Gość
"OK Services Travel sp. z o.o. oświadcza, że nieprawdziwa jest informacja, że Spółce lub osobom związanym ze Spółką przedstawiono jakiekolwiek zarzuty, o czym mowa w artykule "Prokurator sprawdza OK Services Travel".

Nie odpowiada prawdzie informacja, jakoby Pani Katarzyna Ketikoglou była głównym udziałowcem OK Services Travel, gdyż nigdy nie posiadała większości głosów.

Niezgodna z prawdą jest także informacja o powiązaniach kapitałowych pomiędzy spółkami OK Services Travel a Aquamaris S.S. spółki te nie są i nigdy nie były spółkami powiązanymi, nie istniał także stosunek zależności czy dominacji pomiędzy nimi. Nieprawdziwa jest informacja, że Pani Katarzyna Ketikoglou jest prokurentem OK Services Travel. Niezgodna z prawdą jest podana przez autorkę informacja, że OK Services sp. z o.o. zakończyła działalność w formie upadłości, bądź układu ratalnej spłaty z wierzycielami.

Nieprawda jest, iż Spółka OK Services Travel finansowała działalność Aquamaris SA np. przez spłatę jej zobowiązań. Nieprawdziwa jest informacja o antydatowaniu przez Services Travel jakichkolwiek umów, podobnie jak absurdalne twierdzenie o ukrywaniu i wywożeniu przez OK Services Travel dokumentów Aquamaris SA.

Nieścisłe są informacje, że na pytanie skierowane do Pani Katarzyny Maj odpowiedziała Pani Katarzyna Ketikoglou. Pytania zostały skierowane do Pani Katarzyny Ketikoglou za pośrednictwem zarządu OK Services Travel.

Nieprawdą jest, żeby twierdzenie zamieszczone w końcowej części artykułu, od słów "Nawet jeśli pojawią się poważne podejrzenia..." pochodziły od Pani Katarzyny Ketikoglou - są to wnioski autorki artykułu. Rzetelność dziennikarska wymaga także wskazania, skąd tekstem donosu dysponuje tamt. Redakcja, co pominięto. Natomiast sam fakt sporządzenia anonimowego donosu świadczy o obawie donosiciela przez odpowiedzialnością prawną za fałszywe kierowanie oskarżeń. "

WIADOMOŚCI TURYSTYCZNE z dnia 15.03.2013r.
IP: 78.8.111.219
awm
Gość
Kolejne oświadczenie bp ok services travel i nic poza tym . Poczekajmy na komentarz redakcji w nastepnym nr Wiadomości Turystycznych . Chce ,czy nie chce ten cały ok services travel , smród po aquamarisie będzie się za nim ciągnął długo .
IP: 159.205.171.226
RUNSIG
Gość
komentarz już jest ale trzeba mieć WIADOMOŚCI TURYSTYCZNE na papierze
jak znajdę chwile czasu to przytoczę ... ogólnie wychodzi na to że się prokurator pomylił bo nie ma żadnego śledztwa wobec OK SERVICES TRAVEL
IP: 78.8.111.219
Użytkownik
Posty: 2
RUNSIG napisał
komentarz już jest ale trzeba mieć WIADOMOŚCI TURYSTYCZNE na papierze
jak znajdę chwile czasu to przytoczę ... ogólnie wychodzi na to że się prokurator pomylił bo nie ma żadnego śledztwa wobec OK SERVICES TRAVEL


http://www.tur-info.pl/p/ak_id,36280,,ok_services_travel,wiadomosci_turystyczne,artykul,redakcja,czasopismo_branzowe.html
IP: 78.8.111.219
Użytkownik
Posty: 2
OK SERVICES TRAVEL OFIARĄ pomyłki prokuratorskiej !!!

Redakcja dołożyła wszelkich starań, by przedstawić zdarzenia rzetelnie i według najwyższych standardów. Jednak zacytowana Wypowiedź prokurator Małgorzaty Borkowskiej z Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej okazał się nieprawdziwa. Prokurator Małgorzata Borkowska z Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej w dniu 3 stycznia 2013 r. napisała: "Informuję, że dane zawarte w anonimowym zawiadomieniu dot. BP OK Services Travel będą weryfikowane w ramach śledztwa V Ds 63/12 prokuratury".

W dniu 21 marca potwierdziła tę informację także w rozmowie telefonicznej. Jednak w informacji skierowanej do redakcji drogą elektroniczną napisała: "Informuję, że przedmiotem postępowania o sygn. V Ds 63/12 są nieprawidłowości w działalności BP Aquamaris w Bielsku-Białej. Na obecnym etapie śledztwo nie dotyczy działalności BP OK Services Travel". Na prośbę o wyjaśnienie odpowiedziała: "przekazana informacja jest wyczerpująca".

Informacje o domniemanych powiązaniach finansowych Aquamris oraz OK Services Travel stanowią cytaty z pisma skierowanego do prokuratury.

Pani Katarzyna Maj twierdzi, że w artykule podano nieścisłe informacje dotyczące sposobu kontaktu z panią Katarzyną Ketikoglou. Jednak zawarte w publikacji informacje odpowiadają faktom. W trakcie telefonicznej rozmowy pani Ketikoglou odmówiła udzielenie wypowiedzi, po czym bez dalszych wyjaśnień przerwała połączenie. Dlatego też o wypowiedź została poproszona pani Katarzyna Maj. Odpowiedź nadeszła z adresu Katarzyny Ketikoglou i jej nazwiskiem była podpisana. Stwierdzenia zamieszczone w ostatnim akapicie artykułu nie zwierają ani wskazania, ani sugestii, jakoby pochodziły od pani Katarzyny Ketikoglou. Redakcja nie ma też ani prawa, ani obowiązku informować o swoich źródłach.
IP: 78.8.111.219
awm
Gość
Nawet przedstawiciel prokuratury pomylił ok services z aquamarisem . Jak widać nie da się uciec od tych skojarzeń . Nie da się zaprzeczyć też - kolejny raz powtórzę - że prezes upadłego aquamarisu ma 50% udziałów w ok services travel. To nie jest rzeczywiście większość udziałów - tylko połowa . Drugą połowę ma prezes ok services travel . Obie panie występują od lat w różnych konfiguracjach, w różnych bp . Faktem jest też ,że bp aquamaris wiedząc o swojej niewypłacalności do końca brało od ludzi pieniądze za wycieczki , do końca zapewniało , że wszystko jest w porządku . Na podstawie zeznań ludzi poszkodowanych przez bp aquamaris ( nie ukrywam - również moich), prokuratura prowadzi śledztwo - co przedstawiciel prokuratury potwierdza. Może zgodne z prawem , ale chyba niezbyt etyczne było rejestrowanie przez prezes upadłego aquamarisu nowego bp galene , podczas gdy jej do niedawna klienci czekali na sprowadzenie do kraju . To są fakty . Dla mnie bp ok services może wydać i tysiąc oświadczeń , ale fakty pozostają niezmienne . Wielu ludzi o tym wszystkim wie. I jeśli to forum ktoś jeszcze czyta poza mną i pracownikami ok services travel , to jest szansa , że coraz więcej ludzi się dowie i wyciągnie wnioski.
IP: 178.37.41.152

Strona: « < ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij