» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Dodaj opinię Opinie o hotelu Kantaoui Holidays

Strona: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Autor Treść
Olaaa
Gość
O ja jade na obóz jutro własnie do tego Hotelu.. ktoś jescze i do tego dziś sie dowiedizalm ze jade sma
IP: 80.51.181.58
Olaaa
Gość
moooże ktoś jedziee ;)??
IP: 80.51.181.58
madzia
Gość
Witam wlasnie wrocilam z pobytu w hotelu kantaoui holiday i szczerze Triada nie mowi do konca prawdy nam tez obiecywano zakwaterowanie w czesci aqua ktora jest tysiac razy atrakcyjniejsza niz ta druga czesc w ktorej sa posilki! my nie dalismy za wygrana i naszczescie zostalismy zakwaterowani w czesci aqua ta druga czesc jest tragicznie polozona ja bylam w szoku ulica ruchliwa brudna no ogolnie to trzeba sie przekonac o tym przed wyjazdem tez czytalam wszytskie fora i ciezko bylo mi sobie to wsyztsko wyobrazic co niektorzy pisali ale jednak wiekszosc zlych rzeczy sie sprawdzila! ja z moich osobistych wrazen moge napisac tlyko tyle ze polecam wycieczki fakultatywne panie pilotki rewelacyjneeee i te wycieczki szczegolnie sahara rekompenuja to co jest nie udane przez hotel! od przewodniczek dowiedzielismy sie praktycznie wsyztskie o czym owinien mowic rezydent no ale... pozatym wielkim minusem dla mnie byly odbywajace sie akurat na moim turnusie tunezyjskie wesela ok jeden raz drugi ale ile mozna bylo tak glosno ze sen do 3 w nocy mozna sobie darowac to jest w czesci aqua takze ci co sa w drugiej czesci chyba halasu nie slysza!i jeszcze chcialam dodac ze nas pani z triady oszukala chcielismy mieszkac poczatkowo w hotelu residence ze wzgledu na polozenie w centrum ale ona nas zapewnila ze te dwa hotele sa obok siebie co bylo nieprawda do portu jest jakies 40 min takim normalnym krokiem a hotel jest polozny w dzielnicy arabskiej typowej dzielnicy arabskiej jest duzo miejscowych!plaza jest brudna naprawde nie zaciekwa morze ladne!podusmowujac jelsi ktos sie tam wybiera to koniecznieee stawac na glowie zeby mieszkac w czesci aqua ta czesc w jakikolwiek sposob przypomina hotel 3 gwiazdkowy bo ta druga czesc to jest jakis zart!i jezdzic na wycieczki naprawde warto:) jakby co to zadawac pytania chetnie odpowiem! aaa i na koniec taka mala przestroga dla niektorych w tunezji powiedzmy kanapka z salami oznacza kanapke w mortadela:) i w kazdej restauracji zamawiajac cokolwiek z salami dostaniemy mortadele ja nie wiedzialam i bylo zabawnie;) pozdrawiam
IP: 89.77.148.206
madzia
Gość
i jeszcze dodam o zakwaterowaniu ktos napisal ze zakwaterowanie odbywa sie wedlug daty zgloszen , wykupu wycieczki to nieprawda my kupilismy wycieczke na poczatku roku i tam nikt o nic takiego nie pyta nie ma rezydenta przy rozdawaniu pokoi wszytsko trzeba samemu zalatwic zakwaterowanie odbywa sie w czesci nour i tam jest bardzo fajny recepcjonista arab dobrze mowi po angelisku my dlaismy mu 10 dolarow i w ciagu 5 min dal nam przepiekne pokoje w czesci aqua mielismy duzy 4 osobowy pokoj a mieszkalismy w nim w dwie sosoby! z widokiem na basen naprawde warto troche zainwestowac niz budzic sie codziennie i miec widok na budowe! z moich obserwacji i tez z rozmowy z innymi ludzmi ktorzy byli ze mna na tunusie to wyglad ajakby wszystkich kwateuja w czesci nour tlyko obozy sa w czesci aqua i szczesliwcy badz ci co dali cos w paszport!a tak masowo jestesmy w tej beznadziejnej czesci nie wiem jak tam wygladaja pokoje ale hotel z zewnatrz tragedia!
IP: 89.77.148.206
Darek
Gość
Mam pytanko czy warto się wybrać do tego hotelu na dwa tygodnie?Zastanawiam się nad wyjazdem 4.09. Powiem, że nie jestem wymagający, hotel ma mi służyć do noclegu.Zależy mi by było dosyć blisko na plaże, basen w hotelu no i wieczorkiem jakieś impry. Pokoje nie muszą być atrakcyjne Byłem już w Sousse i mieszkałem w Sindbadzie. Proszę o określenie jeśli ktoś wie jak ten hotel ma się do Sindbada względem położenia.
IP: 83.31.79.138
Bartek
Gość
ten hotel jest 5 min piechotą od Sindbada, wychodzisz z Sindbada i idziesz w lewo do ronda i jak jestes na rondzie to w głąb po lewej stronie jest ten hotel, na przeciwko kleopatry
IP: 78.8.114.110
asia
Gość
ja bym powiedziała ze sindbad jest lepszy od kantaoui holidays (zależy do której czesci trafisz) cześć aqua jest taka sama jak sindbad a nawet może troszkę lepsza
IP: 85.221.204.40
kali
Gość
jedna taka napisał
daria napisał
a ktos poznal "blizej "Daniela...syna wlascicielki?;]


Ja coś tam wiem ;) A co Ciebie interesuje?
taak ja poznalam a co hehehe :P
IP: 212.244.116.1
...
Gość
mam pytanie kto wybiera sie jakos teraz w sierpniu do tego hotelu ?? prosze pisac na gg 8234819
IP: 212.244.116.1
198
Gość
prosze o kilka fotek kedo35@tlen.pl
IP: 217.17.33.22
iza
Gość
prosze o kilka fotek z residence jade teraz z dzieciakami 20 .08
IP: 217.17.33.22
iza
Gość
kedo35@tlen.pl
IP: 217.17.33.22
seb
Gość
ja właśnie wróciłem z tego Hotelu i po mimo mieszanych uczuć z jakimi jechałem, jestem naprawdę zadowolony za takie pieniądze nie można wymagać nie wiadomo co, i naprawdę żałosne są te wszytskie wypowiedzi o jakości hotelu. Jak ktoś chce mieć luksus to ma hotele 5* albo 6*. Pokoje schludne, codzienne sprzątane. Jedyne zastrzeżenie to jedzenie, które jest bardzo monotonne, ale zawsze coś się znajdzie co można zjeść. A i obok jest przyjemna knajpka O'Asis jakoś tak, gdzie za pare dinarów można się full najeść ;) Basen fajny, aczkolwiek bitwa o miejsca się zdarzała :D miejscowi bywają natrętni ale idzie się przyzwyczaić i nawet z czasem zapoznać i polubić. Do morza kawałek plaża trochę brudna, ale za to woda cieeeepluuutka. Podsumowując hotel dla zwykłych ludzi nie robiących problemów z np. chwilą czekania na talerze. Dla młodych - strzał w dziesiątke ;) Dla rodziny z małymi dziećmi, raczej nie. Ogólnie polecam i życzę udanego urlopu ;)
IP: 83.26.12.156
lola
Gość
kali napisał
jedna taka napisał
daria napisał
a ktos poznal "blizej "Daniela...syna wlascicielki?;]


Ja coś tam wiem ;) A co Ciebie interesuje?
taak ja poznalam a co hehehe :P


Haha, a co według was oznacza "blizej" poznac Daniela?;> xd
IP: 83.23.79.92
Bartez
Gość
Witam , moze ktos napisac jak dlugo sie jedzie z Hotelu na Sahare ??? dzieki z gory
IP: 77.252.18.223
Daniela :P
Gość
hejka kto leci w terminie 14.08 bede tam 14 dni :P pisac 1882005 :P z gopry dzieki
IP: 87.207.165.21
Daniela :P
Gość
kto jedzie w terminie 14.08?? ja bede tam dwa tygodnie i z checia poznam kogos wczesniej :P 1882005
IP: 87.207.165.21
0AD
Gość
Daniela :P napisał
kto jedzie w terminie 14.08?? ja bede tam dwa tygodnie i z checia poznam kogos wczesniej :P 1882005


ja też jestem w tym terminie. skąd lecisz?
IP: 193.221.27.5
Artlin
Gość
Ja też jade 14sierpnia na 2 tygodnie, z Poznania :D Jedziecie na obóz,czy na wczasy?
IP: 83.20.45.30
Mada
Gość
Ja też lece 14 sierpnia z Poznania na 2 tygodnie - wypoczynek. Wiece, że lot jest o 23:55 ,a o 21:55 zbiórka?
IP: 81.168.226.75
Mada
Gość
Moje gg 1738070
IP: 81.168.226.75
Rafał
Gość
Ana napisał
Walutą jest Dinar,na polskie zl tj około 2,30.Ja też lecę z koleżanką w tym terminie,wiec się spotkamy,a skąd lecicie?My z Wawy.


do użytkowniczki - Ana
przepraszam ze dopiero teraz odpisuje, nie moglem odszukać tej strony :/ lecimy w Wawy (18.09.2008) do zobaczenia pozdrawiam
IP: 145.237.106.237
karola
Gość
ja tez lece 14.08 z wawy...tyle ze do hotelu residence el kantaoui. o ktorej macie wylot z wawy??
IP: 83.31.114.56
mini
Gość
a ty karola jedziesz na oboz czy prywatnie
IP: 85.89.183.222
karola
Gość
prywatnie...a o ktorej wylot?
IP: 83.31.114.56

Strona: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij