» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Dodaj opinię Opinie o hotelu Kantaoui Holidays

Strona: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »

Autor Treść
...
Gość
zgadzam się z eviik, grzecznie poprosić i czekać - na pewno nie załatwiać z rezydentem, bo ten w niczym nie pomaga (tylko kasę zbiera na wycieczki)
obsługa w hotelu jest przesympatyczna i bardzo pomocna - fakt że są rzeczy których tam nie da się przeskoczyć (np klima - chyba mają źle zamontowaną i jakąś kiepską i faktycznie nie działa; lub mrówki :o) - ja miałam z sobą offa wystarczyło na nie popsikać i uciekały)
IP: 80.238.99.75
...
Gość
macie swiadomosc ze we wrzesniu jest Ramadan a oni w tym czasie nie robią praktycznie nic. znaczy staraja sie nie robic.
IP: 83.28.243.216
Justyna
Gość
dzieki za odpowiedzi, jak dowiem sie o imię to napewno napisze :) a to że jest Ramadan to wiem ale niestety inny termin nie wchodził w grę. Szczerze mówiąc nastawiam się na zwiedzanie. Mam nadzieje ze bedzie fajnie
IP: 83.3.10.138
Kasia
Gość
Justyna ja byłam z małym dzieckiem więc powiedziałam że mrówki wchodzą do mleka i do rzeczy dzieciaka co zresztą było prawda i dlatego on załatwił mi przeniesienie, ale faktycznie sama się zdziwiłam bo z nim podobno nie można się dogadać
IP: 83.26.65.192
...
Gość
Justyna niezmiernie Ci będę wdzięczna.
Ja tam mrowek nie widziałam. Chciałą jeszcze powiedizec ze nie wykupuj wycieczek z Triady, znaczy tych wycieczek do Sousse allbo do portu bo jezeli pojedziesz taxi to zapłacisz 4 dinary i mozesz sama wszytko na spokojnie zwiedzic i obejrzec a z triady sa drogie i trzeba sie sprezyc.
IP: 83.28.243.216
Justyna
Gość
Dzięki bardzo za podpowiedzi ;] a co z wycieczką na sahare ? tez lepiej szukać gdzieś indziej niż z triady ? Pozdrawiam
IP: 83.3.10.138
Bea...
Gość
szczerze mowiąc nie wiem. słyszałam ze sa biura gdzie jest tansza ta wycieczka ale sadze ze bezpieczniej jechac z triady. i moim skromnym zdaniem na saharze wykupic jeepy i karawane. oaze mozna sobie spokojnie podarowac.również pozrawiam.
IP: 83.28.243.216
xxx
Gość
Justyna Sahara to z triadą na miejscu są animatorzy którzy prowadzą bingo mój pan wygrał wycieczkę na saharę albo na piracki statek miał do wyboru łatwiej dokupić dla jednej osoby tylko szczęścia trochę w grze mieć trzeba
IP: 83.26.65.192
ola
Gość
czy ktoś leci tam w czwartek 28.08 ??????
IP: 83.8.58.19
Dorota
Gość
Ja wylatuję w czwartek 28.08 z Warszawy o 16.
IP: 89.77.77.218
karolcia88
Gość
ten mily pan to pewnie chodzi o Sabuera. Bardzo sympatyczny facet :)


... napisał
Justyna jakby Ci sie obiło o uszy jak ma na imie niski, miły pan z recepcji tyo byłabym wdzieczna jakbys mi powiedizała.
IP: 82.139.146.65
...
Gość
karolcia88 jjjjejejj nawet nie weisz jak jestem Ci wdzieczna. mam nadzieje ze mowmy o tym samym.heh. ten o ktorego mi chopdzi pracował w głownej recepcji taki niski po polsku tez mowił!
IP: 83.28.247.246
Bartez
Gość
Ola ja lece z Triady, moze ktos napisac jak dlugo trwa podroz na Sahare , pzdr
IP: 83.12.193.14
... aga
Gość
dwa dni; ja miałam jechać z innego biura a le ostatecznie wybrałam się z triadą (tak w ogóle triada podpadłą na całej linii, ale wycieczka była udana m.inn. dzięki przewodniczce p. Patrycji)
zgadzam się z beą, że jeepy i karawana to są opcje godne polecenia; szczególnie jeepy (przeżycie, które zapamięta się chyba do końca życia - super sprawa), bryczki mimo że tanie, takie sobie, wielbłądy - jak kto lubi (ja uwielbiam)
IP: 80.238.99.75
Bartez
Gość
Aga , ale ile sie jedzie z samego hotelu do celu ?, pzdr
IP: 77.252.18.219
aga
Gość
szcerze mówiąc nie zwracałam na to uwagi, podrodze było sporo róznych atrakcji, zwiedzania, zakupów, kawek opowieści przewodniczki, że jakoś nie miałam potrzeby kontrolowania czasu (jeśli chodzi o to czy dasz radę, myślę że tak; moje 9-letnie dziecko było zachwycone)
najfajniejszym podsumowaniem I-go dnia była kąpiel w basenie hotelowym od kolacji - ok.godz.20.30 do 1 w nocy(poszliśmy spać tylko czysto-rozsądkowo, bo o 4 pobudka :o)
IP: 80.238.99.75
misiek
Gość
ja lece 28 czwartek. z krk bo z katowic juz nie bylo miejsca.
a jaka jest plaza koło hotelu residence el kantaoui i sam hotel??
IP: 217.153.235.114
aga
Gość
misiek...opinie masz już wyżej
hotel nie jest najwyższej jakości ponieważ jest to hotel typu schronisko (3* nadała mu triada)
można przeżyć - zależy kto po co jedzie; hotel ujdzie, basen też (wiele osób narzekało, ale to chyba nasza narodowa specjalność :o)
jeśli jest coś nie tak zawsze można iść do recepcji i prosić o pomoc - nie do rezydenta, bo wtedy to się można dopiero wściec (do czerwoności); plaża??? chodziłam na spacery wieczorem - przyjemnie, dużo osób chodziło w ciągu dnia (ja raczej jestem typem zwidzacza niż plażowicza)
zaskoczeniem może być to ze na basenie i plaży są tunezyjczycy - tak bo mimo że to plaża hotelowa, to mogą też na nią przychodzić inne osoby; tak samo i my możemy wybrać sobie inną plażę TAKI UROK TEGO MIJSCA
IP: 80.238.99.75
karolcia88
Gość
... napisał
karolcia88 jjjjejejj nawet nie weisz jak jestem Ci wdzieczna. mam nadzieje ze mowmy o tym samym.heh. ten o ktorego mi chopdzi pracował w głownej recepcji taki niski po polsku tez mowił!



tak to na pewno chodzi o niego bo on niezle mowi po polsku jest niski wiec na pewno to on bo jest tylko jeden facet chyba w recepcji
IP: 82.139.146.65
...
Gość
jest dwóch. ale tak to na pewno on ;]
IP: 83.28.251.133
renata
Gość
Właśnie dzisiaj wróciliśmy z holeu kantoui holiday jeśli chcecie zapytać o szczegóły chętnie odpowiem gg 3180161
IP: 83.12.143.211
aga
Gość
a ja właśnie złożyłam skargę na biuro podróży triada :o)
IP: 80.238.99.75
nana
Gość
aga a co napisałaś bo ja też nie jestem zadowolona tylko nie wiem co mam napisać i gdzie to złożyc??
IP: 83.10.178.97
aga
Gość
pismo jest dość długie, ale generalnie opisałam pracę rezydenta, animatorów, niezgodność wizerunku hotelu ze zdjęciami w folderze, brak opieki medycznej (tzn była, pod warunkiem, że sama sobie wezwałaś prywatnie lekarza), dostępność hotelu dla wszystkich z ulicy (ja do tunezyjczyków nic nie mam, ale mało konfortowe było to, że kęciło tam się tyle osób, które nie były gośćmi tego hotelu - myślę że triada powinna o tym informować przed wyjazdem albo zasrzec sobie w umowie z hotelem wyłączność dla gości), przydzielenie hotelowi 3 * - gdzie hotel w rzeczywistości nie był 3* , zła informacja w warszawie o cenach wycieczek fakultatywnych (przez co byłam troszku spłukana i było mnie stac na niewiele pamiątek - wyliczono mi ok. 150 dinarów za wycieczkę a zapłaciłam w sumie ok. 300), myślałam że w biurze dostanę najbardzie rzetelną informację, spóźnienie się na lotnisko, itd, itd już w sumie nie pamiętam co tam nawypisyłałam jeszcze ale generalnie to co mi na sercu leżało
generalnie starałam się nie oczernić hotelu i osób w nim pracujących, gdyż oni wg mnie robili wszystko co w ich mocy, aby było jak najlepiej
aha, ja jeszcze dopisałam, że jeżeli nie rozpatrza mojej reklamacji (bo pierwszą składałam przed wylotem i do tej pory 0 odpowiedzi) to złożę skargę do Warszawskiej Izby Turystyki (bo tam można właśnie składać takie skargi w razie jakichkolwiek nizgodności)

tak jak pisałam wcześniej, że na szczęście byli na miejscu w obsłudze i tunezyjczycy, którzy swoją postawą i zachowaniem pozwolili zapomnieć o wszelakich nidogodnościach i dorze się bawić - generalnie wakacje są na +, ale stwierdziłam że triadzie nie podaruję
pozdr. aga
IP: 80.238.99.75
aga
Gość
narobiłam wyżej po drodze trochę błędów, gdyż dzisiaj jestem trochę zmęczona
mam nadzieję, że wybaczycie :)
IP: 80.238.99.75

Strona: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij