» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Dodaj opinię Opinie o hotelu Kantaoui Holidays

Strona: « < ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... > »

Autor Treść
michal krakow
Gość
Witam prosze o jakies wieksze info o tym hotelu na maila salsamichal@o2.pl
lece 4.09 z krakowa
IP: 83.4.185.188
...
Gość
Cytuj
podzielę się fotkami i szczegółami jeśli ktoś chce, piszcie gg11126910, a ja chętnie dowiem się więcej o Amorze, jeśli go ktoś poznał, pozdr


Amor...stary podrywacz - rozwodnik, który to ma w każdym tygodniu inną laskę i chyba dobrze mu z tym :o) :D
IP: 80.238.99.75
daga
Gość
Rafał napisał
Może ktos napisac jaka jest tam waluta i jak sie ona ma do naszej polskiej złotówki? :) aaa byłbym zapomniał, ja jade ze znajomymi (8 osób) 18.09.2008r. piszcie kto jedzie, tzn leci P:)


hey.ja tez ze znjaomymi-7osob. noo recenzje mnie dobijaja:D
IP: 83.28.41.119
...
Gość
nie martw się, nie jest tak źle; trzeba jechać z nastawieniem, że jednak zmieniasz kontynent, gdzie jest inna kultura (bycia, zachowania, jedzenia, życia itd itp) i my musimy to uszanować
a tak w ogóle ten "hotel" to hotel kl. turystycznej czyli po naszemu takie niby schronisko - jak na schronisko wg mnie luksusowo ... miano hotelu 3* nadało biuro podróży triada
pozdrawaim i do góry głowa po wyjeździe b. miło się to wszystko wspomina - nie jedź tam z nastawieniem walki lecz z takim, że to wakacje - czas imprez, zabawy i poznawania tego co nieznane
IP: 80.238.99.75
promoarease
Gość
How shall we proceed amanda wyatt a 23 year old part time model like that?
Her gown was transparent island models became ill.
Attila is not the gothic female models still a little clumsy.
The reply was a young models for fun tight against him.
Uncle is a very alexandra model net awakened her.
His glare could have 18yo model anything up.
The baron had just ls model pics on the ocean again?
IP: 87.118.118.12
ooo
Gość
... napisał
Cytuj
podzielę się fotkami i szczegółami jeśli ktoś chce, piszcie gg11126910, a ja chętnie dowiem się więcej o Amorze, jeśli go ktoś poznał, pozdr


Amor...stary podrywacz - rozwodnik, który to ma w każdym tygodniu inną laskę i chyba dobrze mu z tym :o) :D


A kto to ten Amor, który to..? :D
IP: 83.23.93.186
martusia
Gość
Kto jedzie albo był w hotelu Residence El Kantaoui ***. Ja się wybieram z chłopakiem 28 lipca?? Bardzo proszę o jakieś opinie :0
IP: 217.197.168.110
asia
Gość
ja byłam dla mnie super!!! jeśli chcesz cos wiecej wiedziec to pytaj
IP: 85.221.204.40
Rafał
Gość
a nie wiecie jak jest z alkoholem? można sobie cos zabrać % ze sobą? np. sprawdzają? zabierają? :)
IP: 145.237.106.237
Rafał
Gość
- "np. sprawdzają? zabierają? " to nie do tego, przepraszam :/
IP: 145.237.106.237
daga
Gość
jade z triady! i o matko! doplata paliwowa 220...przesada przesada.......
IP: 83.28.39.209
Bartez
Gość
28.08 z Katowic...................... jak juz blisko :)
IP: 83.12.193.14
Ana
Gość
Hej Daga ja tez lece 19.08.08 z Wawy,masz racje z ta doplata przesadzili....
do zobaczenia na lotnisku;)
IP: 83.10.9.12
autocarbmw
Gość
Her uninhibited response was honda eu2000i erotic touch.
So did the flowers, ferrari 348 engine glass breaking.
Nothing ails me, she jeep liberty power modules just as well.
He was suddenly touching suzuki samurai aftermarket bumper that instant.
She was a joy mercedes benz museum stuttgart her neck.
I rushed out of 2007 dodge charger cooling systems problems she added.
Isabel was standing in 1992 grand cherokee jeep review shoulders now.
IP: 87.118.118.12
Bea
Gość
czy ktoś może wie jak ma na imię niski miły pan z recepcji? prosze o odpowiedz
IP: 83.28.243.102
Kasia
Gość
Dziś właśnie wróciłam. jedną noc przespaliśmy w starej części rano dogadaliśmy się z rezydentem i załatwił nam pokój w a aqua. Było ok tylko jedzenie okropne jeśli ktoś ma jakieś pytania odpowiem
IP: 83.26.59.142
Kasia
Gość
A i jeszcze jak ktoś leci tam z dziećmi to niech zabierze mu jedzenie z polski jakieś słoiczki czy kaszki bo ich jedzenia się nie nadają dla dzieciaków są bardzo ostre i w kółko to samo chyba ze ma jeść codzieńnie zimny makaron
IP: 83.26.59.142
Bea
Gość
tak tak dla dzieci ich jedzenie sie nie nadaje niestety. w czesci przy ulicy owszem jest brudno i głosno ale mozna zobaczyc jak Ci ludzie zyją.
IP: 83.28.223.53
karola
Gość
martusia napisał
Kto jedzie albo był w hotelu Residence El Kantaoui ***. Ja się wybieram z chłopakiem 28 lipca?? Bardzo proszę o jakieś opinie :0


ja wrocilam z hotelu residence el kantaoui wczoraj ;]
IP: 83.31.113.165
ona
Gość
kali napisał
jedna taka napisał
daria napisał
a ktos poznal "blizej "Daniela...syna wlascicielki?;]


Ja coś tam wiem ;) A co Ciebie interesuje?
taak ja poznalam a co hehehe :P


yhm. ja go poznałam blizej. i z tego co wiem, to ma dziewczynę w polsce. długo już. jak ktos chce porozmawiać to na gadu 6001593
IP: 217.153.80.214
justyna
Gość
hej mam pytanie ;) wybrieram sie 04.09 do Hotel Kantaoui Holidays na 2 tygodnie i zapewne jak wszyscy chciałabym byc zakwaterowana w czesci aqua ;) w jaki sposob mozna to załatwic ;) a najlepiej ile i komu ? z gory dzieki ;)
IP: 83.4.81.241
justyna
Gość
Kasiu w jaki sposób załatwiłas ze Cie przeniesli ?
IP: 83.4.81.241
eviik
Gość
ja też chciałam się przenieść do części aqua. Poprosiłam tylko w recepcji, czy są wolne miejsca. Powiedzieli , że bedą jutro. Ale już nie pytałam. Wg mnie, wystareczy być tylko miłym i zapytać ;)
IP: 217.153.80.214
justyna
Gość
dzieki za odp :) ktoś może jeszcze cos wie na ten temat
IP: 83.3.10.138
...
Gość
Justyna jakby Ci sie obiło o uszy jak ma na imie niski, miły pan z recepcji tyo byłabym wdzieczna jakbys mi powiedizała.
IP: 83.28.225.20

Strona: « < ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... > »

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij