» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... > »

Autor Treść
kama
Gość
Czy ktos moze orientuje sie czy w biogradzie mozna wykupic wycieczxke do medjugorie bardzo zalezy mi zeby tam pojechac a niestety biuro ois nie ma wycieczki do tego miejsca ;/ Pozdrawiam serdecznie
IP: 62.69.200.23
Użytkownik
Posty: 23
Beti napisał
Aga950 napisał
Beti napisał
Mamy zarezerwowany pobyt w willi Tonko, a Wy?? może się okaże, że będziecie w tym samym miejscu :) :)


A skad wyruszacie?? My bedziemy w willi Bozo

Wyruszamy z Krakowa, gdzie mieszkamy :) aaa w willi Bozo...mam nadzieje ze Bozo i Tonko bedą spełniały nasze minimalne oczekiwania :D a Wy skąd jesteście??



hehehe no tez mam taka nadzieje :) My jestesmy z Warszawy

A mam jeszcze pytanie...niedyskretne :D po ile macie lat??
IP: 83.175.177.217
Użytkownik
Posty: 16
Aga950 napisał
Beti napisał
Aga950 napisał
Beti napisał
Mamy zarezerwowany pobyt w willi Tonko, a Wy?? może się okaże, że będziecie w tym samym miejscu :) :)


A skad wyruszacie?? My bedziemy w willi Bozo

Wyruszamy z Krakowa, gdzie mieszkamy :) aaa w willi Bozo...mam nadzieje ze Bozo i Tonko bedą spełniały nasze minimalne oczekiwania :D a Wy skąd jesteście??



hehehe no tez mam taka nadzieje :) My jestesmy z Warszawy

A mam jeszcze pytanie...niedyskretne :D po ile macie lat??


ja 22 a chlopak 27
IP: 85.222.86.53
mila
Gość
miczi czekamy z niecierpliwoscia na info po powrocie
IP: 193.189.116.3
Marek
Gość
Witam. Dzisiaj wróciłem z Biogradu. Ogólnie to jestem bardzo zadowolony z wczasów choć biuro OIS nie wykazało się zbytnim profesjonalizmem.

1. Droga autokarem z 3 krótkimi przerwami wiec śpieszyliśmy się strasznie. Co się później okazało bez sensu gdyż przybyliśmy do Biogradu o godzinie 5.30 a pokoje dostaliśmy ok 11 no wiec tragedia.Biuro oczywiście zafundowało nam parogodzinny spacerek po nieprzespanej nocy. Kolejna grupa która po nas przyjechała miała podobnie bo przyjechali o 8 a pokoje dostali ok 13. Wiec nie nastawiajcie się na łóżeczko po przyjeździe.
2. Rezydent prowadzący nas do willi Damir sam nie wiedział gdzie ona jest gdyż szedł przed nami z mapką i do tego co się później okazało okrężną drogą.
3. Willa Damir nie zgadzała się z opisem ze strony. Cytuje "Villa Damir składa się z dwóch pięter
I piętro to jeden duży apartament złożony tylko z dwóch przyjemnych pokoi ze wspólną łazienką i w pełni wyposażoną kuchnią. Znajduje się też duży pokój dzienny idealny do posiedzenia przy małym co nieco . W apartamencie znajduje się duży przestrony balkon.
II piętro jest identyczne z pierwszym.
Infrastruktura:
Klimatyzacja za dopłatą ok 2 Euro/pokój/dzień (uzgadniane na miejscu).
W odległości do 250m sklepy, restauracje, stragany z owocami, winiarnia (nawet na miejscu u wlascicielki można kupić wspaniałe winko i prawdziwą oliwę - nie ma porównania z tym co można kupić w sklepach !!!). "
Willa damir to willa 1 piętrowa składająca się z 5 pokoików w tym jeden to kuchnia z wstawionym łóżkiem bez żadnej szafy lub półek na ubrania . My akurat mieliśmy szczęście że ją dostaliśmy gdyż było to jedyne pomieszczenie z klimatyzacją. 2 kuchnia była wspólna dla 4 pokoi. Tak poza tym to warunki w pokojach dobre wiec nie macie się czym zbytnio przejmować.

4. Kolejną sprawą była "niby" możliwość skorzystania z łazienki i kuchni po wykwaterowaniu o 8 rano z pokoi. Oczywiście to była fikcja gdyż po przyjściu z plaży apartamenty były pozamykane a do tego właścicielka willi Damir potraktowała nas bardzo chamski sposób i po przyjściu bagaże były powyrzucane na zewnątrz i każdy kto chciał mógł sobie w nich poszperać choć wcześniej mieliśmy zgodę aby je zostawić w środku.

Bym zapomniał o "pilocie" naszej wycieczki który sprawiał wrażenie jakby pierwszy raz do Chorwacji jechał. Cytuje " No to może teraz parę słów o Biogradzie. Biograd to malownicza miejscowość w Chorwacji nad samym morzem" śmiech na maxa bo chyba każdy wiedział więcej na ten temat.

Oczywiście biuro próbowało się starać i zorganizowało sponsorowaną kolacje przed wyjazdem i za to +.
Podsumowując to wczasy były świetne ze względu na fajnych ludzi, sam klimat Chorwacji no i dość przystępne ceny a jeśli chodzi o biuro to moim zdaniem klapa.
A tak poza tym to polecam rejs na Kornati z biurem Sangulin gdyż jest o 60 kun tańszy niż z biurem OIS i myślę że także z lepszymi warunkami. Jeśli ma ktoś jakieś pytania to z chęcią odpowiem.
IP: 213.17.151.30
Ewelina
Gość
No to zajebiscie ja z nimi jade do Chorwacji 17.07 jeze;i chociaz jedna rzecz nie bedzie sie zgadzala to nie radze byc w ich skorze...
Rozumiem ze to niedroga wycieczka ale mogliby nie klamac przynajmniej.
IP: 89.78.127.52
emilia
Gość
Marek napisał
Witam. Dzisiaj wróciłem z Biogradu. Ogólnie to jestem bardzo zadowolony z wczasów choć biuro OIS nie wykazało się zbytnim profesjonalizmem.

1. Droga autokarem z 3 krótkimi przerwami wiec śpieszyliśmy się strasznie. Co się później okazało bez sensu gdyż przybyliśmy do Biogradu o godzinie 5.30 a pokoje dostaliśmy ok 11 no wiec tragedia.Biuro oczywiście zafundowało nam parogodzinny spacerek po nieprzespanej nocy. Kolejna grupa która po nas przyjechała miała podobnie bo przyjechali o 8 a pokoje dostali ok 13. Wiec nie nastawiajcie się na łóżeczko po przyjeździe.
2. Rezydent prowadzący nas do willi Damir sam nie wiedział gdzie ona jest gdyż szedł przed nami z mapką i do tego co się później okazało okrężną drogą.
3. Willa Damir nie zgadzała się z opisem ze strony. Cytuje "Villa Damir składa się z dwóch pięter
I piętro to jeden duży apartament złożony tylko z dwóch przyjemnych pokoi ze wspólną łazienką i w pełni wyposażoną kuchnią. Znajduje się też duży pokój dzienny idealny do posiedzenia przy małym co nieco . W apartamencie znajduje się duży przestrony balkon.
II piętro jest identyczne z pierwszym.
Infrastruktura:
Klimatyzacja za dopłatą ok 2 Euro/pokój/dzień (uzgadniane na miejscu).
W odległości do 250m sklepy, restauracje, stragany z owocami, winiarnia (nawet na miejscu u wlascicielki można kupić wspaniałe winko i prawdziwą oliwę - nie ma porównania z tym co można kupić w sklepach !!!). "
Willa damir to willa 1 piętrowa składająca się z 5 pokoików w tym jeden to kuchnia z wstawionym łóżkiem bez żadnej szafy lub półek na ubrania . My akurat mieliśmy szczęście że ją dostaliśmy gdyż było to jedyne pomieszczenie z klimatyzacją. 2 kuchnia była wspólna dla 4 pokoi. Tak poza tym to warunki w pokojach dobre wiec nie macie się czym zbytnio przejmować.

4. Kolejną sprawą była "niby" możliwość skorzystania z łazienki i kuchni po wykwaterowaniu o 8 rano z pokoi. Oczywiście to była fikcja gdyż po przyjściu z plaży apartamenty były pozamykane a do tego właścicielka willi Damir potraktowała nas bardzo chamski sposób i po przyjściu bagaże były powyrzucane na zewnątrz i każdy kto chciał mógł sobie w nich poszperać choć wcześniej mieliśmy zgodę aby je zostawić w środku.

Bym zapomniał o "pilocie" naszej wycieczki który sprawiał wrażenie jakby pierwszy raz do Chorwacji jechał. Cytuje " No to może teraz parę słów o Biogradzie. Biograd to malownicza miejscowość w Chorwacji nad samym morzem" śmiech na maxa bo chyba każdy wiedział więcej na ten temat.

Oczywiście biuro próbowało się starać i zorganizowało sponsorowaną kolacje przed wyjazdem i za to +.
Podsumowując to wczasy były świetne ze względu na fajnych ludzi, sam klimat Chorwacji no i dość przystępne ceny a jeśli chodzi o biuro to moim zdaniem klapa.
A tak poza tym to polecam rejs na Kornati z biurem Sangulin gdyż jest o 60 kun tańszy niż z biurem OIS i myślę że także z lepszymi warunkami. Jeśli ma ktoś jakieś pytania to z chęcią odpowiem.

hejka, a napisz cos wiecej o cenach i plazy - czy jest tam piasek tak jak nam obiecuja :)
IP: 85.221.185.78
Ewelina
Gość
Marek ja mam pytanie w zwiazku z punktem drugim:"Rezydent prowadzący nas do willi Damir sam nie wiedział gdzie ona jest gdyż szedł przed nami z mapką i do tego ci się później okazało okrężną drogą".Czy oni was wysadzili w tym Biogradzie a pozniej sami lezliscie z tymi bgazami??:/Tropche wydaje mi sie to nieprawdopodobne ale po tym co napisales...
IP: 89.78.127.52
gocha
Gość
a ja mam pytanko Marka w sprawie Autokaru
jaki był jego standard? i ilu było kierowców ?
IP: 89.206.6.82
justi
Gość
Czy ktoś jedzie do Czarnogóry - Budva? Albo może ktoś już był i podzieli się wrażeniami? My jedziemy 5 września z Poznania.
IP: 77.113.150.174
Izak
Gość
Witam,
Faktycznie nieco przerażające są wypowiedzi niektórych osób ;) Ja wybieram się 3 września do Biogradu (willa Tonko) i mam nadzieję, że nie będę żałować, nie wymagam jakichś super warunków, byle się "w miarę" zgadzały z opisem na stronie. Czy ktoś może wybiera się w tym samym terminie do Biogradu? Albo był już i może coś więcej powiedzieć o warunkach i willi Tonko?
IP: 82.143.149.135
pola
Gość
Kamil OIS napisał
monix napisał
czy ktos juz korzystał z tych wyjazdow????szybko mozna sie z kims zintegrowac ;)?


Droga Monix
Bardzo szybko się ludzie integrują ze sobą zaczyna się to w autokarze i trwa toi do końca pobytu a dość często nawet i dłużej:)
Pozdrawiam Serdecznie

pozdrowienia dla pilota Kamila od willi bozo:) brakowało nam Ciebie w drodze powrotnej:):)
IP: 195.116.34.16
Marek
Gość
Autokar był akurat nowiutki z klimą, telewizorkami wiec pełen wypas i do tego nie były przepełnione na maxa.
IP: 213.17.151.30
Marek
Gość
Pizza - od 30 - 45 kun. Dania w barach przy piaszczystej plaży ok 25 - 35 kun. Piaszczysta plaża jest ale bardziej ciekawa jest ta kamienista a buty żaden majątek bo 40 kun kosztowały.
IP: 213.17.151.30
Marek
Gość
Ewelina sytuacja że szliśmy z bagażami zdarzyła się tylko w willi Damir gdyż tam nie mógł podjechać autokar. Do reszty willi podwozili bezpośrednio.
IP: 213.17.151.30
Kasiula
Gość
APEL DO ORGANIZATORÓW : Jak widzicie, każdy z wyjazdów (jak do tej pory) mial problem z trasą tzn. krótkie postoje, gnanie na łeb na szyje, a jak autobusy zajechały do biogradu to ludzie musieli czekać długo na kwaterunek__ przemyślcie tą sprawę, bo przed Wami jeszcze pare turnusów ! a nie jest to wielki problem żeby poprawić tą sytuację. Chyba w autobusach są PILOCI i to ich rolą jest odpowiednie sterowanie czasem. pozdrawiam !

P.S. aha - obiecywaliście zamieszczenie na stronce mapki Biogradu z willami.
IP: 80.48.221.191
JA to ja
Gość
Można coś więcej o villi Damir??
IP: 85.222.68.157
Ania
Gość
mam pytanie do Marka czy orientujesz sie która z willi jest najbardziej warta zainteresowanie?
IP: 83.5.49.31
ona
Gość
witam,wybieram się do Biogradu 2.08 i wykupiłam ofertę Fortuna (2 os).Czy mam pewność że nie dokwaterują mi kogoś do pokoju,albo że nie będę spać w jakimś salonie z 2 dostawianymi łóżkami???
IP: 212.76.46.161
Izak
Gość
Aga950 napisał
Beti napisał
Aga950 napisał
cześć My:) (czyli ja i mój chłopak)się wybieramy do Biogradu 03.09-13.09



To super :) tez sie wybieram razem z chlopakiem :)) a do jakiej willi jedziecie?

Mamy zarezerwowany pobyt w willi Tonko, a Wy?? może się okaże, że będziecie w tym samym miejscu :) :)


No to już pierwsi znajomi :) My (ja z chłopakiem) też jedziemy 3 września do willi Tonko :) Pozdrawiam ;*
IP: 82.143.149.135
emilia
Gość
Marek napisał
Pizza - od 30 - 45 kun. Dania w barach przy piaszczystej plaży ok 25 - 35 kun. Piaszczysta plaża jest ale bardziej ciekawa jest ta kamienista a buty żaden majątek bo 40 kun kosztowały.

Dzieki za informacje, pozdro ;)
IP: 85.221.185.78
gość
Gość
Marek a jak z pogodą mieliście?Upały non stop?W końcu to już południowa Dalmacja:D
IP: 212.76.46.161
Lara
Gość
Marek napisał
Witam. Dzisiaj wróciłem z Biogradu. Ogólnie to jestem bardzo zadowolony z wczasów choć biuro OIS nie wykazało się zbytnim profesjonalizmem.

1. Droga autokarem z 3 krótkimi przerwami wiec śpieszyliśmy się strasznie. Co się później okazało bez sensu gdyż przybyliśmy do Biogradu o godzinie 5.30 a pokoje dostaliśmy ok 11 no wiec tragedia.Biuro oczywiście zafundowało nam parogodzinny spacerek po nieprzespanej nocy. Kolejna grupa która po nas przyjechała miała podobnie bo przyjechali o 8 a pokoje dostali ok 13. Wiec nie nastawiajcie się na łóżeczko po przyjeździe.
2. Rezydent prowadzący nas do willi Damir sam nie wiedział gdzie ona jest gdyż szedł przed nami z mapką i do tego co się później okazało okrężną drogą.
3. Willa Damir nie zgadzała się z opisem ze strony. Cytuje "Villa Damir składa się z dwóch pięter
I piętro to jeden duży apartament złożony tylko z dwóch przyjemnych pokoi ze wspólną łazienką i w pełni wyposażoną kuchnią. Znajduje się też duży pokój dzienny idealny do posiedzenia przy małym co nieco . W apartamencie znajduje się duży przestrony balkon.
II piętro jest identyczne z pierwszym.
Infrastruktura:
Klimatyzacja za dopłatą ok 2 Euro/pokój/dzień (uzgadniane na miejscu).
W odległości do 250m sklepy, restauracje, stragany z owocami, winiarnia (nawet na miejscu u wlascicielki można kupić wspaniałe winko i prawdziwą oliwę - nie ma porównania z tym co można kupić w sklepach !!!). "
Willa damir to willa 1 piętrowa składająca się z 5 pokoików w tym jeden to kuchnia z wstawionym łóżkiem bez żadnej szafy lub półek na ubrania . My akurat mieliśmy szczęście że ją dostaliśmy gdyż było to jedyne pomieszczenie z klimatyzacją. 2 kuchnia była wspólna dla 4 pokoi. Tak poza tym to warunki w pokojach dobre wiec nie macie się czym zbytnio przejmować.

4. Kolejną sprawą była "niby" możliwość skorzystania z łazienki i kuchni po wykwaterowaniu o 8 rano z pokoi. Oczywiście to była fikcja gdyż po przyjściu z plaży apartamenty były pozamykane a do tego właścicielka willi Damir potraktowała nas bardzo chamski sposób i po przyjściu bagaże były powyrzucane na zewnątrz i każdy kto chciał mógł sobie w nich poszperać choć wcześniej mieliśmy zgodę aby je zostawić w środku.

Bym zapomniał o "pilocie" naszej wycieczki który sprawiał wrażenie jakby pierwszy raz do Chorwacji jechał. Cytuje " No to może teraz parę słów o Biogradzie. Biograd to malownicza miejscowość w Chorwacji nad samym morzem" śmiech na maxa bo chyba każdy wiedział więcej na ten temat.

Oczywiście biuro próbowało się starać i zorganizowało sponsorowaną kolacje przed wyjazdem i za to +.
Podsumowując to wczasy były świetne ze względu na fajnych ludzi, sam klimat Chorwacji no i dość przystępne ceny a jeśli chodzi o biuro to moim zdaniem klapa.
A tak poza tym to polecam rejs na Kornati z biurem Sangulin gdyż jest o 60 kun tańszy niż z biurem OIS i myślę że także z lepszymi warunkami. Jeśli ma ktoś jakieś pytania to z chęcią odpowiem.


PYTANIE DO KAMILA Z OIS!!
Jadę z Wami do Biogradu do willi Damir. Jestem ciekawa jak się ustosuknujesz do wypowiedzi Maćka. Nie rozumiem, jaki jest sens zamieszczania na stronie fałszywych opisów. Jestem zawiedziona, że wprowadzacie klientów w błąd. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że za takie pieniądze nie można oczekiwać luksusów, ale podstawą mojego wyboru była właśnie możliwość wykupienia klimatyzacji, której, jak się okazuje, nie ma. A jeżeli chce się ją mieć, trzeba się zdecydować na spanie w kuchni. Umieszczanie takich nieprawdziwych opisów willi nic Wam nie daje, a jedynie zmniejsza wiarygodność biura, bo nic tu się nie zgadza, nawet ilość pięter. Jestem zła, gdyż zapłaciliśmy większą sumę za dwuosobowy pokój z możliwością wykupienia klimatyzacji, a teraz się okazuje, że możemy spać w kuchni, a jeśli nie, to o klimatyzacji możemy tylko pomarzyć. Obawiam się, że z tej sytuacji nie możecie wybrnąć bez utraty zaufania klientów.
IP: 83.31.250.31
Lara
Gość
Przepraszam za błąd, miałam oczywiście na myśli wypowiedź Marka, a nie Maćka.
IP: 83.31.253.52
Kamil OIS
Gość
Lara napisał
Przepraszam za błąd, miałam oczywiście na myśli wypowiedź Marka, a nie Maćka.


Droga Laro
Trudno mi cokolwiek powiedzieć ocś na temat willi damir, ponieważ nie miałem okazji tam być jestem specjalisto od willi Bozo bo sam tam przebywałem, a jeżeli jest tak jak pisze Marek to zrobie wszystko,żeby wykluczyć błedne informacje na temat willi Damir tyle mogę zrobić.
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 88.199.105.4

Strona: « < ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij